TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)


Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)

Сообщений 221 страница 240 из 291

221

Pēdējais, ko aNgeL atstāstīja, ko bija izlasījusi, bija kkas, ka Santjago zaudēja atmiņu un viņam ir dvīņumāsa (labi vēl, ka ne dvīņubrālis! :D ). Es vairs neskatos, tāpēc nav ne jausmas. Varbūt saņemšos Santas un Umberto dēļ, varbūt nē... Bail, ka vēl vairāk redzēšu sačakarētu Umberto.

0

222

aNgeL - ienāk kārtīgi pastāsti.

Un Palo - nu saņemies un uzraksti savu versiju - vai arī man nāksies rakstīt. Bet es nevaru, jo vispār esmu tikai sākumu skatījusies un tad ar tikai Umberto un Santas ainas.

0

223

albalonga написал(а):

aNgeL - ienāk kārtīgi pastāsti.

Es tikai ik pa brīdi uzskrienu virsū kaut kādiem citu cilvēku komentāriem, tāpēc neko īsti nezinu. Cik sapratu, tā dvīņumāsa ir kopā ar Santu cietumā. :D

0

224

Oh, mon Dieu! Kas par ārprātu. Bet ok, Humberto kā saprotu tiešām izrādās tur baigais ļaunulis? Bet vismaz vina jūtas pret Santu ir īstas? Un viņai pret viņu pilnīgi nekādu jūtu nav? (pozitīvu, es domāju)

0

225

Nu, Umberto ir īstas psihopātiskā ļaundara jūtas... Mīl, bet ļoti greizi... :( Galu galā, viņš iebāza Santu cietumā par sevis pastrādātu noziegumu, laikam jau lai pēc tam varētu būt glābējs no tā. Un cik normāls var būt tēls, kas nocērt galvu un novieto to uz vakariņu galda? :D

0

226

nja... :(

0

227

0

228

hm, intriģējoši :D moš tomēr paskatīties? :D

0

229

Noskatījos 5 sērijas un pat nejūtu to :D Ar šito skatīšanos man visu laiku pārsteigums, ka sērija jau beidzas :D Teju visu laiku tikai tinu un tinu :D
Nekas arī interesants nenotiek... Bija jauks moments, kad Umberto pārdzīvoja, ka ir ielicis Santu cietumā, bet tas arī viss...
Tā Santjago dvīņumāsa samācīja Santu kā būt cietuma Diablai. Gaidu tās bildītes momentu, tādam taču jābūt, vai ne?? :D

Ak , un jāa... Man sirds sažņaudzās , kad Inese atteicās no savas tikko dzimušās mazulītes. Viņai vēl kkādas veselības problēmas, tik ļoti būtu mamma vajadzīga, a šī pat redzēt negrib.. tāda maza, mīlīga kripatiņa :(

0

230

Aw, aw, awwww, 84. ir buuurvīga Santas&Umberto sērija!

Santa salecās ar cietuma sardzēm, viņu iespundēja soda kamerā, un tā priekšniece sardžu, kurai Santa iedeva pa degunu, iedeva viņai ēdienu ar kkādām narkotikām, un pēc tam vēl nāca spīdzināt ar elektrošoku. Umberto caur Santas radiem uzzināja, ka viņa iekūlusies problēmās un uzreiz vakarā gāja un prasīja tikšanos ar viņu, tā priekšniece atteica, viņš nakts vidū no tiesneša dabūja atļaujas orderi un nācās viņai aizvest Umberto pie gandrīz nemaņā esošās Santas. Ai, tik skaisti viņš viņu apskāva, un es pat norakstīju viņa vārdus... :D

- Vas a sobrevivir, te lo juro. No voy a dejar que te mueras. Porque no puedo vivir sin ti.

- Santiago... volviste

- No soy Santiago. Solo soy un infeliz que destruyo lo que mas amo en este mundo. *beso* Santa...

- Santiago...

- Lo que tu digas/ Y yo creo que si eres una diabla, porque mi alma te pertenece, y estoy dispuesto a ir al infierno por ti.

Un pēc tam palika pa nakti vēl cietuma "slimnīcā", atteicās iet prom... :love:  No rīta, protams, Santa nebija deiz ko atsaucīga, bet pēc tam arī runāja ar to Maru un viņa pateica Santai, ka viņa tagad Umberto parādā dzīvību, ka viņš viņu izglābis.

Eeeh. Šādu momentu dēļ ir vērts skriet pāri visai pārējai telenovelei :D

0

231

aw, aw, aw, noskatīšos šito sēriju.

Ja es taisītu sižetu, es uztaisītu, ka Santa ar paliek par īstu Diablu - ka viņa ar ir tāda Humberto stila varone. Un abi saiet kopā un valda pār pasauli.

0

232

Nuuu, patiesībā šobrīd uz to pusi arī ir. :D Cietumā tā Santjago dvīņumāsa, kas bija cietuma Diabla, iemācīja Santai kā būt par Diablu - gan fiziski, gan psiholoģiski un emocionāli. Piemēram, viņa piekāva riktīgi Barbaru...

Bet nu es neticu, ka scenāristi ļaus viņai samaitāties pavisam un palikt ar Umberto :(

0

233

protams, ka nē, telenovele galu galā. Vispār telenoveli tikko pabeidza filmēt.

0

234

albalonga написал(а):

protams, ka nē, telenovele galu galā.

Ir arī telenoveles, kurās galvenā, pūkainā varone(is) izrādās sērijveida slepkava, tā ka teorētiski viss var būt :P
Bet šajā gadījumā man arī neliekas, ka Santu atstātu samaitātu..Bet par spīti tam, ka noveli neskatos, gribētos kaut kādu nestandarta finālu viņai ar Umberto.

0

235

http://s6.uploads.ru/t/imWkv.jpg
http://s6.uploads.ru/t/3NzGn.jpg
http://s6.uploads.ru/t/nfaSN.jpg
http://s7.uploads.ru/t/GFlMb.jpg
http://s6.uploads.ru/t/LHe1R.jpg
http://s6.uploads.ru/t/pLKAu.jpg

0

236

Ha ha ha, ģeniālās telenoveles jaunākie notikumi. Viss ved uz to, ka galvenais ļaundaris un slepkava izrādīsies Santjago, kurš kā atklājās, jau no bērnības aizrāvās ar dzīvnieku slepkavošanu un novēla vainu uz Umberto. Nudien interesanti ar ko tas viss beigsies :D :D

0

237

aNgeL написал(а):

Ha ha ha, ģeniālās telenoveles jaunākie notikumi. Viss ved uz to, ka galvenais ļaundaris un slepkava izrādīsies Santjago, kurš kā atklājās, jau no bērnības aizrāvās ar dzīvnieku slepkavošanu un novēla vainu uz Umberto. Nudien interesanti ar ko tas viss beigsies :D :D

šokējošas ziņas :D Tad jau, iespējams, Santa paliks kopā ar Umberto. Bet, ko tik tie scenārsiti neizdomā :D
nesekoju līdzi telenovelei un tagad sākt skatīties, nav tik daudz laika, lai tagad to visu pārskatītos, bet šis paziņojums ieintriģējis.

0

238

mmaarriiaa написал(а):

nesekoju līdzi telenovelei un tagad sākt skatīties, nav tik daudz laika, lai tagad to visu pārskatītos, bet šis paziņojums ieintriģējis.

Nemaz nevajag.. es visu laiku lasu, cik visiem garlaicīgi skatīties.. Paloma arī tik tikko velk dzīvību ar šo noveli :D

Nu nezinu..Umberto un Santa arī pietiekoši ļauni, lai beigās laimīgi kopā paliktu.. Vispār labākais fināls ir ka visi varoņi mirst beigās.. Piemēram, lai Santas bērns visus uzspridzina :D

0

239

aNgeL написал(а):

kurš kā atklājās, jau no bērnības aizrāvās ar dzīvnieku slepkavošanu un novēla vainu uz Umberto.

Olalalāaa, pat tā? :D

aNgeL написал(а):

Paloma arī tik tikko velk dzīvību ar šo noveli

Es gandrīz izspļāvu ēdienu un sāku ķiķināt. :D Nu jā, to var arī tā pasniegt. Kaut kā man trūkst motivācija iedzīt un pabeigt šo telenoveli. Nu varb'tu kaut kad... Paskatīties, kā attīstās viss šis ar Santjago.

aNgeL написал(а):

Nu nezinu..Umberto un Santa arī pietiekoši ļauni, lai beigās laimīgi kopā paliktu.. Vispār labākais fināls ir ka visi varoņi mirst beigās.. Piemēram, lai Santas bērns visus uzspridzina

Baigā... ņem un visiem izstāsta mūsu scenāriju. :D Bet jā, kā jau es aNgeL teicu, šīs telenoveles galvenā doma izskatās esam, ka visi cilvēki ir meļi, nodevēji un dažādu pakāpju noziedznieki. Villijs juniors laikam paliek pagaidām vienīgais labais. :D bet nu nabagam arī traumējoša bērnība, var psihe uz īso saiet.
Lai nu kā, man tiešām viena/vairāku galveno varoņu nāve šķiet reālākais variants... Jo neiedomājos, kā šādiem varoņiem var b'tu happy end.

Отредактировано Paloma (30.01.2014 22:26)

0

240

LOL, ja Santa paliks ar Umberto vai arī esot kopā ar Umberto aizies bojā, tad es paskatīsos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)