TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)


Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)

Сообщений 241 страница 260 из 291

241

Fināls 21. februārī

0

242

ak dies, cik skaisti. tāda ķīmija

0

243

es te daudzas pēdējās sērijas noskatījos, pārtinot visus citus kaitnošos un atstājot visas ainas kur Santa un Humberto kopā vai atsevišķi. Tik jauki, ka Santa pati skūpsta Humberto. Un ka viņš tiešām uz visu gatavs viņas dēļ. Tikko noskatījos jaunāko - 124-to. Nu jau skaidri zināms, ka Santago ir slepkava - viņam ir bipolāra personība un viņš pats nemana - labā un ļaunā puse. Un baisi beidzās 124 - Santjago un Santa un Sanjgado aiz muguras tur nazīti. Humberto tikmēr policijas iecirknī iziet melu detektoru un prasa viņam, vai viņš Ulisesu nogalināja. Ah. Smagi. Bet tiesām nez, vai viņi to no sākuma bija plānojuši vai pēc tam izdomāja Santu un Humberto kopā, bet nu viņiem tiešām ķīmija. Visas viņu ainas kopā ir ideālas.

0

244

ja pareizi rēķinu, tad tik vairs 11 sērijas palikušas. Super. Skatīšos.

0

245

hi, es esmu iesprūdusi pie 99 :D nav nemaz īsti laika skatīties :(

0

246

albalonga написал(а):

s te daudzas pēdējās sērijas noskatījos, pārtinot visus citus kaitnošos un atstājot visas ainas kur Santa un Humberto kopā vai atsevišķi. Tik jauki, ka Santa pati skūpsta Humberto. Un ka viņš tiešām uz visu gatavs viņas dēļ. Tikko noskatījos jaunāko - 124-to. Nu jau skaidri zināms, ka Santago ir slepkava - viņam ir bipolāra personība un viņš pats nemana - labā un ļaunā puse. Un baisi beidzās 124 - Santjago un Santa un Sanjgado aiz muguras tur nazīti. Humberto tikmēr policijas iecirknī iziet melu detektoru un prasa viņam, vai viņš Ulisesu nogalināja. Ah. Smagi. Bet tiesām nez, vai viņi to no sākuma bija plānojuši vai pēc tam izdomāja Santu un Humberto kopā, bet nu viņiem tiešām ķīmija. Visas viņu ainas kopā ir ideālas.

Nevar zināt, iespējams, ka sižets tika mainīts dēļ Santas un Umberto lieliskā pāra. Bet, varbūt, tā bija jau paredzēts un mēs tikām maldināti ar to, ka Santjago ir labais. Bet tas ir nedaudz īpatnēji, kā spēj pagriezt sižetu un labo "glābēju" padarīt par traku psihopātu :D

0

247

mmaarriiaa написал(а):

Bet tas ir nedaudz īpatnēji, kā spēj pagriezt sižetu un labo "glābēju" padarīt par traku psihopātu

Pilnīgi normāli priekš Telemundo :D Un tā nav pirmā reize, kad šīs noveles autors labo varoni beigās pataisa par psihopātu.

0

248

aNgeL написал(а):

Pilnīgi normāli priekš Telemundo :D Un tā nav pirmā reize, kad šīs noveles autors labo varoni beigās pataisa par psihopātu.

To nezināju. Vienīgā telenovele, kuru es zinu, kurā bija miljons pārstiegumu bija Corazon valiente.

0

249

mmaarriiaa написал(а):

Vienīgā telenovele, kuru es zinu, kurā bija miljons pārstiegumu bija Corazon valiente.

Nu Corazon valiente ir kaut kas cits nedaudz..Tam cita autore un tādēļ cita (murga) kategorija :D Alguien te mira un El rostro de la Venganza nāk no sakarīgās kategorijas, bet Santa Diabla un La casa de al lado savāca kaut ko no abām :D

0

250

Man patika, kā to visu tagad pasniedz - ka Santa bija tā, kas sākumā turēja Santjago grožos un kā ar Santu viņam problēmas, tā atkal norāvās un tagad redz, ka Santa ar Humberto, tad aqrī vispār aiziet ciet un tagad jau ko - Santasi virsū bruks? Gaidu 125. sēriju.

0

251

OMG tik interesanta sērija 125-tā. Un tradicionālo Santjago apsēstības sienu parādīja - visa siena nolīmēta ar Santas foto. Kretīns, pārtrauca tik skaistu mirkli starp Santu un Humberto. Kā Humberto actiņas iemirdzējās, kad Santa pateica, ka mīl viņu. Ak, dies`. Un tagad proetams Santa noticēs Humberto meliem un Santajo izskatās, ka nolaupīs Santu, kas jau bija gaidāms. Es tik ļoti ceru, ka izdzīvos Santa un Humberto un paķers Villiju un dosies projām - kā nekā Santai ir trīs biļetes. Bet atkal varoants, ka Santjago, draudot, ka ko nodarīs Villijam junioram, piespiedīs Santu doties projām ar viņu. Bet tad Humberto for the rescue. Lai gan es domāju, iespējams, ka Santjago deva norādījumus Patricio nogalināt Humberto. Nē, viņiem jāizdzīvo un jāpaliek kopā. Šitās beigu sērijas tiešām super interesantas. Tik labi, ka Santjago pataisīja par slepkavu un kretīnu - būtu to zināju, moš būtu jau daudz agrāk sākusi skatīties vai vispār nebūtu pārtraukusi.

0

252

dikti skaists video

0

253

Ooooo, fooork, šīs ziņas mani priecē  :love: Fingers crossed for happy end for Santa & Humberto  :crazyfun:

Отредактировано cravey (09.02.2014 22:44)

0

254

Es tiku līdz 101 :D
Ah, tik forši, kad Santa aizskrēja izmisīgi pie Santjago, prasot, lai noskūpsta, lai izmestu Umebrto no galvas (veiksmi, ha ha)!

0

255

cravey написал(а):

Fingers crossed for happy end for Santa & Humberto

LOL, tu tā uzrakstīji - END - it kā toč gribētu, lai abi nomirst, hihihi. Better let it be a happy ending. Nu, nez, domāju, ka paliks kopā un ka tā sākumā jau bija paredzēts - viltīgi. Tie, kas fanoja par Santu/Santjago gan tagad sakumuši, bet kopumā taga internetā ir redzams, ka jau kādu laiku Santai un Humberto ir vairāk šiperu - cilvēki redz ķīmiju.

0

256

Ak, tagad man pat žēl drusku, ka zinu, ka vainīgais ir Santjago. :D Tik interesanti 'ta tikšanās fabrikā, un ka nevar saprast, kurš tad ir vainīgais!
Mani tagad ļoooti interesē,kādā sakarā Santas māte tur iesaistijusies!

0

257

127. noskatījos šorīt - lai gan tik pašu sākumu mīlasstāstam redzēju, bet Viktorijas žēl palika.

Humberto atzinās, ka nogalinājis Visenti, bet Santa vienalga viņa pusē nostājās. Un pat Santjago žēl palika, jo tā viņa labā puse tiesām tik nenormāli pārslīpēti laba, ka tiešām žēl paliek. Bet nu Santa/Humberto forever.

0

258

128. - pēdējās sērijās kāds visu laiku izjauc Santas un Umberto skaistos momentiņus... :( Bet nu avance 129 - tik aizkustinošs moments, ah. Kāpēc viņa raud?  :'(

0

259

0

260

hahahaha, es tā smejos - tā labi salikts kopā - humors un Santas reakcija tāda kā komēdijas varones. hihihi. Super. man patīk. Šito promo var skatīties un skatīties un ieņirgt. Un Arons Diazs ar kā redzams izbauda un ieņirdz.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)