TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)


Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)

Сообщений 261 страница 280 из 291

261

Pēc Promo noskatīšanās, man ļoti iepatikās kā Ārons vizuāli un tēlošanā izskatās pēc psihopāta :D Bet tiešām, viņam piestāv. Viņam vajag ļaunās lomas, jo Santjago labestīgais padevīgums utt. viņam galīgi nepiestāv.

0

262

Eh, noskatījos līdz 112. un man besis :D atkal Santa ir noskaņota pret Umberto un tuvojas viņam, lai atriebtos. Uzreiz saģērbās atkal kā Amanda, un pa gabalu redzams mākslīgums, kad runā ar Umberto... Man patika viņu patiesie momenti, kad Santa jau sāka just kko un patiesi tuvoties viņam :/

0

263

Palo, biki pacieties - tūlīt būs un Santa pilnīgi nostāsies Humberto pusē, arī pēc tam, kad daudz ko sliktu par Humberto uzzinās.

0

264

gaidu ar nepacietību :D Iedvesmoji ātrāk skatīties uz priekšu! :) Tas laiks gan man ir tik, cik ir :( vienīgais labums ,ka ļoooti daudz var patīt uz priekšu :D

0

265

es visu tinu uz priekšu - es arī tur pārējos stāstus nezinu, tā ka man pat ārpus kontekts. es tik Santu un Humberto un Santjago - lai saprastu, kas īsti notiek. Pati mīļākā aina man ir 129. sērijas beigas.

0

266

116.

Wow, vot tā ir ķīmija! "Otrs" Santjago man patīk daaaaudz labāk! Tā aina ar Inesi, wow, karsti. :D

Kaut kā Santa ar Umberto nobālēja pat.. Nez, man vsp Gabija šajā telenovelē romantiskajās/intīmajās ainās tāda ļoti rezervēta šķiet... :/ neatceros vismaz tādus iebildumus MSED, piemēram :)

0

267

haha, un es tikai arvien vairāk fanoju par mūsu ar aNgeL beigām - Villijs juniors tajās ainās , kur runā pret Santu utt. izskatās tik... daudzsološi kā traks maniaks, kas beigās uzlaidīs visus gaisā :rofl:

0

268

119

AKMANDIENIŅĀS!!! Tā durvju aina... aaaaa :love: Kā man pietrūka tādu emociju telenovelēs! :love:

Šī ir murgainākā telenovele manā "karjerā" , bet es priecājos, ka esmu izturējusi šitik tālu. Šobrīd ir interesanti. Nu, kas attiecas uz nelielu loku galveno varoņu, protams. :D

Wow, bet tā dakšas aina bija iespaidīga! Es reāli ar vaļā muti paliku šokā :D

Haha, nabaga Santa... Santjago un māte saka, ka Umberto ļauns, Umberto, ka Santjago. :D

0

269

Paloma написал(а):

neatceros vismaz tādus iebildumus MSED,

hahahaha, nu i salīdzināji. Tur jau noteikti daļēji viss pa īstam notika. Kamēr te Himēna aiz kadra sēž un uzrauga, lai Karloss ko lieku neizdara. Bet būs - biki pacieties - būs arī sexy aina.

0

270

Skumīgi..Tomēr finālā Viljams Juniors visus neuzspridzināja..

0

271

hahaha. es vēl neesmu redzējusi

0

272

Īstenībā apdomāju noskatīties pēdējo sēriju :D Es tikai pirmo redzēju.

0

273

bez skaņas paskatījos. pilnīgs sviests un visi nelaimīgi ar beigām. Toč, būs jāuzraksta tāds īss savs nobeigums, kurā

Свернутый текст

Humberto izdzīvo.

0

274

Jums neizpatiksi :D Būtu bijis labāk, ja Santjago paliktu labais un būtu happy end ar Santu? :D
Vispār pēdējā sērija atstāja iespaidu, ka visiem apnika filmēt un filmēties un wnk pielika fin kadrā :D

0

275

aNgeL написал(а):

Skumīgi..Tomēr finālā Viljams Juniors visus neuzspridzināja..

Es tā sasmējos par šo komentāru :D

0

276

a vot es pārrakstīšu pat to šaušanas ainu un citas beigas uztaisīšu - savas dvēseles mieram.

0

277

alby - tad noteikti padalies arī manam dvēseles mieram :(

Nē, nu... es jau baidījos, ka tādam varonim neļaus happy endu, slepkava tomēr un tā, jebkurā gadījumā... Bet.. ai... novāca labāko tēlu visā telenovelē un vienīgo, kas tai kkādu vērtību piešķīra :( jauki jau, protams, ka Santai viņa bērns, bet tik un tā... :( :( :(

Pašas beigas gan tradiconālā šausmeņu stilā :rofl:

Un vispār - varu lepoties ar murgainākās telenoveles noskatīšanos manā karjerā :D tagad laikam visas pārējās šķitīs ļoti sakarīgas :D

0

278

hahaha.

0

279

Tad kā tur īsti beidzās? Santa vienīgā dzīva palika?

0

280

Beidzās šausmenes stilā - Santjago psihenē, parāda, ka it kā viņš varētu aizbēgt, un vēlāk Santa it kā ierauga viņu pāri ielai, pabrauc mašīna un tur vairs neviena nav. :D
Bet Umberto mira, Santjago sašauts, glābjot Santu :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)