TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)


Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)

Сообщений 181 страница 200 из 279

181

Montserrata un Alehandro tik ļoti ienīst viens otru, ka uz dīvāna, kur vēl paliek tik daudz brīvas vietas, vēl tuvāk viens otram "nevarēja" apsēsties  :crazyfun:

http://www.picshare.ru/uploads/160929/4z5S3Py1We.jpg

+3

182

aNgeL написал(а):

Montserrata un Alehandro tik ļoti ienīst viens otru, ka uz dīvāna, kur vēl paliek tik daudz brīvas vietas, vēl tuvāk viens otram "nevarēja" apsēsties

Jaa,tik tieshaam. :D Es tikai tagad shito faktu piefikseeju. :D

+1

183

Jā, es sevi pieķēru pie domas, ka daudz labprātāk skatos uz no visas sirds nīstošo pāri Montserratu un Alehandro, nekā dažu labu mīlošu (it kā) citos seriālos.

+3

184

Kā jums veicas ar telenoveli tiem, kas skatās? Kuri varoņi patīk vairāk un kuri mazāk? Un kādas domas par pāriem Monse un Hosē Luiss ; Monse un Alehandro? :)

+1

185

aNgeL написал(а):

Kā jums veicas ar telenoveli tiem, kas skatās? Kuri varoņi patīk vairāk un kuri mazāk? Un kādas domas par pāriem Monse un Hosē Luiss ; Monse un Alehandro?

Man labāk patīk pāris Monse un Alehandro, kaut gan man nepatīk, ka Monse vel īsti neatlaiž Hosē Luisu, itka saka lai brauc prom, bet savu rīcibu (skupstot, atzistot ka vel mīl) neatlaiž viņu un Alehandro man nepatīk tas kā viņš Marijai vairāk uzticas neka Monsei un piešķiris viņai māja augstāku vietu neka pienakas. Sākuma man ļoti kaitināja Hosē Luis šobrīd sāk iepatikties, tas ka viņš saprot visas sazvērestības pret Alehandro. Šobrīd patīk Esmeralda, vel man patīk Anhelika. Karlota citā serijā liekas ļoti kaitinoša, bet atkal cita viņa Monsei pasaka precīzu situacijas novērtējumu. Šobrīd man žel Nadjas un patīk ka Viktors vairs nepievērš uzmanību Marijai. Marija nepatīk, pārāk daudz no sevis ir iedomajusies. Dimitrio un Adolfo grib pārak viegli dzīvot, ļoti patik ka Hosafinas brālis vinus atmaskoja. Neticās ka mūsdienās vel ir tik naivas pieaugušas sievietes, kā Hosafīna.

+2

186

aNgeL написал(а):

Kā jums veicas ar telenoveli tiem, kas skatās? Kuri varoņi patīk vairāk un kuri mazāk? Un kādas domas par pāriem Monse un Hosē Luiss ; Monse un Alehandro?

Es turpinu skatiities.Pashlaik ljoti patiik un skatos ar milziigu interesi.Nedaudz biedee tas,ka ir ljoti daudz seeriju(laikam jau pierasts pie tiem iisajiem seriaaliem un tiem,kuri nepaarsniedz skaitli 150  :D ),baidos,ka veelaak ar laiku neiestaasies apnikums.Par spiiti tam,ka tur ir Andzhelika un Sebis. :) Tachu visumaa ljoti patiik un turpinaashu tik skatiities,tad jau maniis kaa buus peec laika.
Man ljoti patiik Alekss un Monse kaa paaris,bet shobriid visvairaak zheel Aleksa,jo vinjsh Monses deelj paaraak stipri ciesh.Hosee Luiss nepatiik,jo tikai jauc starp Monsi un Aleksu gaisu vairaak neko.Monse ir kaa starp divaam pasauleem.Liekas,ka Alekss un Hosee Luiss ir gatavi vinju paarraut uz puseem,jo abi grib vinju sev.Savukaart pati Monse ir apjukusi un Hosee Luisa gaisa jaukshanas deelj vairs ne tikai neko nesaprot,bet pat  nezina,ko grib.Nepatiik arii Hosefina,bet vienlaiciigi ir vinjas arii zheel,jo Dimitrio nabaga meiteni tikai izmantoja.Dimitrio man patiik veel mazaak,jo vinjsh ir liekeedis,kursh grib iedziivoties vieglaa naudaa,bet kaa mees visi zinam,tad nauda viegli naakt nemeedz.

+2

187

Es arī ar lielu interesi skatos telenoveli, jo šis ir tas posms, ka Monserratas attieksmē pret Alehandro ir iestājies lūzums, lai gan viņa to vēl vai nu īsti līdz galam neapzinās vai negrib atzīt. Jā, Monserrata vairs nav tik ļoti klaji noraidoša un agresīva pret Alehandro, bet tajā pašā laikā cenšas nepielaist sev viņu pārāk tuvu. Viss tiešām būtu savādāk, ja Hosē Luiss nebūtu turpat tuvumā, lai gan, kaut arī Monserrata ir ar mieru kopā ar viņu bēgt, tomēr var manīt, ka viņa tikai domā, ka Hosē Luiss ir viņas mūža mīlestība. Vēl vairāk-ir redzams, ka ir dažas ''nominācijas'' Monserratas abu savas dzīves vīriešu salīdzināšanas skalā, kurās uzvarētājs ir Alehandro, nevis Hosē Luiss. Savukārt runājot par citiem varoņiem, var labi manīt jūtu ķīmiju Nadjas un Viktora starpā, jo ir skaidrs, ka Nadjai Viktors nozīmē daudz vairāk nekā vīrs, bet tajā pašā laikā viņa ir pārliecināta, ka tā ir neiespējama mīlestība, ka tai nav nākotnes. Marija par sevi ir pārāk augstās domās, jo svēti tic, ka reiz būs Alehandro sieva, tāpēc dara visu, lai visi par īsto saimnieci uzskata viņu, nevis Monserratu. Turklāt Huventīno arī pielej eļļu ugunī, nemitīgi uzturot Marijā pārliecību, ka viss, ko viņa ir iecerējusi, arī izdosies. Ir labi saprotams kāpēc Hosefīne iekrita Dimitrio un Ādolfo tīklos, jo naivā un lētticīgā, pie vīriešu uzmanības nepieradusī, pēc mīlestības alkstošā Hosefīne ir ar mieru pieņemt pirmā pretimnācēja uzmanību. Protams, ka viņas brālis, uzzinājis par māsas ''kāzām'' , ieinteresējās par visiem apstākļiem, kas līdz tām noveda, jo negribēja ticēt, ka tāds puisis kā Dimitrio spētu iemīlēties tik vienkāršā un ārēji nepievilcīgā sievietē, kāda ir Hosefīne, it sevišķi vēl tādēļ, ka viņa labākais draugs un sabiedrotais ir Ādolfo, kura negodīgums un dzīšanās pēc vieglas dzīves, Tomasam ir labi zināma. Protams, ka noskaidrot, ka Hosefīnes un Dimitrio laulības nav likumīgas ne Dieva, ne arī cilvēku priekšā, nebija grūti.

+2

188

+2

189

Šonedēļ ir tik jauka nedēļa Monses un Alehandro attiecībās. Jaukākā sērija trāpīsies tieši labam nedēļas noslēgumam piektdien :)
Un man tik ļoti patīk Alehandro un Hosē Luisa 'draudzība'. Tik ļoti žēl, ka mīlestība viņus padara par sāncenšiem.. :(
Vēl vienas attiecības, kuras man šķiet ļoti interesantas ir Monse un Rosario. Un arī Rosario ar Mariju. Marija tik slikti pret viņu izturas nemaz nenojaušot, kas Rosario patiesībā ir :D

+2

190

Jaa,man arii ljoti patiik Monses un Aleksa attieciibas.Jauki,ka tagad vinji saak pamazaam satuvinaaties un buut miilji viens pret otru. :) Hosee Luisu man patiesiibaa it nemaz nav zheel,jo vinjsh pats ir dalecies.Vinjam cik reizes tika teikts,lai brauc prom.Bet vinjsh spiitiigi atteicaas.No otras puses vinja klaatbuutne Almontes saimnieciibaa ir naakusi par labu,jo vinjsh ir izglaabis Alehandro.Savukaart taa vinju ""draudziiba"" tieshaam ir interesanta,jo ja vien Alekss zinaatu,kas patiesiibaa ir shis Antonio.
Jaa,Monses un Rosario attieciibas ir neierastas no taa skatu punkta kaa kalpone(kaut arii vinja taada nemaz nav) un saimnieka sieva.Parasti seriaalos arii saimnieka sievas ir ljoti nejaukas un neiecietiigas,bet Monse ne.Vinja labi izturas pret Rosario. :) Jaa,ja vien Marija zinaatu,kas Rosario ir patiesiibaa.Domaaju tas skukjis no kauna zemee gribeetu ieliist. :D

+2

191

Ak, tomēr viss nav tā kā es te iztēlojos ar jauku piektdienu, jo sakarā ar 11. novembri sērija izkrīt :(

+2

192

Jā, Montserratas mīlestība pret Alehandro kļūst arvien stiprāka un tiešām ir ļoti labi un detalizēti tiek parādīts jūtu rašanās process, nevis-vakar vēl necietu ne acu galā, bet šodien jau mīlu. Lai gan otras puses, diez vai Monse varētu pateikt tieši kurā brīdī viņā attiecībā uz Alehandro notika lūzums, kad sāka viņā redzēt brīnišķīgu vīrieti, kurš nemaz nav tāds, par kādu sākotnēji uzskatīja. Te nu jāsaka, ka ne vienmēr ir taisnība, ka pirmais iespaids par cilvēku vienmēr ir pareizs, ka tam vajag uzticēties, nevis mēģināt sevi spiest uz viņu skatīties ar citām acīm. Arī Hosē Luiss uz Alehandro vairs neskatās ar greizsirdības aizmiglotām acīm, bet atzīst, ka viņš ir lielisks cilvēks, un, ka ja abi būtu iepazinušies citos apstākļos, tad noteiktu kļūtu par ļoti labiem draugiem. Var jau teikt, ka te lielu lomu spēlē tas, ka Alehandro nav ne jausmas, kas ''Antonio'' ir patiesībā, tomēr var redzēt, ka Hosē Luiss tiešām pret Alehandro kā cilvēku, ir objektīvs un taisnīgs. Montserrata pret Rosario tiešām vienmēr ir ļoti jauka, liekas, ka, ja nebūtu viņas, tad Marijai jau sen būtu izdevies ''izēst'' Rosario no mājas, jo diez vai ilgi Rosario spētu paciest Marijas rupjo un necienīgo izturēšanos un pat vēlme būt dēla tuvumā nebūtu iemesls palikt.

+2

193

+2

194

Es visu laiku cenšos uzrakstīt komentāru par šo seriālu, bet nekad tam neatliek laika. Beidzot saņēmos apkopot savas domas. Man seriāls ļoti patīk, bet tas nav nekas pārsteidzošs, jo gaidīju šo seriālu aktieru un sižeta dēļ. Iepriekš biju redzējusi tikai dažus kadrus, bet tagad atklāju, ka seriāls ir vēl foršāks. Patīk Monse kā varone ļoti, reti gadās varone, kurā nekas nekaitina, tāpat ar galveno varoni. Un tāpēc ir tik forši uz abiem skatīties, tās naida, kaislības un arī mīlestības un maiguma ainas tik jaukas! Šī noteikti ir mana mīļākā Sebastiana loma, jo esmu redzējusi gana daudz Rulli seriālus, bet nevienā viņš tā līdz galām nesimpatizēja, bet šeit gan…Alehandro tik foršs varonis, gandrīz vai sacenšas ar Levi no “Sortilegio”. Aizraujoši ne tikai vērot Monsi un Alehandro, bet arī Alehandro un Hosē Luisu. Nezinu, vai sižetā viņi spēs saglabāt labu attieksmi vienam pret otru, kad atklāsies, ka  Hosē Luiss mīl Monseratu, bet es ļoti cer, ka Alehandro neienīdīs Hosē Luisu. Un vispār man ir žēl Hosē Luisa, jo Monseratas ģimenes dēļ viņš zaudēja savu dzīvi, savu darbu, savu brīvību un mīļoto, un lai par visām šīm ciešanām iegūtu vismaz Monseratas mīlestību, viņam atņemta arī tā. Bet no otras puses ir Anhelika, ar kuru viņš tik jauku pāri veido. Žēl, ka arī to dzīve viņam atņems, kas zina varbūt viņš būtu viņu iemīlējis tik pat stipri kā Monseratu. Nu es arī gaidu, kad Monserata apprecēsies ar Hosē Luisu, jo tad abi varēs izdzīvot savu kopā būšanu un nebūs tā, ka viņi nekad neuzzinātu, kā būtu, ja abi būtu palikuši kopā. Protams, tad arī būs skaidri redzams, ka Monses sirdī tomēr lielāka vieta ir Alehandro. Vispār baigi aizraujošs seriāls un prieks, ka vienmēr daudz ainas ar Monsi un Alehandro…un tik daudzveidīgas emocijas abos plosījušās, nav tikai skaista iemīlēšanās, bet arī naids un dusmas, vilšanās…, kas novedušas pie šī jaukā brīža, kad abi ļaujas mīlestībai.

P.S. Marijas un Monses ainas tik uzjautrināšanas, kā abas tur plēšas par Alehandro. :D

+4

195

Nu ko…tā diena ir pienākusi (ja nemaldos, jo esmu pāris desmitus sēriju uz priekšu pasteigusies). Lai kā gribētos vai nē, bet noslēpumi un meli vienmēr nāk gaismā. Bet šajā situācijā pažēlot gribas visus trīs… Monse ir bijusi tikai intrigu un šantāžas upuris, viņa visu laiku centusies panākt, lai Hosē Luiss dodas projām, bet dažādu iemeslu dēļ nekas neizdevās. Viņa tā baidījās, ka Alehandro visu uzzinās, un ne velti.. Zibeņi spēra visu sēriju! Tagad Alehandro uzskata Monsi par sliktāko sievieti un greizsirdības dēļ atteicās no gaidāmā bērna. Diezgan jau loģiski tas šķiet, jo patiešām no viņa skatpunkta pēc visa notikušā var domāt, ka Montserrata beigās kļuva tik mīloša, lai sagādātu bērnam Alehandro kā tēvu. Bet tajā pat laikā tik stulba šķiet tik 100% noraidoša attieksme, jo Alehandro bija klāt visos viņu intīmajos brīžos.
Un Hosē Luiss..tas jau vairākkārt malts, ka Monses ģimene salauza viņam dzīvi, atņemot visu. Ja stāsts būtu par viņu un Monsi, tad mēs būtu sajūsmā, ka viņš devas pakaļ mīļotajai un cīnījās par viņu.
Mani sajūsmina tas, ka Monserrata līdzi paņēma Rosario (nav nekāds jaunums, jo Īstajā mīlā tas pats bija, bet man ļoti patīk)
Mani kā vienmēr dziļi aizskāra Andželikas tēlojums. Tik ticami šķiet viņas pārdzīvojumi, vēlme palikt ar Alehandro nevis braukt projām. Viņas asaras vienmēr man liek nobirdināt kādu savējo nevis besīties, ka varone atkal raud.
Un arī Sebastjanu nevar nepieminēt, jo vīrietim jau grūtāk parādīt šādus pārdzīvojumus, bet viņš lieliski tiek galā.
Protams, viss beidzās brīdī, kad sākās pats laimīgākais - Marija padzīta, Hosē Luiss aizbraucis, Dimitrio nomierinājies, Ale un Monse gaida mazo...
Rezultātā Monse un Alehandro apmainījās ar ļoti sāpīgiem vārdiem, un tas ir skumji, bet reizē tik spēcīgas un interesantas ainas! Un tas ir tikai sākums…priekšā gaidāmi vēl daži ļoti smagi un pat traģiski brīži…

+3

196

Protams, ka Alehandro, pēc tam, kad uzzināja, kas patiesībā bija ''Antonio Olivaress'', vairākas it kā šķietami nevainīgas situācijas un frāzes nu redz citā gaismā, un tāpēc kalpo kā neapstrīdams Montserratas vainas pierādījums, turklāt, kāpēc gan Hosē Luisam būtu jāuzdodas par Antonio, ja jau viņa un Montserratas starpā viss jau būtu beidzies? Jā, Alehandro patiesi uzskata, ka viņam ir pilnīgi pamatots iemesls apsūdzēt Montserratu laulības pārkāpšanā un tam, ka personīgi nepieķēra viņu un Hosē Antonio nepārprotamā situācijā, nav nekādas nozīmes, jo netrūkst citu neapgāžamu pierādījumu. Jā, Alehandro pat tādu domu, ka noticis pārpratums, ka Montserrata tiešām šajā laikā, kad Hosē Luiss te atradās, nebija viņa mīļākā, pat nepieļauj, tādējādi Montserratu ļoti dziļi sāpinot. Taču vēl vairāk Montserratu sāpina Alehandro pateiktais, jo vārdi ir kā ass, abpusgriezīgs zobens, tāpēc ļoti smagi ievaino, tāpēc nekad nespēs tos ne aizmirst, ne arī piedot.

+2

197

Man ļoti patīk šis mirklis. Sejās un skatienos tik labi atainojas mīlestība, sāpes un bezcerība. Alehandro gadījumā arī dusmas...  :'(

http://www.picshare.ru/uploads/161122/RD7Tw8DWO2.jpg http://www.picshare.ru/uploads/161122/Qr5eK0a3X9.jpg

+3

198

Jā, tā ir, jo šie skatieni visu izsaka bez vārdiem.

+1

199

Seriālā tomēr notika tas, ko es visvairāk neciešu - līdz ko galvenais varonis ir šķirts no mīļotās vai kā šajā gadījumā vaino viņu nodevībā tā metas citas sievietes skavās. Marija gan jau tagad var līksmot, ka ieņems Monserratas vietu, bet es ceru, ka nekas vairāk par vārdiem nebūs un vismaz Alehandro atstāj tāda varoņa iespaidu, ka neskatoties uz to, ka uzaicināju Mariju kļūt par viņa sievieti, viņš nemeties viņas apskāvienos fiziski. No vienas puses jau Alehandro var saprast, jo viņš atbild Monserratai ar to pašu, ko viņa nodarīja viņam. Bet šāds pagrieziens man tik un tā mazliet kaitina!

+3

200

Jā, Marija jau jūtas kā uzvarētāja un svētā tēva Anselmo vārdiem runājot, ar savu čūskas indi indēs Alehandro dvēseli. Jā, kaut arī šāds sižeta pavērsiens jau bija gaidāms, nedomāju, ka tas notiks tik ātri un, ka Alehandro pats būs tas, kurš uzmeklēs Mariju un lūgs kļūt par viņa sievieti. Lai gan otras puses labi, ka (vismaz pagaidām) Alehandro tomēr nespēja ar Mariju pārgulēt.

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)