TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)


Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)

Сообщений 201 страница 220 из 279

201

Es tomēr nedaudz spēju saprast Mariju. Tomēr kopš bērnības mīlējusi Alehandro, un tā kā tuvumā nevienas citas sievietes nebija it kā, tad auga ar domu, ka apprecēsies ar šo vīrieti un veidos ģimeni. Un tad piepeši viss mainās - Alehandro iegūst naudu un viņas vietā izvēlas eleganto Monserratu, kura piedevām nemīl Alehandro. Šāda emocionāla trauma lika Marijai izvēlēties tumšo ceļu - ar intrigām, skaudību utt. Līdz ar ko viņa tiek uztverta kā pilnīgi neciešama varone, kura turklāt nekad nelaiž garām iespēju kādam iedzelt - Monsei vai Rosario, vai citiem..
Un tagad, kad Monse ir šķietami aizgājusi no Alehandro dzīves, viņa jūtas tā it kā viss notiktu tieši tā kā kopš bērnības bija sapņojusi, tāpēc viņa sevi nemaz neredz kā Alehandro mīļāko, bet gan kā saimnieci un viņa sievieti.

Bet es jums neko neteikšu priekšā - ne cik ilga būs šķiršanās, ne to vai, kaut kas būs starp Mariju un Alehandro :D
Skatoties vairākas sērijas pēc kārtas vienā reizē man šis šķiršanās posms liekas interesantiem notikumiem papildināts.. Nezinu, kā būs jums pa vienai sērijai dienā..

+1

202

Šonedēļ svarīgiem notikumiem bagāta sērija. Hosē Luiss un Alehandro beigu beigās satikās un kā jau vīrieši, fiziskā veidā "izrunājās". Alehandro palika kā ļaunais, bet Hosē Luiss svētais. Bet paveicās, ka Hosē Luiss ir labais pretējā gadījumā Alehandro no cietuma tik viegli ārā netiktu. Vismaz šajā apsūdzībā.

Alehandro uzzināja, ka Rosario ir viņa māte. Beidzot. Tik aizkustinoša aina. Abi aktieri arī bieži intervijās piemin, ka viņiem ir laba ķīmija. Arī Trīs Anās viņiem ir mātei un dēlam līdzīgas attiecības. Bet interesanti, ka teātra izrādē par kuru nesen liku, šī aktrise atveidoja Andželikas varones māti un attiecīgi Sebastjana sievasmāti :D Nav brīnums, ka pēc tik daudziem projektiem viņi jūtas kā īsta ģimene.

Bet galvenā aina šonedēļ man ir Alehandro piedošanas lūgšana Monsei. Tik daudz reižu jau redzēju šo ainu, viena no skatītākajām, bet katru reizi, kad skatos, brīdī, kad Monse atbild, ka Alehandro ticēja visiem, bet ne viņai, es sāku raudāt kopā ar viņu :D Viņas balss, šie vārdi, ķermenis mani pilnībā pārliecina šajā ainā ar savām sāpēm.  :love:
Un lai gan vairākkārt ir kaitinājis telenovelēs, ka viens dusmojas, kad otrs piedāvā visu sākt no jauna, un tad apmainās lomām un otrs lūdz piedošanu, bet pirmais vairs negrib, taču šajā gadījumā pēc visa notiekošā Montserratas aizvainojums man liekas pilnīgi pamatots un šķistu nedabiski, ja viņa uzreiz piedotu.

+2

203

Jā, Monserratai ir pamats justies dziļi aizvainotai un sāpinātai, ka Alehandro ticēja citiem, nevis viņai. Jā, Alehandro viņai aizstāvēties ļāva tikai formāli, lai skaitītos, ka ir ''uzklausījis'' savas ''neuzticīgās un melīgās'' sievas paskaidrojumus, jo spriedumu Monserratai par sliktu, bija pieņēmis uzreiz un kategoriski atteicās kaut vai tikai pieļaut, ka ir noticis milzīgs pārpratums. Viss notikušais Monserratai bija pārāk smags un netaisnīgs, tāpēc par tūlītēju piedošanu un dzīvošanu tālāk, it kā nekas nebūtu noticis, pat runas nevar būt, kā arī neliek justies labāk un izjust gandarījumu, ka Alehandro tomēr saprata, ka viņa nebija pārkāpusi laulību.

Отредактировано Terēze (16.12.2016 16:22)

+2

204

Nedēļa jau pagāja, bija slinkums iekomentēt, bet vienalga gribas pieminēt, ka ļooti baudāma bija šī aina starp Monsi un Mariju. Tik reta laime ir šie mirkļi, kuros galvenā varone neuzķeras uz meliem. Bez tam Monse vēl tik labi atbildēja Marijai un panāca, ka viņa zaudē tēlošanas pacietību :D Šo ielieku savā šī seriāla top ainu sarakstā :D

http://www.picshare.ru/uploads/170105/G71EJF7KJ1.jpg http://www.picshare.ru/uploads/170105/BqR49vikyr.jpg
http://www.picshare.ru/uploads/170105/zn22UMrEs6.jpg http://www.picshare.ru/uploads/170105/AayM657gJn.jpg

+3

205

Jā, man arī šī aina patika, jo Monserrata nebija īstā, kam Marijai vajadzēja iestudēt šo viena aktiera izrādi, jo Monserrata teica leģendāro Staņislavska frāzi-Neticu!-un pareizi darīja.

+1

206

Terēze написал(а):

Jā, man arī šī aina patika, jo Monserrata nebija īstā, kam Marijai vajadzēja iestudēt šo viena aktiera izrādi, jo Monserrata teica leģendāro Staņislavska frāzi-Neticu!-un pareizi darīja.

Vēl burvīgāk ir tas, ka tā nav pēdējā reize, kad Monserrata iepriecinās līdzīgā veidā  :flirt:

+2

207

Jaa,shii aina tieshaam bija laba.Eh,bet Monse nav muljkje kaa Marija domaa.Vinja labi zina,ka vecam cirka sunim jaunus trikus iemaaciit nevar. :)

+1

208

Cik viss strauji mainās. Pirms kāda laika es priecājos, ka Hosē Luiss un Monserata apprecēsies un galvenokārt viņš varēs izdzīvot savus nepiepildītos sapņus, bet tagad es pārdomāju. Monserratas nepamatota (viņai protams šķiet pamatota dēļ meliem, ko Hosē Luiss viņai pats sastāstīja) nicinošā attieksme pret Hosē Luisu sāk kaitināt. Un arī Alehandro greizsirdība, par kuru agrāk varēja jūsmot, tagad rada atkārtošanās sajūtu.

Un šajā seriāla momentā man daudz interesantāk skatīties uz Hosē Luisu un Alehandro, Hosē Luisu un Angeliku nekā galveno pāri! Angelika vispār tik forša varone, tik skumji, ka viņa jāmirst… pareizi jau viņa saka, ka diez vai Monserata un Hosē Luiss būtu laimīgi, jo katram savs raksturs un Monserratai ne tikai piestāv, bet arī labāk patīk tādi vīrieši kā Alehandro! Pēdējās ainas starp Angeliku un Hosē Luisu tik sirds plosošas… es šodienas sēriju vēl neredzēju, varbūt jau viņa nomira un tad smagākais vēl priekšā. :( Es noskatījos internetā, kā Hosē Luiss izskaisa Angelikas pelnus un tā vispār man salauza sirdi :(

Interesanti vēl par Finitu un Dimitrio, jo redzot dažus kadrus netā, es nesaprotu, vai viņi paliks beigas kopā. Ja nē, tad lai scenāristi nokaunās, jo viņiem tik daudz vēl kur attīstīties un augt… vismaz es redzu daudzus sižeta attīstības virzienus tieši viņiem. Tas pats jautājums mani nomoca par Karlotu un Esikjelu, kur drīzāk varētu nebūt laimīgu beigu, jo viņš tomēr ļaundaris.

Kaitinošā Marija uz brīdi ir prom, bet tā vietā ir gaisa jaucēja Favjola un Sandro. Phheee….par viņiem neko neteikšu, jo viņi maisās pa vidu visur! :D

Monserratas un Alehandro attiecībās, vismaz manās acīs, iestājies tas periods, kad viss jau ir noticis un atliek tikai Alehandro cīnīties pašam ar saviem dēmoniem un greizsirdību. Bet pēc sēriju skaita, laikam drīz vajadzētu notikt kādam pagriezienam un es ticu, ka viņi reiz atkal izpelnīsies manu sajūsmu! :)

+2

209

Gribētos daudz ko pateikt, atsaucoties uz tavu komentāru, bet tie būtu spoileri, tāpēc klusēju.. :D
Taču varu piekrist attiecībā uz to, ka ļoti interesanti skatīties Alehandro un Hosē Luisa attiecības :)

Mariposa написал(а):

Monserratas un Alehandro attiecībās, vismaz manās acīs, iestājies tas periods, kad viss jau ir noticis un atliek tikai Alehandro cīnīties pašam ar saviem dēmoniem un greizsirdību.

Šķiet šajā posmā, ka tā ir, bet man liekas, ka tālākie notikumi labi parādīs Monses, Alehandro un Hosē Luisa trijstūri no citām pusēm un to, kurš tad ko un pret kuru patiešām jūt. Negribas arī par daudz teikt :D Bet vēlāk cerams, ka apspriedīsim otro telenoveles pusi. Alehandro gaidīs vēl viena liela cīņa ar saviem dēmoniem, arī Montserratai būs pārbaudījumi starp mīlestību pret Alehandro un vērtībām, ar kurām tika izaudzināta. Bet visvairāk jau laikam tie notikumi ietekmēs Hosē Luisu kā varoni. Tie, kas nezina, droši vien nenoticētu, ja viņiem pateiktu, ka tā būs :D
Bet jā.. ļoti žēl Anhelikas nāvi..Ja viņa paliktu dzīva, tad daudz kas būtu savādāk...

+2

210

Šodienas sērija apstiprināja to, ko jau sen sapratu-Hosefīnas galvenā nelaime ir nespēja mīlēt un pieņemt pašai sevi, ka pat, ja viņa panāktu, ka kāds vīrietis viņā iemīlētos, neko šajā ziņā nemainītu, jo ne jau vīrietis būs tas, kurš viens pats iznīcinās Hosefīnai piederošo putnu kolekciju, arī viņai pašai jāpanāk lai šie spārnotie radījumi aizlidotu uz neatgriešanos. Ļoti ceru, ka Dimitrio spēs sagaidīt Hosefīnu, bet jau pavisam citu Hosefīnu, kura būs kļuvusi ne tikai daudz skaistāka, bet arī sevi atradusi personība, un abu stāstam taps jauna nodaļa.

+2

211

Jūs abas rakstāt komentāros par Hosefīnu un Dimitrio, un man ir tik grūti klusēt visu zinot :D

+1

212

aNgeL написал(а):

Jūs abas rakstāt komentāros par Hosefīnu un Dimitrio, un man ir tik grūti klusēt visu zinot

Vari jau ierakstit spoileri zem spoilera :D 

Es neesmu redzējusi šodienas sēriju, bet Terēzei taisnība. Vispirms Hosefīnai jāiemīl pašai sevi. Un vispār tik fantastiska bija Dimitrio atdzīšanās viņai mīlestība, ka, ja scenāristi viņus izjauks kā pāri, tad nepiedošu! :) Nu es kaut ko esmu redzējusi saistībā ar kāzām un Ādolfo, bet es nezinu, kādas būs beigas tieši Finitai un Dimitrio.

+1

213

aNgeL написал(а):

Bet visvairāk jau laikam tie notikumi ietekmēs Hosē Luisu kā varoni. Tie, kas nezina, droši vien nenoticētu, ja viņiem pateiktu, ka tā būs

Ceru, ka tas nenozīmē, ka viņš kļūs ļauns! :D :P

+1

214

Atvadas no Anhelikas bija tik skumjas un vēl tā dziesma. Pilnīgi kamols kaklā sakāpa...neatceros, kad pēdējo reizi būtu tik skumja nāve seriālos bijusi. Kad Mežonīgajā kaķē mira Virhīnija bija līdzigi un vēl papildus žēlums, ka viņai bērniņš palika. Bet šeit tiešām spēciga aina ar visu atvadam, ka viņa nomirst Hosē Luisa rokās, ka aizved viņu un Amēlijas emocijas un tad vēl pelnu izkaisīšana jūrā.... :( Un atkal Hosē Luiss paliek viens... Gribējas atzīmēt, ka tas ainaa bija lieliskas, jo prata izsaukt emocijas un lidzpārdzīvojumu... vismaz manu.

+2

215

Jā, Anhelika bija brīnišķīga varone, un ja Hosē Luiss viņu būtu saticis pirms Montserratas, tad noteikti būtu viņu iemīlējis daudz vairāk nekā Monsi, lai gan nevar teikt, ka arī tagad Hosē Luiss Anheliku nemīlēja. Jā, varbūt tā nebija kaislīga mīlestība, bet gan mīlestība, kas balstījās uz dziļu cieņu un apbrīnu par Anhelikas personību, un, ja ne viņas smagā slimība, tad viņu stāstam vēl būtu bijusi attīstība un izaugsme.

+2

216

Man bija vajadzīgs diezgan ilgs laiks, lai pēkšņi kādā no sērijām pielektu, ka Daniela Kastro un Francisko Gatorno nav svešs pāris. Devīto bausli esmu redzējusi 2 vai 3 reizes, bet laikam uzreiz neatcerējos šo pāri, jo gadu laikā aktieri ir mainījušies, it īpaši Daniela, un arī abu varoņi Plosītajās sirdīs nav nekādi labuma iemiesojumi. Bet interesanti un forši, ka sava veida pāris viņiem atkal ir šeit pēc tik daudziem gadiem.

http://se.uploads.ru/jiCyX.jpg
http://s1.uploads.ru/U0Ob5.jpg

Ana un Rodrigo  :flirt:
http://cs628030.vk.me/v628030403/24d8a/53jdFGCSM40.jpg

+3

217

Es šo faktu jau ilgu laiku gribēju uzrakstīt, bet nu tu to izdarīji manā vietā! :D Bet, ja interesanti, kad pēc kāda laika aktierus atkal saved kopā! :)

+3

218

Mariposa написал(а):

Es šo faktu jau ilgu laiku gribēju uzrakstīt, bet nu tu to izdarīji manā vietā!  Bet, ja interesanti, kad pēc kāda laika aktierus atkal saved kopā!

Ja tu zinātu, cik es ilgi to gribēju uzrakstīt, bet gaidīju līdz Latvijas sērijās ienāks Sandro un viņiem viss sāksies :D

+3

219

:love:

+2

220

Pēc daudzajām intrigām un šķēršļiem, ļaundari var gavilēt vēl vairāk (par laimi tikai pagaidām un izņemot Mariju). Man šāda veida notikumi izraisa dažādas emocijas. No vienas puses galvenie varoņi ir šķirti un tas nekad nav forši it īpaši nezinot, cik ilgi viņi netiksies, bet no otras puses vienmēr ir lieliski redzēt visu varoņu dramatiskās vai priecīgās sejas izteiksmes, uzzinot, ka galvenais varonis ir miris. Andželika kā vienmēr palīdz sajust visu, ko izjūt Monse. Treškārt šīs sērijas ir interesantas. Un ceturtkārt laika pārlēcieni ir vēl interesantāki - vienmēr aizraujoši paskatīties kā mainījušās varoņu dzīves gadu laikā. Tik jauki ka Monse uzsāka savu biznesu kopā ar Domingu un viņas vīrieti.
No vienas puses ir patīkami redzēt, ka viņa joprojām mīl Alehandro un pārdzīvo, bet no otras puses..vai pēc 7 gadiem joprojām ir sajūtas kā pirmajā dienā? Tomēr cilvēki kkā samierinās, lai gan dziļumos jau tās sāpes visas paliek. Vēl jo traģiskāk pārdzīvo Rosario, bet viņa ir māte, turklāt jūt, ka dēls ir dzīvs.
Hosē Luiss ir iznācis brīvībā un beidzot Monse var uzzināt, ka bija maldījusies attiecībā uz viņu. Šīs sērijas pēc laika pārlēciena atkal šķiet tikpat krāsainas kā pirmās sērijas.

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)