TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)


Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)

Сообщений 241 страница 260 из 279

241

Terēze написал(а):

Šodienas sērijā bija epizode, kura uzreiz prātā ļoti līdzīga aina no kādas citas telenoveles, bet visinteresantākais ir iemesls kāpēc to otru telenoveli atcerējos. Tātad-runa ir par ainu, kurā Hosē Luiss un Refuhio liek jūrniekiem notvert ''bīstamo noziedznieku'' Alehandro-dzīvu vai mirušu. Taču savā ziņā diezgan traģikomiski ir tas, ka Kaislībās bija identiska aina, kurā Sebastiana Rulji atveidotais Santjago lika notvert citu ''noziedznieku'' Rikardo, turklāt tāda paša iemesla dēļ, kāda Hosē Luiss grib atrast Alehandro-lai nepieļautu, ka viņš būtu kopā ar savu mīļoto. Jā, vienā telenovelē Sebastiana varonis bija vajātājs, bet citā pats kļuva par vajāto, kas par sevi nebūtu nekas īpašs, ja vien šīs abas epizodes nebūtu praktiski identiskas, tikai ar to starpību, ka nu abi Rulji varoņi ir mainītās lomās.

Jaa,par shito,kad tu man pastaastiiji un man pieleeca es veel ilgi gaaju pa ielu smeejos un smaidiiju. :)  :D

aNgeL написал(а):

Karma. To ko Santjago pastrādājis iepriekšējā dzīvē, tagad jāatmaksā Alehandro

Kas nu ir tas ir nevaru nepiekrist.Ne velti saka-nedari otram to,ko negribi,lai dara tev.Un tagad she tev Alehandro jaamaksaa par Santjago greekiem. :D

+3

242

Šonedēļ mums kārtējā plosītā nedēļa (cik patiesībā atbilstošu nosaukumu uzlika Latvijā :D), bet nedēļas otrajā pusē. Tā ka sagatavojiet savus nervus padusmoties un vēl visādām emocijām :D
Šodien ja nemaldos sērijā atkal satikās Marija un Monse. Vai jau noilgojāties pēc šī "pāra"? Es vienmēr esmu baudījusi to, cik Monse pašpārliecināti noliek Mariju savā vietā.

+2

243

Jā, biju gan jau noilgojusies pēc šī sāncenšu pāra Monses un Marijas, jo viņu ainas vienmēr ir lieliskas. Arī šoreiz Monse prata neuzķerties uz Marijas provokācijām un neļaut sevi pazemot.

+3

244

Starp citu jaa man Monse kaut ko atgaadinaaja.Es pat zinu,ko.Andzhii ir lieliska,ne velti es vinju izveeleejos arii savaa staastaa. :)

+3

245

Provizoriski Plosītām sirdīm būtu jānoslēdzas 20. vai 21. jūnijā, lai mierīgi varam doties Līgot. :D

+4

246

Mmm.. es pārtraucu seriālu skatīties jau iepriekš minētā iemesla dēļ.  :blush: Nu es turpināšu sekot līdzi seriālam, citu tēlu ainas uztinu un tā, bet es nez... man laikam pārāk dziļa vilšanās, lai gan pagātnes atkārtošanas protams sižetiski forša ideja. Gaidīšu kad Hose Luiss labosies :D

+1

247

Mariposa написал(а):

Mmm.. es pārtraucu seriālu skatīties jau iepriekš minētā iemesla dēļ.

Nu nē, nu Heidij!!! Rīt ir tik dramatiska sērija, kur kādam varbūt vajadzēs kabatlakatiņu, bet kādam gludekli :D
Un nākamnedēļ arī būs ļoti svarīgas un dramatiskas sērijas :D
Un tu tik daudz ko palaidīsi no Rominas dzīves, ja gaidīsi Hosē Luisa labošanos :(  :love:
Un Grasiela ar Hosē Luisu ir tikpat foršs tandēms kā Marija un Monse :D

Es oficiāli neatbalstu tavu lēmumu :P

+2

248

Heidij, nesabotē manus plānus! :D :P ahhh... ja es drīkstu pārtīt Alehandro..tad iespējams man vēl ir cerība :D Vai tiešam tik ilgi bus jagaida labošanās? :O

+2

249

Mariposa написал(а):

ahhh... ja es drīkstu pārtīt Alehandro..tad iespējams man vēl ir cerība

Interesanti, kā tev būtu skatoties Īsto mīlu un ar Manuelu :D Tur tomēr sižetā daudz kas savādāk un sākot ar mirkli, kad Manuelu uzdod par mirušu, sižets ir pilnīgi savādāks no tā, kas notiek šeit. Pāris detaļas tikai kopīgas. Es viennozīmīgi joprojām daudz vairāk mīlu Īsto mīlu, bet Plosītie tieši ar to man patīk, ka ļauj aizdomāties, kā būtu ja... Un, protams, galvenā vērtība ir Andži  :love:

Mariposa написал(а):

Vai tiešam tik ilgi bus jagaida labošanās?

Es ļoti, ļoti aptuveni atceros, kad tas notiks, taču lieliski atceros kā. Raudamā aina un ļoti spēcīga :love:

+2

250

Man nepatīk fakts, ka HosēL tik daudz Monses dēļ ziedojis un daļēji arī Alehandro, a tas tik par naidu runā...ka nolād, kā ienīst....bla bla.. Pilnībā aizmirst visu labo, ko Hosē Luiss darījis viņa labā. Un tad ta visa darbošanās aiz muguras... man nepatīk!! :D Nezinu ka Ista mila bija un kas zina vai maz par Islasa telu fanotu ka seit par Guzmana :D

+2

251

Mariposa написал(а):

Nezinu ka Ista mila bija un kas zina vai maz par Islasa telu fanotu ka seit par Guzmana

Par spīti tam, cik Islass iemīļots pēc dažām telenovelēm, taču jāatzīstas, ka man arī Guzmans aizrāva šajā lomā stiprāk. Bet līdz ar to, tev Īstajā mīlā nebūtu tāda konflikta kā šeit, ka grūti pieņemt Monsi ar Alehandro :D
Un Īstajā mīlā šo tēlu nepārņēma ļaundara fāze :)
Plosītās sirdis jau tāda īsta telenovele ar visādiem nenormāliem varoņiem, daudzi tieši otrādi ir jaunienācēji, bet Īstajā mīlā nav tāds kliedzošs cirks radīts no tādiem varoņiem kā Grasiela, Marija, Pedro u.c. Lai gan ar Grasielu ir jautri :D Vairumā man labāk patika kā tika izveidoti visi tie varoņi, viņu sižeti, attiecības viss ļoti kvalitatīvi, bet ir pāris, kuri Plosītajos vairāk iekrita sirdī, Hosē Luiss, Refuhio (tikai tagad aizdomājos, cik jums forši vienlaicīgi vērot Karlosu de la Motu divās tik dažādās lomās kā Refuhio un Valentīns).
Un dievinu arī Dimitrio kopš viņš ir mainījies. Tik burvīgs brālis!

Mariposa написал(а):

Man nepatīk fakts, ka HosēL tik daudz Monses dēļ ziedojis un daļēji arī Alehandro, a tas tik par naidu runā...ka nolād, kā ienīst....bla bla.. Pilnībā aizmirst visu labo, ko Hosē Luiss darījis viņa labā.

Te ļoti sarežģīta psiholoģija aizsākās kopš Alehandro atgriezās. Taču kad atgriezīsies jaukais Hosē Luiss, tad viss šis posms liksies nesvarīgs un it kā nekad nav bijis. Vismaz man, tādēļ vairs nejūtu vilšanos kā skatoties pirmo reizi. Tagad vairāk varu pievērsties tēlojumiem, dialogiem.. :D

+2

252

Informēju, ka rīt un pirmdien LTV1 programmā rakstīts, ka būs Plosītās sirdis!

+2

253

aNgeL написал(а):

Provizoriski Plosītām sirdīm būtu jānoslēdzas 20. vai 21. jūnijā, lai mierīgi varam doties Līgot.

Tā kā Plosītās sirdis rādīja arī Lieldienās, tad mīnus divas darba dienas un ja rādīs arī maija svētkos, tad mīnus vēl divas dienas.

+3

254

Vai nepieciešams fotostāsts Alehandro un Monses ainām?

+1

255

Traģiski mīlas stāsti nekad neatstāj vienaldzīgu, bet šis pavērsiens ar Monikas nāvi man likās pilnīgi lieks. Tik bezjēdzīga :( It īpaši, kad beidzot Dimitrio spēja dzīvot tālāk, atrada sievieti, ar kuru vēlas savu dzīvi kopā un Monika bija tik simpātisks personāžs. Arī viņai vēl visa dzīve bija priekšā, protams, ka viņas darbs ir bīstams utt, bet tajā pašā likās muļķīgi likt viņai tā nomirt. Un kurš tad var dusmoties ar Fofito ar tām suņa actiņām? Es visā vainoju scenāristus!

+1

256

Man liekas,  ka pamatmērķis tam nav vēlēšanās parādīt trağisku mīlassstāstu, bet gan dramatisku draudzību. Adolfo un Dimitrio bija labākie draugi, daudz kopā piedzīvoja, tad abiem iepatikās Hosefīna un tagad ļoti spēcīgi ir tas, ka Adolfo nākas nogalināt Dimitrio mīļoto. Brīdis un visa atrisinājums, kad Dimitrio uzzinās, kurš ir slepkava, būs ļoti spilgts.

+2

257

Nu es sapratu, ka seit runa nav par milestibu, bet Adolfo un Dimitrio, es vnk salidzinaju! :)

+2

258

Daudz trağisku nāvju plosītajos, bet trağiskākais, ka trağiskākās vēl ir priekšā. :(

+2

259

Lai arī kādas kaislības neplosītos Alehandro un Hosē Luisa starpā, abi spēj darboties kā viena komanda, tad, kad tas ir nepieciešams. Tas it sevišķi labi bija redzams sarunā ar Pedro, Monikas bērēs, kas pierāda, ka kopīga mērķa vārdā abi spēj aizmirst savas nesaskaņas, kaut arī tad, kad atkal jāatgriežas ''ierastajā ritmā'', tās tūlīt pat būs atkal klāt.

+3

260

Jaunākā sērija bija tik sirdi plosoša… tik daudz tādu momentu. Vispirms jau Dimitrio atraida Grasjelu un apskauj Rosārio… un tad vēl Dimitro un Ādolfo apskāviens. Tik interesanti, ka šeit ir tāds ļaundaris, uz kuru nevar dusmoties, kura pat ir žēl… viņš cenšas būs cietsirdīgs un neiecietīgs, reizēm tas pat izdodas, bet tad tev iedot šādas ainas, kur viņš ar asarām acīs apskauj savu labāko draugu.. akkk…  http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/8ca59e020a94b108b6b535b8c8f24954.gif

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)