TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)


Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)

Сообщений 261 страница 279 из 279

261

Finālam būtu jābūt 16. jūnijā pēc maniem jaunākajiem aprēķiniem :D

+5

262

Kā Marija kļūdījās, domājot, ka Montserrata uzķersies uz sensenā trika-nešaubīgi noticēs acīmredzamajam, pat nemēģinot noskaidrot, vai tiešām viss ir tā, kā izskatās, vai situācija patiesi ir tik nepārprotama? Jā, ar laiku šķietami pārbaudītas metodes savu spēku tomēr zaudē, it sevišķi, ja tās izmanto tie, kuru spēlītes citiem jau sen ir zināmas un viegli atšifrējamas, un Marijas intrigas tiešām jau ir pārāk paredzamas, it sevišķi, ja runā par to veidošanas taktiku, bet no otras puses-vecam cirka sunim jaunus trikus neiemācīs.

+4

263

Jā, tā ir lieliska aina! Cik patīkami redzēt šīs kaitinošās intrigas, kuras beigās izgāžas! Par laimi scenāristi pietiekoši mīlēja Montserratu, lai apveltītu viņu ar loģisko domāšanu :)

+3

264

He,he,Andzhii man shajaa epizodee,kuraa Monse it kaa piekjer savu viiru ar Mariju kaut ko ljoti spilgti atgaadinaaja! :D Lieliska aktrise ,alacis,ka taa reagjeeja. :love: Marija no visas tiesas ir Monsi noveerteejusi paaraak zemu vai preciizaak nav noveerteejusi vispaar ne maz,jo shaada intriga ir paaraak muljkjiiga un paredzama. :D  :)

+4

265

Es vēl tik tālu netiku, es vēl vakardienas sērijā, kad Hosē Luisa atvadas no Monses manu sirdi atkal izrāva. Nezinu, kas ir tajā aktierī, bet viņa acīs nolasāmas visas emocijas. :love:

+4

266

Jau esam pavisam tuvu finālam, tā ka acīgi, ausīgi sekojam līdzi ziņām par jaunu telenoveli :)
Ļaundari jau pamazām paliek arvien trakāki ceļā uz saviem mērķiem. Un kā pirms kāda laiciņa teicu Mariposai, tad Marijas nāve man liekas viena no  muļķīgākajām kādu esmu redzējusi (konkrēti no varones domāšanas un rīcības viedokļa). Pats "notikums" un apstākļi liekas diezgan oriģināli, līdz ar to interesanti un par to plusiņš. Bet kādai gan muļķei ir jābūt, lai brīvprātīgi iedzertu indi. Man pat kļuva viņas žēl dēļ šīs muļķības, jo viņa bija tik ļoti sacerējusies, ka nu beidzot būs mūžīgi ar Alehandro, bet viņš izdzīvoja. Tik bezjēdzīga nāve. Bet vismaz savā dzimtajā vietā.

Nākamnedēļ būs ļoti dramatiski notikumi, būs arī aizkustinoši un ļoti jauki brīži...un pēc tam jau jāgatavojas lielajiem fināla spraigajiem notikumiem, kurus sagādās lielākais paliekošais ļaundaris.

+4

267

Jā, Marijas nāve tik tiešām ir bezjēdzīga, lai gan no otras puses, baidos, ka viņas psihe jau sen vairs neizturēja milzīgo nervu spriedzi, kas radās no pārdzīvojumiem, ka par spīti visiem centieniem, tā arī neizdodas iegūt Alehandro, tāpēc Marija vairs nespēja domāt ar vēsu prātu un aptvert šīs rīcības sekas. Pat, ja Marija neiedzertu indi vai vismaz arī viņai tiktu iedota pretinde, nekas labs viņu negaidītu jebkurā gadījumā, nezinu, kam būtu jānotiek, lai Marija atzītu, bet galvenais-pieņemtu faktu, ka cīnās jau sen zaudētā karā, un to, ka Alehandro mīlestības neiegūšana nav pasaules gals, jo viņa savā apsēstībā bija aizgājusi pārāk tālu, lai atrastu atpakaļceļu. Lai gan arī man cilvēciski Marijas ir ļoti žēl, jo mīlestība (lai gan vai tiešām runa ir par mīlestību, jau ir cits stāsts) pret Alehandro izpostīja viņas dzīvi.

+4

268

Pēdējās sērijas diezgan skumjas – Refugio nāve šķita tik netaisna, viņam bija jāredz, kā uzaug viņa dēls un pēc visa jāatgūst laime ar Esmeraldu, tas pats attiecināms uz Hosē Luisu, kuram bija jābūt blakus savai meitai. Ādolfo arī gaida traģisks liktenis, bet pēc visa, kas noticis, diez vai iespējams cits iznākums. Bet tas nemaina faktu, ka neskatoties uz to, ka viņš ir ļaunais tēls, es jūtu viņam līdzi. Pedro iznīcināja viņa dzīvi :(

Marijas nāve arī, protams, muļķība, bet jāatzīst, ka interesanti izdomāta. Pamazām visi ļaundari saņem savu sodu, kas vien liecina par to, ka fināls tuvojas.

Kopumā es gandrīz visu seriālu noskatījos, tik centos pārtīt Hosē Luisa ļaundara fāzi. Ļoti nepatīka, ka lielākā daļa viņu ienīda un vot, vakardien tieši bija tāds jauks mirklītis starp HL un Alehandro, kad Hosē Luiss viņu apskāva. Abi būtu lieliski draugi, ja vien nebūtu Monserata! Laikam tāpēc arī scenāristi neļāva Hosē Luisam dzīvot. (Es rakstu it kā būtu jau pienākušas beigas, bet nezinu, vai vēl nokomentēšu. Nu varbūt) :)

+2

269

Mariposa написал(а):

vakardien tieši bija tāds jauks mirklītis starp HL un Alehandro, kad Hosē Luiss viņu apskāva.

Viens no jaukākajiem brīžiem telenovelē  :love: Man arī ļoti patika.

Mariposa написал(а):

Abi būtu lieliski draugi, ja vien nebūtu Monserata! Laikam tāpēc arī scenāristi neļāva Hosē Luisam dzīvot.

Varbūt vēl līdz tagadējai sērijai tā var šķist, ka viņi abi nevar būt draugi un dzīvot visi trīs dēļ mīlestības pret Montserratu, bet diez vai tā ir un nākamajās sērijās sapratīsi, kādēļ tā domāju. :)

+3

270

Jā, man arī šāds traģisks Esmeraldas un Refuhio stāsta iznākums ļoti skumdina. Ko seriāla veidotāji ar to gribēja pateikt-vai to, ka Ādolfo nebija citas izvēles vai arī to, ka Esmeraldas un Refuhio laulība tāpat vairs nebija glābjama? Jā, šī pāra lielākā problēma bija tā, ka Refuhio uzskatīja, ka labāk zina, kas Esmeraldai ir vajadzīgs, ka viņa ir jāglābj no viņas pašas, par ko vēlāk Esmeralda būtu ļoti pateicīga, bet Esmeralda savukārt arī piekrita Refuhio vēlmei kļūt par to, kas viņa nav, jo šis nebija tas gadījums, ka gudrākais piekāpjas, jo dejošana bija Esmeraldas sirdslieta, tāpat kā Refuhio dienests karaflotē. Lai gan pat runa nav par dejošanu, bet par sevis neaizstāvēšanu. Iespējams ar laiku Refuhio prastu novērtēt to, ka Esmeralda pat viņa dēļ neatteicās no tā, kas viņai ir svarīgs, ka nelauza sevi un necentās sevi padarīt par to, kas viņa nav, un tāpēc pārstātu par varītēm Esmeraldu mainīt un pieņemtu viņu tādu, kāda ir.

+3

271

Cik gan traģisks liktenis bija Ādolfo – mirt no sava labākā drauga rokas. Žēl, ka Skorpionu varēja apturēt tikai nāve un nabaga Hosefīna – pirmajās kāzās bija traģēdija, jo precējās bez mīlestības, otrajās – zaudēja savu mīļoto. Žēl arī Nadjas un Viktorijas. Kopumā diezgan skumja sērija ar vēlmi līdzpārdzīvot varoņiem, kurus visvairāk ietekmēja Ādolfo zaudējums. Bet bija foršs varonis – sliktais, kurš lūdza sevi neskaitāmas reizes glābt, bet beigu beigās vienīgā izeja bija nāve.

+3

272

Es Adolfo neuzskatu par ļaundari. Viņš visu laiku centās kādu sargāt, kā jau teici lūdza sevi glābt un vienmēr daudz pārdzīvoja. Vienkārši Pedro upuris.. :( Protams, neattaisnojami, ka viņš nogalināja Refuhio un Dimitrio draudzeni, taču to izdarīja glābjot savu ādu nevis aiz aukstasinības. Diemžēl tie, kurus šīs nāves visvairāk skāra, to nespēj saprast. Tas jau man šķiet skumīgākais, ka Dimitrio un Esmeraldas acīs viņš paliek kā auksts ļaundaris.
Dramatiski ļoti spēcīga aina, kurā Dimitrio nogalina Ādolfo. Mani aizkustināja, ka Adolfo izlikās, ka šaus pretī, liekot Dimitrio to izdarīt.

Bet nu tālāk jau atliek pēdējās sērijas, pilnas ar Pedro izraisīto spraigo darbību. Sen mani tā nebija aizrāvuši šāda tipa pēdējo sēriju notikumi, īstenībā jau sen apnikušas visās tās nolaupīšanas, šantāžas, šaušanas beigās, bet šeit tas tiek pavadīts ar, manuprāt, ļoti interesantām detaļām, kuras nebija sastopamas telenovelēs, varbūt tikai spriedzes filmās, seriālos. Katrā ziņā neizlaidiet kabatlakatiņus no rokām šonedēļ :D  :'(

+2

273

Meitenes,kaada no jums zina,ko raadiis peec plosiitajiem?? :)

+2

274

aNgeL написал(а):

Es Adolfo neuzskatu par ļaundari. Viņš visu laiku centās kādu sargāt, kā jau teici lūdza sevi glābt un vienmēr daudz pārdzīvoja. Vienkārši Pedro upuris..

Jā, manas acīs arī īsti ļaundara kategorijā Ādolfo neievietosi, jo viņš daudziem lūdza apturēt Skorpionu. Ahhh, skumji, ka tam visam vajadzēja notikt viņa kāzu dienā un viņš tā arī nepaspēja izbaudīt laimi ar Hosefīnu. Jā, kas zina kā būtu noticis, ja Hosefīna būtu viņu pieņēmusi toreiz pirms septiņiem gadiem.

+1

275

Marianhela написал(а):

Meitenes,kaada no jums zina,ko raadiis peec plosiitajiem??

Vēl nē. Kurš pirmais ieraudzīs nākamnedēļas programmu, tas uzzinās :D Rīt jau tā kā vajadzētu būt zināmam, man šķiet.

+2

276

Marianhela написал(а):

Meitenes,kaada no jums zina,ko raadiis peec plosiitajiem?? :)

Marianhela, programma nākamajai nedēļai vēl nav ielikta, tāpēc vēl pagaidām mums tā paliek intriga un noslēpums, bet es arī ļoti gribu jau to zināt! ;) :D

aNgeL написал(а):

Kurš pirmais ieraudzīs nākamnedēļas programmu, tas uzzinās :D Rīt jau tā kā vajadzētu būt zināmam, man šķiet.

Jā, rīt jau vajadzētu būt zināma, tāpēc es ļoti centīšos noķert, kad būs un ielikt šeit info! :D ;)

Отредактировано Forsteriāna (13.06.2017 13:20)

+3

277

Jā, Ādolfo no Skorpiona varēja tikt vaļā tikai sevi nogalinot, jo šis Skorpiona lāsts viņu vajātu visu mūžu, neļaujot nekur gūt mieru. Jā, Ādolfo ļāva Dimitrio sevi apzināti nogalināt, jo ne velti viņš, pirms it kā tieši tēmēt uz Dimitrio, slepus izlādēja ieroci, un šī taktika sevi attaisnoja. Šķiet, ka tikai tēvs Anselmo vienīgais spēja saprast, cik ļoti nožēlojama un neapskaužama bija Ādolfo kā Skorpiona dzīve, jo būtībā viņš nebija aukstasinīgs un cietsirdīgs slepkava, kurš bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem tēloja līdzjūtību savu upuru tuvinieku priekšā, kā to domāja Esmeralda un citi.

+2

278

Līdz pat pēdējam brīdim saglabājās intriga-kurš ir izdzīvojis-Alehandro vai Hosē Luiss, jo pēc palicēju reakcijas uz šo sēru ziņu, nevarēja nekādi izspriest par kuru tā tika saņemta, jo tā pārdzīvot varēja gan par Alehandro, ja runā tieši par Monserratu un Rosario, gan par Hosē Luisu, jo bērēs bija daudzi karaflotē dienošie. Jā, tikai bērēs kļuva skaidrs, ka tajās pēdējā gaitā pavada Hosē Luisu, kurš Debesu Valstībā atkal sastapa Anheliku, lai vairs nekad ar viņu nešķirtos, jo tieši Anhelika ir Hosē Luisa mūža mīlestība, kura nepazūd arī pēc nāves.

+3

279

Draugu satikšanās

https://scontent-arn2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/20633796_864852013670916_4285349507014590464_n.jpg

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)