TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)


Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)

Сообщений 161 страница 180 из 279

161

5.
Šodienas sērijā jau tik daudz rādīja vienā kadrā Monsi un Alehandro :) Viņš gan atkal, pašam to nezinot, izdarīja visu, lai nopelnītu mīnuss punktus no viņas. Atnāca tieši tad, kad Monse tik ļoti vēlējās, lai Hosē Luiss beidzot runā ar Lauro. Bija redzams, ka tomēr Monsi neatstāja vienaldzīgu tas, ka Alehandro nav radinieku un māte ir mirusi. Grasiela sāk darīt visu iespējamo, lai Alehandro tuvotos Monserratai, kas nevar neiepriecināt, bet Alehandro redz, ka Monserratu viņš neinteresē. Man patīk, kā viņš visu laiku cenšas skatīties uz viņu.
Grasiela tagad meklēs visus iespējamos ieročus, lai panāktu savu, sākot ar to, ka izstāstīja Monsei par ģimenes skumīgo ekonomisko situāciju.
Šajās sērijās pats grūtākais ir pacietīgi gaidīt kāzas... :D Pirmo reizi skatoties pacietības tiešām nebija, tagad vēl +/- sanāk :D

+3

162

+3

163

Jā, tagad, kad ūdens smeļas mutē, Grasielai arī Alehandro ar savu ''plebejisko'' izcelsmi ir labs, jo ja jāizvēlas starp nabadzīgu kaprāli un pēkšņi pie bagātības tikušu ''bastardu'', viņa dod priekšroku pēdējam, lai gan citos apstākļos negribētu arī viņu kā savu znotu. Grasiela, pat pie tukšas siles sēžot, nezaudē augstprātību un sevi joprojām uzskata par kaut ko īpašu, kuras ģimenē var ieprecēties tikai izredzētais. Taču ne velti mēdz teikt, ka Dievam nepatīk, ka nabagi trako, tāpēc Grasielai ir jāpieņem kā meitas precinieks pirmais miljonārs, kurš grib Montseratu precēt, un ko lai dara, ja viņa radu raksti un dzimšanas apstākļi nav tādi, kas lepnajai un iedomīgajai Grasielai neiet pie sirds? Nu jā, badā esot, arī mušas ir labs ēdiens...

+1

164

Šoreiz jāsaka, paldies mantkārīgajai mātei, ka izšķirs Monseratu no Hosē Luisa - tik forša meitene nav pelnījusi tādu hļupiku!!! Protams, var saprast viņa raizes, ka viņas ģimene nepieņems, bet nu bļāviens.... esi vīrietis, saņem dūšu un stājies tam pretī, un cīnies par savu mīļoto! Kā mani viņš ir paspējis nokaitināt, ka Monseratai pašai ir jālūdzas n-tās reizes un jāvelk viņš parunāt ar viņas tēvu! Pats nopelnīja viņu zaudēt...

Man jau sāp sirds par Alehandro... Viņam tā patīk Monserata, un viņš tā negrib viņu "nopirkt", lai viņa zinātu par tām sarunām, utt., un tagad nabags noticēs viņai, un tad nāks lielā vilšanās :( Bet man ļoti patīk arī, ka vairākas reizes viņš uzsver, ka jā, patīk Monserata, bet viņš grib iepazīt viņu vairāk utt., un tad jau redzēs, vai tas aizies tālāk un tml. - nevis uzreiz mūža mīlestība un gribu precēt, un viss.

Sendelam kaut kā tik stulbi varoņi pēdējā laikā, ka tagad šis aktieris asociējas tikai ar vājiem kretīniem...

Un cik daudz dod apģērbs un frizūra utt! Ja es nebūtu redzējusi Virhīniju, nevarētu ienākt prātā, ka Grētele patiesībā ir ļoti smuka - Marijas lomā viņa saposta nu maksimāli nepiestāvoši viņai...

+3

165

Jā, tagad tiešām Hosē Luisam jānožēlo sava mazdūšība un sarunas ar Montseratas tēvu mūžīgā atlikšana uz kaut kādiem mistiskiem labākiem laikiem, jo nu viņš, pat gribēdams, to vairs nevarēs izdarīt, jo tika nepatiesi apsūdzēts un arestēts. Turklāt ļaunākais ir tas, ka Montseratai tiešām būs pamats uzskatīt, ka Hosē Luiss nekad nebija gribējis viņu precēt, ka viņš apzināti negribēja legalizēt abu attiecības, stādoties viņas tēvam priekšā kā viņas mīļotais vīrietis, jo tad viņam nebūtu atpakaļceļa.

+1

166

Paloma написал(а):

Man jau sāp sirds par Alehandro... Viņam tā patīk Monserata, un viņš tā negrib viņu "nopirkt", lai viņa zinātu par tām sarunām, utt., un tagad nabags noticēs viņai, un tad nāks lielā vilšanās  Bet man ļoti patīk arī, ka vairākas reizes viņš uzsver, ka jā, patīk Monserata, bet viņš grib iepazīt viņu vairāk utt., un tad jau redzēs, vai tas aizies tālāk un tml. - nevis uzreiz mūža mīlestība un gribu precēt, un viss.

Jā, tik labi var redzēt, kā viņam patīk Monse, savukārt viņas sejas izteiksme ikreiz izdzirdot viņa vārdu, arī parāda nepārprotamas jūtas. Jau nākamajā sērijā notiks lietas, kas radīs interesantas izmaiņas viņu attiecībās :D
Tik tiešām par visu šo situāciju ar intrigām ir sajūsma tikai tādēļ, ka tas viss tuvina Monserratu un Alehandro, pretējā gadījumā tās būtu ļoti kaitinošas klišejas. Īstenībā ļoti žēl Monserratu, ka viņai tāda māte, kas spējīga pret meitu tik daudz intrigu savērpt savas alkatības dēļ. Savukārt lai gan Lauro vēlas, lai meita ir laimīga un precas mīlestības dēļ, taču kalpo kā lielisks iemesls Grasielas manipulācijām ar Monserratu. Ja vien viņš zinātu, kāds spiediens tiek darīts uz mīļo meitu.
Šodienas sērijā ļoti patika, kā Karlota gribēja, lai Monserrata aizdomājas par savu nākotni ar Hosē Luisu un algu, kas mazāka par Monses svārku cenu. Bet tā jau ir - Monserrata var spriest par vis kaut ko sēžot uz tā greznā krēsla, lielā mājā... un visu dzīvi šādi nodzīvojot, būtu grūti pielāgoties nabadzībai pat ja šobrīd šķiet, ka ar mīlestību pietiks. Pret Hosē Luisu viņai ir tā naivā pirmā mīlestība.

Un jāa..Alehandro arī var daudz žēlot, ne tikai dēļ vilšanās, kas būs, bet arī Monserrata neliks viņam justies patīkamāk..bet labi...gaidiet un skatieties paši :D Katrā ziņā varēs just un dzīvot viņiem līdzi  :love:

+2

167

Jā, Montserrata tiešām uzskata, ka dzīve ar mīļoto pat zaru būdā būs brīnišķīga. Protams, ir jau skaisti runāt par pārpasaulīgo mīlestību, bet no tās vien paēdis nebūsi. Turklāt, kaut arī ģimene ir tuvu tam, lai tiktu izmesti uz ielas ar ubaga spieķi rokās, Montserrata pagaidām vēl tādu reālu trūkumu neizjūt, tāpēc tā arī domā, ka viss būs kārtībā arī tad, kad kopā ar Hosē Luisu dzīvos nabadzībā.

+1

168

Es jau esmu aizskrējusi krietni uz priekšu, tiku līdz pirmajam lielajam pagrieziena punktam ( :'( , bet ne par to šobrīd stāsts). Šis šķiet labs brīdis, lai apkopotu savas šībrīža pārdomas par šo telenoveli - spoiler free! :D

Sākumā bija ļoti grūti nesalīdzināt ar Amor real, tas notika pats no sevis, un man bija ļoti spēcīga vēlme noskatīties atkal tieši Amor real, un to, kā tur viss notika. Bet jo tālāk skatījos, jo vairāk iemīleju Alehandro un Montserrat kā atsevišķu pāri, jo viņu attiecības diezgan stipri atšķiras no tā, kā tās veidojās starp Manuelu un Matildi. Attiecībā uz citām sižeta līnijām man vairākas reizes bija - "ā, tas ir šitas, es zinu, kur tas iet un kā tas beigsies, booooring". Kas tikai palīdz tīt ne-galveno ainas un tikt ātrāk un priekšu. :D

Brīžiem gan man nedaudz zuda loģika varoņu rīcība un domu gājienā (īpaši Monses!), bet kaut kā tas īpaši netraucēja, jo ķīmija viņiem ir lieliska, un uz loģiku var pievērt acis, lai izbaudītu tās emocijas, ko viņi sniedz! Viens gan jāsaka, ka Alehandro un Monses attiecības ir daudz smagākas kā Manuela un Matildes - vairāk konfliktu, vairāk abpusēju aizvainojumu, smagāks ceļš uz salīgšanu. Kaut kā Amor real es to visu atceros harmoniskāk, bet - tas arī palīdz redzēt viņus kā atsevišķus varoņus, un vairāk distancēties no Amor real un salīdzināšanas, ar laiku dzīvojot līdzi viņiem kā atsevišķam stāstam. Un es necik nebrīnos, ka varēja būt ļoti lielas spekulācijas par viņu attiecībām reālajā dzīvē, jo manās acīs viņi tik perfekti sader kopā! :love: Visas kustības, žestu valoda utt. - nemāku pat izskaidrot! Bet vienkārši bauda skatīties. Un viņu mīlestības aina arī bija bauda manām acīm un sirdij - perfekti vizuāli un emocionāli! Viņi tik skaisti māk kustēties, nav kkādas neveiklas pozas utt., bet skaties un šķiet, ka redzi mākslas darbu - vismaz es tā jutos. Un reizē ar izjustu erotikas piesitienu, bet neparādot neko lieku. Un tās emocijas, ko viņi spēj nodot ar saviem skatieniem, balsi, mīmiku un kustībām... :love:

Nevar nepiekrist, ka Anželika ir fantastiska aktrise - jau Anās es apbrīnoju, kā vispār nejūtas, ka visas trīs māsas tēlotu viena aktrise, cik dažādas viņas šķiet. Un šeit viņa atkal ir pavisam citādāka - tik ļoti sieviešķīga, pat uz tādu cacisko blondīnes pusi, bet viņai tik ļoti tas šeit piestāv!! Vienkārši bauda skatīties uz to viņas eleganci, sievišķību, kā viņa kustās, runā. Jāatzīstas gan, ka vienā brīdī man radās drusku sajūta, ka man trūkst nedaudz vairāk viņai "galvā". Tīri no tā, kā tas tiek parādīts...

Man bija iespaids, ka Sebatians Ruli man tā pārāk nepatīk... Kā man reizēm patīk kļūdīties! :D Jau Anās man viņš patika, bet tur viņam nebija iespējas (ciktāl es tiku) izpausties tādā emociju gammā kā šeit. Kā man patīk, kad tik ļoti visas emocijas var nolasīt aktiera sejā un just tām uzreiz līdzi! Prieku, cerības, neticību, mīlestību, dusmas, sāpes...  Kad nāk tauriņi no laimes viņa sejā, un reizē jau ir bailes, kad ilūzijas sagrūs, un kad tas patiešām notiek, tad lūst sirds par viņa pārdzīvojumiem. :(

Laikam lielāko atšķirību varoņos es jūtu attiecībā uz Hosē Luisu/Adolfo (un nē, mātes neskaitās, jo es vispār nekādi nespēju nolikt blakus Grasielu un Augustu - tie ir tik dažādi tēli, ka es pat nespēju vilkt nekādas paralēles!). Es nevaru pateikt, vai man labāk patīk Adolfo vai Hosē Luiss, un es noteikti nevaru teikt, ka man Hosē Luiss īpaši patiktu, bet manā skatījumā Hosē Luiss ir daudz izteiktāk izstrādāts tēls ar visiem saviem trūkumiem un nepilnībām, ar spēcīgāku personību nekā Adolfo, kurš tāds "plakanāks" un neinteresantāks man šķiet.

+4

169

Laikam nevar nepiekrist visam, ko sarakstīji :D
Sebastjans Rulji tiešām lieliski iejutās Alehandro jūtās pret Monserratu. Ikreiz viņa sejā ir nolasāms tas, cik ļoti viņam patīk šī sieviete. Kā ar mazāko cerības stariņu meklē pazīmes, ka viņa jūt to pašu.  :love:

Patīk, kā Monse iepazīst tuvāk Alehandro, viņa jūtas un attieksmi pret cilvēkiem un domā arī par viņu tādā ziņā, ka negrib spēlēties ar viņa jūtām, un tas, ko ģimene nodara vīrietim nav godīgi. Droši vien tādēļ Grasiela tik ļoti atšķiras no Augustas, jo man šķiet, ka Augustai Monsei beigu beigās varētu arī nepakļauties ar savu raksturu. 

8. sērijā tik patīkami ieraudzīt vienā kadrā Andželiku un Margaritu (Esmeralda Ramosa), jo uzreiz atgādina šo aktrišu fantastisko tandēmu telenovelē "Teresa"! Šīs abas man tur bija otrā un brīžiem pat pirmā interesantākā līnija :D Bet Plosītajās sirdīs abām pilnīgi citādākas varones un arī attiecības, lai gan te viņas daudz mazāk krustosies, cik atceros.

+3

170

Šoreiz pēc manas iniciatīvas sadarbojoties ar fanu klubiem tapa dāvana 2 gadu jubilejā Andželikai un Sebastianam!
Un, kā jums?

+3

171

Kaa jau mineeju,tad man ljoti patiik skaists video un arii dziesma!Vinjiem noteikti ljoti patiks shaada daavana! :)

+2

172

Paldies par brīnišķīgo video, ļoti patīk!

+1

173

Beidzot jau rīt kāzas!!!  :love: Kuras nemaz nebūs tādas, kādas mūsu galvenie varoņi spētu iedomāties...

http://s1.uploads.ru/kYD0u.jpg

+4

174

Jā, es jau šorīt biju Montserratas un Alehandro kāzās, un tās tiešām nebija tādas, kādas viņi bija iedomājušies. Man kļuva ļoti žēl gan Monses, gan arī Alehandro, jo viņi abi ir intrigu upuri-, jo Montserrara ir pilnīgi pārliecināta, ka Alehandro jau no paša sākuma ir sadziedājies ar viņas māti, tēlojot cēlo bruņinieku, lai Monsē izraisītu vainas sajūtu, ka sapinās ar tādu ''zemisku un nelietīgu tipu'' kā Hosē Luiss, tad, kad viņai līdzās ir tik ''brīnišķīgs'' vīrietis, kā Alehandro, bet nu, kad Montserrata uzzināja patiesību par Hosē Luisu, viņa noteikti nospriedīs, ka tieši Alehandro lika Esmeraldai tēlot Hosē Luisa pamesto līgavu, jo tika redzējusi abus kopā. Savukārt Alehandro noteikti nolems, ka Montserrata ar savu māti visu laiku bija uz vienu roku, ka izmantoja viņa jūtas un naudu, lai paglābtos no bankrota.

+2

175

Ar šo sēriju sākas mans mīļākais posms  :love:
Montserrata šajā sērijā tik lieliska ar savām naida jūtām. Tas piešķir tik daudz emociju. Protams, ka vienlaicīgi žēl viņas. Un arī Hosē Luisa. Rītdienas sērijā jau vairāk gribēsies pažēlot Alehandro.
Ļoti bieži telenovelēs gadās, ka varone apprecas ar nemīlamo, bet, manuprāt, Andželika šajā telenovelē ļoti labi parādīja to, cik nelaimīga Monse bija precoties.

+4

176

+2

177

Paldies par video! Interesanti ieskatīties filmēšanas procesā.

0

178

Noskatījos atkal pēckāzu momentus (paldies, aNgeL, par manas darba dienas saīsināšanu :D ), tik sāpīgi tas viss.. Īpaši tā pēdējā aina... Kur Monse tik nežēlīgi runāja un izturējās - ka var viņu paņemt ar varu, bet tajā laikā domās par Hosē Luisu, un ka Alehandro viņai ir pretīgs. Alehandro bija tik sirdi lauzoša sejas izteiksme pēc šī teikuma...  :'( Viņš tik ilūziju pilns un iemīlējies apprecēja Montserratu, un tik ļoti realitāte atšķīrās no tās ilūzijas... :(

P.S. Nebeidzu ik pa laikam ieprātoties, kā nonāca līdz šādam vārdam Montserratai? Ņemot vērā, ka es šogad biju slavenā kalnā Barselonā ar šādu nosaukumu. :rofl: Bet nu toties tagad divtik patīkamas asociācijas ar šo vārdu :love:

+1

179

Paloma написал(а):

Īpaši tā pēdējā aina... Kur Monse tik nežēlīgi runāja un izturējās - ka var viņu paņemt ar varu, bet tajā laikā domās par Hosē Luisu, un ka Alehandro viņai ir pretīgs. Alehandro bija tik sirdi lauzoša sejas izteiksme pēc šī teikuma...   Viņš tik ilūziju pilns un iemīlējies apprecēja Montserratu, un tik ļoti realitāte atšķīrās no tās ilūzijas...

Jā, Sebastians tik labi parādīja Alehandro jūtas šajā ainā. Nevar nejust līdzi  :'( Monse ļoti nežēlīgi pateica, nenojaušot, ka Alehandro nav nekāda sakara ar mātes un brāļa plāniem. Bet līdz ar to visu šī aina tāpēc arī ir tik laba un dzirksteles šķīst uz visām pusēm viņiem!  :love:

Es arī ik pa laikam domāju par to, kā viņi nonāca līdz Montserratas vārdam. :D

+2

180

Jā, Montserrata un Alehandro viens otru uzskata par aukstasinīgiem un savtīgiem pašlabuma meklētājiem, kuriem nekas nebūs svēts un ies pāri līķiem, lai panāktu savu. Šo abu pārliecību pastiprina dažādas nelaimīgas apstākļu sakritības un pārpratumi gan no vienas, gan otras puses, kurus patiesībā būtu vairāk vai mazāk viegli izskaidrot un atspēkot, bet tur jau tā nelaime, ka ne viens, ne otrs pat nepieļauj tādu iespēju, ka viss nav tā, kā izskatās.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)