TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 10. aprīļa "likme uz mīlestību" atstāsts...


10. aprīļa "likme uz mīlestību" atstāsts...

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Īsi par iepriekšējām sērijām...
Lai tiktu gala ar Hūlijas dēlu, Alvaro kopā ar Lasaru sarīkoja ugunsgrēku rančo, kur tajā brīdī atradās Hulio ar bazbērnu... Alvaro iesita Hulio un Lasara visu aizdedzināja... kad jau bija sācies ugunsgrēks, visi skrēja palīgā, taču bija jau par vēlu lai grābtu bērnu... Hulio palika dzīvs, taču viņa sirdsslimība palika smagāka. Hūlija un Gabriels bija sagrauti... Hūlija bija pilnīgākā depresijā un gribēja mirt un neredzēt nevienu, taču ierodās Hulio-Gabriela bērēs, kur ieradās arī Hulio, kurš pirms tam vēl nezināja kas notika... to redzot viņš krīt bezsamaņā.

Gabriels uzzin ka vainīgā ir Lasara un to sāk visi meklēt, taču Lasara dodas uz Mehiko kopā ar Hūlijas dēlu... respektīvi, tajā ugunsgrēkā bija cits bērns, kas jau bija miris... Lasarai pievienojās arī Domingo.. taču braucot uz Mehiko to autobus iekļūst avārijā. Domingo ir slimnīcā (cik saprotu līdz šai dienai, bet Lasara ir sazin kur), taču bērnu aizsūta uz slimnīcu, kuram tur izdara operāciju un tas izdzīvo, tā kā neviens par to neintresējās, Felipe (jo kā saprotat Mehiko nav viena no leilākām pilsētām , bet maziņš ciems, kur ir tikai viena slimnīca ar vienu ārstu... :D ) to izārstēja un ievietoja bērnunamā.

Pagāja 6 mēneši
Felipe turpina apciemot mazo bērnu, kuru tagad arī nosauca par Felipe un kā par brīnumu pēc 6 mēnešiem neviens tā arī neadoptēja bērniņu...
Hūlija ierodas slimnīcā pie Evas taču tur satiek Grāsiju, kurai ir ļoti liels vēders... Hūlija sak domāt, ka bērna tēvs varētu būt tikai Gabriels... (ceturtdienas sērijas beigas)

Šodienas sērijā
Grāsija mēģina pārliecināt Hūliju, ka bērna tēvs ir Sebastjans, ari Sebastjans ierodas un tie kopā apgalvo, ka viņš ir bērna tēvs un ka viņi ar Grāsiju jau ir precējušies, tikai to īpaši nevienam neteica un paprasīja Evu, lai tā neko nestāsta Hūlijai... Hūlija ir pārsteigta, taču tā atrodas tādā depresijā kopš dēla nāves, ka visu pieņem samērā mierīgi... taču brīnās un nespēj nedomāt, ka bērna tēvs varētu būt Gabriels... Grāsija melo, ka stāvoklī ir tikai 6 mēnešus, taču vēders ir pārak liels...
Felipe vēlētos to zēnu (bērnu) adaptēt, jo ļoti tam patīk... taču bērnunama direktora saka, ka viņam jābūt precētam... pie bērna ienāk Eva un jūt kaut ko savādu skatoties uz so bērnu, taču neparko īpaši neaizdomājās... Felipe turpina stāstīt, ka ir viena sieviete, kura perfekti derētu viņam un būtu par labu sievu un bērna māti, taču tā sievite vēl joprojam tam atsaka un visu laiku skatās uz Evu un smaida...
Eva uzzin, ka Hūlija ar Gabrielu ir mehiko.. un satiekas ar tiem...

Kamilo nolemj beidzot beigt būt tikai Nadjas draugs un piedāvā tai precēties, dāvina gredzenu un bildina.. Nadja, protams, ir ļoti laimīga un priecīga, taču atsakās no dāvanas un prasa vēļ nedaudz pagaidīt. Kamilo ir ar mieru vel nedaudz pagaidit, pirms tam lai oficiāli visiem paziņot par viņu attiecibām...
Viesnīca, kur atrodas Gabriels un Hulija... hūlija vienmēr ir tik klusa un domīga... pēc sarunas ar Grāsiju, ta no sākuma neko nesaka Gabrielam.. viņš mēģina ar visiem spēkiem uzmundrināt savu sievu... tie dažreiz noskupstās, taču Hūlija ir dziļākajā depresijā...
Gabriels samaksā pēdējo parādu par rančo un tagad ta atkal pieder Montanjo ģimenei
Eva, Hūlija, Felipe un Gabriels iet vakariņot... tie sarunājās par dažadām tēmām un tad Hūlija piemin to, ka kāpēc Eva klusēja par Grāsjas un Sebastjana precībām... Eva ar Felipi ir šoka, jo nekā tāda nebija un nezina ko teikt, taču piekrīt Hūlijai un mēģina neizrādīt izbrīnu... viņiem izdodas pārliecinoši nospēlēt, ka ta ir taisnība... (tas notika tāpēc, ka Sebastjans tikai pēdējā mirklī izdomāja pateikt Hūlijai ka tie ir prcējušies un ka Grāsija ir 6 mēnesī.. viņi to nepaspēja paziņot arī Evai ar Felipi.. bet viss nokārtojās veiksmīgi)
Alvaro līksmo par rančo, ka ta atkal pieder viņam... taču Nadja piebilst – tavai meitai, kas nozīmē vienu un to pašu.... viņš dzer un ir laimigs...
Soledada stāsta Klārai, ka patīk rūpēties par tēvu un vispār pamanīja, ka gribētu kļūt par medmāsu... vēlāk Gabriels paziņo, ka palīdzēs Soledadai atrast kādu koledžu...

Hūlija turpina skumst un sērot par viņas miruso dēlu... ejot gulēt, Gabriels ir ļoti maigs pret to un cenšas smaidīt... taču Hūlija aizgriežas un iet gulēt... Gabriels saka: „es tevi mīlu”, Hūlija gandrīz neskatoties uz to...”es tevi arī...” tie apguļas un Hūlija sak tecēt asaras un atcerēties labus brīžus kopā ar Gabrielu un dēlu un tad arī to nāvi... Gabriels redz ka hūlija raud un maigi apkampj to gultā un abi aizmieg...
Pēc sarunas ar Evu, Grāsija ir ar mieru precēt Sebastjanu, lai pasargātu savu bērnu un jo uzskata, ka Sebastjans būs labs vīrs un tēvs...

Gabriels ierodas rančo un atdod dokumentus uz rančo... Alvaro līksmo, taču Hulio paziņo, ka visu atdos Emiliāno Čakonem. Alvaro un Nadja ir šokā... Alvaro sak strīdēties ar tēvu un pieprasīt paskaidrojumus... vienīgais ko Hulio saka – „tā ir mana darīšana un man jāatbild par to, ka dzērumā nogalināju savu draugu un atņēmu tam zemi!” Hulio ari saka, ka 1/3 atdos Hūlijai, bet Alvaro un Soledadai neko, taču ir pārliecināts, ka Hūlija dalījies. Alvaro nevar ar to samierināties un kopā ra nadju sak domāt, ka tam ir jānogalina tēvs...

Hūlija atnak pie Grāsijas dzīvoklī un tie sāk runāt.. Grāsija neuzskata Hūliju par savu draudzeni, taču Grāsija turpina mānīt viņu, ka gaida Sebastjana bērnu un ka ir precējušies. Hūlija šaubās par to un jauta daudz jautājumus... stāsta par savu traģēdiju ar dēlu utt... Hulija principā tic visam ko saka Grāsija, taču dzīvoklī ienāk Felipe un Hūlija ir izbrīnīta, ka šajā dzīvoklī dzīvo viņa, Eva, Felipe un Sebastjans.. tatad Sebastjanam un Grāsijai nav savas mājas...

Sebastjans runā ar Evu un par to, ka tie precēšoties.. un saka Evai, ka arī viņai jādod iespēja Felipe pierādīt,ka mīl viņu. Eva apgalvo, ka vairs nekad negrib iemīlēties ne Felipē, ne kādā citā. Sebastjans stāsta, ka Felipe ir ļoti mainījies no brīža kad iepazinās ar Evu, viņš agrāk bija īsts brunčumednieks, bet tagad palika par garlaicīgu.. un smaida Evai.

San-Gasparā par jaunu mēru ievēlēja Braulio, tas škiet daudz labak par iepriekšējo un tie cītīgi meklē Lasaru, taču nav nekādu pēdu...
Rāda Lasaru, kura staiga pa Mehiko ielām kā ubadze, meklējot sev pārtiku uz ceļa..

Nadja ir ļoti neapmierināta ar Hulio lēmumu un grib saglabāt pagaidam 2 zaķus – gan Kamilo, gan Alvaro... jo nevar riskēt. Viņa to stāsta arī Alvaro, taču tas ir pārliecināts, ka ta ar Kamilo vairs netiekas uz ko Nadja tikai pasmaida...

Hulija paprasīja satikties ar Evu... Hūlija pieprasa taisnību no Evas un piedraud, ja samelos, tad nekad vars neuzticēsies tai... eva ilgi mocījamies pasaka taisnību, ka Sebastjans vēl nav precējies ar Grāsiju, taču to drīz darīs... un Hūlija ir uzreiz pretjāutajums – „vai bērna tēvs ir Gabriels?” Hulija ir uztraukusies un gaida Evas atbildi, un Eva arī paska: „jā... Grāsija gaida Gabriela bērnu!”

(sērijas beigas ;) )

0

2

:yahoo:  Malacis! liels paldies!! :ok:

0

3

Paldies, Jul4ik! Ti nashe zolotce!!! :give_heart:

0

4

liels paldies tev Julia, malacis!!!

0

5

:D man prieks, ka jums patīk... ;) un paldies jums par labiem vārdiem

0

6

Paldies Julia :kiss:

0

7

Prieks, ka vismaz tagad esmu lietas kursā par Likme uz mīlestību notiekošo! Paldies tev - Julia!  :rose:
Bet skumji par Hulijas un Gabriela attiecībām, kas noteikti tagad vēl manāmāk sašķobīsies!  :swoon:

0

8

danna написал(а):

Paldies tev - Julia!

a tu pati nevari noskatīties?
prieks palīdzēt... rīt ari laikam uzrakstīšu.... jo mūsu dārgā missy nozuda.... žēl...

:kiss:

0

9

Julia написал(а):

a tu pati nevari noskatīties?

Nu pa Tv nevaru gan! 9. klase ar kā būtu jānobeidz...  :haha:
Tā, ka tik no taviem video,  :rose:  lai gan nesanāk laika tos tā īsti nolādēt + noskatīties, jo Heridas de amor ar ir dikti gara. Un tās man tomēr patīk vairāk un arī ar aprakstu daļēji pietiek, kad redzu tad vismaz ir liela skaidrība par tur notiekošo.  ;)

0

10

danna написал(а):

Nu pa Tv nevaru gan! 9. klase ar kā būtu jānobeidz...

skaidrs.... bet esmu pārliecināta, ka 9. klasi tu pabeigsi superīgi, ar labam sekmēm.... ;)

tad centīšos rakstīt.. tālāk, ja vien missy nevarēs... :D

skola... jaaa... saprotu... ari man bija kādreiz tada lieta... ko arī beidzu ar labām sekmēm :kiss:

nezinu kā ar šodienas video... varbut kas būs, bet laikam tomēr ne.. ja rīt būs kas labs tad bus ari video.. šodien vienkārši pati to ierakstīju.... on-line neskatījos ;)

0

11

Julia написал(а):

skaidrs.... bet esmu pārliecināta, ka 9. klasi tu pabeigsi superīgi, ar labam sekmēm....

Ceru. Lai gan atklāti sakot man tagad galvā pamatīgs pavasaris un dažādas  citas pārmaīņas...  :blush2:

Julia написал(а):

tad centīšos rakstīt.. tālāk, ja vien missy nevarēs...

Tas būtu jauki!!!  :friends:

0

12

Aaa,nu ni4ego sebe serija!Osobenno konec!Spasibo tebe ogromnoe,JULIA! :rose:  :angel:
Eh,kazdij raz tak zalko,4to neljzja uvidetj vse svoimi glazami! :(

0

13

Anna написал(а):

Eh,kazdij raz tak zalko,4to neljzja uvidetj vse svoimi glazami!

To4no! Zato, blagodarja Julii, mi mozem uznatj, 4to proishodit v seriale! :) A te, kto ne zahodjat na etot forum, ne mogut!

0

14

:agree: Nu da,4to pravda to pravda! :boast:
4tobi mi delali bez tebja,Julia!
Toljko mne kazetsa,4to ej uze sovsem nado nadoelo nam ugozdatj kazdij raz!Da i kak to tiho sovsem stalo,ran6e u vseh takoj entuziazm bil,vse zahodili,vmeste radovalisj i perezivali! :(  :sorry:

0

15

YES, Julia! Tu esi super! Paldies, ka uzrakstīji par šīm sērijām.  :rose:
Es laikam tagad tieku sodīta par to, ka nevīžoju pa brīvlaiku atstāstus uzrakstīt :blush2:, jo man maģis saplīsa un es neesmu redzējusi ne vakar, ne šodien sēriju. Bet būs sataisīts un tad atkal varēšu pievērsties savam amatam. :D

0

16

Anna написал(а):

Toljko mne kazetsa,4to ej uze sovsem nado nadoelo nam ugozdatj kazdij raz!Da i kak to tiho sovsem stalo,ran6e u vseh takoj entuziazm bil,vse zahodili,vmeste radovalisj i perezivali!

Oj, ja nadejusj, 4to ne nadoelo!!! Ina4e mi vse propali!
A ļudej i pravda meņ6e stalo...zaļ. Navernoe, propal interes. No u menja ne propal! Da i ne mnogo uze do konca ostalosj.
Anna, a ti zahodi, poboltaem! ;)

0

17

missy написал(а):

YES, Julia! Tu esi super! Paldies, ka uzrakstīji par šīm sērijām.

nu es daudz grēkoju... :blush2: un pa brīvlaiku neko nerakstīju - jo visi varēja skatities paši, par vakardienas uzrakstīju... bet par šodienas būs rīt... es pati vēl nepaskatījos un laikam nepaskatīšos... kaut aŗī varbūt īsumā paskatīšos, ja ģimene atļaus pieiet, tad iešu noskatīties... ja ne tad būs rīt... un par tiem video... nuuuu... nezinu, nezinu..

missy написал(а):

Toljko mne kazetsa,4to ej uze sovsem nado nadoelo nam ugozdatj kazdij raz!

nu česno gavorja nadoela.... no u menja estj poka vremja i vozmozhnostj vam ugoždatj, esli vam eto deistviteljno nado, to ja mogu... nas4et video ja tipo - nezinu, nezinu, tak kak eti 2 seriji smotrela cherez zapisj, a kogda ja smotrju v on-line, tagda ja srazu na kasetu zapisivaju vse normaljnije, vazhnije momenti i potom na fotik...a kogda momentov netu... chto to lavitj srazu fotikam po vsei seriji... nuuuu... koroche tak :) no ja postorajusj

missy написал(а):

jo man maģis saplīsa

ceru, ka drīz būs gatavas... bet pa to laiku - es sagādāšu aprakstus!!!!!!!! ;)

0

18

Ragana написал(а):

Tak ja sjuda dovoljno 4astenjko zagljadivaju! :)
Da uz,delo dvizetsa k koncu,no s4as samie interesnie serii po6li,stoljko vsjakih situacij!Kazdij denj pribegaju s univera i srazu sjuda zagljadivaju,posmotretj net li atstaasta!Bistree ho4etsa uznatj!A voob6e ja pitalasj zapisivatj na video,no u menja malo kaset i vse starie,a nanih po4emuto ne zapisivaetsa ni4ego,zapisivaetsa toljko zvuk,a izobrazenija net!Ja daze do togo dohodila,4to vklju4ala na zapisj magnik i ubegala na lekcii,ostavljala vklju4ennim telik! :D Sovsem eti seriali ba6nju srivajut!  :russian_roulette:  :)

0

19

Anna написал(а):

Ja daze do togo dohodila,4to vklju4ala na zapisj magnik i ubegala na lekcii,ostavljala vklju4ennim telik!  Sovsem eti seriali ba6nju srivajut!

tak stavj na timer!  i pochemu ne kipish novuju kasetu... oni sovsem deshovije... :D
a seriali, da, eto boleznj... :rofl:
(menja za telik poka ne puskajut...)

0

20

Julia написал(а):

pa brīvlaiku neko nerakstīju - jo visi varēja skatities paši

nu ja, es jau to pašu padomāju, sevi mierinot. :D ;)

Julia написал(а):

ceru, ka drīz būs gatavas... bet pa to laiku - es sagādāšu aprakstus!!!!!!!!

jā, es arī ceru, jo tagad ir tik foršas sērijas pēdējā laikā. Pēc Tava apraksta izklausās, ka vakar bija interesanti. :)
__________
Vispār laikam "Likme" iet uz beigām...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 10. aprīļa "likme uz mīlestību" atstāsts...