TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)


La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)

Сообщений 41 страница 60 из 216

41

La Malquerid'ā ieradīsies Arturo Peniche

http://cdn.noveleros.com/photos/ro/137690_prof.jpg

Viņa varonis būs advokāts un gleznotājs, kurš centīsies iekarot Kristīnas (Viktorija Ruffo) sirdi jau no 67. sērijas. Arturo Peniče ir laimīgs piedaloties vienā telenovelē ar savu dēlu Brendonu.
Viktorija Ruffo un Arturo Peniče jau vairākkārt ir filmējušies kopā - telenovelēs En nombre del amor, Victoria.

0

42

0

43

http://sa.uploads.ru/t/n0ORg.gif

0

44

Pēdējā laikā iedzinu šīs telenoveles sērijas. Interesanti, vai vienīgā no šī foruma skatos šo telenoveli?
Tagad iet pēdējās sērijas, un īstenībā ir diezgan liela spriedze par to, kas notiks tālāk. Un klasiski Kastro telenovelēm - lielā intriga, kas notiks ar galvenajiem varoņiem?
Pareizi teica Enģelītis, ka lasot tikai aprasktus, priekšstast var veidoties maldīgs. Teikšu tā, ka šeit neviens galvenais varonis nav ideāls. Jā, man žēl dažādos aspektos ir bijis Kristīnas, bet tajā pašā laikā, viņa izvēlējās mīlsetību - Estebanu, un tādejādi meita no viņas bija ļoti attālināta, dzivoja pie vecvecākiem, tāpēc es viņu par ideālo māti nenosauktu, Akācija sāpēs dzīvoja ļtoi ilgu laiku, jo nespēja būt laimīga tēva nāves dēļ un tāpēc, ka māte apprecējās. Un, kad Akācija beidzot atgriezās, ar domu pieradīt Estebana patieso būtību, Kristīna centās, lai abi satuvinās, un tā arī notika, ka satuvinājās, neviļus  viņa iegrūda Akāciju vīra rokās. Un Kristīnai ir klasiskais Ruffo varoņu naivums, pat daļēji teiktu stulbums.
Akācija nav ideālā varone, viņa daļēji vairākās sērijās atgādināja izlutinātu meitenīti, kura uzskata, ka ir vislielākā cietēja, neņemot vērā, ka ir arī citi, kuriem sāp nemazāk un pasaule negriežas tikai ap viņu. Un tieši ar pēdējām sērijām varēja saprast, ka Akācijas mīlas attiecības ar Estabanu patiesībā bija tādas, ka Akācija visu darīja, lai pierādītu Estebana būtību, bet jau no sākta gala pati iekrita šajā spēlē. Ja bija brīdis, kad man likās, viņa mīl Estebanu, tad atkal likās, ka tā ir vienkārši milzīga kaisle, tad atkal, ka viņa nejūt pret viņu neko un it kā mīl Ulisesu.
Un tieši ar pēdējām sērijām ir diezgan interesanta telenoveles daļa, pat neloģiska un tieši ar to es lauzu prātu kā tad ir īstenībā ar Estebanu? Ja lielāko telenovels daļu viņs tika rādīts kā labs, mīlošs vīrs, kurš ar visiem spēkiem cīnās ar jūtām pret Akāciju, bet tagad viņš ir uzkrītoši tāds, kurš ir ar Kristīnu naudas dēļ un ir ārkārtīgi apmāts ar Akāciju. Daudz komentāros skatītāji negatīvi izsakās par Meieru, ka viņš it kā nemākot spēlēt. Es tam pilnīgi nepiekrītu, man šī Meiera loma patīk vislabāk no visām redzētajām. Un komentāros raksta, ka Kristiana spēlē ir tāda, ka redzams, ka viņš tēlo, nevis visu dara patiesi-bet es tieši argumentēšu, ka pēdējā telenoveles periodā tas ir ar domu, jo Estebans tiešām tagad uzkrītoši tēlo savu mīlestību un labestību - un tas ir redzams, ka viņš nav patiess.
Es biju šokā, ka Akācijas vīru Manuelu nogalināja, biju domājusi, ka viņu vienkārši nolaupīs vai kā tā. Un ir galvenais jautājums kurš to izdarīja? Aizdomas krīt uz daudziem, Estebans ir atzinies Akācijai, ka tas bija viņš, bet jautājums ir tāds, vai viņš tiešām atzinās vai vienkārši viņu biedē? Un viņš ir kļuvis privātīpašniecisks pret Akāciju, Akācijai ir smagi, viņa grib mātei izstāstīt taisnību par Estebanu, bet ļoti kaunās, lai to izdarītu, un Estebans padara Akāciju kā trako citu acīs. Bet es arī nebrīnītos, ja beigās izrādītos, ka Estebans ir maniakāls un ir nogalinājis arī Akācijas tēvu. Palicis tik maz sēriju, un kulminācija ir atstāta tieši uz to.
Telenovelē varēja sekot līdzi arī Hermana un Alehandras stāstam. Alehandra vispār tāda varone, kas izsauc lielu žēlumu un dusmas par to, ka realitātē arī cilvēki tiek pārdoti un viņus piespiež uz to, ko viņi negrib. Alberto Estrellas ļaunie vienmēr ir spējuši izsaukt riebumu, aktieris viņš ir ļoti spējīgs un reāls, un varoņi viņam arī īsti necilvēki. Posms ar tām briesmām, kas bija ar Alehandru ļoti uzdod pa nerviem.
Telenovelei būs trīs fināli. Un atliek vien tikai minēt kādi.
Par telenoveli ir daudz negatīvu komentāru, bet komentāri vairāk ir tieši par tēmu, ka neatbalsta Akācijas un Estebana jūtas, un tieši tas jau arī bija telenoveles mērķis, izraisīt skatītājos šīs dubultās emocijas, ka no vienas puses gribas, lai abi ir kopā, bet no citas puses tas viss šķiet tik zemiski un nepareizi. Vismaz es neredzu šobrīd pēc visa Akāciju un Estebanu kopā. Kādu daļu, kad skatījos telenoveli šķita, ka man neiet kopā nosaukums La malquerida ar telenoveli pašu, jo likās, ka sižets ir par Akāciju, kura vnk nezin ko grib un tāpēc nav kopā ar mīļoto, bet tagad ir skaidrs, ka tas ir tāpēc, ka Akācija cenšas būt laimīga mīlestībā, bet viņai neizdodas, kā šķiet, ka tūlīt viss būs, skaistā dzīve un notiek kaut kas tāds, ka viss atkal sabrūk.
Brīnīšos, ja kāds izlasīs šo nenormāli garo komentāru, man šodien noskaņojums uz plašu izteikšanos :D Man personīgi šī telenovele neliekas nekāds wow, bet pēdējās sērijas ir ļoti interesantas un sižets nav tik paredzams, jo kad šķiet, ka visu zini, kas notiks pekšņi saproti, ka tomēr nē.

0

45

Es arī skatos šo t-noveli un no sākuma man patiešām patika, bet tad pamazām man sāka apnikt un ne jau pati t-novele, bet gan Akācijas un Estebana attiecības, jo bija tieši tā kā tu rakstīji, mmaarriiaa. Man likās, ka Estebans tā kā visu laiku gribēja būt kopā ar Akāciju, jo viņš tur visu laiku gāja pie viņas, runājās un, kā man likās, centās viņai pielabināties, bet neizdevās, jo Akācija pati it kā jau arī gribēja būt kopā ar viņu, bet tajā pašā laikā, tā kā atgrūda Estebanu, jo tiešām kaunējās un baidījās no Kristīnas, baidījās ko viņa par to teiktu, ja uzzinātu!
Es arī redzēju to sēriju, kad Manuelu nogalināja, tikai viņš vēl nebija Akācijas vīrs, viņi nepaspēja apprecēties, un es arī nevaru saprast, kurš ir tas īstais vainīgais un ļoti ceru, ka tas nav Estebans. Es domāju, ka tie varētu būt Rubio, Norberto vai Danilo, lai gan Norberto vai Danilo, to nevarētu izdarīt, jo viņiem nav iemesla, bet Rubio varētu tas būt (ja godīgi, es Rubio nevaru īsti izprast kā varoni, nevaru saprast kas viņš īsti ir par tipiņu) un nedomāju arī, ka Estebans būtu varējis nogalināt Alonso(Akācijas tēvu)!
Lai nju kā, es arī tagas sekošu pēdējām sērijām līdzi! ;)

0

46

Forsteriāna написал(а):

Es arī redzēju to sēriju, kad Manuelu nogalināja, tikai viņš vēl nebija Akācijas vīrs, viņi nepaspēja apprecēties,

Viņi man šķiet apprecējās, viņi nepaspēja salaulāties baznīcā, bet apprecējās tā, ka sarakstījās dzimtsarakstu nodaļā(boda civil), tā ka likuma priekšā bija vīrs un sieva.

Forsteriāna написал(а):

Es domāju, ka tie varētu būt Rubio, Norberto vai Danilo, lai gan Norberto vai Danilo, to nevarētu izdarīt, jo viņiem nav iemesla, bet Rubio varētu tas būt (ja godīgi, es Rubio nevaru īsti izprast kā varoni, nevaru saprast kas viņš īsti ir par tipiņu) un nedomāju arī, ka Estebans būtu varējis nogalināt Alonso(Akācijas tēvu)!

Norberto? Bet Norberto taču ir Manuela tēvs un Manuelu viņš ļoti mīlēja, viņi bija draugi un Norberto lielākā vēlme bija, lai Manuels apprecas ar Akāciju. Lai gan Akācijas tēvu gan varēja nogalināt Norberto. Nez, varbūt Manuels to uzzināja, un sākās cīņa, bet kaut kā neticu, ka tēvs varēja savu dēļu nogalināt tik nežēlīgi, ar tādim mačetes cirtieniem, varēja būt, ka sakautos un būtu nejušs kritiens un tad nāve, bet ne jau kaut kas tāds, tāpēc vismaz dēla nāvē, Norberto vainīgs nav es domāju. Bet varbūt Norberto sajauca Manuelu ar Estebanu tumsā, gribēja no Estebana atbrīvoties, lai būtu vieglāk iegūt Kristīnas īpašumu savā īpašumā.
Man arī šķita, ka varētu būt Rubio, bet atkal jautājums kādā jēgā? Jo pārāk piedzērās? Manuels viņam nebija šķērslis, jo Luisa ar Manuelu nebija kopā un gatavojās precēties ar citu, ar Ulisesa brāli.
Danilo vienīgais iemesls varētu būt tāds, lai sāpinātu Hermanu, jeb arī viņš pasūtīja Hermana slepkavību, bet pasūtījuma izdarītājs sajauca un nogalināja otru no brāļiem.
Tāpēc pēc būtības lielākie iemesli ir Estebanam. Ja es iepriekš domāju, ka Estebans nav sliktais, tagad es nebrīnītos ne par ko. Jo tagad notikumi ir tā pagriezti, ka iznākums var būt pārsteidzošs, kas ir labi, ka nav skaidrs no malas, kasir kā, ka var palauzīt galvu.

Отредактировано mmaarriiaa (02.11.2014 12:38)

0

47

Wow, sen neesmu redzējusi forumā tik garu komentāru :D Paldies! Bet tajā pašā laikā nebrīnos, ka par Kastro noveli ir daudz ko teikt, jo pārāk daudz pretrunu un pārdomu. Žēl tikai, ka man īsti nav ko komentēt, jo esmu skatījusies tikai Estebana un Akācijas fanu video. Sižets un varoņi jau man liekas ļoti interesants, bet kad uzradās brīvāks laiks, vairs negribējās ķerties pie telenoveles, kura tuvojas beigām.
Bet neticu, ka Meiers būtu slikti tēlojis, gan jau ir tā kā tu saki - ka viņš labi parāda to, ka viņa varonis tēlo.

mmaarriiaa написал(а):

Alberto Estrellas ļaunie vienmēr ir spējuši izsaukt riebumu, aktieris viņš ir ļoti spējīgs un reāls, un varoņi viņam arī īsti necilvēki.

Varu tikai piekrist! Un tajā pašā laikā viņam bija tik fantastisks "labais" varonis Kaislībās. Ir tomēr tik talantīgi aktieri, kuri ir lieliski, kā labās, tā ļaunās lomās!

mmaarriiaa написал(а):

Telenovelei būs trīs fināli. Un atliek vien tikai minēt kādi.

Meiers ir minējis, ka būs 4 fināli :D Bet tas kaut kā traucē.. Tad pazūd fināla ticamībā kā tāda, ja noskaties vairākas versijas.. lai gan tajā pašā laikā ir intriga un gribas redzēt visas versijas.

0

48

Skatos 111 sēriju, un jau sērijas sākumā atklājās, ka manas aizdomas apstirpinājās - Estebans ir slepkava.

0

49

Es arī redzēju dažus skrīnus par to. Īstenībā jau projekta sākumā bija runāts, ka Estebans būs apsēsts ar Akāciju un neļaus viņai būt laimīgai ar citiem vīriešiem, tāpēc nebrīnos un tieši šis faktors mani visā šajā sižetā visvairāk bija piesaistījis. Atgādina Marianna de la noche.

0

50

aNgeL написал(а):

Es arī redzēju dažus skrīnus par to. Īstenībā jau projekta sākumā bija runāts, ka Estebans būs apsēsts ar Akāciju un neļaus viņai būt laimīgai ar citiem vīriešiem, tāpēc nebrīnos un tieši šis faktors mani visā šajā sižetā visvairāk bija piesaistījis. Atgādina Marianna de la noche.

Jā, tas aspekts atgādina, bet šeit atšķirība tāda, ka kaut arī sižetā bija rakstīts, ka Estebans ir apsēsts, praktiski visu telenoveles daļu viņš tika rādīts kā labais, ka vismaz man jau sāka rasties aizdomas, ka sižets uzrakstīts tā, lai mūs maldinātu, bet beigu daļā vienā brīdī viss mainījās-un tika parādīta Estebana būtība.

0

51

mmaarriiaa написал(а):

man jau sāka rasties aizdomas, ka sižets uzrakstīts tā, lai mūs maldinātu, bet beigu daļā vienā brīdī viss mainījās-un tika parādīta Estebana būtība.

Nu jāa.. atgādina arī Santa Diabla, tikai Malqueridas gadījumā viss ir kvalitatīvāk un loģiskāk :D Bet māk Kastro likt apspriest savas telenoveles. Tagad jau vispār droši vien daudziem skatītājiem smagi. Un būtu dīvaini, ja vienā no 4 fināliem Estebanam būs happy end. Lai gan tajā pašā laikā nebrīnīšos.

0

52

aNgeL написал(а):

Nu jāa.. atgādina arī Santa Diabla, tikai Malqueridas gadījumā viss ir kvalitatīvāk un loģiskāk :D

Kāds forumā rakstīja, ka Santa Diabla bija šizīga telenovele-->ar to viss arī būtu pateikts par to telenoveli :D Bet Kastro tomēr ir Kastro. Lai gan kā teicu, Malquerida nav nekāds wow, bet tomēr patīk.

aNgeL написал(а):

Un būtu dīvaini, ja vienā no 4 fināliem Estebanam būs happy end. Lai gan tajā pašā laikā nebrīnīšos.

Kaut kā tomēr šķiet, ka happy end viņam nebūs. Bet var tikai minēt kādi būs fināli - to, ka Kristīna paliks ar Ektoru, tas man ir 100% skaidrs, un, ka vienā no fināliem Akācija varētu palikt ar Ulises arī tā domāju, ka būs, bet Estebans mirs, nonāks cietumā vai psihenē, bet, varbūt paspēs izdarīt vēl kādu noziegumu? Varbūt kādā no fināliem Akācija paliks viena vai mirs(no Estebana rokas), nespēs salīgt mieru ar māti, kad tā uzzinās taisnību? Bet to, ka Akācija nepaliks ar Estebanu tagad man tas ir skaidrs 100%, būtu šizīgi, ja paliktu.

Bet, kāpēc spraigākajam telenoveles posmam ir jāsākas tieši pēdējā nedēļā? Skatos ar baigo interesi. Man pilnīgi žēl, ka beigsies, vienīgais mierina tas, ka pēc tās sāksies telenovele ar iemīļotiem aktieriem.

0

53

Noskatījos pēdējo sēriju, tomēr apstiprinājās manas pirmās aizdomas par Akācijas tēva nāvi - viņu noslepkavoja Estebans.
Telenovele kopumā bija laba, un tie, kas nav to redzējuši, varu ieteikt noskatīties, vienaldzīgu neatstās. Cerams, ka drīzumā Kastro salasīsies uz jaunu telenoveli, jo viņam tās ir atšķirīgas no citiem, neklasiskas, tādas kas liek padomāt ārpus rāmjiem.
Telenoveles lielākais plus bija - Kristians Meiers, šeit es viņu ieraudzīju pilnīgi no cita skatu punkta kā aktieri, priekš manis šī ir viņa pati labāka loma no tām ko esmu redzējusi. Domāju aktierim pašam arī ir interesants tik pretrunu pilns varonis.
Kā mīnusu es varētu minēt Ariadnes tēlojumu, jo vairākās ainās es nejutu tieši no viņas vajadzīgās emocijas, bija brīži, kad gribējās no Akācijas vairāk par raudāšanu redzēt arī tādas emocijas - kā dusmas, bailes(lai gan Vendavalā viņa likās perfekta savai lomai).
Oficiālajā finālā, Estebans tika notiesāts uz daudz vairāk gadiem kā Danilo, lai gan neuzskatu Danilo par mazāku noziedznieku. Akācija Estebanam pateica, ka viņu nekad nav mīlējusi, viņš palika ciešam, salīga mieru ar māti un viņas attiecības ar Ulisesu palika uz jautājuma zīmes, bet drīzāk abi paliktu kopā nākotnē, Kristīna paliek kopā ar Ektoru, bet fināla ainās ir Kristīna kopā ar Akāciju.
1.alternatīvajā finālā - Estebans mirst, Akācija salīgusi ar māti mieru, un Akācija paliek kopā ar Ulisesu, un Ulises kā iemeslu minot to, ka ja redz Estebans miris- var noprast, ka vairs jau nav neviena šķēršļa, lai būtu kopā, Kristīna paliek kopā ar Ektoru.
2.alternatīvajā finālā - Estebans paliek cietumā, mirst Akācija, Kristīna ar pelnu urnu rokās paliek skūpstoties ar Ektoru.
3.alternatīvajā finālā-Estebans laikam mirst, mirst Kristīna, Akācija paliek viena ar Kristīnas pelnu urnu rokās.

0

54

Šī telenovele būs LNT pēc Mīlestība nekad nebeidzas!
Tāā jau domāju,nekāda pārsteiguma.Bet nav arī tik slikti.Tikai man Ruffo nepatīk!

0

55

Ha, ha! Tomēr Ruffo uzvarēja atkal Latvijas kanālos :D
Bet tiešām nav slikti, jo sižets nav klasisks!

0

56

Šī ir viena no tām telenovelēm, kuru es kādreiz vēlos noskatīties un laikam tas kādreiz pienācis diezgan agri. :D Nezinu kā sadalīšu laiku starp divām telenovelēm, jo abas, ko pašlaik Latvijā rāda, izraisa interesi. Bet nu cerams, ka kaut kādā mistiskā veidā atradīšu laiku abām.

Jā, mani arī neizbrīna fakts, ka šo telenoveli radīs, jo, šķiet, ka gandrīz visas Viktorijas Rufo telenoveles Latvijā rādītas, bet man galvenais, ka šeit ir Kristiāns :D  :love:  Un seriāls netipisks, kas priecē vēl vairāk, tā kā centīšos skatīties! :)

0

57

Man prieks,par to,ka Latvijas skatītāji iepazīs Ariadni Diazu!
Un jā,stāsts tiešām ir savādāks.Man ļoti patika telenoveles mūzika!
Būs  arī šo jāsāk skatīties,jau kādu laiku atpakaļ par to domāja.

0

58

Un latviskais nosaukums LNT ir Nemīlētā.Samērā tieši!

Отредактировано Rosa Diamante *** (11.01.2015 14:49)

0

59

Mariposa написал(а):

bet man galvenais, ka šeit ir Kristiāns :D

Kristians šeit tiešām ir lielisks.

Rosa Diamante *** написал(а):

Man prieks,par to,ka Latvijas skatītāji iepazīs Ariadni Diazu!

Tas ir labi, ka iespēja būs iepazīt jaunus aktierus skatītājiem, lai gan Ariadnes labākā lomā pēc manām domām ir Vendavalā, šeit viņa neturēja līdzi Kristianam.

Rosa Diamante *** написал(а):

Un jā,stāsts tiešām ir savādāks.Man ļoti patika telenoveles mūzika!

Man no sākuma bija tā, ka nepatika telenoveles entradas dziesma, bet pēc tam ļoti iepatikās, bet visvairāk man patika Akācijas un Estebana dziesma.

Prieks par pēdējā laika izvēlēto telenoveļu demonstrēšanu Latvijā, Vivir a destiempo laba, kvalitatīva telenovele, Un refugio para el amor burvīgi romantiska, aizkustinoša un interesanta, un tagad rādīs La malqueridu, kura ir ar neklasisku sižetu, liek aizdomāties, ne tikai par galveno varoņu notikumiem, bet telenovelē arī tiek skarta smaga tēma par sieviešu pārdošanu.

0

60

Un es taa no vienas puses klusiibaa naivi pie sevis cereeju,ka raadiis Sortilegio,bet laikam tas ir par daudz prasiits. :D Nu nekas sho te arii paskatiishoslai nesanaak veelaak nozheelot,ka ko interesantu palaizhu garaam.Jo tas ir tipiski-man vienmeer jaapalaizh garaam puse seeriju,lai saprastu,ka seriaals patiik.Tagad labojos. :D  :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)