TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)


La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)

Сообщений 61 страница 80 из 216

61

Tagad sanāk,ka Lietuvā ;tad Igaunijā un tagad Latvijā rādīs šo telenoveli.Bija paredzami.Bet esmu apmierināta.Un gan jau ir cerības,ka arī vēlāk LTV1 iepirks telenoveles.

0

62

Marianhela написал(а):

Un es taa no vienas puses klusiibaa naivi pie sevis cereeju,ka raadiis Sortilegio,bet laikam tas ir par daudz prasiits. :D

Man arī būtu tikai prieks, ja pie mums parādītu Sortilegio, bet jau sāk izskatīties, ka nav ticams, ka parādīs, telenovele ir 2009. gada, jau tik ilgs laiks pagājis, lai arī neko nevar zināt, jo, piemēram, telenoveli Corazon salvaje Latvijā demonstrēja, kad tai bija jau 10 gadi, cerības vēl nav zaudētas. Turklāt pie mums demonstrētas tik daudz Karlas Estradas telenoveļu, visas pēdējās, izņemot, Sortilegio.

Marianhela написал(а):

Jo tas ir tipiski-man vienmeer jaapalaizh garaam puse seeriju,lai saprastu,ka seriaals patiik.Tagad labojos. :D  :)

Ja es paļaižu garām daudz sēriju, pēc tam saņemties skatīties ir smagi, man šādi rindā visvairāk stāv Que pobres tan ricos.

0

63

Kāds patīkams pārsteigums, bet nju tas jau bija paredzams, gan Ruffo dēļ, gan arī tāpēc, ka to jau mūsu kaimiņvalstīs rāda! :D Es nezinu, vai skatīšos, jo man, protams, arī šeit ļoti patika Kristians Meiers un ļoti patika arī Akācijas&Estebana dziesma, kā arī viņu ainiņas, bet galīgi nepatika beigas un man jau ir viena t-novele, ko šobrīd skatos - URPEA, tāpēc es laikam tomēr neskatīšos! Galu galā es jau viņu redzēju, kad vēl gāja! :)

0

64

No 26.janvāra 16.50!
http://sf.uploads.ru/t/OvR7o.jpg

0

65

Pirmās lapas ir papildinātas ar bildēm, atjaunoti video linki un pievienoti īsi galveno varoņu apraksti ;)

0

66

Nezinu,vai sho telenoveli skatiishos.Neesmu veel paarliecinaata vai to dariishu,jo reklaama arii iipashi mani neuzrunaa.

0

67

Marianhela написал(а):

Nezinu,vai sho telenoveli skatiishos.Neesmu veel paarliecinaata vai to dariishu,jo reklaama arii iipashi mani neuzrunaa.

Man par reklāmu nedaudz nāk smiekli, jo visu laiku tikai  tiek atkārots Ruffo vārds - Ruffo galvenajā lomā, ar nevieglu likteni bla, bla, bla. Tomēr šajā telenovelē pasaule negrozījās tikai ap Ruffo varoni, šeit lielākā loma bija Estebanam un Akācijai.

0

68

Es gan šodien iedomājos, ka droši vien būs jāskatās, bet drīzāk, kad beigsies Yo no creo en los hombres. Man patīk šī producenta telenoveles, neparastie sižeti, lai gan diemžēl jau pārāk daudz spoileru zinu. Turklāt neesmu nevienu sēriju redzējusi, tā ka tāpat būs interesanti!

0

69

mmaarriiaa написал(а):

Man par reklāmu nedaudz nāk smiekli, jo visu laiku tikai  tiek atkārots Ruffo vārds - Ruffo galvenajā lomā, ar nevieglu likteni bla, bla, bla. Tomēr šajā telenovelē pasaule negrozījās tikai ap Ruffo varoni, šeit lielākā loma bija Estebanam un Akācijai.

Varu tev piekrist.Jo Ruffo Latvijai ir kā sensācija.Jo redz viņa atgriežas Latvijā.Bet es skatīšos!Gribu Ariadni un Brendonu redzēt/

0

70

Interesanti, cik reāli skatītājus ietekmē Ruffo vārds, jo man liekas, ka wnk LNT domā, ka viņa piesaista ar savām novelēm. Vismaz šajā forumā neredzu, ka kādam tas ir noteicošais faktors. Drīzāk būtu jāreklamē Meiers, jo LV daudzas viņa noveles arī rādītas un noveļu galvenā auditorija ir sievietes.

0

71

aNgeL написал(а):

Interesanti, cik reāli skatītājus ietekmē Ruffo vārds, jo man liekas, ka wnk LNT domā, ka viņa piesaista ar savām novelēm. Vismaz šajā forumā neredzu, ka kādam tas ir noteicošais faktors. Drīzāk būtu jāreklamē Meiers, jo LV daudzas viņa noveles arī rādītas un noveļu galvenā auditorija ir sievietes.

Kad mana mamma ieraudzīja reklāmu(viņa telenoveles man šķiet neskatās jau gadus desmit, jo tajā laikā strādā, kad tās rāda, varbūt kādreiz kāda sērija izņēmuma kārtā tikai redzēta) viņa sacīja: atkal tā, kas vienmēr raud :D Un, ja viņai būtu iespēja skatīties, viņu tieši atgrūstu skatīties Ruffo. Es arī domāju, ka drīzāk Meiers jārāda, viņš jau nu gan ir iepazīts šeit, piemēram, pēc Zorro, un sievietes jau piesaista īsti mačo :D

0

72

Nu lūk - tur tā lieta, ka visi apsmej noveles, jo visu laiku varones tikai raud, bet lnt tikai turpina popularizēt šo stereotipu it kā kāds ilgojas pēc Ruffo asarām.
Man šķiet, ka Meiera populārākā novele Latvijā bija La tormenta. Bet jauki, ka pēc šiem gadiem, atkal rādīs Meieru. Un labāk oriģinālu Malquerida nevis piem. Cosita linda.

0

73

aNgeL написал(а):

Nu lūk - tur tā lieta, ka visi apsmej noveles, jo visu laiku varones tikai raud, bet lnt tikai turpina popularizēt šo stereotipu it kā kāds ilgojas pēc Ruffo asarām.

Tāds stereotips par telenovelēm ir izveidojies, jo liela daļa tādu ir. Un atkal laba ir skatīšanās internetā, jo es Ruffo asaras vienkārši pārtinu :D Tas ir interesanti, ka rādīs Malqueridu, jo tā tomēr nav klasiskā telenovele, bet man, piemēram, ir apnicīgi skatīties telenoveles ar vienu un to pašu aktieri, un, piemēram, Ruffo jau nu Latvijā ir tiik  daudz rādīta. Vecākā paaudze viņu atceras pēc Prosta Marija :D Pat ne tik traki ir tas, ka rāda visas viņas telenoveles, bet viņas vienveidība, jo ir citi aktieri arī, kas daudz uzņemas, bet katrā varonī tomēr ir kas savs.
Bet labi, ka Malqueridā ir arī daudzi jauni aktieri ar kuriem skatītāji iepazīsies.

aNgeL написал(а):

Man šķiet, ka Meiera populārākā novele Latvijā bija La tormenta. Bet jauki, ka pēc šiem gadiem, atkal rādīs Meieru. Un labāk oriģinālu Malquerida nevis piem. Cosita linda.

Cositu lindu atceros, ka pašu sākumu paskatījos, un bija ieintriģējis, bet tur pavisam ātri viss aizgāja klasiski venevision telenovelēm, tā salkani un neloģiski, maby maldos, jo maz redzēju. Es par La tormentu pat biju aizmirsusi, re ko dara pārgurums :D Meiers tur bija foršs, bet personīgi man viņš vislabāk patīk Malqueridā, šeit viņš vienkārši lielisks, viņš man tagad arī labāk patīk izskata un tēlošanas ziņā salīdzinot ar Tormentu, tāds nobriedis. Kaut arī viņam ar Ruffo tikai 7 gadu starpība, Ruffo viņam blakus tāda tantīga izskatās tomēr.

0

74

Jā, LNT vadība laikam tiešām domā, ka Viktorija Rufo ir pati skatītāju iemīļotākā Latīņamerikas aktrise Latvijā, jo nav bijusi tādas telenoveles ar viņas piedalīšanos, reklāma, kurā uzsvars netiktu likts tieši uz Viktorijas Rufo varoni, tā it kā viss seriāla sižets būtu tikai par viņu.

0

75

Arii es to esmu pamaniijusi.Katraa zinjaa nu paskatiishos,ja ieintersees,tad skatiishos,jo godiigi sakot reklaama ir pavaaja un mani nepiesaista.Bet varbuut tas ir tikai saakumaa un peec tam man iepatiksies.Kas zina.

0

76

Anotācijas: 1-5

1.sērija Alonso dzīvo kopā ar sievu Kristīnu un meitu Akasiju. Viņš dodas izjādē kopā ar meitu, bet vēlāk pats cieš negadījumā – nokrīt no zirga. Pa ceļam uz slimnīcu Alonso mirst, un Kristīnu bēdās mierina strādnieks Estevans. Bēru rīkošanu uzņemas Norberto un paziņo Kristīnai, ka viņas īpašums ir apgrūtināts ar kredītu. Hulianai ir aizdomas, ka viņas vīrs ir bijis iesaistīts Alonso nāvē. Kristīna pieņem lēmumu pārdot īpašumu Norberto, taču Estevans mēģina viņu atrunāt.

2.sērija Estevans pārliecina Kristīnu, ka Norberto piedāvātā cena par īpašumu ir pārāk zema un ka viņš var palīdzēt tam izkļūt no parādiem. Kad Norberto ierodas ar pirkuma līgumu, Kristīna paziņo, ka viņa īpašumu nepārdos. Norberto kļūst dusmīgs un paredz rančo bēdīgu nākotni. Estevans atzīstas Kristīnai mīlestībā un mēģina viņu noskūpstīt, bet to ierauga Akasija un kļūst nikna.

3.sērija Estevans lūdz Kristīnas roku. Kristīna negrib sniegt Estevanam atbildi, kamēr Akasija nav tikusi pāri tēva nāvei. Elena uzzina, ka Akasija vēlas aizbēgt no mājām mātes plānu dēļ, bet Kristīna vienalga apprecas ar Estevanu. Elena piedāvā Akasijai dzīvot pie viņiem, un Kristīna tam piekrīt, cerot, ka meita drīz sāks skumt pēc viņas un atgriezīsies. Akasija atgriežas tikai pēc daudziem gadiem.

4.sērija Akasija ir atgriezusies rančo un izturas pret Estevanu ar neiecietību. Danilo ir neapmierināts, uzzinājis, ka Tirkīza ir aizbēgusi. Akasija un Luisa ir priecīgas atkal satikt viena otru. Norberto plāno iegūt daļu Kristīnas zemes savā īpašumā, ja viņa dēls apprecētos ar Akasiju. Alehandra lūdz mācītāja palīdzību, bet, kad viņš atsaka, meitene nolemj griezties pie Akasijas.

5.sērija Estevans pa gabalu vēro puskailu Akasiju. Kristīna atzīstas Hulianai, ka nekad nav varējusi piedot Alonso, ka viņš slēpis finansiālās problēmas. Akasija apņemas palīdzēt Alehandrai. Manuels plāno Akasiju lūgt kļūt par viņa draudzeni. Akasija atklāj, ka visi ciemā ciena Estevanu, un māte apgalvo, ka viņš viņai ļoti palīdzējis. Akasija izstāsta mātei, ka ir ieinteresēta Ulisesā.

http://www.tv.lv/

0

77

Man ļoti patika pirmā sērija. Viss notiek ātri un bez lieka naivuma, lai gan vienlaicīgi saglabājas kaut kas telenovelisks. Pirmajās 20 min vispār forši redzēt smaidošu Ruffo :D Tik jaukas Alonso un Akācijas attiecības - saprotams, ka viņai būs ļoti grūti samierināties ar viņa nāvi un jebkurš, kurš centīsies ieņemt viņa vietu automātiski kļūs par ienaidnieku..pat ja iepriekš viņš bijis labs draugs kā Estebans.
Gandrīz katra novele aizskar tēmu - vardarbība pret sievieti, bet retāk ir parādīta sieviešu tirdzniecība. Interesanti arī tālāk skatīties šo varoņu likteņus, jo skaidrs, ka notiekošais meiteni ļoti mainīs. Šausmīgi, kad ir tādi vecāki, kas uztic bērnus svešiniekiem.
Šeit daudz aktieru, kas man patīk, kas padara skatīšanos vēl patīkamāku.
Bet žēl zināt lielākos spoilerus..būtu bijis interesantāk, ja nezinātu. No otras puses ir arī interesanti zināt un jau no paša sākuma analizēt tās ainas.

0

78

Man arī ļoti patika.Īpaši entrada.Ļoti interesanti,Ir velme skatīties tālāk.

0

79

Jā, Kristīna kopā ar Alonso ir ļoti laimīga, taču pat nenojauš, ka vīrs no viņas slēpj, ka saimniecība ir bankrotējusi. Lai gan var saprast, kāpēc Alonso tā dara, jo nešaubās, ka tās ir pārejošas grūtības, ka saimniecība ir atjaunojama. Alonso patiesi mīl savu dzimto zemi, un vēlas lai te uzaug viņa meita, tāpēc cīnās lai darītu visu, lai Benaventi glābtu. To, ka Alonso negāja bojā nelaimes gadījumā, bet gan tika nogalināts, uzreiz bija skaidrs, jo tas akmens, kurš viņam trāpīja pa galvu, no kraujas vēlās pat pārāk precīzi, lai sasniegtu mērķi. Kristīnai vīra nāve bija milzīgs trieciens, jo kā izrādās, tad viņas ar Akāsiju ir palikušas ne tikai bez vīra un tēva, bet arī bez mājām, jo tās ir spiestas pārdot, lai varētu atdot parādus. Estebans tiek parādīts kā krietns un godīgs cilvēks, uz kuru var paļauties, kas bezgala uzticīgs saviem saimniekiem un ir gatavs uz visu, lai viņiem palīdzētu. Danilo ļaunprātīgi izmanto Karlitosa slimību, lai varētu iegūt Annas Alehandras uzticību. Jā, te atkal pierādās vecais teiciens-, ja kaut kas ir brīnišķīgi, tad tas ir par daudz brīnišķīgi, lai tā būtu, jo viņas ''labdaris'' izrādījās bordeļa saimnieks, kurš arī viņu grib ievilkt prostitūcijā. Jā, Annas Alehandras liktenis nav apskaužams, jo lai glābtu brālīti, ir spiesta kļūt par prostitūtu Tirkīzu.

0

80

Man jau ļoti gribas apvaldīt sevi un skatīties pa vienai sērijai kā to rāda LNT (jo pati skatīšos no citām interneta lapām), bet jau nenocietos un noskatījos arī 2. Bet tā kā rīt būs jaunas sērijas manām tekošajām telenovelēm, tad varbūt izdosies neskriet uz priekšu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)