TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)


La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)

Сообщений 81 страница 100 из 216

81

Man patiesiibaa domas dalaas.No vienas puses seriaals kaa seriaals,pat neskatoties,ka Miilestiiba nekad nebeidzas bija daudz interesantaaks,bet no otras-iisti nepatiik Ruffo.Nezinu kaapeec,bet taa ir.Lai gan es nevaru pateikt patiik man vai nepatiik,jo esmu redzeejusi tikai pirmo seeriju.Buus jaapaskataas veel,lai vareetu pateikt vai tieshaam patiik.Baidos,ka te man buus kaa ar Patveerums miilestiibai.Saakumaa ne visai,bet peec tam traki iepatikaas.

0

82

Marianhela написал(а):

bet no otras-iisti nepatiik Ruffo

Nevaru gluži teikt, ka man Ruffo nepatīk,jo kā nekā telenovele Pamāte, kur viņa ir galvenajās lomās, ir viena no manām mīļākajām tieši viņas un Sesara Evoras dēļ. Tās viņu ainas skatījos neskaitāmas reizes un varu skatīties vēl un vēl. Pārējās savās lomās man viņa ir diezgan vienaldzīga - ne patīk, ne nepatīk.
Bet šo telenoveli ir vērts skatīties tās producenta dēļ - viņam visas telenoveles ir pretrunīgas un līdz ar to neparastas un, otrkārt, dēļ Akācijas un Estebana, jo viņiem ies ļoti karsti.

0

83

Piesaistīja 1. sērijas beigās Estebana pateiktā frāze Kristīnai "Jūs esat šīs zemes. Es mīlu šo zemi." Izskatās jau pēc labi izvēlētiem vārdiem, lai atzīstos mīlestībā tā, lai to saprot Kristīna (un tas bija redzams viņas sejā), bet tajā pašā laikā, lai pati padomā, ka pārprot un padzen šīs domas. Kā nekā vīrs tik tikko devies projām. Bet laiku Estebans gan nezaudē! Kā gan citādi - viņš taču nevar ļaut, lai Kristīna pazūd no viņa dzīves un zemes nokļūst tā vīrieša īpašumā.

0

84

Tā kā šis seriāls bija manā Must See sarakstā, tad, protams, ka sāku skatīties un ceru, ka turpināšu, lai gan zinot manu dzīves ritmu paliek šaubīgi :D  Bet nu jā, katrā ziņā piesaistīja. Un tik forši atkal pēc ilgāka laika redzēt Kristiānu!  :love: 

aNgeL написал(а):

Gandrīz katra novele aizskar tēmu - vardarbība pret sievieti, bet retāk ir parādīta sieviešu tirdzniecība. Interesanti arī tālāk skatīties šo varoņu likteņus, jo skaidrs, ka notiekošais meiteni ļoti mainīs. Šausmīgi, kad ir tādi vecāki, kas uztic bērnus svešiniekiem.

Jā, tas interesanti likās, lai gan bez šaubām traģiski :( Bet interesanti, ka Alberto ar Sabīni atkal spēlē tandēmā! ( Atceros, cik lieliski viņi bija seriālā "Starp mīlu un naidu").

aNgeL написал(а):

Bet žēl zināt lielākos spoilerus..būtu bijis interesantāk, ja nezinātu. No otras puses ir arī interesanti zināt un jau no paša sākuma analizēt tās ainas.

Man tas pats, žēl, ka es salasījos spoilerus. :(

0

85

Vispār izlasīt ir viens,bet to visu redzēt,kas pa visam cits.Es visu laiku dzirdēju par un ap šo telenoveli,bet rodas iespēja to skatīties,tikai tad kad pie mums to iepirka.Gaidu 2.sēriju,laigan,ja godīgi,tad man gribējās jau atkal noskatīties vairākas.Bet visu uzspēt ir nereāli.Jau tā Patvērums mīlestībai;Kurts Seits un Šura;MIVAC;Gumuša;un tad  vēl Nemīlētā/Pēcpusdiena vienos seriālos.Reizēm jau kaut ko no tā visa neredzu.

0

86

Mariposa написал(а):

Tā kā šis seriāls bija manā Must See sarakstā, tad, protams, ka sāku skatīties un ceru, ka turpināšu, lai gan zinot manu dzīves ritmu paliek šaubīgi   Bet nu jā, katrā ziņā piesaistīja. Un tik forši atkal pēc ilgāka laika redzēt Kristiānu

Yey! Es jau cerēju uz tavu pievienošanos :)

Mariposa написал(а):

Bet interesanti, ka Alberto ar Sabīni atkal spēlē tandēmā! ( Atceros, cik lieliski viņi bija seriālā "Starp mīlu un naidu").

A es neskatījos šo :D Varbūt tikai kādu sēriju..

Rosa Diamante *** написал(а):

Vispār izlasīt ir viens,bet to visu redzēt,kas pa visam cits.

Tā gan ir taisnība! Tāpēc jau tie treileri un sižeta apraksti ir viens, bet tas ka izveido telenoveli ir cits.

0

87

Ja runājam par spoileriem, tad šajā konkrētajā gadījumā nenožēloju, ka tos zinu, jo varu pamanīt ko tādu, kas citos apstākļos šķistu savādi-kā tas var būt, ka vienkāršs laukstrādnieks, kurš kā tiek uzsvērts, nav izglītots, var tik daudz zināt, lai spētu gada laikā Benaventi atjaunot? Protams, ir jau tādas zināšanas, kuras nevar apgūt nevienā augstskolā, tomēr te nav tik daudz runa par sirds, bet gan par specifiskām zināšanām, kuras ir nepieciešamas, lai glābtu praktiski bankrotējušu saimniecību, un kāpēc gan Alonso, kuram noteikti bija augstākā (agronoma?) izglītība, nezināja ko iesākt, ko darīt, lai neļautu saimniecībai aiziet pa burbuli, bet galvenais-kur tad bija Estebans ar savu gudrību? Var jau teikt, ka bija gan, bet tas bija Alonso, kuram ne prātā nenāca klausīties sava padotajā, bet mēs jau nezinām, vai tā tiešām arī bija?

0

88

Es tomeer noskatiijos arii otro seeriju.Nu ko jaasaka godiigi esmu nonaakusi pie sleedziena,ka man shis seriaals ne patiik,ne arii nepatiik.Taa teikt 50:50.Esmu noleemusi to turpinaat skatiities,lai gan jaatziist,ka tas ne uz pusi nav tik interesants kaads bija Miilestiiba nekad nebeidzas.Tachu arii shis nav gluzhi zemee metams.Ir labs,bet tikai vareeja buut nedaudz interesantaaks.

0

89

aNgeL написал(а):

Yey! Es jau cerēju uz tavu pievienošanos

Kā citādi! :)

Marianhela написал(а):

Es tomeer noskatiijos arii otro seeriju.Nu ko jaasaka godiigi esmu nonaakusi pie sleedziena,ka man shis seriaals ne patiik,ne arii nepatiik.Taa teikt 50:50.

Es otro sēriju nenoskatījos līdz galām, bet gan jau tur Akācija vēl nav pieaugusi? ( Vismaz man tā liekas, ka pa divām sērijām vēl tā nevarētu būt). Tā kā varbūt interesantāk paliks tad, kad Akācija jau būs pieaugusi un sāksies tas pamata sižets. :) Man, piemēram, arī nav interesanti skatīties seriālus, kuros pirmās piecas sērijas galvenie varoņi nav vēl satikušies vai ir mazi bērni..vai kaut kā tā...nez, it kā jau tā priekšvēsture ļoti svarīga, bet nav tik interesanti kā tad, kad sākas tas, kādēļ izvēlas skatīties konkrēto telenoveli.

0

90

Cik sapratu ,tad jau šodienas sērijā Akācija būs pieaugusi!Tad jau paliks interesantāk skatīties.Un man ļoti patīk Brendons Peniče :love:

0

91

Rosa Diamante *** написал(а):

Cik sapratu ,tad jau šodienas sērijā Akācija būs pieaugusi!

:)
Kaut kā ļoti uzmanību pievērš Ruffo sejas āda.. tāda sajūta, ka montējot video kaut kādus filtrus viņai liek. :D

0

92

aNgeL написал(а):

Jā 
Kaut kā ļoti uzmanību pievērš Ruffo sejas āda.. tāda sajūta, ka montējot video kaut kādus filtrus viņai liek.

Tiešām viņa izskatās jaunāka,tas ir acīmredzami.Un figūra arī ļoti laba,laikam kādu diētu ieturēja.Bet telenoveli filmēja īstā mājā,vai tikai paviljonā?

0

93

Rosa Diamante *** написал(а):

Tiešām viņa izskatās jaunāka,tas ir acīmredzami.

Runa pat īsti nav par to, ka izskatās jaunāka.. Visiem aktieriem tur saliek meikapus, paslēpj visus ādas defektus utt., bet tieši Ruffo sejas āda izskatās, kā parasti fotošopā apstrādātās fotogrāfijas - pārāk noglaudīta. īpaši ja vienā kadrā rāda vairākus varoņus un tur ir arī Kristīna, tad ļoti izceļas, ka ir savādāk.

Īsti nezinu, kur filmēja, bet pēc aizkulišu fotogrāfijām redzams, ka tika izmantots arī paviljons. Ārpuses ainas gan tika filmētas ārā, nevis ar zaļo fonu :D

0

94

Viena no tradīcijām, kas ieviesās telenoveles filmēšanas laikā, bija virtuļu ēšana ikreiz, kad sērija sasniedza augstu reitingu.

https://pbs.twimg.com/media/B0KytOACAAAcCUz.jpg

foto

https://pbs.twimg.com/media/BxWt7r8CQAACME-.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BwyXe1sCUAA1TUj.jpg
https://pbs.twimg.com/media/B0fos-oCIAARBSK.jpg
https://pbs.twimg.com/media/B0foKQiIIAEqKTC.jpg
https://pbs.twimg.com/media/ByPPwFeCEAAsD_1.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Bzne9LGCEAESkQJ.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BzXTl2tCcAIR5mN.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BzXTKxxCcAMqwNv.jpg

0

95

Pašā seriāla sākumā Akasija, kamēr tēvs vēl bija dzīvs un arī pirms vēl bija uzzinājusi, ka Estebans ir mātes jaunais vīrietis, viņa nebija pret viņu noraidoša, vēl vairāk-viņai ar Estebanu bija ļoti labas attiecības. Vai tiešām straujajai attieksmes maiņai ir par iemeslu apziņa, ka ļaudīm ir taisnība sakot, ka Estebans viņas māti prec savtīga aprēķina dēļ, vai arī Akasija nespēj mātei līdzās redzēt nevienu vīrieti, lai kas viņš arī būtu? To, ka Danilo nenāk ne prātā glābt Karlosa dzīvību, ka vēlme lai Anna Alehandra ar savu ''darbu'' bordelī nopelna līdzekļus brāļa operācijai, ir tikai iegansts piespiest viņu kļūt par prostitūtu. Kas zina, vai Vičo tiešām neienāca prātā ieslēgt Annu Alehandru kamēr aiziet paziņot par Karlosa nāvi, vai arī apzināti tās atstāja vaļā, lai ļautu viņai aizbēgt? Lai gan spriežot pēc tā puiša izturēšanās, jādomā, ka viņš gribēja Annai Alehandrai palīdzēt.

0

96

Man patīk Ana Alehandra,Akācija laikam būs viņai draudzene.Bet gan jau Danilo viņua tkal noķers.Tik žēl,ka Karlitos nomira.Man vispār ļoti patīk.Īpaši tagad kad Akācija ir liela,bet uzvedās kā bērns,jo tomēr,tas naids uz Estebanu.Tā kā no naida līdz mīlestībai,pati vēl nezin,ka iemīlēsies!Un mani  pārsteidz Viktorija Ruffo,ļoti savdabīga loma,man viņa šeit ļoti patīk,skaista.

0

97

Man patīk Alehandra, bet ne aktrise - tik briesmīgi izskatījās, kad raudāja pie Karlitosa - milzīga mute un zobi..kā no šausmenes. Varbūt vaina rakursā..Smaidoša gan jau labāk izskatās.
Nu man gan neliekas ka Akācija bērnišķīgi uzvedas. Viņa ienīst Estebanu, jo saprot, ka viņš vēlējās dabūt Benaventi un tādēļ apprecēja Kristīnu. Un mēs jau zinām, kam taisnība.
Bet vispār nespēju iedomāties, kā Kristīna tā varēja dzīvot bez meitas šos gadus. Taisnība jau viņas tēvam, ka jāveido sava dzīve, jo bērni izaug un aiziet (traumējoši to apzināties),bet..drausmīga vispār situācija Kristīnai bija.

0

98

Bet ļoti labi atrastas varones.Jo Akācija ir līdzīga mātei!

0

99

Rosa Diamante *** написал(а):

Bet ļoti labi atrastas varones.Jo Akācija ir līdzīga mātei!

Domāju lielu lomu nospēlē arī tas, ka Ariadnei mati nokrāsoti tikpat ogļmelni kā Ruffo, jo tagad Ariadnei ir rudi mati un līdzība uzreiz izskatītos savādāka, ja Ariadnei Malqueridā būtu cits matu tonis.

0

100

Diemzheel sho seriaalu vairs neskatos.Vakar nomociiju tresho seeriju un viss.Nepatiik un viss.Nav tas klikshkjis,kas bija uzreiz,kad saaka raadiit Miilestiiba nekad nebeidzas.Sheit taa vienkaarshi nav.Ja godiigi peec taada diezgan reaalistiska seriaala man shis diezgan vienkaarshais seriaals bija kaa pljauka sejaa.Protams shis mans komentaars tiem,kuri skataas nav jaauztver kaa paarmetums.Nee shis ir mans viedoklis un domas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La malquerida / Nemīlētā (Televisa, 2014)