TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Volvo Open Cup 22 - 7. - 10. novembris 2013


Volvo Open Cup 22 - 7. - 10. novembris 2013

Сообщений 1 страница 20 из 47

1

Oficiāli dalību sacensībām ir pieteicis jevgēnis Pļušenko, līdz ar to Latvijas sabiedrības interese par šo pasākumu ir lielāka. Piedalīsies gan noviču, gan junioru, gan senioru klases. Pēc provizoriskā plāna sanāk, ka visvairāk interesējošā vīriešu īsā un vīriešu garā programmas tiks slidotas 7. un 8. novembrī - ceturtdien un piektdien vakaros - no manas puses varu teikt - idioti, jo labāk večus brīvdienās varēja likt. Bet arī - laikam Pļušķim par godu - oficiāli ir jāpērk biļete par Ls 10, kas der visām 4 sacensību dienām. Es jau laicīgi saplānoju un darbā paņēmu brīvdienas un iešu uz sacensībām, bet laikam tikai ceturtdien un piektdien. Sestdien pēc provizoriskās programmas sanāk, ka visas dāmas īso slidos un svētdien garo.

Te kristalice.lv lapā provizoriskā programma - sadalījums pa dienām - laiku vēl nav.

http://www.kristalice.lv/index.php/sacensibu

Te biļešu servisā biļeti var nopirkt

http://www.bilesuserviss.lv/lat/concert … ert=133693

0

2

Eh, gribētos jau man, bet vakaros baigi nereāli... :/ Cik ilgi apmēram gāja, neatceros no pagājušā gada? Vienīgi tad ar ratiem testies.. :D Bet tad atkal.. uz abām programmām es nez vai būtu, un maksāt 10ls par vīriešu izvēles... sālīti. :D

0

3

njā, nez, skaties - smagi ar ratiem. Būs jau tuvāk, būs zināmi laiki, cikos tieši senioru veči īso un garo slido - bet nu jā - Ls 10

0

4

10Ls tikai dēļ Pļuškina, varu saderēt  :sceptic:

P.S - Es ar iešu (lai gan 10Ls man nedaudz žēļ, bet jāiet), jo nākamnedēļ atgriežos mājās. Iemeslus sīkāk izklāstīšu, kad tiksimies, bet, nu jā...

0

5

Aizrakstīju, btw, uz kristalice ar lūgumu, vai nevar uzzināt entries list. Redzēs ko šie atbildēs. Bet es pat šoreiz laikam vairāk junioros gribu mūsu puiku redzēt, nekā Pļušku :D

0

6

oho, cravey. Bet jauki, ka būsi. Un vispār - jau esmu pēc tevis noilgojusies :)

0

7

Es pēc jums visam vēl vairāk esmu sailgojusies. Un Aija man varēs teikt, I told you so LOL Vinja man pims aizbraukšanas teica, ka viņai liekas, ka es atbraukšu atpakaļ visai drīz, un viņai bija taisnība. Un redzēs, es ceru, ka man ar darbiem viss būs ok, un varēšu tikt vismaz 4dien un 5dien uz Volvo cup. Pašlaik man ir 1. novembrī pārrunas Drogas bodē. Gaidu vēl no vairākām vietām, bet pašlaik vismaz viens variants jau ir, soz bez darba nebūšu mājā aizbraucot :)

Ā, un man atbildēja, nedēļu pirms sacensībām viņi visus dalībniekus, t.i. entries list saliks savā mājas lapā un facebook lapā. Ta kā vēl jāpagaida. Apstiprināja Pļuškas startu un to, ka "būs vēl daudzi zināmi sportisti", whatever that means :D

0

8

dzirdēju, ka deju pāros būs Jūlija Zlobina un Aleksejs Sitņikovs, kuri pagājušogad Eiropā bija desmitie.

0

9

Hmmm.. es ar gribētu.. bet 8.novembrī man darbā pasākums un 9. novmebrī vidusskolas salidojums... :(

albalonga написал(а):

Un vispār - jau esmu pēc tevis noilgojusies

Es ar esmu sailgojusies.. :)

cravey написал(а):

Un Aija man varēs teikt, I told you so

He... es gan īsti neatceros.. bet ok.. I told you so.. :D :D :D

Taču tiklīdz atbrauksi, gan vajadzētu uzreiz vismaz kādu vakaru saskrieties un pasēdēt kaut kur... :) Vari moška atbraukt manu dzīves vietu ievētrēt... un Sanda atnākt ar kājām.. ;)

0

10

Siikaa написал(а):

Vari moška atbraukt manu dzīves vietu ievētrēt... un Sanda atnākt ar kājām..

Es par :) Laiku sadomāsim ;)

0

11

Vai Viesturiņš arī tad varētu ar Tevi iepazīties? :P
Tad jau nāks tuvāk laiks, domāšu par Volvo cup... šobrīd nav īstas saprašanas ne par ko...

0

12

Paloma написал(а):

Vai Viesturiņš arī tad varētu ar Tevi iepazīties?

Droši :) Ehhh, es jau skaitu dienas. Lidoju atpakaļ 29.10. no rīta. CAAAN'T WAIT TO SEE YOU ALL AGAIN!!!! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ee21213d25b07e3650358d8cd952f4a7.gif

0

13

cravey написал(а):

Lidoju atpakaļ 29.10. no rīta. CAAAN'T WAIT TO SEE YOU ALL AGAIN!!!!

Super.. truper... Es tevi ar gaidu baigi atpakaļ.. (domāju, ka pārējās ar.. :) )

0

14

Yay!
Bet galvenais, lai Tev viss pašai čikiniekā, mēs jau ar visu varam sadzīvot :)

0

15

Atgriežoties pie tēmas, ja kāds vēlas, var protams nakšņot pie manis ;) Tad mazākas transporta maksas, plus kompānija, plus mazāks attālums ;)

0

16

Šitz, es ceru, ka viņi laicīgi nākamnedēļ ieliks entries list, gribu zināt vai man karogs jāmeklē kāds :D Alby, es ceru, ka Deniss būs, mēs varētu paņemt LV karogu  :crazy:

0

17

cravey написал(а):

Atgriežoties pie tēmas, ja kāds vēlas, var protams nakšņot pie manis  Tad mazākas transporta maksas, plus kompānija, plus mazāks attālums

Ja man nebūtu suns, tad noteikti izmantotu piedāvājumu, bet tā nesanāk. Un līdzi ņemt jau ar nekā nesanāk.

0

18

albalonga написал(а):

Un līdzi ņemt jau ar nekā nesanāk.

Jā, es ar pa to iedomājos, bet nevar vienu atstāt svešā vietā :(

0

19

Alby, tu biļeti jau nopirki?

0

20

vēl nē. Droši vien nākamnedēļ nopirkšu. Tev ar nopirkt?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Volvo Open Cup 22 - 7. - 10. novembris 2013