TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » ŽUBĒRS, PLUŠIJS un VEIRS RĪGĀ 11.04.2014.!


ŽUBĒRS, PLUŠIJS un VEIRS RĪGĀ 11.04.2014.!

Сообщений 21 страница 40 из 49

21

Paloma написал(а):

Man jau šķita, ka par Braienu tā kā skaidrs, ka būs, ja jau tā reklamē..

Kamēr viņš pats tādu faktu kkur nepiemin tikmēr nekad nekas īsti nav skaidrs. Pie tam franču federācija ar jau reklamēja franču komandas post-Olympics tūri ar šovu tieši 11. aprīlī Lionā. Skaidrs, ka Braiens nevar būt divās vietās vienlaicīgi, un zinot viņa lojalitāti pret Franciju, no matter kādus sūdus viņam taisa federācija, es vienu brīdi sāku šaubīties. Bet tagad pēc šīs intervijas varu atkal būt mierīga :)

Par Stjopu vēl gaidam, domāju, ka pēc Olimpiskajām tik sīkāk uzzināsim, kad izziņos arī pārējās pilsētas.

0

22

Tā pati intervija video formā:

Braienam īstenībā ir dikti laba angļu val ;)

0

23

Šodien vakarpusē nosūtīšu jums biļetes, lai varat sev izprintēt ;) Ta kā viņas visas ir vienā faila, un lai nesanāk figļi migļi pie iekšā iešanas, mēs ar mammu sev rezervējam 4. un 5. vietu ;) Pirmās trīs tad izlemiet savā starpā.

Uz kuriem e-pastiem man sūtīt? Alby atsūti pie reizes man savu konta nr., lai varu tev par 6dienu pārskaitīt ;)

0

24

man sūti uz madara.nev@gmail.com :)
es tad 3. ņemu :)

0

25

kontu kaut kad vēlāk atsūtīšu, bet biļeti uz albalonga99@yahoo.com. Es tad piesakos uz biļeti nr. 1.

0

26

Nosūtīju ;) Palo, ja tev kādu dienu gadās būt centrā, atraksti man, moš varu to tavu grāmatu paņemt līdz un vai pie manis darbiņā ienākt paņemt :)

0

27

Es varētu būt nākampiektdien, tikai nezinu, vai tikšu l'diz Vecrīgai, man droši vien laika nebūs...
Sliktākajā gadījumā aprīlī atdosi. :D

0

28

Es 5dien kā reiz strādāju :)

0

29

Man vari sūtīt uz putnina.aija@gmail.com.. :)

0

30

Done ;)

0

31

Pagaidu saraksts ar pārējām pilsētām: https://www.facebook.com/notes/la-maison-de-joubert/brian-joubert-in-plushenkos-show-preliminary-schedule/543094649121265

0

32

Infa na russkom, ja kāds vēlas pareklamēt un "padot tālāk": http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/evgenij_pljushhenko_brian_zhuber_tomash_verner_i_drugie_v_shou_chempionov_i_druzej_v_rige_11_aprelja/2014-01-26-267

Tūdaļ tapināšu arī franču versiju :D Bilan, man no rīkotājiem jāpiedzen piķis par popularizēšanu un tulkošanu :D

0

33

cravey написал(а):

Bilan, man no rīkotājiem jāpiedzen piķis par popularizēšanu un tulkošanu

pa taisno no Pļušija kabatas :D

0

34

Paloma написал(а):

pa taisno no Pļušija kabatas

vot vot  :D

Un voici, arī en francais tulkojums  :crazy:
http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/brian_joubert_evgeni_plushenko_tomas_verner_et_d_39_autres_au_gala_de_plushenko_a_riga_le_11_avril_2014/2014-01-26-268

0

35

Awww, dammit, Pļušs pārceļ pirmo tūres pusi - Martu uz rudeni. Tās ir visas Krievijas pilsētas. Ja būs labi, tad tālāk viss būs kā paredzēts, ja ne, tad dabūsim līdz rudenim vēl gaidīt :(

0

36

opā.... Nu ka tik neatceļ pavisam :( vai arī Žubērs&Co bez viņa lai brauc :D

0

37

nu nav pārsteigums. Es domāju, ka pastāv ļoti liela iespēja, ka arī mūsu šovu labākajā gadījumā pārcels... :( Tagad Pļušs vispār baidās noteikti publikā iziet, plus traumas. Tāka kampaņa Krievijā pret viņu, ka bail. :(

0

38

Nu labāk, ta lai uzreiz visu pārceļ. A to, Brī piekritīs franču tūrē braukt, jo ar Pļušu 50 uz 50, un beigās Pļušs izdomās tomēr uz Rīgu atsperties a Brī jau būs piekrities franču tūrei un pļurkš vien sanāks :mad: Tpfu tpfu tpfu

0

39

nu nēee.. par Pļušķi vien es tādu naudu negribu būt samaksājusi :S ceru, ak tomēr viss beigsies labi un Brī redzēsim...

0

40

Paloma написал(а):

nu nēee.. par Pļušķi vien es tādu naudu negribu būt samaksājusi :S ceru, ak tomēr viss beigsies labi un Brī redzēsim...

Nez.. Ja pārcels un Brian netiks biļetes varēs atgriez, lai naudu dabūtu...?
Vienam koncertam, kad mainījās datums tā varēja izdarīt.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » ŽUBĒRS, PLUŠIJS un VEIRS RĪGĀ 11.04.2014.!