TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014


Soči - 2014

Сообщений 1 страница 20 из 175

1

Veru vaļā kopīgu tēmu, lai gan pati jau vairāk komentēšu droši vien daiļslidošanu :D Lai vai kā - Olimpisko spēļu tēma, apriežam visu saistībā ar šo pasācienu.

Ielieku daiļslidošanas grafiku (Laiki Latvijas) -

06.02.2014.

17:30 - Team Men SP
19:10 - Team Pairs SP

08.02.2014.

16:30 - Team Ice Dance SP
18:10 - Team Ladies SP
20:05 - Team Pairs LP

09.02.2014.

17:00 - Team Men LP
18:05 - Team Ladies LP
19:10 - Team Ice Dance LP

11.02.2014.

17:00 - Pairs SP

12.02.2014.

17:45 - Pairs LP

13.02.2014.

17.00 - Men SP

14.02.2014.

17:00 - Men LP

16.02.2014.

17:00 - Ice Dance SP

17.02.2014.

17:00 - Ice Dance LP

19.02.2014.

17:00 - Ladies SP

20.02.2014.

17:00 - Ladies LP

0

2

Oficiālais lēmums - Krieviem individualājas slidos Pļuškins nevis Kovtuns. YAAAY!! This just git a lot more interesting  :crazy:

Plushenko Picked for Sochi Olympics after Test Skate
http://en.ria.ru/sochi2014/20140121/186768293/Plushenko-Picked-for-Sochi-Olympics-after-Test-Skate.html

Plushenko said earlier that his test skate "went great" and that he had landed two quadruple jumps, the toughest element in figure skating.
"I skated the program clean with all the elements," he told R-Sport. "I’m pleased, my team is pleased, we did a great and successful job.”
He will also compete in the new Olympic team event, the source said.

Vienīg es domāju, ka Pļuskins ta varēja nestartēt komandu sacensībās, ka tik šitā nav visa pa daudz viņa traumām :(

0

3

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, HAVIJS NESĪS SPĀŅU KAROGU ATKLĀŠANĀ!!!!!!  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:
http://www.laprensasa.com/309_america-in-english/2380760_skater-javier-fernandez-to-carry-spanish-flag-at-sochi-olympics.html

0

4

paldies, abas labas ziņas

0

5

cravey написал(а):

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, HAVIJS NESĪS SPĀŅU KAROGU ATKLĀŠANĀ!!!!!!

wīī, super!!! :jumping:

Nu redzēsim kā Pļušķim ies... Mani kaut kā dara bažīgu tā slodze ar viņa veselības problēmām, bet nu - lai jau veicas!
Vienīgi tā nesmuki sanāk tagad, jo lasīju decembra rakstu, ka viņš tikai komandu sacensībās piedalīsies, bet individuālajās dos iespēju jaunam , perspektīvam sportistam, vai kkā tā. :P

0

6

Paloma написал(а):

Nu redzēsim kā Pļušķim ies... Mani kaut kā dara bažīgu tā slodze ar viņa veselības problēmām, bet nu - lai jau veicas!
Vienīgi tā nesmuki sanāk tagad, jo lasīju decembra rakstu, ka viņš tikai komandu sacensībās piedalīsies, bet individuālajās dos iespēju jaunam , perspektīvam sportistam, vai kkā tā.

Tas jaunais un perspektīvais ir Maxims Kovtuns, kurš ar lēcienu spēku uzvarēja nacionālo Krievijas čempi, bet Eiropu izgāza - tik piektais. Domāju, ka tam bija izšķirošā nozīme, lai vispār Pļušķis slidotu vēlreiz federācijai un federācija pārdomātu. Kovtuns tik otro sezonu senioros un pagājušā pat nebija pilna - tik uz PČ viņu Konstantīna Menšova vietā nosūtīja. Viņam ir tikai lēcieni, a ja lēciens nesanāk, nekas dižs vairs pāri nepaliek - ar tādām komponentēm, kādas maximums viņš var sapelnīt, lai cerētu uz pjedestālu Olimpiādē viņam būtu tīri jāizlec divi četrīši īsajā un trīs četrīši garajā un bez īpašām kļūdām un visi lēcieni. Redz ka jau Eiropa viņa juniora vecums bija manāms - uz Eiropu atbrauca kā Krievijas pirmais numurs un kā vienīgāis, kurš brauks uz Sočiem. Intervēja viņu visu, kam nav grūti, runāja, rakstīja. Kovtuns ar lepni paziņoja, ka abas savas programmas tik labi māk un visu māk, ka naktī piecel un viņš bez problēmu noslidos. Un kas beigās bija? Ja viņš būtu tīri noslidojis, viņš Eiropā būtu stabili otrais - līdz Havijam gan netiktu, bet abus komandas biedrus apsteigtu. Bet tak abas programmas - norāva lēcienus. Un uz Pļušķi ta jau desmit reiz labāk skatīties nekā uz Kovtunu - te jūt to klasi un pieredzi - Kovtuna slidojums vēl pārak juniorisks un kā redzams - arī nestabils.

0

7

Saraksts ar kanāliem, kur varēsim skatīties daiļslidošanu (es uz LTV7 vairs nepaļaujos):
http://hotbladeshotpassion.blogspot.com/2014/01/2014-sochi-olympics-winter-games-figure.html

Šausmas, komandu sacensībās puišu SP jau pēc nedēļas  :confused:

0

8

Skatos daiļslidotāju profilus Olimpisko spēļu lapa, - Hesus, kas pa bildēm lielai daļai, tādas, ka pa taisno uz kriminaļnij inform var sūtīt :D

0

9

LTV 7 programma nākamajai nedēļai!

06.02.
17:30 Daiļslidošana. Īsā programma vīriešiem.Īsā programma pāriem.
19:15 Daiļslidošana. Īsā programma pāriem.

08.02.
23:10 Daiļslidošana. Komandu sacensības sievietēm un pāriem.

09.02.
21:50 Daiļslidošana. Komandu sacensības vīrieši / dejas.

Izskatās, ka 6. būs tiešraide, pārējās dienās gan nē. :( No otras puses... 9. piemēram, man iespējams, tieši laikā būs. Vienīgi tad jāizvairās no soc.tīkliem un rezultātiem. :D 8. traki vēlu gan...

Bet skaidrs ir tas, ka LTV7 prioritāte ir citas disciplīnas :P

0

10

cravey написал(а):

Hesus, kas pa bildēm lielai daļai, tādas, ka pa taisno uz kriminaļnij inform var sūtīt

Haha, un man acu priekšā uzreiz Kolunga... :rofl: Lūk, laiki pienākuši...

0

11

Alby, tu ne tai tēmā iemaldījies  :rofl:

Jap, taga skatos LTV7, demmit, man 6tajā jāstrādā, nezinu vai mani laidīs piecos mājā, jārunā, ja nē neredzēšu. Es gan joprojām gaidu vai Brī īso vai garo slidos, ja garo, ta man nav kur skriet 6tajā.

0

12

kura tēma vaļā, tajā arī rakstu :) Izdzēsu.

Es ar 6-tajā strādāju. rīt brīvdienu iedeva.

0

13

Tā arī netieku skaidra, kas skaitās individuālās sacensības un kas ir komandu sacensības! Varbūt kāda var mani apgaismot? :)

0

14

Individuālās ir vecais ierastais, katrā kategorijā - puikas, dāmas, dejas un pāri slido īso un izvēles, nu kā visu laiku līdz šim. Komandu ir kas jauns, paraugs ir World Team Trophy, kas katru gadu (nu jau laikam kādus gadus 3 vai 4) notiek Japānā sezonas beigās. Tās valstis, kuras sezonas laikā ieguvušas visvairāk punktu piedalās komandu sacensībās. Sočos tās būs: ASV, Kanāda, Krievija, Japāna, Itālija, Francija, Ķīna, Vācija, Ukraina, UK. Katras valsts komandā startēs viens puika, viena dāma, viens deju pāris, viens sporta pāris. Kas kopsumā iegūs augstākas vietas sasummējot, tās trīs valstis arī iegūs attiecīgās medaļas.Tā līdz galam kā tas izskatīsies mēs redzēsim tik tad, kad tas reāli būs :D Komandu sacensības būs pirms individuālajām ;)

0

15

No facebook - francūži ir ieradušies Sočos :)

0

16

cravey написал(а):

Individuālās ir vecais ierastais, katrā kategorijā - puikas, dāmas, dejas un pāri slido īso un izvēles, nu kā visu laiku līdz šim. Komandu ir kas jauns, paraugs ir World Team Trophy, kas katru gadu (nu jau laikam kādus gadus 3 vai 4) notiek Japānā sezonas beigās. Tās valstis, kuras sezonas laikā ieguvušas visvairāk punktu piedalās komandu sacensībās. Sočos tās būs: ASV, Kanāda, Krievija, Japāna, Itālija, Francija, Ķīna, Vācija, Ukraina, UK. Katras valsts komandā startēs viens puika, viena dāma, viens deju pāris, viens sporta pāris. Kas kopsumā iegūs augstākas vietas sasummējot, tās trīs valstis arī iegūs attiecīgās medaļas.Tā līdz galam kā tas izskatīsies mēs redzēsim tik tad, kad tas reāli būs  Komandu sacensības būs pirms individuālajām

paldies, cravey :)

0

17

vispā•r interesanti, kā tur gala beigās sanāks. Ir kādai valstij vienā kategorijā kāds līderi, bet citā kategorijā atkal ir kāds tikai salīdzinoši vājs. Bet vienalga man domāt, ka Kanāda noteikti būs uz pjedestāla, arī Krievija. Un tad vēl ASV. Vispār jau visas trīs dažādi vietas var sadalīt, ja vien kādai non tām pēkšņi kāds neizstājas.

0

18

Šodien vajadzētu beidzot uzzināt, kas kurā disciplīnā startēs komandu events. Es raudāšu, ja Brī būs arī SP. Es rīt nekādi ātrāk nevaru mājās tikt  :'(

0

19

traki ar tevi. es jau ar darbā rīt neko īsti neredzēšu droši vien, tikai rezultātus netā. Labi, ka LP ir svētdien, tad vismaz mierīgi varēs paskatīties.

0

20

Fuuh, yes, Flo slido SP un, ja franči tiek tālāk, Brī slidos LP :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014