TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014


Soči - 2014

Сообщений 21 страница 40 из 175

21

Puiku entries list priekš team event:
http://www.sochi2014.com/en/figure-skating-team-men-short-program

pāru entries:
http://www.sochi2014.com/en/figure-skating-team-pairs-short-program

0

22

Kādas valstis arī jau atkritīs, visas neslidos LP ? Cik iet tālāk? Tur jau tik maz to slidotāju, varēja jau visiem dot izpausties :D

0

23

Vot nezinu, neesmu lasījusi tos noteikumus :D

0

24

Nope, man Pļušķis kā nepatīk, tā nepatīk. :D Gaaaarlaicīgi.

Toties japānis (es šokā) man tiešām iepatikās! Ļoti skaista mūzika un viņš tik labi "iederējās" tajā, super iespaids kopā bija! Malacis!

Nu kāpēc kreivi pāros ir pēdējie? :( es diez vai līdz 9iem izvilkšu murkšķi... bē.

0

25

un es akla esmu vai ltv7 tiešām nav tiešraides vairs? :O

es skatos iekš tā oleoletv.me - tur vairāki varianti pat, angliski viens kanāls, un krieviski. :)

0

26

Aaaah, es tā skatos, skatos slidošanu... reklāma tajā krievu kanālā... Un pēkšņi redzu Dimkuuuu!!! :love: Reklamēja filmu Leģenda Nr. 17, par hokejistiem kkāda. Es kusīšu uz katra soļa VA filmā, man šķiet. :D

0

27

Paloma написал(а):

Es kusīšu uz katra soļa VA filmā, man šķiet.

Tu to pēdējo klipiņu noskatījies, ko es ieliku?  :love:

Bet atgriežoties pie tēmas, es novilkusi pirms kāda laiciņa, biju telefonā kaut kādu appu, kur krievu tv live stream var skatīties, i labi ka tā, vismaz Flo varējo darbā noskatīties :) Pļušku neredzēju gan, bet atsauksmes labas lasu netā.

0

28

Off topic - vēl nē. Es pie datora tā normāli esmu pāris h pašā vakarā :(

Nē, nu,slidoja jau labi, tikai mann garlaicīgi šķita. nu kā jau parasti - tehnika ir, bet artistisms manā skatījumā galīgi nav.

Oooh,  krievu pāris (nekādi nespēju partneres uzvārdu precįzi atcerēties :D) ir vnk fantastika! :love: un vēl šį mųzika un tērpi!!

Vēl mums ar mammu kanādieši iepatikās- viņiem tāda augumu starpība, ka izskatās, ka partnere vsp neko nesvērtu partnera rokās :D

0

29

pa LTV7 Olimpiskā studija un Ābele viese un tādas muļķības stāsta par komandu sacensībām.

0

30

Ābele Patriku nosauca par Džekijs Čans. Es te līdz asarām...

0

31

albalonga написал(а):

Ābele Patriku nosauca par Džekijs Čans. Es te līdz asarām...

jap jap, es ar te domāju, vai es pārklausījos vai toč bija Džekijs Čans :D Bet vispār me šokā, ka tāda uzmanība šodien no latviešiem daiļslidošanai :D Paveicās laikam vnk ar to, ka pirms hoķa :D

0

32

eh, neraža, ka es neredzu :( Jāsagaida LTV7 nākamās nedeļas programma un tad jāpaskatās, varbūt var paņemt uz mēnesi lattelecom interneta televīziju. Nu pietrūkst man latviešu komentētāju balsis, eh.

0

33

Izrādās jau ir nākamai nedēļai programma, viss skaidrs, nāksies iztikt bez Ābeles un Meldera. :( Neskatīšos atkārtojumus līdz 1-2 naktī, paldies par kūkām.

0

34

hihihi, bet tādas muļķības viņi tur runāja, ka bail

0

35

nu, nu, pastāstiet man ar, ko tur labu runāja? :D

0

36

Individuālās sacensības pēc LV laika:

13. febr. 17:00 Vīrieši – Īsā programma
14. febr. 17:00 Vīrieši – Izvēles programma

19. febr. 17:00 Sievietes – Īsā programma
20. febr. 17:00 Sievietes – Izvēles programma

11. febr. 17:00 Pāru slidojumi – Īsā programma
12. febr. 17:45 Pāru slidojumi – Izvēles programma
   
16. febr. 17:00 Dejas uz ledus – Īsā deja
17. febr. 17:00 Dejas uz ledus – Brīvā deja

Отредактировано etansy (06.02.2014 22:28)

0

37

Paloma написал(а):

nu, nu, pastāstiet man ar, ko tur labu runāja?

ka komandu sacensības pirmoreiz tik pagājušogad Japānā esot izveidotas. Patiesībā tās pirmoreiz notika 2009. gadā, 2010. nebija, 2011. atcēla sakarā ar traģēdiju Japānā bet nākamos abus gadus bija, tātad, jau ir bijušas trīs.

Ka tur bija atļauts diviem sportistiem no katras kategorijas piedalīties - tā vismaz varēja saprast, bet patiesībā no vininiekiem pa diviem, bet no katra pāru veida pa vienam. Visģeniālākais, ko viņa pateica, ka ka ļāva diviem sportistiem piedalīties un tad viens varēja slidot īso, viens garo, ja sagribējās, bet šajās sacensībās pa vienam un tāpēc tam vienam abas programmas jāslido. Patiesībā World Team Trophy visās sacensībās abiem vīriešu vienslidotājiem un abām dāmu vienslidotājām bija jānoslido abas programmas.

0

38

albalonga написал(а):

Visģeniālākais, ko viņa pateica, ka ka ļāva diviem sportistiem piedalīties un tad viens varēja slidot īso, viens garo, ja sagribējās, bet šajās sacensībās pa vienam un tāpēc tam vienam abas programmas jāslido. Patiesībā World Team Trophy visās sacensībās abiem vīriešu vienslidotājiem un abām dāmu vienslidotājām bija jānoslido abas programmas.

Lol, tagad jau kāreiz var dažādi sportisti slidot īso un garo :D Vispār man šķita, ka Ābele ir tāda zinošāka daiļslidošanas pasaulē o.O

0

39

pati jau teica, ka Melderis viņai atstājis mapi ar info materiāliem... Jau pēc reportāāžām bija manāms, ka viņa tehniku zina, bet jaunumus daiļslidošanas pasaulē nezina - tos Melderis parasti stāsta.

0

40

Google Olimpiādē ierullē

http://s9.uploads.ru/t/wgq5T.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014