TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014


Soči - 2014

Сообщений 61 страница 80 из 175

61

es neko neredzu, darbā pilnīgs sastrēgums. tik kolēģis tikko pavēstija par Šicu bronzu. super, super.

0

62

Ah, satriecoši redzēt patiesi pelnītu olimpisko zelta medaļu! :love: Nevis kā citreiz, kad uzvar "labākais no sliktajiem", kad vienam vnk mazāk kļūdu nekā otram, bet kad tiešām ir tik fantastisks slidojums!!! :love:

0

63

es tikko pārnācu mājās un skatīšos tagad spēcīgākos. Tikko francūžīšus redzēju - beigas tādas ļoti neveiklas.

0

64

Nu šī programma Robinam un Aļona galīgi nepistāv - programma tāda gaisīga, romantiska, klasiska - Aļona nav tik smalka un gaisīga un kopumā viņiem izskatās tā smagnēji. Kad Robins nokrita, es jau domāju - viss - Aļona Robinu pēc tam piesitīs. Nabadziņš. A izmetienā pati nenoturējās. Es pat teiktu ka viņiem vēl dāsni iedeva punktus. Tiešām jaunais krievu pāris Stolbova/Kļimovs bija pelnījuši sudrabu.

Žēl, ka Taņia un Maxam bija kļūdiņa izmetienā - tā izdeāli un skaisti, lai gan man nav šitā viņu programma mīļākā. Šovakar no izvēles man vislabāk patika Stolbova/Kļimovs - Ādamsu ģimenīte. Ideāli.

0

65

Labākais no Ābeles komentēšanas šodien

(Uz ledus un programmu sāks Volosožara/Traņkovs)

Ābele: "Uz ledus Aļona Savčenko un Robins Šolkovijs kuri centīsies, lai pārspētu savus galvenos konkurentus Aļonu Savčenko un Robinu Šolkoviju..."

Ābele laikam pareģe, jo Aļona un Robins šon tiešām paši sev zaudēja.

0

66

Ābeles komenti ir vnk zelta vērti. Tas par to, ka "visgandarītākie noteikti jūtas Aļona Savčenko un Robins Šolkovijs. Vankūverā bronza, šeit zelts" mēs ar mammu saskatījānies i tā ar nesapratām, kas ar to bij domāts  :rofl:

Es rīt no rīta ceļos uz veču slēpošanu slopstailu. Ceru, ka neizņems to turpmāk no Olimpiskajām. Te jau problēma nevis sporta veidā, bet krievos, kas tādas bīstamas un nekvalitatīvas trases taisa  :mad:

0

67

cravey написал(а):

Tas par to, ka "visgandarītākie noteikti jūtas Aļona Savčenko un Robins Šolkovijs. Vankūverā bronza, šeit zelts" mēs ar mammu saskatījānies i tā ar nesapratām, kas ar to bij domāts

LOL, es šajā brīdī uz tualeti gāju un domāju - man tikai izklausījās vai kā. hihihi, karoč viņa abus šos pārus visu vakaru jauca un atklāti visu laiku izrādīja savu mīlestību pret vācu pāri un to, ko gribēja, iztēlojās, ka tā arī ir.

0

68

albalonga написал(а):

u šī programma Robinam un Aļona galīgi nepistāv - programma tāda gaisīga, romantiska, klasiska - Aļona nav tik smalka un gaisīga un kopumā viņiem izskatās tā smagnēji.

Lol, es kāreiz padomāju, nu vot, beidzot viņiem programma, kas man patīk, un šitā neveicās :D Jo viņu parastais stils galīgi ne manā gaumē... ;)

Ābele izklausās pavisam jautri... :D :D :D

0

69

Rossiya 1 šon puikas sāk 16:50 pēc LV laika rādīt, linki ir iepriekšējā lapā ;)

0

70

nu moš i netā ko paskatīšos, bet šaubos - LTV7 atkārtojumi uz lielā ekrana man labāk patīk. Bet nu, protams, sekošu līdz, kas tur notiek un pārdzīvošu.

Es pamodos deviņos un ar slopestailu skatījos - diezgan daudz kritienu, bet izskatījās, ka nav tik traki. Žēl, kad uzreiz uz pirmās kastes vai stieņa nokrīt :( Solītais fināls beidzot sākas.

Humors. Visi pārdzīvo par hokeju un zaudējumu 7,9 seku ndes pirms beigām a man dziļi pajāt. Lasīju, ka visu spēli šveicieši bija labāki un tik Masalškis un brīnums glāba Latviju, tā ka Šveice pelnījusi uzvaru. Malacis.

Ah, Bobijs nokrita atkal - fui, tik žēl. Man visus, kas slopestailā krīt, ir žēl.

0

71

Es ar slopestyle skatos, biju baig sagurusi tapē kvalifikāciju nogulēju, bet iespējams torrentos novilkšu  :flirt:

0

72

WOOOOOO, KU TAS BIJA AWESOOOMEEEE!!! UN BEZ NŪJĀM  :crazyfun:

0

73

Nicholas Goepper - WOOOOW 92.40!!!!!

0

74

jā, Nokolas Goeppers - atceramies šo vārdu, jo man ļoti patika un patika, ka bez nūjām - aureiz daudz skaistāk izskatās. Viss, gribu lai uzvvar.

0

75

albalonga написал(а):

Viss, gribu lai uzvvar.

Es ar, bet deeem, vēl otrs brauciens priekšā  :confused: Lai gan tas i tas, kas man šajos sporta veidos paīk, ka tiek dota otra iespēja :)

0

76

hihihi, es tagad biju pret britni - man viņš tik ļoti nepatika.

Man patīk, ka visiem bikses krīt nost :)

0

77

Amīši šodien dominē  :crazyfun:

0

78

Nu viss, the moment of truth, otrais brauciens tūliņ. FAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK, BET ŠIM 95!!!! DEEM DEEM DEEEEM!!!

0

79

jā, jauki. Šitas Joss Christensen man ar patīk, jau kvalifikācijā patika. Oho 95,8, bet vienalga es par Nikolasu.

0

80

as zviedrs Henriks Hārlaits, par kuru visi fano, man nepatika. Uzvedās kā zālīti sapīpējies - tāds Mārlija variants...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014