TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014


Soči - 2014

Сообщений 101 страница 120 из 175

101

nabaga Niks nervozē, nē, bail

0

102

fuuk, 4tais tomēr.

0

103

urrrrāāāāāā, Nikam bronza.

0

104

Goda nobrauciens :D

0

105

Nu pārliecinoši, pārliecinoši :)

0

106

super. un tagad trijotnes apskāvieni. super.

0

107

Man patīk, amīšu pjedestāls  :love:

0

108

Es nez, man ļooooooooti patīk šis sporta veids  :crazyfun:

0

109

maitas, kāpēc apbalvošanu neparādīja, a???? :mad:

0

110

albalonga написал(а):

maitas, kāpēc apbalvošanu neparādīja, a????

:D Tāpat tā būtu bijusi ģešovijā ziedu ceremonija :D

0

111

man patīk, ka nobraucieni ir īsi un ātri tas viss, ja nokrīt, nokīrt - nav ilgi jāmocās un skatītaji jāmoca. Un tur tiešām visi arī kvalifikācijā lielākā daļa visi ir spēcīgi un tomēr skaisti visu izdara - ne mirkli nepaliek garlaicīgi.

0

112

lā, es eju pagulēt. Miegs ārstē visu. Un naktī sanāk kauč kādas tik sešas stundas pagulēju. deviņos pamodos, jo nevarēju vairs paelpot - bija jāceļās afrinu degunā pūst. Vincis ar snauž, sliņķis.

0

113

Eh, atkal krievi jāskatās, angliski atkal nevaru uzslēgt full screen, nesaprotu, kāpēc tā :(

Oo, uzbeks mani ļoti patīkami pārsteidza- tāda ekspresija un saskaņa ar spēcīgu mūziku ir retums lejasgala slidotāju vidū!  lielākoties krietni netiek līdzi mūzikai

0

114

Starp citu, cik īsti spēcīgi ir tie aziāti pēdējā grupā? Yan Han, Daisuke un Machida? Viņi var pretendēt uz medaļu galu vai pa lielam pēc pirmspēdējās grupas viss būs skaidrs par augšējiek?

0

115

WOW, Pļušķis izstājās... o.O Iesildīšanās laikā "saleca" savu nabaga muguru līdz galam :/
Nu jā... Es kkā kko tādu jau gaidīju... Par to jau es arī teicu, ka šaubos par viņa medicīnisko stāvokli un spēju noslidot gan komandu, gan individuālās... Redz, kā arī sanāca :/ Cerams, ka beidzot rimsies un pasaudzēs savu veselību. Nav taču tā vērts.

0

116

Respekts Pļušam. Es tak jau pašā sākumā teicu, ka mani māc bažas par to kā šis gan komandu sacensībās, gan individuālajās varēs uzstāties.

0

117

oho

0

118

Kas šodien notiek??? :O :O :O Abots tik sāpīgi nogāzās... Nevarēja piecelties o.O Neredzēju gan, ar ko tas beidzās, man dators pēkšņi izdomāja izslēgties :O

0

119

Re ku austriešu kanāls ORF, tiešraidē arī rāda, man gan neļauj lielo ekrānu likt, bet kvalitāte tīri laba :)
http://w-8.me/ORF-PLUS.html

0

120

es te tik rezultātus skatos ik pa laikam, paralēli BBC Musketierus un izšuju. Ebots nokrita? Žēl. Un ja vēl sāpīgi, fuck. Visi gāžās vai kas tur notiek? Igaunīts tieši aiz strīpas šobrīd.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014