TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014


Soči - 2014

Сообщений 121 страница 140 из 175

121

omg Juzurika punktu skaists!  o.O

0

122

jau wikipēdijā kāds paspējis nomainīt, ka nu īsajā programmā Juzurikam rekords, LOL

0

123

aaaaaaaaaaaaaaaaaa AAAAAAAAAAAAAAA PASAULES BRĪNUMS!!! BRAIENS - ĢĒNIJS!!! TAS BIJA KĀ ATGRIEŠANĀS LAIKĀ!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! TĀDAS EMOCIJAS, KOPŠ NICAS NAV BIJUŠAS!!!! I TAD NE!!! KAS PĀRDZĪVOTS, KAS PIEDZĪVOTS, OLIMPISKĀS SPĒLES - NELAIMĪGAIS LIKTENIS, KA PILNĪG LIKĀS NOLĀDĒTS, UN TAGAD, TĀDA ATGRIEŠANĀS!! ES TE SAVAI MĀJAI NOKLIEDZU JUMTU!! JOPROJĀM ROKAS TRĪC!!!! AAAAAAAAAAA!!! UN KĀ SKATĪTĀJI GAVILĒJA!!!  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

124

:love:

0

125

oho, ko Liebers salēkāja, bet ļoti blīvi tur punkti sākot ar Haviju.

0

126

Nu rīt būs baig interesanti, kā krievi teica, no 3. - 12. vietai tur pilnīg jebkurš var bronzu vinnēt :D Man, protams, vislielākais prieks par Braienu. Viņš pēc īsās 7tais, bet nu kāds līmenis tur puikām, ka 10 sportisti iekļaujas 2 punktu atšķirībā un mazāk...WOOOOW. Vot žēl vienīg, ka Braunu neapgāja, būtu pēdējā grupā, bet okā, tagad ir lucky number 7  :crazyfun:

0

127

albalonga написал(а):

omg Juzurika punktu skaists!

Pirmais aziāts, kurš man daiļslidošanā patīk - brīnumi notiek. :D Malacītis! Wow!

albalonga написал(а):

jau wikipēdijā kāds paspējis nomainīt, ka nu īsajā programmā Juzurikam rekords, LOL

Haha, jā, vikipēdijā lietas mēdz notitk ļooti ātri. Kad ievēlēja jauno pāvestu, es uzreiz iegūglēju palasīt, kas viņš ir, un tr jau bija rakstīts, ka šobrīdējais pāvests :D

Braiens malacis!!! Man tikai radās jautājums, tur komentētāji teica, ka piem.soļu celiņam nav augsts līmenis, piruetes tikai 3. līmenis laikam utt. Kāpēc tā - Brī nav pa spēkam 4. līmeņi vai tad? Vai arī tur kāds cits iemesls?

Pirmās divas vietas jau nu droši vien tādas arī paliks, ja kāds no abiem kaut ko smagi nesalaidīs dēlī, bet par trešo rīt būs cīņa... Ai, es jau ļoti gribu Haviju tur redzēt! :) Lai gan punktu starpība ir tik maziņa, ka Brī arī var pacīnīties. :)

0

128

Ak jā, un es šodien updatoju Javu un tiku pie full screen angliski.  :cool:
Vāciski es nespēju skatīties, tad jau labāk krievus. :D

0

129

Paloma написал(а):

Lai gan punktu starpība ir tik maziņa, ka Brī arī var pacīnīties.

Man galvenais, ka Brī iekļūst top 10, par trešo vietu es negribu sacerēties, jo zinu, cik tas nereāli, jau top 5 būtu sapņa piepildījums at this point. Braiens jau tā nekad nav bijis tiesnešu mīlulis, šaubos, ka arī pie izcila slidojuma, tiesneši viņu pabīdīs uz pjedestāla. Domāju, ka 3. būs vai nu Havijs, vai Daiss, vai Deniss.

0

130

njā, tur tiešām līdz pat Tomšam, kurš - LOL - 13.-vietā - pat te Tomša veiksmīgo numuru izcēla - var par bronzu cīnīties, bet tomēr domāju, ka bronzu sadalīs Daisuke ar Haviju. A par zeltu cīņa tik starp dieviem - ts neviens nepanāks, pat ja katrs no tiem pāris reizes nokritīs.

0

131

Lol kāds Delfos raksts :rofl:

http://www.delfi.lv/sports/news/ziemas-olimpiskas-speles/zinas/olimpiskie-cempioni-dailslidosanas-muzika-hendelis-nino-rota-un-endrju-loids-vebers.d?id=44214011

0

132

sacepu sev biezpiena kesiņus un priecājos par daiļslidošanu, tos baudot, LOL. Popkorns manā stilā. Un Miša Ge man patika.

0

133

alby, recepšu tēma Tevi jau gaida :D

0

134

LOL, labi, ieiesu.

0

135

visu cieņu Džeremijam. Labi, ka es tiešraidi neskatījos - vismaz zināju, ka tomēr ir noslidojis programmu. Smagi - es nez, man aš asaras. Un publika tik labi uzvedās. Bet kā viņš saņēmās un noslidoja pēc tam - super. Lai gan par komponentām viņam bišķi tur pielika, bet es neiebilstu.

0

136

bāc, Kevinm totāli nenoveicās - divi kritieni, bet mūzika, ko viņš slido - mana mūzika. dievinu.

0

137

Juzuriks pie Gerija Mūra. Tas ir orgazmiski.

0

138

Haha, pēkšņi esmu kļuvusi par Pļušķa advokāti. :D Viens paziņa vakar FB iepostoja tvnet rakstu, ka viņš izstājās ar komentāru "tā viņam vajag", tagad tur iet vaļā kašķis (respektīvi, visi pret to puisi :D)

0

139

Klau, ir kāda adrese, lai puikas varētu tiešraidē skatīt?
Paldies!

0

140

NBC, bet skaņa griezīga mazliet: http://freetvall.com/video/GRYA954O62YG/NBC-Sports

Eju skatīt vēl kādu linku :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014