TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014


Soči - 2014

Сообщений 141 страница 160 из 175

141

Vēl austriešu ORF: http://w-8.me/ORF-PLUS.html

0

142

BBC, laikam vislabākais links kvalitātes ziņā: http://lag10.com/channel25

0

143

cravey написал(а):

BBC, laikam vislabākais links kvalitātes ziņā: http://lag10.com/channel25

paldies, jā, mums arī šis labāk patīk!

0

144

o, super, paldies! :)

Ziedoju dažu zemā līmeņa sportistus, lai noliktu mazo vēl pagulēt, lai varu vakarā izvilkt redzēt visus labos :D

0

145

Ai, Florān, Florān... nu kā Tu vairs nemāki lekt? :(

0

146

Nja. Olimpiskais čempions šoreiz bez tīra slidojuma  :disappointed:

0

147

Juzuriks, Urrrāāāāāāāā! Tagad tik ceru, ka Deņiska tiks pie bronzas. Žēl Haviju - tomēr bronzu paspelēja.

0

148

Man tomēr gribējās Čanam zeltu.

0

149

a vot nē - man gan kaut kā gribējās Juzuru. Un tagad otrādākais variants - Juzurikam divi dedakšeni - divi kritieni? Ja? Un vienalga zelts. Lai Čans paskatās. Personīgi īsā Juzurika programma man nenormāli patika un tomēr ar visiem dedakšejiem arī izvēles programmā viņš Patriku pārspēja. Vienkārši Juzuru manuprāt ir pēdejā laika naturāli talantīgākais daiļsidotājs - nenormāli plastisks - vēl plastiskāks par Čanu. Un tīri cilvēcīgā līmenī viņš ir patīkamāks, mīļāks, pieejamāks man liekas - un to arī jūs, kad viņš slido. Jau vakar ar visiem tranzišiniem Patriks šķita pārāk saspringts, satraucies, - tas bojā to koptēlu - kā slopestailā - tienešiem jājūt, ka tu savus elementus izpildi bez pūlēm.

0

150

zini, atkārtojumus, kad visu jau zini, vieglāk skatīties. A tagad te pa māju ņemoties arī rezultātiem sekoju tā neregulāri. Respektīvi, jūtos mierīgāk un kaut kā tik ļoti nepārdzīvoju par visiem, kuriem neveicās.

0

151

Kāda var paskaidrot, kas tur īsti ar Haviju notika? :( Komentētāji kaut ko teica, ka viņam neiskaitīja pēdējo kaskādi vai kkas tml? Man škrobe liela :( :( :( gribēju viņam bronzu :(

0

152

Urrrā, Denisam ir bronza. Mīļums.

Iepriekšējā olipiādē ceturtais palika Stefans, šajā Havijs. Jāatzīst, ka 2010. visvairāk jutu līdzi Stefams, bet šajā Havijam. Sakritība vai likumsakarība, ka abiem sāpīgās ceturtās. Bet tas tik stimuls Havijam darīt visu, lai pēc četriem gadiem viņš uz pjedestāla. Man tik bail, ka Juzuru ar Haviju abi pie Orsera - ja Orsers atstās novārtā Haviju, tad nez - paredzu tienešu maiņu. Un Havijam būtu jauzvar šīs sezonas Pasaule - bez, ja Juzuru un Patriks tur piedalīsies - tad grūti būs. Lai gan šobrīd jau neviens nezina, kuri piedalīsies un kuri nē.

0

153

Es neko nezinu - neskatījos, tik rezultātus. Tūlīt pa TV skatīsos. Bet jā - kā jau teicu - žēl Haviju, kurš tomēr netika pie bronzas. Un stulbi, ja viņam tur kaut ko neieskaitīja.

0

154

Havijam tas pats, kas Braienam pēdējā PČ, man šķiet tas pēdējais 3S bij dubultā. Kaut kas bij dubultā izpildīts, kas nevarēja būt dubultā.

0

155

stulbums  :mad:  Ja krīt un zaudē punktus - neveiksmes, bet ja izlēkā un kaut ko galvā nesarēķina un sanāk dubultā un neieskaita - turklāt cīņā par olimpisko medaļu - tiešām stulbi.

0

156

hahaha, Miša ge ar ar vārdiem slido - tutti frutti, LOL. Visi jau gatavi tam, ka nākamajā sezonā jau vārdi atļauti.

0

157

albalonga написал(а):

Visi jau gatavi tam, ka nākamajā sezonā jau vārdi atļauti.

jā??? Es neko nezinu :D

Skumji par Haviju... :( tieši tā, ja vnk neizlec, tad ok, nesanāca.. Bet ja nesaskaita un neizlec, ko vajag, tad tik nenormāli dumji :(

0

158

Paloma написал(а):

jā??? Es neko nezinu

jā. es domāju, ka liela nozīme bija Flo izlēciena un tam, ka tiesnešu vairākums pat neiedeva viņam par to sodu. Un tas ir super - es ar abām par un nevaru sagaidīt.

Ak, dievs, Džeremijs slido pie Exogenesis: Symphony Part 3 by Muse - super

0

159

jā, man šī Džeremija programma patikās :)

0

160

ak, dievs, FLo. fuck. Kur pie velna ir Morozovs?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014