TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » 2014 FIFA World Cup Brazil, 12.06.-13.07.14.


2014 FIFA World Cup Brazil, 12.06.-13.07.14.

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Skatos Spain Australia spēli. Prieks, ka Fernando Torres guva vārtus - tik marinē viņu rezervē. Tas tik parāda, ka tiesnesis kauč ko nepareizi sadarīja, tāpēc arī pānija mājās brauks. Vismaz prieks, ka šo spēli uzvar.

0

22

Starp citu - esmu apslimusi ar temperatūru. Tas noteikti lielā mērā emocionāli. Esmu tādā biki depresijā un guļu apmēram 13-14 stundas diennaktī. Jāņus nesvinu. Par ceturtdienu vēl nezinu - centīšos tik ar sevi galā.

0

23

Alby, skaties, man ar ir tā, ka pēc atbraukšanas no Polijas, no tās ilgās sēdēšanas busā laikam mugura bija sabeigta. Tagad 9 dienas braukāju, šodien gan jau bija pēdējā, pie omes uz potēm, špricēja man B vitamīnus. Smērēju ar smērēm, biku labāk ir, bet lieliski nav. Pārcēlos gulēt uz grīdas, bet vai man kāds muskulis stiepās, man vispār aizdoma ka man ir piriformis syndrome, nevis tieš mugurā tā vaina, bet nu, pagulēšu uz grīdas. Lai arī naktī bija smagak, tomēr šorīt pati mugura labāk jūtas, lai arī fiziski esmu sagurusi. Vispār tagad sākšu enerģijai vitamīnus dzert, jau aptiekā nopirku. Pilnīgi kkāds bezspēks. Droši vien lielākoties dēļ muguras, ka nākas pamocīties (dažas dienas bija pavisam traki), bet arī laika dēļ. Jūtos, kā Anglijā dzīvojot, saule ir kkāda dīvaina parādība, jo visu laiku pelēks un līst.
Karočen rīt pa dienu sazināmies, kas un kā ;) Nekas traks jau nebūs, varam vēlāk uz kādu spēli sarunāt, tik man jāpaskatās kā es strādaju Jūlijā.

0

24

Traki tev. Man mugura jau no bērnības sāp - gan smags kritiens no šūpolēm ir bijis, gan mugurkauls šķībs. Ilgi stāvot sāp mugura pamatīgi - arī viens no iemesliem ir lielās krūtis. Muguras sāpes ir briesmīgas. Turies.

Esmu ieslīgusi tādā depresīvā noskaņojumā. Sestdien jau uz darbu, tā ka gan jau atčukāšos. Visu jūliju būs daudz un smagi jāstrādā, jo kolēģēm atvaļinājumi, droši vien augusts ar nebūs vieglāks īpaši.

Iesnu ziņā ir stipri labāk, temperatūra šorīt bija pazemināta - respektīvi spēka nav. Pat ar suni vēl neesmu bijusi ārā.

Varbūt tiesām varam citu reizi sarunāt futbola skatīšanos? Diemžēl domāju, ka Portugāle tālāk netiks, bet man patīk gan Brazīlija, gan Francija, gan Kostarika šaja čempī. Varam rīt iekomentēt īsziņās vai forumā, lai sanāk sava veida kopskatīšanās?

0

25

Jā. Gan jau. Futbols nekur neizpaliks ;)

0

26

Eh, man prieks, vismaz viena vinne POR  :love: Krištianu šodien spīdēja  :love:

0

27

cravey, ja ir vēlēšanās - šo vai nākamo sestdien vari braukt pie manis uz futbolu. Šo sestdien es jutīšu līdzi Kostarikai. Mani los ticos.

0

28

Es uz 12to varētu pieteikties ;) 13. man tik varbūt ciemos uz darbu būs jāizbrauc, bet citādi brīvs un 14. ar, ta kā 12. būtu visideālāk :)

0

29

Stulbā Vācija - nu riebjas man viņa. A kas ar Brazīliju - es nesaprotu.

0

30

albalonga написал(а):

Stulbā Vācija - nu riebjas man viņa.

Oi, vismaz vēl viens, kas domā kā es. Neciešu vāciešus ar Šurli priekšgalā :( Alby, mums par šo 6dienu viss paliek spēkā? Es līdz 18:00 strādāju, bet varētu tikt jau 17:00 prom :)

0

31

jā. sestdien paliek spēkā. es pati mājās ap 17-17:30 būšu es domāju. Ko ēdīsim, dzersim?

Pat labi, ka Vācija finalā - sestdien tad skatīsimies spēli ar Brazīliju un cerams Argentīnu - gribu, lai Nīderlande sasit Vāciju finālā.

0

32

albalonga написал(а):

jā. sestdien paliek spēkā. es pati mājās ap 17-17:30 būšu es domāju. Ko ēdīsim, dzersim?

Picas droši vien sāļajā. Varu paņemt kādas ogas, dzeramo - minerĀļus. Alkohols tev vēl ir kāds mājā? :)

0

33

ir vīns.

Gurķi, tomāti būs. picu pasūtīsim. kādu saldejumu nopirkt? Lai gan sestdien lietu sola un tik karsts nebūs. Varētu ķiršus un arbūzu. es šobrīd kaifoju par dzeltenajiem arbūziem. No dzeramajiem - jā, kādas pāris minerālūdens pudeles varipaņemt, ja sanāk.

Varbūt tad tā - tu varētu minerālūdeni, ķiršu tomātus un ķiršus. Es tad arbūzu rīt nopirktu un picas pasūtītu.

0

34

albalonga написал(а):

Varbūt tad tā - tu varētu minerālūdeni, ķiršu tomātus un ķiršus.

Sarunāts :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » 2014 FIFA World Cup Brazil, 12.06.-13.07.14.