TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)


Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)

Сообщений 21 страница 40 из 189

21

MD meklē līgavas kleitu: foto

http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_65dfc0cc_56d6_a90c_941c_304d25f12317.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_7e8579cc_5a0c_9ef5_6265_96a9b77b0e0f.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_f840ae19_9cf1_48a0_2c88_14756a6688ab.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_cdbb98d9_3af6_d067_81c1_3ba86db103cb.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_19557c22_ec57_3b51_1b42_b1e8deea68f1.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_367bb4b5_39ea_af72_0414_9951580cdc4f.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_7e91d248_afa6_6a62_45f5_6ac21c0d5f4f.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_bede8b79_73fe_619f_79c1_27aa335d56f5.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_56641136_302b_22cd_0eb3_c21dce0ca27e.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/maria_d5b8a5e3_371d_1f28_b2e1_c0cefa17a2b9.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/untitledcopy_a45591ca_d51f_cd58_9314_d438d2b25ddc.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/ma_e45cfa18_0117_1571_7333_432a2c44375b.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/untitledcopy_05a9e041_4219_6f1d_ad05_84d30f3c3a90.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2014/12/31/_65dfc0cc_56d6_a90c_941c_304d25f12317.jpg

0

22

Interesanti, kādā veidā izjauks MD un Makša kāzas. Neticas, ka apprecēsies, bet gribētos, protams.
Ļoti žēl Almu. Tomēr ceru, ka uzzinās par Klaudio un Iselu - tik zemiski viņi izrīkojās..nav godīgi, ka viņa par abiem tik labās domās. Bet varbūt pirms nāves gribēs, lai šie paliek kopā.

0

23

aNgeL написал(а):

Interesanti, kādā veidā izjauks MD un Makša kāzas. Neticas, ka apprecēsies, bet gribētos, protams.
Ļoti žēl Almu. Tomēr ceru, ka uzzinās par Klaudio un Iselu - tik zemiski viņi izrīkojās..nav godīgi, ka viņa par abiem tik labās domās. Bet varbūt pirms nāves gribēs, lai šie paliek kopā.

Jā, interesanti, kas to izjauks. Vai tiešām pie vainas būs MD klusēšana par Iselu un Klaudio, kad Maks to uzzinās jutīsies nodots? Vai arī būs tā, ka Alma uzzinās par visu un viņai paliks ļoti slikti, vai viņa pat mris, un Maksis vainos tajā MD, ka nepateica ātrāk, kad Almai vēl nebija tik slikti. Jau vakar teicu, ka neatbalstu šo MD melošanu/noklusēšanu, kas viņai sanāk bieži.
Klaudio ar Iselu abi divi ir zemiski, pat tagad, kad Almai ir tik slitki, viņi visu turpina. Ok, pārdzīvo viņi par Almu, bet viņu rīcība ir nožēlojama. Alma pret Iselu ir izturējusies kā māte. Klaudio ar Almu tik gadus dzīvojuši laulībā, viņiem ir divi dēli, un redz tagad Klaudio Elmu mīl tikai kā bērnu māti. Lūk šo es tiešām nekad nespēšu saprast ne no vīriešu, ne sieviešu puses, kā pēc tik ilgiem gadiem kopā, var vienkārši tā ņemt, un pārstāt mīlēt. Klaudio man šķiet tā vairāk ir aizraušanās,ka viņam pusmūža vīrietim pievērš uzmanību tik jauna sieviete kā Isela.
Man sirds lūzt par Almu, man kaut kā tomēr diemžēl neticas, ka viņa izdzīvos, ja vien nav kļūdaini rezultāti, ar tādām metastāzēm viņa izdzīvot nevar.
No sākuma Isela gribēja atriebību, protams, viņai bija briesmīga dzīve ar Hosefu, bet viņai bija tas jāsaprot, ka atriebjoties Klaudio viņa sāpinās cilvēkus, kas pret viņu ir bijuši tik labi.
Ļoti iespējams kaut ko izspēlēs Daniels/viņa ģimene, vai arī apmātā Daniela bijusī, kaut arī Džerijs viņu sāk padarīt normālāku. Bet Daniela ģimene ir patiesi slima ar galvu.

Ja telenoveles sižets būtu bijis tāds kā no sākuma bija plānots, tāds kā pirmajā postā, tad nosakums atbilstu telenovelei, bet pēc visa sižeta uzskatu, ka telenoveles nosaukums ir garām. Jo tagad pat, ja MD nevienam neticētu, tostarp pārstātu ticēt Maksam, vienalga man vairs nešķistu loģiski tas nosaukums, kad viņa atkal sāktu ticēt vīriešiem, kad atkal ticētu Maksam. Šobrīd vismaz telenovelē bija tā, ka Md pārstāja ticēt Danielam, un drīz vien viņa sagāja kopā ar Maksu, tā, ka nekāda ilgā neticēšanas perioda nebija, MD pat pārāk uzticējās Danielam, kad ielaida viņu mājās, bet šis viņai uzbruka.
Bet man interesanti kāda sižetā nozīme būs tai sievietei, kas tēloja MD, un kuru Daniels bija nolaupījis, jo pagaidām liekas, ka ar Korīnu kas būs sižetā.
Bet vispār interesanti, kas notiks tālāk, jo tlenovele vēl ies līdz marta vidum, tā ka notikt var ļoti daudz aks neparedzēts. Bet telenovele kā jau teicu, man šķiet ļoti interesanta, un tik daudz sēriju, bet katra tik piesātināta, viss virzās uz priekšu, un telenovele ir no nopietnā telenoveļu gala, tie kas grib skatīties romantiskās telenoveles, tiem nederēs, jo romantikas te pagaidām daudz nav. Un telenovelē aktieri ir ļoti labi, tēlo uz visiem 100%, kvalitatīva telenovele, un brīnos, ka biju tik skeptiska, jo tieši šī telenovele mani praktiski nepiesaistīja vispār, bet kā sāku skatīties tā interese nepazūd.

0

24

Es vispār nesaprotu, kāpēc MD klusē. It kā, lai nesāpinātu Almu.. Bet kāpēc nevar Maksam pateikt? Un viņa jau laikam nepadomā par sekām - ka patiesība nāks gaismā un Makss viņai to tik viegli nepiedos.
Bet man liekas, ka kāzas izjauks kāds cits iemesls. Varbūt Santibaņesu intrigas. Vai arī sekos oriģinālam un MD tiks cietumā un tml. Tur arī varētu satikt Korīnu, kura varētu gribēt atriebties, jo kaut kāda iemesla pēc MD neizdodas viņai palīdzēt.

Vispār neatceros, vai vēl kādānovelē bijis, ka pilnīgi visa ģimene ir ļaunuma un intrigu apsēsta kā Santibaņesi - īsts hiēnu midzenis viņu mājā.

91. sērijā vispār vīlos Klaudio un Iselā, ka skatoties Leo acīs, noliedza savas attiecības.

Žēl ka MD un Maksam kā pārim nevelta tik daudz laika. Sākumā bija tik romantiski tie apskāvieni, attiecību sākums..te bija liels romantiskais potenciāls, ko attīstīt.

0

25

aNgeL написал(а):

Vispār neatceros, vai vēl kādānovelē bijis, ka pilnīgi visa ģimene ir ļaunuma un intrigu apsēsta kā Santibaņesi - īsts hiēnu midzenis viņu mājā.

Uz viņiem skatoties arī par to iedomājos, un man šķiet, ka parasti ir bijis, ka ģiemenē parasti ir vismaz viens nesamaitātais, bet šeit pilnīgi visi apsēsti ar ļaunumu.

aNgeL написал(а):

Žēl ka MD un Maksam kā pārim nevelta tik daudz laika. Sākumā bija tik romantiski tie apskāvieni, attiecību sākums..te bija liels romantiskais potenciāls, ko attīstīt.

Iesākās jau cerīgi viņu romantika, bet pēc tam telenovelē tika visi notikumi pievērsti nevis viņu romantikai, bet citām sižeta līnijām.

aNgeL написал(а):

91. sērijā vispār vīlos Klaudio un Iselā, ka skatoties Leo acīs, noliedza savas attiecības.

Jā, un vēl Alma akli ticot abiem, paziņoja dēlam, ka ir tik slima, un tāpēc Klaudio mierina Iselu, tas bija zemiski, kā Alma sāpēs izstāsta, Leo jūtas sagrauts to uzzinot, bet Isela ar Klaudio tā vienkārši ņem un stāv.

aNgeL написал(а):

Vai arī sekos oriģinālam un MD tiks cietumā un tml. Tur arī varētu satikt Korīnu, kura varētu gribēt atriebties, jo kaut kāda iemesla pēc MD neizdodas viņai palīdzēt.

Bet, ja viņa tik cietumā, tad kāpēc? Ja no sākuma sižetā bija, ka tiks cietumā par Huliana nāvi, jo Hulians mēģinās apturēt Danielu, bet tagad skaidrs, ka tā nebūs, jo Hulians jau Daniela dēļ ir ratiņos, un tāds viņš aizstāvēt MD nevarētu, turklāt nedomāju, ka Daniels tuvākā laikā mēģinās MD atkal izvarot, bet arī tas, ka MD nonāk cietumā par Huliana nāvi nepavisam neietu kopā, jo visi zin, ka viņa ar Hulianu ir draugi. Bet tas, ko saki par Korinu liktos loģiski, ja MD nonāktu cietumā, tad Korina viņai atriebtos. Bet ko viņi MD var piešūt? Ne jau Daniela tēva nāvi?

aNgeL написал(а):

Bet man liekas, ka kāzas izjauks kāds cits iemesls. Varbūt Santibaņesu intrigas.

Tev taisnība.

92. sērija + avance

Atkal piesātināta sērija. Santibanjesi ir kaut ko izgudrojuši, lai izjauktu kāzas. Vispār no Iselas nesaprotu, ko gaidīt, jo pēc tā kā viņa runāja ar Hosefu, man radās iespaids, ka viņa atriebību nav atmetusi, tikai visiem tā saka, lai maldinātu, bet varbūt tas bija triks pret Hosefu. Klaudio atkal izdomāja kārtējo iemeslu, lai MAx neuzzin par viņu un Iselu, Klaudio tomēr ir kauns kā reaģēs citi un viņš zaudēs savu autoritāti, ja citi zinās, ka šis krāpj sievu. Beidzot MD pateica taisnību Maxam, un man no malas izskatījās, ka viņa to pateica nevis tāpēc, lai Maxu vairs nemaldinātu, bet gan tāpēc, ka Klaudio izdabūja no cietuma Danielu. Un nākamās sērijas avance, njā izrādās, ka Daniels nogalināja savu tēvu, un vai tiešām Alma uzzinās visu par Iselu un Klaudio, jo to pateiks MD māsa?

0

26

mmaarriiaa написал(а):

Bet, ja viņa tik cietumā, tad kāpēc?

Par to gan man nav ideju. Nav man tādas izdomas kā Santibaņesiem :D Šiem ir plaša fantāzija! Redzēs, kā tur būs ar tām kāzām..var jau viskaut ko izdomāt

mmaarriiaa написал(а):

Santibanjesi ir kaut ko izgudrojuši, lai izjauktu kāzas.

Es palaidu garām to :D Citreiz klausos, bet beigās tas pazūd kaut kur fonā :D

mmaarriiaa написал(а):

Beidzot MD pateica taisnību Maxam, un man no malas izskatījās, ka viņa to pateica nevis tāpēc, lai Maxu vairs nemaldinātu, bet gan tāpēc, ka Klaudio izdabūja no cietuma Danielu.

aha, vajadzēja tikai mums pasūdzēties te :D Ilgi vilka, bet tomēr pateica pati, nevis kāds cits pasteidzās priekšā.

mmaarriiaa написал(а):

izrādās, ka Daniels nogalināja savu tēvu,

njaaa...  nebrīnos. kaut kad man bija tāda doma.

0

27

aNgeL написал(а):

aha, vajadzēja tikai mums pasūdzēties te :D Ilgi vilka, bet tomēr pateica pati, nevis kāds cits pasteidzās priekšā.

Vai ne, tieši sakrita, ka sūdzamies, ka mums apnika MD klusēša, un redz sadzirdēja :D un visu izstāstīja. Bet esmu pārsteigta, ka MD pati pateica, biju praktiski pārlieicnāta, ka būs kā parasti, ka pasteidzas priekšā kāds pirmais un visu pasaka, forši, ka tā tomēr bija viņa.

aNgeL написал(а):

Es palaidu garām to :D Citreiz klausos, bet beigās tas pazūd kaut kur fonā :D

Maleni, kad aizgāja pie Ivanas, teica, ka viņiem ir izgudrots, kā izjaukt kāzas. Bet kaut kas varētu būt saistīts ar MD nomelnošanu, sazin ko, jo kādas divas sērijas iepriekš Maleni pārliecinoši sacīja Maxam, ka MDf viņu māna, ka viņš sapratīs kāda viņa ir utt. Bet tad man šķita, ka tas būs saistīts ar to, ka MD nesaka par Iselu un Klaudio, un ka Maleni varēs paziņot Maxam, ka redz viņa mīļotā ko tādu noklusē, bet, ja ne ar to bija saistīts, tad kas to, lai zin ar ko. Man no telenoveles visvairāk nepatīk Maleni, lai varētu kuat kam sekot līdzi, ir jāpaskatās kāds kadrs ar viņu, bet man ļoti viņa nepatīk, viņa vizuāli pēc sejas izskatās pavisam čau :D neesmu aktrisi nekurs citur redzējusi, varbūt viņa pārliecinoši tēlo, tāpēc radusies tāda sajūta, bet kaut kā nepatīk ļoti man ne Maleni, ne arī aktrise.

0

28

mmaarriiaa написал(а):

jo kādas divas sērijas iepriekš Maleni pārliecinoši sacīja Maxam, ka MDf viņu māna, ka viņš sapratīs kāda viņa ir utt.

To atceros. biju pārsteigta ar kādu pārliecību un nopietnību viņa to teica. izklausījās, ka apsūdzēs MD kaut kādā smagā grēkā. intriga! bet tad jau būs jāpārsauc par "Es neticu sievietēm" :D Lai gan redzams, ka nosaukums bija attiecināts uz vīriešiem - pēc treilera utt., bet tā kā "hombres" citā nozīmē tulkojas arī kā vispārīgi "cilvēki", tad šobrīd man patīk tā saprast nosaukumu.

Maleni ir ļoooti dīvaina varone :D neatceros vēl tādas jocīgas ļaundares :D

0

29

93.

Ja no sākuma man šķita, ka  Klaudio pārdzīvo, pārmet sev, ka sasējās ar Iselu, bet izrādās tā nav, viņš nepārdzīvo, viņš nenožēlo. Redz sieva viņu redzēja kā cienījamu cilvēku, bet ne kā vīrieti, nu nezinu man gan šķiet, ka redzēja gan kā vīrieti, bet viņš jau bija tas, kas sev izgudroja impotenci. Un, ja arī vīrietim gribas, lai sieviete, viņam pievērš uzmanību kaut kā savādāk, tad varbūt arī pats var būt tam iniciators. Pretīgi dēlam paziņot kaut ko tādu, ka redz Isela viņu ir atmodinājusi. Bet kā man gribējās, lai Isela tiek atmaskota, visi viņai atvainojas, ceļ debesīs un šī stāv un tēlo naivo nabadzīti. Ja vēl no sākuma, kad par Iselu un Klaudio maz kas zināja, vēl varēja saprast, ka viss tika slēpts no Almas, bet tagad, kad visi zina, viņai viss tiek noklusēts. Un šādā gadījumā meli ir trakāki par patiesību. Iespējams, uzzinot patiesību viņa sasparotos cīņai, jo tagad viņa ir mierīga, ka ģimene paliks ar cienījamo Klaudio, kurš īstenība nav nekādas cieņas vērts, bet arī ļoti iespējams patiesība var būt pēdējais piliens vīņas dzīvē, jo šādu nodevību viņa var nepārdzīvot. Danielam ar Maleni ir dīvainas brāļa/māsas attiecības.  Bet sērijas beigas labās, Ari ienāk kā tāds karalis Ursulas mājās, viņa vispār paliek ar atvērtu muti. Midzenim pievienojusies vēl viena čūska, Ari man šķiet vēl daudz slikta izdarīs, no sākuma viņš šķita vienkārši pleibojs, bet tagad tāds, ka šķeit uz daudz ko spējīgs, tikai domā apr sevi.

0

30

Piekrītu tev par Klaudio un Iselu. Vispār ļoti intriģē Iselas fināls - jo nav labā, bet par ļaundari nosaukt arī nevar. Rīt izskatās pēc labas sērijas un galvenais, ka Makss kā vienmēr ir klāt, lai aizstāvētu MD! Žēl ka nepaglāba viņu no Daniela, bet kautiņš toreiz bija spilgtākais, kādu redzēju - pārspēja Aleksu un Bruno :D

0

31

aNgeL написал(а):

Vispār ļoti intriģē Iselas fināls - jo nav labā, bet par ļaundari nosaukt arī nevar

Piekrītu, jo viņa it kā nav laba, bet ir brīži, kad viņas ir žēl, un var redzēt, ka viņa nav aukstasinīga, viņai ir bijis smagi darīt to, ko ir darījusi, un tas kā viņu ir audzinājusi Hosefa, vispār nav komentāru, Hosefa ir ļoti, ļoti ļauna, psihopātiska (Azela vispār ir lieliska aktrise, tik reāli varoni ir izveidojusi). DQTQTQ aktrises varonei, kas tēlo Iselu fināls bija pārāk nežēlīgs, es tomēr ceru, ka Iselas fināls nebūs tik briesmīgs, tomēr daudz cietusi viņa ir pamātes dēļ.

aNgeL написал(а):

Žēl ka nepaglāba viņu no Daniela, bet kautiņš toreiz bija spilgtākais, kādu redzēju - pārspēja Aleksu un Bruno :D

O, jā. Kad skatījos to momentu, kā MAx pārmācīja Danielu, domāju pie sevis, ka šis kautiņš ir bijis visspēcīgākais kāds vipār redzēts telenovelēs, ar kādu degsmi, dusmām, sāpēm viņš aizstāvēja MD, viņš nespēja sevi kontrolēt, tāpēc Danielu piekāva ne pa jokam, toreiz man šķita, ka Daniels mirs slimnīcā(bet tāpec, ka to izraisīs MD bijušais priekšnieks), ka tajā vainos MD vai Maxu.
Un tas brīdis, kad MD izstāstīja Maxam, ko Daniels viņai nodarīja, kā Max viņu apskāva, tas kā viņš viņu apskauj ir akk :) Toreiz man arī šķita, ka ieraugot bildes MAx ne pa ko nenoticēs MD, bet viņš viņai ir uzticams, un tieši tas piesaista telenovelē, kas viss nenotiek klasiski kā tas ir ierasts telenovelēs.
Aleksa un Bruno kautiņš izskatījās nedaudz komiski, jo Bruno kāvās boxeršortos, kā tāds mačo :D Bet kautiņš bija iespaidīgs, tas brīdis kā abi ripoja  pa kāpnēm, un pēc tam tam turpināja kauties it kā nekas tāds nebūtu bijis(zinot telenoveļu varoņu vājos galvaskausus pēc tāda kritiena koma un visa ķermeņa paralīze būtu 100% :D ).

Отредактировано mmaarriiaa (08.01.2015 21:03)

0

32

mmaarriiaa написал(а):

Piekrītu, jo viņa it kā nav laba, bet ir brīži, kad viņas ir žēl, un var redzēt, ka viņa nav aukstasinīga, viņai ir bijis smagi darīt to, ko ir darījusi, un tas kā viņu ir audzinājusi Hosefa, vispār nav komentāru

Skumīgi, ka arī ir darījusi sliktu MD.. viņa nenojauš, ka ne tikai Isela ir pievīlusi Almu, kurai viņa ir kā meita, bet arī vairākkārt nodevusi MD.

mmaarriiaa написал(а):

Hosefa ir ļoti, ļoti ļauna, psihopātiska (Azela vispār ir lieliska aktrise, tik reāli varoni ir izveidojusi).

jāā... cik eleganta viņa bija Sortilegio un kāda šeit varone! tajā Televisas svētku video tik smieklīgi seju sašķobījusi :D

mmaarriiaa написал(а):

Un tas brīdis, kad MD izstāstīja Maxam, ko Daniels viņai nodarīja, kā Max viņu apskāva, tas kā viņš viņu apskauj ir akk  Toreiz man arī šķita, ka ieraugot bildes MAx ne pa ko nenoticēs MD, bet viņš viņai ir uzticams, un tieši tas piesaista telenovelē, kas viss nenotiek klasiski kā tas ir ierasts telenovelēs.

Viņa apskāvieni arī bija tie, kas mani iedvesmoja uz šo noveli. Max ir tiiik maigs un "rozīgi ideāls". Visu laiku gaidu, kad viņā parādīsies kaut kas neideāls :D Bet mani arī sajūsmina, ka viņš tic MD vienmēr. Jo tajā gadījumā kad MD teica, ka bērns no Huliana, man vislaik izskatījās, ka viņš dziļumos tā arī tam nenoticēja, bet bija sāpināts par visu šo situāciju. Un kā lai cīnās, ja MD toreiz spītīgi turējās pie saviem meliem..

0

33

Свернутый текст

Tomēr MD būs cietumā! Tikai par ko??

http://4.bp.blogspot.com/-daAQECuRv2g/VK784rAudHI/AAAAAAAA6jE/CbncGUXUjNM/s1600/Violeta%2B3.tiff
http://4.bp.blogspot.com/-9yeTtZOqrcE/VK784yGTRqI/AAAAAAAA6jI/uwnKWyTjFyU/s1600/Violeta.tiff

0

34

94. un 95. avance

Šeit kādreiz kaut kas notiks par ko Hosefa neuzzinātu? Man uzreiz likās, ka pat ja MD un Max nolēma ātrāk apprecēties, diez vai tas notiks, jo Hosefa visu vienmēr uzzina.
wow..Ari pateica Almai par Klaudio un Iselu!! bet vai viņa noticēs, dzirdot to no kaut kāda svešinieka par kuru sliktas lietas dzirdējusi? Diez vai.
Bet man tā patīk, ka Alma mainīja attieksmi pret MD un viņas ģimeni :)
Žēl Klāru - tāda sajūta, ka neviens viņu tur nesaprot. un vienmēr tik dīvainas šīs klusēšanas ķēdes - piem. Max dusmojās, ka MD uzreiz nepateica par Klaudio un Iselu. bet ja viņam tā nepatīk slēpšana, tad kāpēc slēpj no Leo? un vienmēr telenovelēs tādas klusēšanas ķēdes.

0

35

aNgeL написал(а):

Skumīgi, ka arī ir darījusi sliktu MD.. viņa nenojauš, ka ne tikai Isela ir pievīlusi Almu, kurai viņa ir kā meita, bet arī vairākkārt nodevusi MD.

Bija tā, ka telenoveli sāku skatīties ne no pirmās sērijas, bet no vēlākām, un, lai iedzītu bijušo es tinu, un kadrus ar Iselu skatījos virspusēji, tāpēc visu, ko zinu ne visu kā viņa nomelnoja MD, un godīgi sakot biju to jau aizmirsusi. Isela ir tāda, kuras žēl, tāpēc, ka viņa dzīvojusi ar īstu tirānu, bet darījusi daudz slikta citiem, un tas, ka to darot viņa ir nobirusi kāda asara viņu neattaisno. Bet ne pa tēmu. Aktrise, kas tēlo Iselu izskatās tik jauniņa, ka man likās viņai kādi gadi 20, bet izrādās, ka jau 28, ļoti tīnīga viņa izskatās.

aNgeL написал(а):

jāā... cik eleganta viņa bija Sortilegio un kāda šeit varone! tajā Televisas svētku video tik smieklīgi seju sašķobījusi :D

Jā, un reklāmā pat Ursula smaidīga, iebuhnī Hosefu, lai šī arī atbrīvojas, bet viņa nē, paliek savā tēlā :D Tāpat arī, cik viņa nožēlojama bija lielu daļu El manantial, bet cik eleganta Contra viento y marea. Bet Azela māk tā notēlot, ka man viņa pati jau sāk šķist ļauna :D

aNgeL написал(а):

Max ir tiiik maigs un "rozīgi ideāls". Visu laiku gaidu, kad viņā parādīsies kaut kas neideāls :D Bet mani arī sajūsmina, ka viņš tic MD vienmēr. Jo tajā gadījumā kad MD teica, ka bērns no Huliana, man vislaik izskatījās, ka viņš dziļumos tā arī tam nenoticēja, bet bija sāpināts par visu šo situāciju. Un kā lai cīnās, ja MD toreiz spītīgi turējās pie saviem meliem..

Visdrīzāk, ka kaut kas neideāls parādīsies, jo redzot, ka MD nonāks cietumā, tad arī Max visdrīzāk apprecēsies ar Maleni(sākotnēji tā bija sižetā), vispār šausmīga viņam sieva būs pilnā vārda nozīmē, viņa ir maniakāla un šķiet viskaitinošākā persona nr.1, vismaz pēc mana skatu punkta telenovelēs.
Man Maxa rozīgums nekādīgi nekrīt uz nerviem, jo viņš ir rozīgs nekļūstot ņuņņīgs un nepazaudējot savu vīrišķību, īsts jaukums līdz šim bijis. Pilnīgi piekrītu, jo varēja redzēt, ka Max tic MD, bet vispār tas pēkšņais iemesls, ka viņa gaida Huliana bērnu, tas bija kaut kas tik neloģisks un dīvains, ka tam noticēt bija diezgan nereāli, jo Hulians ar MD ir labi draugi, MD viņu mīl kā brāli, un tajā laikā, kad MD palika stāvoklī Hulians bija tikko palicis paralizēts, kas vēl vairāk liecināja, ka MD melo, jo fiziski tas nebija iespējams. Max bija ļoti sāpināts, man bija viņa žēl, kā viņš pārdzīvo, un ak moments bija, kad MD pie viņa atnāca, cik emocināls, kaislīgs bija viņu apskāviens un skūpsts. Esot slimnīcā Max uzreiz MD piedeva, viņš ir ļoti jauks, jo MD viņu ne pa jokam bija sāpinājusi. Man pagaidām šī Gabriela mīļākā loma.

Отредактировано mmaarriiaa (09.01.2015 19:44)

0

36

aNgeL написал(а):

Šeit kādreiz kaut kas notiks par ko Hosefa neuzzinātu? Man uzreiz likās, ka pat ja MD un Max nolēma ātrāk apprecēties, diez vai tas notiks, jo Hosefa visu vienmēr uzzina.
wow..Ari pateica Almai par Klaudio un Iselu!! bet vai viņa noticēs, dzirdot to no kaut kāda svešinieka par kuru sliktas lietas dzirdējusi? Diez vai.
Bet man tā patīk, ka Alma mainīja attieksmi pret MD un viņas ģimeni :)
Žēl Klāru - tāda sajūta, ka neviens viņu tur nesaprot. un vienmēr tik dīvainas šīs klusēšanas ķēdes - piem. Max dusmojās, ka MD uzreiz nepateica par Klaudio un Iselu. bet ja viņam tā nepatīk slēpšana, tad kāpēc slēpj no Leo? un vienmēr telenovelēs tādas klusēšanas ķēdes.

Mani vienmēr sajūsmina tas kā Hosefa visu uzzin, īsta spiedze, un vienmēr īstajā vietā un īstajā laikā, bet citiem arī vajadzētu būt uzmanīgākiem ar informācijas apspriešanu zinot ka sienām ir ausis. Un šodienas sērijā, kad MD ielika ieroci savas mājas atvilknē, tas tika vizuāli pasniegts tā, ka tik "nevainīgi" stāvēt viņš tur nepaliks, kaut kas notiks ar to saistībā. Es domāju, ka Ari neviens neticēs(turklāt visi zin viņa sakaru ar Maleni), jo viņš ir Orlando draugs, un Alma domā, ka Orlando izvarojis Iselu un jā tie viņa sizgudrotie meli ir tik pretīgi, Orlando akli mīlēja Iselu, bet viņa viņu apraka ar nelietīgiem meliem. Man patīk Orlando un Dorisas pāris. Šeit Orlando aktieris man patīk, Vendavalā viņam bija pamuļķa loma, bet šeit viņš ir vīrišķīgs. Un patīk tas, ka telenovelē ir arī tāda varone kā Dorisa, kura nav 90-60-90, bet arī skaista, un Ivana arī ir ļoti izskatīga, nesprotu, kāpēc viņa tika peiteikta kā ļoti nepivilcīga un pati sevi par tādu uzskatīja, ja tā nemaz nav.
Domāju, ja MD vēl ilgāk noklusētu patiesību no Maxa, viņš viņai nepiedotu, bet tagad tuprina to pašu, tāpat arī no Leo slēpa Almas slimību, man tas nav pieņemams, ka noslēpj kaut ko tādu, jo kad zini, ka tavs tuvākais, iespējams, vairs ilgi nebūs ar tevi, centīsies ar viņu pavadīt ilgāk laiku, bet nevis turpināsi ikdienas dzīvi, aizbrauksi ceļojumā, un kopā būšanas laiks saruks. Klāra ir kā ķīlniece starp meliem, viņa grib izstāstīt, bet viņai neļauj, skumji, un Leo nepiedos. Leo un Klāra ir ļoti mīlīgi abi.
Bet tagad, kad Džerijs nevar būt par Ivanas plānotā bērna tēvu, Ivana atkal novirzīsies uz pirmo plānu, par Daniela un MD bērnu.

Отредактировано mmaarriiaa (09.01.2015 19:50)

0

37

mmaarriiaa написал(а):

Un šodienas sērijā, kad MD ielika ieroci savas mājas atvilknē, tas tika vizuāli pasniegts tā, ka tik "nevainīgi" stāvēt viņš tur nepaliks, kaut kas notiks ar to saistībā.

Droši vien.. Ne velti ar to ieroci visi varoņi nēsājas.. Skaidrs jau ka apsūdzēs MD, bet interesanti, kurš būs īstais vainīgais un kurš upuris.

mmaarriiaa написал(а):

Ivana arī ir ļoti izskatīga, nesprotu, kāpēc viņa tika peiteikta kā ļoti nepivilcīga un pati sevi par tādu uzskatīja, ja tā nemaz nav.

Man ļoti patīk aktrise, kas tēlo Ivanu un Ivana kā varone, viņas attiecības ar Džeriju. atskaitot viņas apsēstību ar MD bērnu. Ja nemaldos, tad aktrisei tā ir pirmā loma telenovelē.

mmaarriiaa написал(а):

Leo un Klāra ir ļoti mīlīgi abi.

Ļoti jauki kopā izskatās! Tomēr Klārai vajadzētu par spīti visam izstāstīt patiesību Leo. Jo ko gan viņai MD un māte varētu nodarīt, ja viņa nepaklausītu aizliegumam?

0

38

aNgeL написал(а):

Man ļoti patīk aktrise, kas tēlo Ivanu un Ivana kā varone, viņas attiecības ar Džeriju. atskaitot viņas apsēstību ar MD bērnu. Ja nemaldos, tad aktrisei tā ir pirmā loma telenovelē.

Jā, aktrisei tā ir pirmā loma telenovelē, viņa parasti ir darbojusies teātra izrādēs. Un viņa Ivanas lomas dēļ pieņēmās svarā, var apbrīnot aktierus, kuri lomas dēļ pieņemas/nomet svaru, jo tā tomēr tāda riskanta lieta, īpaši, ja jānomet, tad var iedzīvoties veselības problēmās, bet pieņemoties svarā vienīgais var diezgan pabojāt sevi vizuāli(pabojājot ādas elastību, var dabūt strijas) un pēc tam jau atkal ķermenim šoks, kad svars ir met nost.

aNgeL написал(а):

Tomēr Klārai vajadzētu par spīti visam izstāstīt patiesību Leo. Jo ko gan viņai MD un māte varētu nodarīt, ja viņa nepaklausītu aizliegumam?

Neko jau neizdarītu. Nav tas godīgi pret Leo, protams, Leo nav tik savaldīgs kā Max, viņš nespētu noklusēt patiesību no mātes, tas no kā visi baidās.

Un tagad jau izskanējusi versija, par to, ka Iselas māsa tika nogalināta, man jau sāka rasties aizdomas, ka tā nebūs pašnāvība, bet kurš vainīgais? Vai tas būs kāds cietuma strīds, vai tomēr vainīgajam būs kāda lielāka nozīmē, kaut kā negribas domāt, ka tur sava artava Hosefai, jo savu meitu viņa mīlēja. Man jau šķiet, ka pašnāvības vēstuli rakstīja Hosefa, bet, ja ne viņa, tad tas viss, lai kaut ko noslēptu.

0

39

95+avance 96

Kaut ātrāk pienāktu otrdiena, būs tāda sērija. Tomēr par pārsteigumu Alma noticēja, bet izskatās, ka viņa neko neteiks, varbūt tiešām kā Enģelītis teica, ka gribēs, lai Klaudio ar Iselu paliek kopā. Alma visu uztvēra saprotoši, kā jau teica, ka dažreiz, kad kādu mīli, ir jānoklusē tas, kas viņu sāpinās. Lai gan es vienmēr esmu par patiesību, labāk skarba patiesība nekā saldi meli. Kā izrādās Hosefa neuzrakstīja vēstuli, un nezināja, ka meita tika nogalināta, un tagad zināms, kura ir vainīga, cietuma priekšniece, nez kā tas mainīs Hosefas tālākos plānus. Klaudio notiesāja Hosefas meitu, bet par to, ko viņa izdarīja, tāpēc atriebībai vairs nav nozīmes. Un tomēr Ivanai ieslēdzās veselais saprāts, viņa centās brīdināt, bet pēc avances var noprast, ka tālāk notiks kā sižetā paredzēts, jo sakrīt tas, ka Ivana visu redzēja, un tas, ka viss notika starp Hulianu, Danielu un MD, bet būs ļoti žēl, ja mirs Hulians, tik labestīgs tēls, neticu, ka mirs Daniels, jo tad Ivanai jau nekādas tiesības uz bērnu nepaliek. MD sagaida īsta elle nākamo telenoveles periodu, žēl, ka MD un Max neapprecējās, un skaisti paredzētais notikums šādi beidzās. Un lai gan cik gan liels spēks ir Maxa ģimenei, bet vienalga viņiem neizdosies MD paglābt no cietuma un bērna atņemšanas.

0

40

Atceros, kad lasīju sižetu likās, ka MD tiks cietumā un tad iepazīsies ar Maxu, bet pagāja jau gandrīz 100 sērijas.
Un izskatās, ka cietums tagad pārņems telenoveli - ar MD, Korīnu, Martas nāvi..Bet galvenais, lai Max tic MD un palīdz viņai tikt laukā.
Loti skumīgi, ka viņi neapprecēsies..vispār interesanti, kāds pamatojums apsūdzībā var būt tam, ka MD nogalināja Hulianu.. Lai gan laikam pietiks ar Daniela un Ivanas liecību.
Man arī izskatās, ka Alma noticēja Ari. Visu sēriju ar aizdomām skatījās uz Klaudio un Iselu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)