TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)


Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)

Сообщений 61 страница 80 из 189

61

esmas.com mājas lapā rakstā par Abrazame rīmeiku bija rakstīt, ka tas sāksies 16.februārī, tā ka tagad skaidri zināms, ka telenovele ies vēl vienu mēnesi.

0

62

mmaarriiaa написал(а):

esmas.com mājas lapā rakstā par Abrazame rīmeiku bija rakstīt, ka tas sāksies 16.februārī, tā ka tagad skaidri zināms, ka telenovele ies vēl vienu mēnesi.

Jā...Tad jau tiešām maz palika. Bet skaidrs arī, ka būs interesanti!
100. sērija ļoti patika. Bet kas gan būs ar MD bērnu? Avancē neko nerādīja, bet tik ilgi jāgaida..Ha ha, kā visas metās virsū Danielam :D

Man liekas, ka Maleni...

0

63

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka Maleni...

No šīm izskatās, ka viņa, viņa jau tur ļoti šaudīsies.  Bet man visu laiku likās, ka Maleni beigās nonāks trako mājā. Es domāju, ka mirs vai nu Maleni vai Hoseva, parējie varianti atkrīt, jo bez Ursulas nebūs nekā, jo viņa jau ir ļauno vadone, Md tomēr ir MD-galvenā varone. Bet, ja salīdzina Maleni un Hosefu, tad jau Maleni, j viņa vairāk šajā stāstā maza, traka, dīvaina vienība, kas it kā visu laiku kaut ko dara, izplata baumas, meģina pierunāt Ivanu, bet beigās tā arī neko neizdara, tāpēc stāsts ar viņas aiziešanu neko nezaidēs, pat iegūs, man viņa ļoti nepatīk. Hosefa vēl par agru mirt, es gan nevaru iedomāties kāds būs viņas sods, bet jāpienāk brīdim, kad viņai pieleks, ka meita tika  nogalināta, varbūt viņu ieliks cietumā, un tur Hosefa atriebs meiteas nāvi kaut ko izdarot priekšniecei? Šķistu dīvaini, ka Hosefa visu laiku ko plaņo, dara ļaunu, un vēl nepabeigtā stāstā pekšņi pazūd.

aNgeL написал(а):

100. sērija ļoti patika. Bet kas gan būs ar MD bērnu? Avancē neko nerādīja, bet tik ilgi jāgaida..Ha ha, kā visas metās virsū Danielam :D

Man šī sērija ļoti patika, interesantāka gan par 98. gan par 99. sēriju, man nebija laika tās nokomentēt, bet tagad jau vairs nevaru saņemties, lai to izdarītu :D Ja reāli tas notiktu, MD pēc tāda sitiena bērnu varētu zaudēt, bet visdrīzāk tā nenotiks, jo te jau tā ņemšanās ap to bērnu vien notiek, ir liela atkāpe no oriģinālās telenoveles, bet neticu, ka būs tā, ka MD bērnu zaudē, kas tad notiks pārējās sērijās tad?

0

64

aNgeL написал(а):

Jā...Tad jau tiešām maz palika. Bet skaidrs arī, ka būs interesanti!

Interesanti būs noteikti, un būs žēl, kad beigsies, jo reti, kad ir telenovele, kur katru sēriju var gaidīt ar tādu interesi un vienmēr ar kaut ko spēj pārsteigt.

0

65

Tur tā lieta, ka no Maleni nekādas jēgas sižetam nav. Varbūt gribēs apsūdzēt Danielu tēva slepkavībā un kaut kas notiks.. Vai arī varētu būt pašnāvība. Lai nu kā avancē redzama viņa ar ieroci rokās, tā ka kaut kā tas beigsies..Un kā tu teici, tad bez Ursulas nebūtu nekā tālāk, Hosefai arī vajag kaut kādu risinājumu ar Martu utt..

Man jau arī liekas, ka bērns izdzīvos..bet nu tas sitiens bija spēcīgs. Lai gan mēs jau redzējām, ka MD pat piekauta pirms dažām sērijām mierīgi piecēlās un gāja tālāk...
Vēl ļoti patika, ka Korīna beidzot uzzināja, ko MD izdarījusi..
Intriģē Violetas varone..Tāda jauka liekas..bet k-kas dzīvē viņai noticis. un par ko atrodas cietumā?

0

66

aNgeL написал(а):

Intriģē Violetas varone..Tāda jauka liekas..bet k-kas dzīvē viņai noticis. un par ko atrodas cietumā?

Cik sapratu viņai ir bērni, kurus satiek tikai tad, kad vīrs atved, bet vīrs viņai pateicis, ka bērnus vispār nevedīs un cik sapratu, viņa ir vīra dēļ cietumā. Šeit cietumā daļēji arī ir tas posms, kas atbilst telenoveles nosaukumam Yo no creo en los hombres - Korīna visu laiku saka, ka netic vīriešiem, un cietumā Daniela dēļ, MD saistībā ar Danielu ir nosaukums, bet Max atgrieza ticību ātri, Violeta cietumā ir vīra dēļ un piekrita Korīna teiktajam par vīriešiem, un cik noprotams ar La abuela arī noticis, kas līdzīgs kā MD, viņu izvaroja vīrietis(tādus par vīriešiem vispār saukt nevar), un viņa pēc tam palika stāvoklī.
Bet, ja jau Violeta ir šajā stāstā, tad tam noteikti ir nozīme, gan jau Max palīdzēs arī viņai tikt ārā, kas zin, varbūt, kad Md būs bagāta un slavena dizainere, vinās darbineices būs tieši Korīna un Violeta.

aNgeL написал(а):

Vēl ļoti patika, ka Korīna beidzot uzzināja, ko MD izdarījusi..

Tas ir labi, lai gan ticēt negribēja, bet noticēs. Korīna redzams, ka tāda it kā klusa un mierīga, bet, kad ierauga pāridarītāju, tad neiztur un laiž visu vaļā.

aNgeL написал(а):

Man jau arī liekas, ka bērns izdzīvos..bet nu tas sitiens bija spēcīgs. Lai gan mēs jau redzējām, ka MD pat piekauta pirms dažām sērijām mierīgi piecēlās un gāja tālāk...

Ja telenoveli vēl būtu daudz sēriju, tad šeit būtu tas klasiskais brīdis, kad galvenā varone iepazīstas ar cietuma ārstu-glābēju, bet tā kā sēriju maz, tas vismaz ies secen.

0

67

Atkal interesanta sērija. Korīna vēljoprojām ir naidīgi noskaņota pret MD. Un tie necilvēki MD pie ārsta aizveda tikai, tad, kad uzzināja, ka viņas advokāts ir Bustamante, lai gan tā vešana pie ārsta bija diezgan bezjēdzīga. Un redz kas atklājās, ka Iselas māte ir Marta, biju pārsteigta, kaut arī kaut kad telenoveles sākumā šāda doma man bija, bet tad izgaisa. Bet Hosefa nu gan ir, Isela nav viņai sveša, tā ir viņas mazmeita, vienīgais, kas palicis no viņas meitas, viņai tieši otrādi Iselu mīlēt vajadzēja, nevis tā izturēties. Isela nav vainīga, ka Martu izvaroja Hosefas vīrs un tā viņa palika stāvoklī. Nesaprotu to Hosefas raudāšanu, vai viņa to dažbrīd dara pa īstam, vai, lai vienkārši iežēlināti. Protams, izpirkt vainu visām savām neģēlībām viņa nevarēs, bet būtu labi, ja viņa izdarītu arī kaut ko labu kādreiz, interesē kas ar Hosefu notiks, vai viņa paliks laba, saprotot kā ir kļūdījusies, vai ņems pilnīgi sliktu galu, vai arī, piemēram, mirs kaut kādā veidā glābjot Iselu. Tas jau bija gaidāms, ka Maleni izdarīs pašnāvību, un Ursulai uz to vajadzēs noskatīties, nez vai viņai vispār aizskāra sirdi tas, cik nelaimīgu viņa bija padarījusi savu meitu, izturoties pret viņu kā pret kļūdu, šoreiz Maleni tēlojums tiešām bija ļoti labs.
Es līdz galam neiebraucu avancē, bet sanāk, ka Martu nogalināja tā La abuela?

0

68

mmaarriiaa написал(а):

Un redz kas atklājās, ka Iselas māte ir Marta, biju pārsteigta, kaut arī kaut kad telenoveles sākumā šāda doma man bija, bet tad izgaisa.

Man gan tādas domas nebija, tāpēc pat noskatījos divreiz, lai pārliecinātos, ka nepārklausījos. Bet Hosefa tāda intrigante, ka nevaru arī 100% tam noticēt. Turklāt likās, ka Onorija lieliski zināja, kā uzradās Isela un tur bija stāsts, ka viņu atveda tēvs un atdeva Hosefai. Bet taču, ja tas vīrietis izvaroja Martu, tad nebūtu atvedis Iselu..Samudžināja visu tā, ka nevar saprast, kur taisnība!

mmaarriiaa написал(а):

Nesaprotu to Hosefas raudāšanu, vai viņa to dažbrīd dara pa īstam, vai, lai vienkārši iežēlināti.

Es arī nesaprotu!

mmaarriiaa написал(а):

Tas jau bija gaidāms, ka Maleni izdarīs pašnāvību, un Ursulai uz to vajadzēs noskatīties, nez vai viņai vispār aizskāra sirdi tas, cik nelaimīgu viņa bija padarījusi savu meitu, izturoties pret viņu kā pret kļūdu, šoreiz Maleni tēlojums tiešām bija ļoti labs.

Njaa.. tagad interesanti vai bez avances būtu sapratusi to. Labi uztaisīja..jo it kā ieroci jau bija nolaidusi un vienkārši kaut ko runāja..un tad pēkšņi bāc! Reti kad viss tik strauji notiek.

mmaarriiaa написал(а):

Es līdz galam neiebraucu avancē, bet sanāk, ka Martu nogalināja tā La abuela?

It kā tā sanāk..lai gan ar tām avancēm arī jābūt uzmanīgām.

Eh..es tomēr ceru, ka kaut kādā veidā Makss uzzinās, kas noticis ar MD cietumā.

0

69

aNgeL написал(а):

Man gan tādas domas nebija, tāpēc pat noskatījos divreiz, lai pārliecinātos, ka nepārklausījos. Bet Hosefa tāda intrigante, ka nevaru arī 100% tam noticēt. Turklāt likās, ka Onorija lieliski zināja, kā uzradās Isela un tur bija stāsts, ka viņu atveda tēvs un atdeva Hosefai. Bet taču, ja tas vīrietis izvaroja Martu, tad nebūtu atvedis Iselu..Samudžināja visu tā, ka nevar saprast, kur taisnība!

100% nevaram zināt, kur ir taisnība un labi vien ir, intriga. Bet arī tas pirmais variants, ka atveda tēvs un atdeva Hosefai. Bet reāli, atbrauca Hosefas vīrs un atveda savu un mīļākās meitu:"Ņem un audzini!" Arī tas nešķiet loģiski. Tagad pat padomājot loģiskāk šķistu, ka atveda un atdeva bērnu, jo tas ir Martas. Bet dīvaini jau šķistu, kā viņam rokās tas bērns nonāca, jo, ja bērns būtu pie tēva, tā viņš atzītu savu vainu izvarošanā, ja jau no stāstītā es sapratu, ka beigās Marta noliedza visu un pateica, ka tēvs ir viņas vienaudzis.

aNgeL написал(а):

Njaa.. tagad interesanti vai bez avances būtu sapratusi to. Labi uztaisīja..jo it kā ieroci jau bija nolaidusi un vienkārši kaut ko runāja..un tad pēkšņi bāc! Reti kad viss tik strauji notiek.

Ja ne avance, tad es nezinu kā  būtu, drizāk neticētu, ka Maleni izdarīs pašnāvību, bet, ja jau avancē bija teikts, ka kāds mirs, tad loģiski izspriežot bija jau gaidāms, ka tā būs Maleni.

aNgeL написал(а):

It kā tā sanāk..lai gan ar tām avancēm arī jābūt uzmanīgām.

Eh..es tomēr ceru, ka kaut kādā veidā Makss uzzinās, kas noticis ar MD cietumā.

Gribētos, lai uzzina, bet cietuma vadība diez vai gribēs stāstīt Maxam kas noticis, ja nu vienīgi Max atnāks ciemos, bet MD nevarēs atnākt uz satikšanos, vai arī Daniels kaut ko pateiks Maxam, lai viņu sāpinātu.

0

70

Bet galu galā ļoti žēl man Maleni..Jo reāli pa visu dzīvi neviens viņu tā īsti nav mīlējis. Droši vien vienīgais labais viņās dzīvē bija tas laiks, kad bija kopā ar Maxu. Un briesmīgi,ka Ursula tā nemīlēja savu meitu, ka līdz pat pēdējam brīdim ļāva domāt, ka Maleni nogalināja savu tēvu. Tas viss tagad paliks uz Ursulas sirdsapziņas, tikai problēma tajā, ka viņai tādas nav.

mmaarriiaa написал(а):

Gribētos, lai uzzina, bet cietuma vadība diez vai gribēs stāstīt Maxam kas noticis, ja nu vienīgi Max atnāks ciemos, bet MD nevarēs atnākt uz satikšanos, vai arī Daniels kaut ko pateiks Maxam, lai viņu sāpinātu.

Nu ja tur cietumā tikšanās laikā visi brīvi nāk un iet, tad jebkura cietumniece varētu atnākt un pateikt Maxam.. Vai arī piem. Korīna varētu to izdarīt, jo Max ir arī viņas advokāts (vienīgi neredzu, ka Max kaut ko darītu, lai dabūtu viņu laukā. Vispār man joprojām šķiet ļoti nepamatota viņas turēšana cietumā).

0

71

aNgeL написал(а):

Bet galu galā ļoti žēl man Maleni..Jo reāli pa visu dzīvi neviens viņu tā īsti nav mīlējis. Droši vien vienīgais labais viņās dzīvē bija tas laiks, kad bija kopā ar Maxu. Un briesmīgi,ka Ursula tā nemīlēja savu meitu, ka līdz pat pēdējam brīdim ļāva domāt, ka Maleni nogalināja savu tēvu. Tas viss tagad paliks uz Ursulas sirdsapziņas, tikai problēma tajā, ka viņai tādas nav.

Maleni ir žēl, un visdrīzāk ir tā kā saki, ka vislabākais posms viņas dzīvē bija Max, bet viņa pati arī nespēja to novērtēt, jo Maxu krāpa. Daļēji Maleni pašņāvību tajā brīdī ietekmēja fakts, ka Ursula, pat tad, kad Maleni viņai draudēja, tikai borēja vienu, ka Maleni ir nogalinājusi tēvu un Maleni saprata, ka vairs nav jēgas. Žēl, ka tā viss beidzās, protams. Vienīgais, kas Ursulu interesē ir vara, vara, vara, bet bērni viņai bija tikai līdzeklis, kā to paplašināt.

aNgeL написал(а):

Nu ja tur cietumā tikšanās laikā visi brīvi nāk un iet, tad jebkura cietumniece varētu atnākt un pateikt Maxam.. Vai arī piem. Korīna varētu to izdarīt, jo Max ir arī viņas advokāts (vienīgi neredzu, ka Max kaut ko darītu, lai dabūtu viņu laukā. Vispār man joprojām šķiet ļoti nepamatota viņas turēšana cietumā).

Piekrītu, jo tiešām izskatās, ka Max nedara neko, lai izdabūtu no cietuma Korīnu, un arī nesaprotu par ko viņa tur tiek turēta. Tā tikšanās vieta vispār ir bez komentāriem, tur viss tiek tā "uzraudzīts", ka jebkura ieslodzītā var izdarīt vēl vienu noziegumu.

0

72

mmaarriiaa написал(а):

Daļēji Maleni pašņāvību tajā brīdī ietekmēja fakts, ka Ursula, pat tad, kad Maleni viņai draudēja, tikai borēja vienu, ka Maleni ir nogalinājusi tēvu un Maleni saprata, ka vairs nav jēgas.

Tik negodīgi tas viss..ka Ursula tā arī neatzinās, ka tēvu nogalināja Daniels..bet zināja, ka tā ir Maleni vājā vieta un to izmantoja visu laiku. Bet vismaz tagad Maleni ir pie sava tēva un tur noteikti labāk nekā hiēnu mājā.

mmaarriiaa написал(а):

Piekrītu, jo tiešām izskatās, ka Max nedara neko, lai izdabūtu no cietuma Korīnu, un arī nesaprotu par ko viņa tur tiek turēta.

Nedara neko arī, lai izvilktu MD :D Tikai saka, ka drīz iznāks. Korinu toreiz apsūdzēja Daniels, ka it kā apzagusi MD - drēbes nozaga. Bet tad jau to visu viegli varēja atrisināt MD. Tiešām dīvainākais gadījums un lielākais loģikas feils šajā novelē.

mmaarriiaa написал(а):

tur viss tiek tā "uzraudzīts", ka jebkura ieslodzītā var izdarīt vēl vienu noziegumu.

..bet no otras puses vismaz Daniels nedaudz dabūja trūkties :D

0

73

Klaudio tiešām ir mēsls. No vienas puses, ja viņam tiks sačakarēta reputācija, tad MD izdabūt no cietuma ārā būs daudz smagāk, jo viņu centīsies izdabūt ārā korumpēta tiesneša dēls. Sērijas sākums bija dramatisma pilns, biju palaidusi garām, ka Ursulas vīrs tika nogalināts, kad abai bērni bija mazi. Daniels taču ir psihiski slims, mazs būdams kaut ko tādu izdarīja, man šermuļi pārskrēja pāri, kad tāds mazs bērns nošāva tēvu. Ursula ir maita, viņa lika vīram izdarīt pašnāvību, jo redz no viņa nav jēgas, bet Maleni tēvs gan ļoti mīlēja. Vispār nobrīnījos, ka Ursula pārdzīvoja par Maleni nāvi, ka teica viņai, ka Daniels ir slepkava. Un Maleni mira tieši tajā pašā krēslā kurā viņas tēvs, baisi tas viss. La abuela ir īsta psihopāte, MD neklāsies viegli viņas dēļ. Un pēc avances man radās sajūta, ka pie zagšanas vainīga bija Hosefa, nevis Marta, un tad jau tiešām nepatiesi apsūdzēta Marta, jo vainīgā jau Hosefa, bet es tiešām to visu nesaprotu, kā ir patiesībā, Hosefa ir pilnīgi nesaprotama. Ivana malacis, ka pateica patiesību, bet par vēlu pateica. Un tiešām kā saki, kaut kā neizskatās, ka vispār Max kaut ko darītu, lai Md izdabūtu ārā, ne viņš ciemos pie viņas nāk. Bet tas nemaina to, ka ir interesanti skatīties, katru reizi kādi jauni notikumi.

Отредактировано mmaarriiaa (21.01.2015 15:10)

0

74

mmaarriiaa написал(а):

Klaudio tiešām ir mēsls. No vienas puses, ja viņam tiks sačakarēta reputācija, tad MD izdabūt no cietuma ārā būs daudz smagāk, jo viņu centīsies izdabūt ārā korumpēta tiesneša dēls.

Es biju šokā izdzirdot, ka viņš palūdza savam paziņam, lai patur MD ilgāk cietumā! Kādā sakarā? Alma taču palūdza viņu palīdzēt, a šis kaut kādas intrigas vērpj. Tikai turpina sarūgtināt savu ģimeni, kad viss atkal nāks gaismā.

mmaarriiaa написал(а):

Daniels taču ir psihiski slims, mazs būdams kaut ko tādu izdarīja, man šermuļi pārskrēja pāri, kad tāds mazs bērns nošāva tēvu. Ursula ir maita, viņa lika vīram izdarīt pašnāvību, jo redz no viņa nav jēgas, bet Maleni tēvs gan ļoti mīlēja.

Man arī šermuļi bija, cik auksti viņš to izdarīja! Bet pati aina man ļoti patika, ka Ursula tur stāvēja ar muguru un neko neredzēja.
Bet šajā telenovelē daudzas mātes izturas neadekvāti - Hosefa un Ursula.. Par laimi Alma labojās un atzina MD un viņas ģimeni. Man jau no sākuma ļoti negribējās, lai viņa ir ļauna.

mmaarriiaa написал(а):

Vispār nobrīnījos, ka Ursula pārdzīvoja par Maleni nāvi, ka teica viņai, ka Daniels ir slepkava.

Droši vien tas ir tas gadījums, kad zaudē kādu, tad saprot, ka šis cilvēks nozmēja vairāk nekā likās.

mmaarriiaa написал(а):

Un Maleni mira tieši tajā pašā krēslā kurā viņas tēvs, baisi tas viss.

Nebiju aizdomājusies. Bet noteikti scenāristi to speciāli izdarīja. Laba ideja!

mmaarriiaa написал(а):

La abuela ir īsta psihopāte, MD neklāsies viegli viņas dēļ.

Tas gan.. es jau biju sapriecājusies, ka MD atradusi labu aizstāvi.

Starp citu bija kaut kas teikts, kāpēc Violetas varone cietumā saņem kaut kādas privilēģijas cietumā?

0

75

aNgeL написал(а):

Es biju šokā izdzirdot, ka viņš palūdza savam paziņam, lai patur MD ilgāk cietumā! Kādā sakarā? Alma taču palūdza viņu palīdzēt, a šis kaut kādas intrigas vērpj. Tikai turpina sarūgtināt savu ģimeni, kad viss atkal nāks gaismā.

Es arī nesapratu kādā sakarā Klaudio to izdarīja, gribējās vēlreiz pārtīt sēriju, jo šķita, varbūt kādā brīdī kaut ko esmu palaidusi garām. Viņš manās acīs ir nokritis zemāk par zemi, ja no sākuma vēl šķita, cilvēki kļūdās, viņš tāpat kā visi, bet tagad redzu, ka ir nelabojams un tikai turpina savus tuvākos nodot.

aNgeL написал(а):

Starp citu bija kaut kas teikts, kāpēc Violetas varone cietumā saņem kaut kādas privilēģijas cietumā?

Nē, nebija nekas teikts, man pašai interesanti, kāpēc viņai ir privilēģijas. Bet tai abuelai jau arī ir privilēģijas, un tur ir kaut kas saistīts ar cietuma priekšnieci, ne velti jau Abuela teica, ka viņa ir īstajā ēkā, bet ne konkrēti tajā vietā, kurā vajadzētu būt.

aNgeL написал(а):

Par laimi Alma labojās un atzina MD un viņas ģimeni. Man jau no sākuma ļoti negribējās, lai viņa ir ļauna.

No sākuma jau varēja Almu saprast, Isela visu ko piestāstīja Klaudio, Max vēl bija kopā ar Maleni, tad izšķīrās, Ursulas intrigas, tas viss deva artavu, lai Alma būtu neuzticīga MD. Bet Alma jauka, sirdsgudra varone, būs sāpīgi, ja no viņas vajadzēs šķirties.

0

76

Uz Klaudio laikam var attiecināt to frāzi, ka ja vienreiz pārkāpj robežu, tad dara to arī tālāk arvien vieglāk..Neatceros, lai vēl kādreiz cietumā būtu tik daudz intrigu un noslēpumu. Nez kāpēc abuela nogalināja Martu? Viņa taču nebija stāvoklī. Un ko darīs abuela, zinot, kas ir MD advokāts?

0

77

Šajā sērijā arī daudz dramatisku ainu. Laikam, lai izteiktu visu, ko domāju, man vajadzētu rakstīt ĻOTI garu komentāru, un vispār tāds prieks, ka beidzot ir kāda telenovele, kas mani tā aizrauj. Šī bija tā telenovele, kas mani nepiesaistīja, es to negaidīju, jo man šķita, ka būs jau ierasts sižets, kad viss paredzams, jo agrāk telenovelēs ir bijis, ka galvenā varone tiek cietumā, un tad viņu izglābj advokāts glābējs, bet šeit viss tika sižetiski pavērst tā kā engaidīju, sāku skatīties šo telenoveli tikai tāpēc, ka Enģelītis jūsmoja un lika bildes ar skaisto MD un Maxa pāri, un es padomāju, ja jau patīk Enģelītim, tad ir noteikti jāpamēģina skatīties, jo Enģelītim nevar patikt kaut kas garlaicīgs.  Tas tāds teksts ievadam :D Tagad ķeršos pie sērijas.
Maleni bija riebīga pret citiem, bet no viņas atnāca atvadīties tie, kam viņa darījusi sliktu un Ursula stāvēja, un vēl izteica komentārus par gļēvulību un liekulību, kas attiecas uz pašu, nevis tiem, kas no viņas atnāca atvadīties. Mani visvairāk pārsteidza Ari ierašanās, viņš laikam tiešām ir mainījies un nebija vienaldzīgs pret Maleni, to kas notiek ar Ari es daudz laižu garām, jo viņa ainas tinu, Ari mani kā varonis neinteresē. Un tas brīdis, kad Daniels ieradās, un pateica Ursulai acīs, ka viņa nogalināja Maleni nepasakot patiesību,  un kā izrādījās Daniels bija aizmirsis, drīzāk no Ursulas teikta centies aizmālēt atmiņas, ka viņš nogalināja tēvu un ticēja, ka tā bija Maleni. Bet Ursula ir slima, tādas intrigas vērpa pat ar maziem bērniem un Danielu indēja jau no bērnības. Un kā vēl viņa pateica, ka vienīgā drosmīgā lita, ko paveicis Daniels ir tēva slepkvaība, Ursulā mājo pats nelabais. Un Ursula atzina, ka Maleni bija kā viņa, bet Daniels ir kā viņas vīrs. Un kā Daniels apskāva māsas urnu, un tad Maleni urnu ielika blakus tēvam un plāksne tika aizvērta, palika tumsa. Liela daļa sērijas ainu bija kapos, tā visa atmosfēra tiešām uzdzina emocijas.
Leo gan pamatīgi psihoja, viņu var saprast, var saprast rīcību pret Klāru, jo viņam visi meloja, valkāja aiz deguna kā tādu muļķi, protams, viņš reaģēja agresīvi, nobrīnījos kā viņš gribēja Iselu pārmācīt, bet tās emocijas, ko viņš juta, ir smagi savaldīt. Un Hosefa nebeidz pārsteigt savā neģēlībā, tā vietā, lai gaidītu, ko Isela uzzin par Martas nāvi, viņa iet pie Ursulas un vēl pasola kaut ko tādu apmaiņā pret patiesību, bet pie kā viņa iet, pie cilvēka, kam izdevīgi Klaudio nomelnot. Bet godīgi sakot mani vairs pat neizbrīna, ka Klaudio būtu Martu notiesājis nepatiesi, nepārbaudot visus pierādījumus, jo tagad atklājas viņa dubultā personība. Bet interesanti, kas atrisināsies ar Martu, jo nebūtu jau viss apvīts ar tādu intrigu, ja viņas nāve būtu kāda strīda cietumā rezultāts, tur jābūt kaut kam vairāk.
Jauki, ka MD tagad ir divas draudzenes cietumā, bet visas tagad ir pret viņu dēļ Abuelas, un nākamajā sērijā MD spīdzinās. Man šķiet, šai telenvoelei ir vislabākās avances salīdzinot ar citām, jo tās ir diezgan garas, parāda interesanti, spēj ieintriģēt, bet pašu galveno vienalga neatklāj.

0

78

mmaarriiaa написал(а):

sāku skatīties šo telenoveli tikai tāpēc, ka Enģelītis jūsmoja un lika bildes ar skaisto MD un Maxa pāri, un es padomāju, ja jau patīk Enģelītim, tad ir noteikti jāpamēģina skatīties, jo Enģelītim nevar patikt kaut kas garlaicīgs.  Tas tāds teksts ievadam

Tik patīkami, ka bilžu likšana nebija veltīga u atradi savu telenoveli :D Es arī biju sākusi skatīties, kad jau bija pagājušas kādas 25 sērijas - atceros, ka taisīju maratonu un gribēju ātrāk tikt līdz MD & Maxa daļai.

mmaarriiaa написал(а):

Mani visvairāk pārsteidza Ari ierašanās, viņš laikam tiešām ir mainījies

Mani arī. Arī viņu tinu un pēdējais ko atceros redzēto, tad tas bija kad viņš vērpa intrigas, bet te pēkšņi pavisam cits  cilvēks!

mmaarriiaa написал(а):

Un tas brīdis, kad Daniels ieradās, un pateica Ursulai acīs, ka viņa nogalināja Maleni nepasakot patiesību,

Tas bij labs brīdis!! Vispār Maleni nāve sašķēla Santibaņesus.

mmaarriiaa написал(а):

Un Ursula atzina, ka Maleni bija kā viņa, bet Daniels ir kā viņas vīrs.

Vot neredzu neko īpaši kopīgu Maleni un Ursulai. Saprotu Ursulas, Daniela intrigu mērķus, bet ko Maleni gribēja...laikam uzmanību. Ja viņa zinātu, ka viņas nāve atstās tādu iespaidu uz ģimeni, tad laikam sev jau būtu nositusies.

Ai, MD kā jau nedaudz pasistās varones - ja jau grib nosargāt bērnu, tad priekš kam aizgāja stāties pretī Abuelai? Ja viņu nesargātu Bustamantes uzvārds, tad mātes mīlestība nepalīdzētu viņai pret Abuelas cietumniecēm.

Kaut kā Klaudio pēdējās sērijās tā nokrities, ka neredzu viņam laimīgu finālu ar Iselu un bērnu. Droši vien paliks viens, zaudējis ģimeni un prestižu.
Bet Hosefa laiku nezaudē..jau apstrādāja Onoriju. Abas ar Ursulu ir viens zābaku pāris.

0

79

aNgeL написал(а):

Kaut kā Klaudio pēdējās sērijās tā nokrities, ka neredzu viņam laimīgu finālu ar Iselu un bērnu. Droši vien paliks viens, zaudējis ģimeni un prestižu.

Man pēc pēdējām sērijām arī tā liekas, ka paliks viņš viens. Arī interesants varonis ar to, ka visu laiku šķita godājams, kurš padevās jaunas sievietes kārdinājumam un ka tas viņa vienīgais grēks, bet beigās izrādījās, ka nekāds godīgais nav, mānīgs tēls viņam no sākuma tika radīts. Un kad Max vēl uzzinās, ka Klaudio lūdza atlikt MD lietu, tad būs zaudējis dēlu. It kā pagaidām Isela mīl Klaudio, bet jānotiek kaut kam, lai arī Isela Klaudio atgrūstu, varbūt, tiešām izrādīsies, ka Klaudio ir notiesājis Martu nepatiesi, un Isela to nevarēs pieņemt.

aNgeL написал(а):

Ai, MD kā jau nedaudz pasistās varones - ja jau grib nosargāt bērnu, tad priekš kam aizgāja stāties pretī Abuelai? Ja viņu nesargātu Bustamantes uzvārds, tad mātes mīlestība nepalīdzētu viņai pret Abuelas cietumniecēm.

Jā, rīcība bija stulba.MD bieži ir rīkojusies pastulbi, viņu nevar nosaukt par tādu ļoti gudru varoni.

aNgeL написал(а):

Vot neredzu neko īpaši kopīgu Maleni un Ursulai. Saprotu Ursulas, Daniela intrigu mērķus, bet ko Maleni gribēja...laikam uzmanību. Ja viņa zinātu, ka viņas nāve atstās tādu iespaidu uz ģimeni, tad laikam sev jau būtu nositusies.

Maleni ar Danielu abi tādi nedaudz pasisti, bet Maleni jau nu īpaši bija, tāda reti dīvaina, Ursula ir auksta un nosvērta, abi bērni viņai pilnīgi atšķirīgi no viņas.

aNgeL написал(а):

Tas bij labs brīdis!! Vispār Maleni nāve sašķēla Santibaņesus.

Un tagad Daniels grib rīkoties pareizi, bet skaidrs, ka viņš tiks apturēts, kaut ko Ursula izdarīs, izolēs, iespējams, Danielu, lai viņš neko nevar izdarīt. Kaut kā man aizdoma, ka Daniels beigs dzīvi nevis paliekot cietumā uz mūžu, bet mirstot, vai viņu nejauši nogalinās Ursula, vair arī cietumā, jo Ursula toreiz nenorēķinājās, ar viņa cietuma biedriem, un Daniela, tāpat kā Maleni nāve paliks uz viņas sirdsapziņas.

aNgeL написал(а):

Mani arī. Arī viņu tinu un pēdējais ko atceros redzēto, tad tas bija kad viņš vērpa intrigas, bet te pēkšņi pavisam cits  cilvēks!

Man pat sāka šķist, ka drirdot patiesību Ari sāks šantažēt Santibaņesus, bet nē, viņš pat šajā sērijā apraudājās par visu, kas noticis, un sāka kravāt koferi, laikam dosies prom no visa.

aNgeL написал(а):

Bet Hosefa laiku nezaudē..jau apstrādāja Onoriju. Abas ar Ursulu ir viens zābaku pāris.

Onorija tagad pilnīgi noskaņota uz MD iznīcināšanu, bet kaut kas izmainīs viņu. Varbūt mazbērns. Domāju, ka tā sieviete, kas mīlēja Hulianu piekritīs iznēsāt viņa bērnu, protams, ļoti jau skaisti, ka pēc Huliana paliks turpinājums, bet neuzskatu, ka ir īsti godīgi pret bērnu, ka viņam jāuzaug bez sava īstā tēva.

0

80

mmaarriiaa написал(а):

Un tagad Daniels grib rīkoties pareizi, bet skaidrs, ka viņš tiks apturēts, kaut ko Ursula izdarīs, izolēs, iespējams, Danielu, lai viņš neko nevar izdarīt. Kaut kā man aizdoma, ka Daniels beigs dzīvi nevis paliekot cietumā uz mūžu, bet mirstot, vai viņu nejauši nogalinās Ursula, vair arī cietumā, jo Ursula toreiz nenorēķinājās, ar viņa cietuma biedriem, un Daniela, tāpat kā Maleni nāve paliks uz viņas sirdsapziņas.

Tik reizes žņaudza nost Maleni, bet tagad pat mainās māsas dēļ. Bet man arī liekas,ka viņš beigās mirs. Un viņš arī velk uz pašnāvnieku..tik nelīdzsvarots. Vai arī psihenē varētu tikt. Bet cietumu gan viņam negribas. Būtu jauki, ja varētu tagad redzēt jauku Danielu.

mmaarriiaa написал(а):

Domāju, ka tā sieviete, kas mīlēja Hulianu piekritīs iznēsāt viņa bērnu, protams, ļoti jau skaisti, ka pēc Huliana paliks turpinājums, bet neuzskatu, ka ir īsti godīgi pret bērnu, ka viņam jāuzaug bez sava īstā tēva.

Gan jau.. ne jau tāpat vien uzpeldēja par Hulianu šīs lietas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)