TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)


Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)

Сообщений 81 страница 100 из 189

81

aNgeL написал(а):

Tik reizes žņaudza nost Maleni, bet tagad pat mainās māsas dēļ. Bet man arī liekas,ka viņš beigās mirs. Un viņš arī velk uz pašnāvnieku..tik nelīdzsvarots. Vai arī psihenē varētu tikt. Bet cietumu gan viņam negribas. Būtu jauki, ja varētu tagad redzēt jauku Danielu.

Šī ir trešā loma, kurā redzu Flavio, un abās iepriekšējās viņš mira, Amor bravio avārijā, bet Quiero amarte viņa varonis izdarīja pašnāvību nolecot no augstceltnes jumta. Tas tā ir nedaudz dīvaini tiešām, ka viņš Maleni bija žņaudzis un tagad tā, bet to vienīgi var izskaidrot ar to, ka Daniels Malenižņaudza, lai pabiedētu, bet ne ar mērķi māsu nogalināt, tā bija rīcība dēļ viņa psihiskajām novirzēm. Bet tagad, kad māsu ir zaudējis, viņam viss rādās citās krāsās, jo māsa mira, jo Ursula neatzina, ka pats Daniels ir bijis slepkava, viņš jūtas līdzvainīgs māsas nāvē un ir jau arī. Būtu jau jauki redzēt labu Danielu, bet neticās. Tuklāt Daniels lūdz MD piedošanu, ja piedos, palīdzēs, neticu, ka MD spēs viņam pateikt, ka piedos, lai tikai izdabū no cietuma, jo reāli piedot ko tādu nav iespējams.

0

82

Nesenā intervijā aktieri dalījās dažos interesantos faktos:
Flavio Medina, kurš šobrīd ir iemīļots aktieris producentu vidē, atklāja, ka viņa panākumu atslēga ir savu varoņu psiholoģijas izprašana. Tādēļ daudzus apbur gan viņa tēlu smiekli, gan asaras.
Savukārt Marija Rosa Bianči pārsteidza ar faktu, ka sākumā viņai bija paredzēta Hosefas loma!

0

83

Forši, ka beidzot paskaidroja drēbju krāsu atšķirību cietumā. Tik elementāri, bet vispār neiedomājos. Tik žēl, ka abuela nepateica par Klaudio, bet arī nebija gaidāms, jo MD uzreiz varētu rīkoties. Man ļoti patika, ka uzaicināja Korīnu un 'Violetu'(neiespējami to vārdu atcerēties) paēst utt. Cietumā tur kā piknikā, bet man patīk ka tā - kaut nedaudz mazina drūmumu.
Izskatās, ka Leonardo drīz apdomāsies.
Dženija un Daniels? Tāds (nelīdzsvarots) tādu (nelīdzsvarotu) atrada! Saskanīgs būtu pāris, lai gan Dženija man ļoti nepatīk.
Kaut kā nesaprotu, kā visu ieliks 16 sērijās. Bail, ka būs baigi apgriezts. Reāli vienīgais kā 1 mirklī atrisināt bērna tēmu ir ka tas ir no Maxa.

0

84

aNgeL написал(а):

Forši, ka beidzot paskaidroja drēbju krāsu atšķirību cietumā. Tik elementāri, bet vispār neiedomājos. Tik žēl, ka abuela nepateica par Klaudio, bet arī nebija gaidāms, jo MD uzreiz varētu rīkoties. Man ļoti patika, ka uzaicināja Korīnu un 'Violetu'(neiespējami to vārdu atcerēties) paēst utt. Cietumā tur kā piknikā, bet man patīk ka tā - kaut nedaudz mazina drūmumu.
Izskatās, ka Leonardo drīz apdomāsies.
Dženija un Daniels? Tāds (nelīdzsvarots) tādu (nelīdzsvarotu) atrada! Saskanīgs būtu pāris, lai gan Dženija man ļoti nepatīk.
Kaut kā nesaprotu, kā visu ieliks 16 sērijās. Bail, ka būs baigi apgriezts. Reāli vienīgais kā 1 mirklī atrisināt bērna tēmu ir ka tas ir no Maxa.

Es tiešām nepaskaitīju, ka tikai 16 sērijas palikušas   :'(  Es vēl dzīvoju ar domu, ka tikai mēnesis palicis, izrādās, ka vēl mazāk :D Es tiešām būtu priecīga, ja piepildīsies Tavas aizdomas, ka bērns ir no Maxa. Bet vēl tik daudz kam jānotiek, bet tikai 16 sērijās. Parasti telenovelēs to, kas šeit noticis dažās sērijās cietumā, izvilktu pa kādām 30 sērijām. Bet vispār paskatoties uz Dženiju, es kaut kā negribētu, lai viņā dzemdē Huliana bērnu, viņa ir šobrīd ir pārāk nelīdzsvarota, lai būtu māte. Bet par Dženiju un Danielu apstulbu, gan jau, ka Dženijai ir kāds plāns attiecībā uz viņu, grib atriebties, man arī Dženija nepatīk. Nesaprotu, kāpēc tik labu noveli nevarētu rādīt tik ilgi kā bija paredzēts no sākuma, līdz marta vidum, kāpēc tā teikt apgrieza? Vai tiešām slikts reitings, vai arī izlēma visu tā pa ātro? Cerams, ka Leo drīz izlīgs ar Klāru, viņi tādi mīlīgi, lai tomēr ir vairāk kopā, nekā pašās pēdējās sērijās. Šobrīd izskatās, ka Klaudio paliks viens un pamests, un kad atklāsies viņa melnie darbi, arī bez sava cienījamā amata.

0

85

Vēl no rīta taisījos ielikt, bet pa ceļam uz šo tēmu laikam aizbridu citur :D

https://pbs.twimg.com/media/B8Z9kH1IcAEAg8B.jpg

0

86

Ah, kā MD mātei paveicās :D

0

87

Aizkustinoša un skumja sērija. Ļoti interesanti uzņemts laika pārlēkums, patika, nevis vienkārši parāda, ka pagājuši mēneši, bet viss ar atbilstošiem ievadvārdiem katram notikumam, aizkustināja, īpaši kadri ar Almu. Redzams, ka Alma ir pilnīgi savārgusi, dzīva, bet bez dzīvības, ar fiziskām un morālām sāpēm, tik šausmīgi apzīnāties kā cilvēkam uzbrūk slimība un to vienkārši saēd. Vispār Leo es neatbalstu, jā Klāra viņam meloja, bet Leo pameta Klāru tādā brīdī, kad atbalsts tik ļoti vajadzīgs, viņas māsa ir cietumā, un tā vietā, lai viņš viņu mierinātu, viņš paliek savā egoismā, jau tik mēneši pagājuši. Beidzot parādīja, kā Max bezspēcībā cīnās par MD ar papīru kalnu. Bet tas, ka bērns sāka kustēties, kad ieradās Max, vieš vēl cerības, ka tas ir Maxa bērns, īpaši jau vēl tāpēc, ka paternitātes tests vispār tiek atlikts. Piekrītu tam ,ko teica Max, ka Isela ir daudz ļauna darījusi, bet viņa pārāk veicas zinot, kādu ļaunumu izraisīja.
Nākamās sērijas avance, diezgan šausmīgi kā MD sāksies dzemdības, viņa viena, ieslēgta sāpēs, skaidrs ir tas, ka MD pateiks, ka bērns piedzima nedzīvs un Daniels iesācis lietu tikai skata pēc, lai nerodas aizdomas, kad melos par bērnu, un izskatās, ka MD uzzinās par Klaudio, tikai ļoti ceru, ka  MD nedomās, ka tajā ir iesaistīts Max. Ar nepacietību gaidu rītdienas sēriju.

0

88

mmaarriiaa написал(а):

jā Klāra viņam meloja, bet Leo pameta Klāru tādā brīdī, kad atbalsts tik ļoti vajadzīgs, viņas māsa ir cietumā, un tā vietā, lai viņš viņu mierinātu, viņš paliek savā egoismā,

Es tik tālu pat nepadomāju..bet taisnība vien ir! Domāju, ka kad Leo skries izlīgt, tad Klāra tik viegli vairs neņems viņu atpakaļ.

mmaarriiaa написал(а):

diezgan šausmīgi kā MD sāksies dzemdības, viņa viena, ieslēgta sāpēs, skaidrs ir tas, ka MD pateiks, ka bērns piedzima nedzīvs un Daniels iesācis lietu tikai skata pēc, lai nerodas aizdomas, kad melos par bērnu, un izskatās, ka MD uzzinās par Klaudio, tikai ļoti ceru, ka  MD nedomās, ka tajā ir iesaistīts Max.

No ārpuses (kad viesi nāk), tad cietums tik pozitīvs izskatās, bet no iekšpuses elle! Kā vispār var tā dienu no dienas dzīvot ieslēgtam kā MD?
Kāpēc Korīna izejot no cietuma nepastāstīja visu Maxam? varbūt es palaidu garām, ka viņai piedraudēja?
Bet interesanti.. it kā jau kad pasaka ka nedzīvs bērns utt..no tā rodas notikumu daudzums uz vairākām nedēļām..a te - pateiks, ka  nedzīvs un pavisam drīz viss nāks gaismā.
bet tā kā MD uzzinās par Klaudio, tad noteikti vainos viņu. Būs forši ja arī Max to uzzinās. Nespēju iztēloties, ka MD varētu domāt, ka tur Max iesaistīts.. bet tu jau laikam joprojām meklē atsauces uz noveles nosaukumu.

Ivana tā blenza uz Iselas vēderu..ka tik nebūs tā, ka Isela mirs un Ivana dabūs bērnu..

0

89

aNgeL написал(а):

Ivana tā blenza uz Iselas vēderu..ka tik nebūs tā, ka Isela mirs un Ivana dabūs bērnu..

Es lūk tieši to pašu iedomājos, kad Ivana kā apmāta skatījās uz Iselas vēderu, ka Isela mirs, bet bērns varētu palikt ar Ivanu. Bet no citas puses arī ļoti nežēlīgi pret Iselu, darīja viņa daudz ļauna, bet arī dzīvē bija saņēmusi daudz ļauna no Hosefas un nu būtu tas laiks, kad viņa izjustu prieku.

aNgeL написал(а):

Bet interesanti.. it kā jau kad pasaka ka nedzīvs bērns utt..no tā rodas notikumu daudzums uz vairākām nedēļām..a te - pateiks, ka  nedzīvs un pavisam drīz viss nāks gaismā.

Es vispār skatos, ka šajā telenovelē no daudziem notikumiem varētu vēl vispār vienu jaunu telenoveli izveidot, ja ne divas :D Citur vispār pamatsižets, ka meklē bērnu, citur, ja ieliek cietumā, tad uz 50 sērijām.

aNgeL написал(а):

bet tā kā MD uzzinās par Klaudio, tad noteikti vainos viņu. Būs forši ja arī Max to uzzinās. Nespēju iztēloties, ka MD varētu domāt, ka tur Max iesaistīts.. bet tu jau laikam joprojām meklē atsauces uz noveles nosaukumu.

Es jau atmetu atsauču meklēšanu :D Vienkārši man šķiet tik nepierasti, ka galvenie varoņi ir kopā praktiski visu telenoveli, un tā viens otram uzticas, es gribu, lai tā būtu arī visas atlikušās sērijas, un man ir prieks, ka ir telenoveles kur tā ir, nevis laimīgi pēdējā sērijā, bet kaut kā mazas šaubas man uziet - ka nevar būt viss skaisti abu starpā visu laiku, bet ceru, ka tā būs.
Bet es gribu saprast, kāpēc Klaudio tā izrīkojās ar MD- atriebības mākts, jo MD pastāstīja par viņu un Iselu? man bija doma, ka lai izpatiktu Santibaņesiem, bet tā atkrita, jo Santibaņesi par to uzzināja no cietuma direktores. Vai arī domāja, ja tiks ārā ātri MD, tad Santibaņesi turpinās šantažēt kādā veidā Klaudio, lai tiktu pie bērna, nezinu, bet drīz uzzināsim. Un vēl atklājās, ka Marta strādāja kopā ar cietuma direktori, jo bildē bija cietuma direktore?
Maby Korīna neko nesaka Maxam, jo zina, ka tad MD slikti klāsies, piedraudēts jau tika MD, ja viņa, ko stāsta, tad rēķināsies ar sekām.
Bet šai sērijai vispār bija īpaši drūma noskaņa, domājams arī turpmāk tā būs.

0

90

mmaarriiaa написал(а):

citur, ja ieliek cietumā, tad uz 50 sērijām.

Cerams, ka MD drīz izlaidīs. Negribas, lai sēž līdz pēdējām sērijām..

mmaarriiaa написал(а):

Vienkārši man šķiet tik nepierasti, ka galvenie varoņi ir kopā praktiski visu telenoveli, un tā viens otram uzticas, es gribu, lai tā būtu arī visas atlikušās sērijas

piekrītu..un tādēļ jau arī neredzu jēgu šķirt viņus pēdējās 10 sērijās. bet līdz ar to, ka viņi ir visu noveli kopā, daudzos brīžos kā pāris tika aizbīdīts uz otro plānu - žēl ka tā. varēja tik daudz parādīt.

mmaarriiaa написал(а):

Maby Korīna neko nesaka Maxam, jo zina, ka tad MD slikti klāsies, piedraudēts jau tika MD, ja viņa, ko stāsta, tad rēķināsies ar sekām.

droši vien.. bet kaut ko taču Max varētu izdomāt..bet nu skaidrs jau, ka sižetam wnk vajadzēja, lai MD dzemdē cietumā tajos apstākļos. šausmīgi..nabaga bērns!

0

91

Vismaz pēc šīs sērijas man radās iespaids(ok man šis iespaids ik pa laikam rodas dēļ Klaudio :D bet šoreiz jau kaut kas jauns parādās), ka Marta tiešām būs nepatiesi notiesāta, un divi varianti vai nu Martai bija attiecības ar to vīrieti(laikam viņš arī bija kāds tiesnesis) pie kur viņa strādāja, un Klaudio izlīdzēja, ielikot Martu cietumā, lai nenāk viss gaismā vai arī Martai tiešām uzmācās un no Martas atbrīvojās ieliekot viņu cietumā, lai neviens par to neiztāsta. Rodas tikai jautājums, kāpec Abuela no Martas atbrīvojās? Vai tiešām Marta bija stāvoklī? Kaut kā neticās, ka viņai tik briesmīgi, ka otreiz stāvoklī dēļ izvarošanas, jo Abuela ir sista uz šādām sievietēm. Aizkustinoši kā Alma rādīja istabu, ko iekārtojusi mazbērnam, Max, protams, bija laimīgs, bet prieku aptumšo viss kas notiek ar MD. Leo palīdzēja Almai, tas jau nozīmē to, ka Leo nav vienaldzīga Klāras ģimene, bet vienkārši ego pārāk liels. Klauio ik pa brīdim rādīja savu klasisko "nokaunēšanās" seju, kad Alma par bērnu runāja. Es biju pārsteigtā kādā veidā Max un parējie uziznāja par Klaudio, ka to paziņoja pati Onoria. Abas ar Hosefu tagad tādas draudzenes, Onoria teica, ka grib taisnu tiesu, Hosefa jau skaidrs, ka gāja līdzi, jo viņai patīk paskatīties uz citu ciešanām, kā viņa pasmaidīja, kad Onoria pateica taisnību. Hosefa grib zināt taisnību par meitu, bet grib dzirdēt nevis īstenību, bet to taisnību, ko pati ir izdomājusi. Interesanti, ka nevis MD Maxam pateica, ka Klaudio dēļ tiek atlikta lietas izskatīšana, bet abi vienlaicīgi par Klaudio uzzināja. Drausmīgas MD dzemdības, bērnam šausmīgi nākt tā pasaule un mātei, tik skaists mirklis, kad dzimst bērns, kas fiziski jau tā ir ļoti sāpīgs, un vēl tādos apstākļos. Ķertā Abuela tika pie MD, vispār nav skaidrs, ko tālāk viņa izdarīs, jo pēc avances varēja saprast, ka MD tika atrasta bezsamaņā. Lieliski, ka Najeli visu paziņoja Maxam pa telefonu. Un vēl kāda avance, kā Alma izteiks Klaudio visu, ko jūt, un spēcīgs mirklis kā laulības gredzenu met pret viņu, un diemžēl izskatās, ka tas būs punkts, un rodas aizdomas, ka Alma pēc šī pārdzīvojuma neizdzīvos. Klaudio ir morāls kroplis, viņš manās acīs ir pretīgs, reāli mirstošā sieva lūdza, lai viņš izdabū MD ārā, viņai tas varbūt pēdējais prieks redzēt mazo, ja viņš pārstāja mīlēt sievu un viņam vienalga par  Almu, tad dēls-Max, par to viņam pilnīgi nospļauties kā dēls mīl MD, cīnās bezspēcībā izdabūt viņu ārā? un vispār jau kur paliek cilvēcība, zinot, ka nevainīga sieviete, turklāt stāvoklī, ir ieslodzīta cietumā. Ja Klaudio šie cilvēki būtu paši svarīgākie, viņam būtu vienalga, ka pats zaudēs savu labo vārdu, Klaudio ir patmīlīgs egoists. Sen mani nav tā aizskārusi un aizkustinājusi kāda telenovele, kad to skatos, dzīvoju līdzi emocijām, nevis vienkārši bezemocionāli no malas vēroju kā uz kaut ko izdomātu(parasti tādā veidā es vēroju Mehijas gara darbus-kā kaut ko izdomātu).

0

92

mmaarriiaa написал(а):

Es biju pārsteigtā kādā veidā Max un parējie uziznāja par Klaudio, ka to paziņoja pati Onoria.

Vai ne? Tas bija tik negaidīti un vienlaicīgi fantastiski! Ar tiesas atlikšanu Klaudio izraka starp sevi un ģimeni bezdibeni. Avance iespaidīga ar visiem Almas vārdiem. Bet ceru, ka vēl nav gals viņai.. Taču tik maz palika sēriju..var vēl izvilkt viņa līdz kāzām :S Un gan jau no Maxa arī Klaudio dabūs! Tā gaidu rītdienas sēriju.
Tādas dzemdības kā MD nevienam nenovēlēsi. Un kā tu saki - tas tāpat sāpīgi, bet viņai vēl asiņošana un neviens mierā neliek..Abuela vispār tik ļauni izturējās. Man jau liekas, ka pēc tādiem pārdzīvojumiem bez psihologa neiztikt.
Hosefa vispār ir unikāla -vienmēr skatās un smaida par visu (nu citreiz asaras gadās) it kā pati noveli skatītos. Tik ziņkārīga!
Ar to Martu - jo skaidāk paliek, jo neskaidrāk. Izrādījās tik svarīga varone!

0

93

p.s. šodien vairākas reizes noskatījos to avanci no kuras sāku fanot par Maxu un animāciju liku toreiz.. ar to mūziku avancē tik skaists apskāviens!  :love: Atceros ka sērijā nebija šī dziesma un uzreiz nebija tas efekts.

https://pbs.twimg.com/media/B8mzqf8CYAAh6xx.jpg

0

94

Kad Max izvēlējās savu profesiju, droši vien pat nenojauta, cik noderīga tā būs. Arī šoreiz - tā ļāva satikt MD slimnīcā. Max vēl tik uzvaroši paskatījās uz Danielu. Vispār pēc abu sarunas vēl vairāk gribas lai tas ir Maxa bērns. Bet šī saruna arī pievērsa uzmanību ar to, ka pirmo reizi ļāva noprast, ka meitene var arī nebūt no Daniela.
Sasmīdināja Hosefa - tāda Onorijas aizstāve.
Jau no paša sākuma gribējās Džeriju un Ivanu kopā. tik jauki!
Bet kas par vecmammu ir Ursula! Grib mazbērnu un tik daudz intrigu veido, lai atdotu bērnu naudas dēļ.
Nez kā nosauks bērnu? Parasti varoņi to izdomā pirms dzemdībām, a te ne vārda.
Aizdomīgi, ka Iselai arī meitene būs.

0

95

aNgeL написал(а):

Bet kas par vecmammu ir Ursula! Grib mazbērnu un tik daudz intrigu veido, lai atdotu bērnu naudas dēļ.

Uzreiz saka, ka gribēja mazdēlu, meitenes viņai šķiet nederīgas un tad uzreiz, ka Ivana mazmeitu pārvērtīs par tādu pašu veiksmīgu uzņēmēju kā pati, sviests pilnīgs, Ursulai cilvēki ir tikai iespēja iegūt vairāk un vairāk, nekas viņai nav svēts.
Un tas brīdis, kad Daniels paskatijā sspogulī un pateica - meita, šķiet ne vienā citā brīdī telenovelē Daniels nebija juties tik laimīgs.

aNgeL написал(а):

Bet šī saruna arī pievērsa uzmanību ar to, ka pirmo reizi ļāva noprast, ka meitene var arī nebūt no Daniela.

Jā, fakts, jo nekad iepriekš Max nebija izteicies tā pārliecinoši, ka vēl jāpārbauda, kurš ir tēvs. Ja, tu nebūtu ieminējusies agrāk par aizdomām, ka tas ir Maxa bērns, man tās rastos tikai šajā sērijā :D jo MD tik pārliecināti visu laiku teica, ka Max nav tēvs, ka man nebija ne mazāko šaubu, ka tas ir Daniela bērns, bet Tu liki aizdomātos par to visu reālāk, no jaukākās puses, ka Max būs tētuks.

aNgeL написал(а):

Kad Max izvēlējās savu profesiju, droši vien pat nenojauta, cik noderīga tā būs. Arī šoreiz - tā ļāva satikt MD slimnīcā.

Tas bija super, beidzot bija iespēja izspēlēt varas kārti pateicoties profesijai.

aNgeL написал(а):

Nez kā nosauks bērnu? Parasti varoņi to izdomā pirms dzemdībām, a te ne vārda.

Man šķiet, ka nosauks par Almu, tāpēc zīmīgi tas, ka piedzima meitene, nevis puika.

aNgeL написал(а):

Aizdomīgi, ka Iselai arī meitene būs.

Tas ir aizdomīgi, nez kāpēc tā. Redzams, ka Ivanai ļoti gribas meitenīti, bet atkal no otras puses dīvaini, ja Ivana paliek ar Iselas meitu, jo Klaudio tomēr tēvs, un meitenei vēl divi brāļi, bet Ivana ir sveša. Bet aizdomas rada tas, cik ļoti Ivana seko līdzi grūtniecībai.

aNgeL написал(а):

Jau no paša sākuma gribējās Džeriju un Ivanu kopā. tik jauki!

Viņiem ir tik burvīgas attiecības, viņu starpā ir vairāk romantikas nekā MD un Maxa. Jau no sākuma gribējās viņus abus kopā, viņu attiecības ir kas augstāks par vienkārši abpusēju mīlestību.

aNgeL написал(а):

Sasmīdināja Hosefa - tāda Onorijas aizstāve.

Tā viņu abu kopošanās visas pēdējās sērijas šķiet tik absurda, iepriekš visi Hosefu nolika dēļ visa, ko viņa darīja, tostarp Onoria, bet tagad tādas draudzenes. Tomēr Onoriā kaut kāds veselais saprāts vēl ir palicis.

Es uz Abuelas aktrisi vairs nespēšu skatīties kā jauko auklīti, kāda viņa bija lomās, kurās šo aktrisi redzēju, tagad visur psihās Abuelas tēls.
Tagad jau Klaudio saka, ka visu izdarīs, lai MD tiktu ātrāk no cietuma ārā, ka visu darīja, lai Alma mazāk ciestu, viņš vienmēr cenšas atbildību pārvelt uz kādu citu, redz viņš labiņais, par mirstošo sievu domāja, lai neuztrauktu, un Alma viņā neviltos, kur nu vēl vairāk vilties. Vispār labi viss, ko Alma Klaudio pateica, bet kaut kā neredzu Klaudio pārāk aizskartu par to visu, un tagad saprotu kā viss nebija iepriekš paredzams, jo šķita, ka Alma mirs un novēlēs Klaudio laimi ar Iselu un nešķirsies, bet viss izvērtās pilnīgi citādi, jo atklājās īstā Klaudio seja. Bet interesanti, cik ātri MD tiks ārā no cietuma, vai nebūs vēl laika pārlēkums? It kā jau šķiet, ka nē, jo Alma es neticu, ka spētu izvilkt vēl dažus gadus, kaut kā šķiet, ka Almai jāpieredz abu kāzas un mazā jāsatiek.
Super, super avancē, Max beidzot uzzinās, kā MD gāja cietumā. Un pēc avances atkal varēja noprast, ka Klaudio mazgā savu labo vārdu.

0

96

mmaarriiaa написал(а):

Un tas brīdis, kad Daniels paskatijā sspogulī un pateica - meita, šķiet ne vienā citā brīdī telenovelē Daniels nebija juties tik laimīgs.

Man tā patīk kad ļaunus varoņus aizkustina būt par tēvu. Un tagad jau Daniels tā kā izmanto Ursulu, bet slepenībā viņam savi plāni.

mmaarriiaa написал(а):

Man šķiet, ka nosauks par Almu, tāpēc zīmīgi tas, ka piedzima meitene, nevis puika.

Hmm.. jā! Visticamāk tā arī būs. Cik tu vērīga :D

mmaarriiaa написал(а):

Tas ir aizdomīgi, nez kāpēc tā. Redzams, ka Ivanai ļoti gribas meitenīti, bet atkal no otras puses dīvaini, ja Ivana paliek ar Iselas meitu, jo Klaudio tomēr tēvs, un meitenei vēl divi brāļi, bet Ivana ir sveša. Bet aizdomas rada tas, cik ļoti Ivana seko līdzi grūtniecībai.

No tā arī ir lielā intriga..ka tā grozās tur Ivana, bet bez Iselas tam bērnam vēl ir radi. K-ko atkal samudžina scenāristi :D

mmaarriiaa написал(а):

Super, super avancē, Max beidzot uzzinās, kā MD gāja cietumā. Un pēc avances atkal varēja noprast, ka Klaudio mazgā savu labo vārdu.

jā, jā, jā!! Bet tik ilgi jāgaida! Bet tagad gan jau viss sāks notikt MD lietā.
Vispār tik feini būtu, ja visu noveli Santibaņesi taisīja tās intrigas lai bērnu dabūtu, bet beigās viss būtu "kaķim zem astes" jo bērns no Maxa. tā ceru, ka tā būs..nu ne velti taču MD un Maxam bija tas romantiskais vakars..

0

97

https://pbs.twimg.com/media/B8uKHrTIUAAsNWY.jpg

0

98

Mudžināja, mudžināja scenārsiti, maldināja, un beigās tomēr sanāk būs sižets kā aprakstā, vismaz dēļ Ivanas uz to velk. Bet c'mon 16.februārī sākas jau jaunā telenovele un man atkal bija sajukuši datumi, un šķita, ka ies vēl 3 nedēļas, bet tikai divas un tik daudz notikumu. Bet varbūt Ivana vēl attapsies? Vai tiešām viņa paspēs ar Maxu vēl apprecēties vienā sērijā un otrā izšķirties? :D Bet man nav nekādu sliktu emociju pret šo mudzināšanu, tieši otrādi, man patīk, ka notiek tādas it kā iepriekš paredzētas lietas, tomēr neparedzēti, vismaz interesanti skatītites.

aNgeL написал(а):

No tā arī ir lielā intriga..ka tā grozās tur Ivana, bet bez Iselas tam bērnam vēl ir radi. K-ko atkal samudžina scenāristi :D

Tagad vismaz es to saprotu tā, ka visa ņemšanās ap Iselas grūtniecību un uzzināšana, ka būs meitenīte bija ar domu nevis, ka Ivana paliek ar Iselas meitu, bet, lai Ivanā akal atmostas tieksmes kļūt par māti MD meitai. Protams, savu lomu nospēlēja arī tas, ka Ursula nelika mieru Ivanai, un pateica, ja neņems meiteni, tad Ursula pati izaudzinās, un tas ir kā Tu teici, ka Ivana daļēji gribēs bērnu, lai netiek Santibaņesu midzenī. Bet kā es gribu, lai izrādās, ka bērns būs no Maxa.
Onoria ir baigā maita. Var, protams, saprast viņas bēdas par dēla nāvi, bet viņai taču ir jāsaprot, ka MD nenoslepkavoja Hulianu, tas bija šaušalīgs negadījums, un pārmest MD, ka viņa Hulianu nemīlējā kā vīrieti nedrīkst, ne jau ar prātu mēs izvēlamies, ko mīlēt, bet ar sirdi. Un tomēr tik skaistiem vārdiem bija pēdējā Huliana un MD saruna, Hulians teica, ka tieši MD ir bijusi viss viņa dzīves dzinulis, lai kaut ko sasniegtu, tikai pateicoties viņai viņš bija tas kas ir - un to Onoriai būtu jāsaprot. Tagad Ursula zina Daniela slēptos mērķus. Bet skumji kā Ivana uzmeta Džeriju, Džerijs viņas dēļ uz visu bija gatavs, viņš nolika malā savu orientāciju pat, lai piepildītu Ivanas sapņus un būtu kopā laimīgi. Tagad jau Klaudio paraugcilvēks, visu izlabos, MD atbrīvos, Iselas lietu izskatīs, bet tāds neģēlis. Bet MD ieraugot "laimīgo ģimenīti" vispār zeme sabruka zem kājām, viņa ir meitenes māte, bet jau pilnīgi sveša sieviete uzkundzējas viņas vietā, šausmīgi vispār. Bet ceru, ka Max nepieļaus to. It kā jau tagad, kad Klaudio atmodies, vairāk spēka viņus rokās, bet, iespējams, drīz peināks brīdis, kad Klaudio kritīs no sava amata. Un pēc Avances redzams, ka Klāra aizies uz darbu, kur redzams, ka notiek melnas lietas saistībā ar sieviešu pārdošanu, ko tādu, bet zinot, ka maz sēriju, vismaz esmu gandrīz pārliecināta, ka ar Klāru nekas slikts nenotiks, būtu jua super, ja viņu izglābtu Leo, vai arī, kad uzzinās skrietu pie viņas. Un kāds atsūtīja Almai atvadu vainagu, protams, divi varianti - Ursula vai Hosefa. Drīzāk jau Hosefa, jo Ursulai tagad ņemšanās ap mazbērnu svarīgāka, turklāt Hosefai jau vēl zobs uz Iselu.
Kā vienmēr nevaru sagaidīt nākamo sēriju.

0

99

Kamēr es pusi dienas mēģināju nokomentēt, tu jau to izdarīji :D
Tik spriedzes pilna sērija.. Varoņi nevar paspēt skraidīt starp MD un bērnu. Maxam vispār grūti visur paspēt. Bet man patika, kā viņš pateica visu Klaudio. Šis tiešām tagad grib visu labot, bet tā kā jau par vēlu..visi tāpat jau viņā ir vīlušies.
Nu jā..Ivana devās pie meitenītes, lai paglābtu viņu no Ursulas. Un protams, ka reiz paņēmusi bērnu, vairs negrib šķirties. Man arī žēl Džerija..Ivana ļoti nejauki izrīkosies. Daniels gan tik jauks ainā ar bērnu.
Bet tas ir tik ļoti nežēlīgi pret MD - pirmā kas tur un sargā viņas meitiņu ir nevis viņa, bet gan Ivana. Tik sirdi plosoša aina, kad MD aizbēga pie mazās un sastapās ar tādu skatu..
Es nebrīnīšos, ja par spīti tam, ka palika 11 sērijas, Max vēl paspēs apprecēt Ivanu..MD tik izmisīgi lūdz viņu sargāt bērnu, ka Max visu izdarīs viņas dēļ.

mmaarriiaa написал(а):

Un pēc Avances redzams, ka Klāra aizies uz darbu, kur redzams, ka notiek melnas lietas saistībā ar sieviešu pārdošanu, ko tādu, bet zinot, ka maz sēriju, vismaz esmu gandrīz pārliecināta, ka ar Klāru nekas slikts nenotiks, būtu jau super, ja viņu izglābtu Leo, vai arī, kad uzzinās skrietu pie viņas.

Būtu jau forši, ja kkas labs te sanāktu attiecībā uz Klāru un Leo. Būtu jau par traku, ja arī ar Klāru kaut kas slikts notiktu. Viņu ģimenē jau ar MD pietiek.

mmaarriiaa написал(а):

Un kāds atsūtīja Almai atvadu vainagu, protams, divi varianti - Ursula vai Hosefa.

Šausmīgi tas.. drīzāk gan atgādina Hosefu, kurai patīk vērot dramatiskas ainas.. bet kas zina!
Onorio vispār nepatīkami redzēt.

0

100

aNgeL написал(а):

Daniels gan tik jauks ainā ar bērnu.

Vai ne, kā tāds pilnīgi pozitīvais varonis. Tāpēc man gribas šo aktieri kā viscaur labo tēlu kādā telenovelē, sevi kā ļauno ir pierādījis, tagad sevi, lai parāda kā labo visu telenoveli, ne tikai kādā kadrā.

aNgeL написал(а):

palika 11 sērijas

Kāpēc šo telenoveli nevarēja pagarināt? Vai vienkārši rādīt tik ilgi kā bija paredzēts sākumā? Es nespēju samierināties :D Domāju, ka scenāristi telenoveli nesačakarētu pagarinot, jo šeit tik daudz ko vēl var izdarīt, ka garlaicīgi nebūs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)