TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)


Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)

Сообщений 101 страница 120 из 189

101

mmaarriiaa написал(а):

Kāpēc šo telenoveli nevarēja pagarināt? Vai vienkārši rādīt tik ilgi kā bija paredzēts sākumā? Es nespēju samierināties  Domāju, ka scenāristi telenoveli nesačakarētu pagarinot, jo šeit tik daudz ko vēl var izdarīt, ka garlaicīgi nebūs.

Nezinu, kāpēc saīsināja.. Reitingi jau tik slikti it kā nebija - vismaz neviens par to nav rakstījis.. Rādīt jau tiešām būtu ko. Bet tā jau sēriju skaits būs labs.. ap 120.

0

102

aNgeL написал(а):

Nezinu, kāpēc saīsināja.. Reitingi jau tik slikti it kā nebija - vismaz neviens par to nav rakstījis.. Rādīt jau tiešām būtu ko. Bet tā jau sēriju skaits būs labs.. ap 120.

Es šo telenoveli sāku skatīties, kad tai jau bija diezgan sēriju parādīts, tāpēc man sajūtas, ka tā īsa :D būtu, protams, bijis savādāk, ja es sāktu ar pirmo sēriju skatīties, kad to tikai sāka translēt, un tad pamazītēm, bet kā sāku skatīties, tā viss vienā rāvienā(no sākuma, protams, iedzinu vecās sērijas), nejūtu, ka būtu jau tik daudz sēriju redzējusi, un kas par brūnumu, ka sanāk maz tīt. Ar katru reizi esmu ieintriģēta vairāk un vairāk, pēc katras sērijas vienmēr tik dauz jautājumu rodas, un tā pēcgarša, neatstāj vienaldzīgu, ne tikai sižets piesaistošs, bet arī aktieru darbs izcils. Gabriels Soto, kaut kad bija izteicies, ka viņaprāt telenoveles raidlaiks nav parāk piemērots.

0

103

mmaarriiaa написал(а):

Gabriels Soto, kaut kad bija izteicies, ka viņaprāt telenoveles raidlaiks nav parāk piemērots.

Hmm.. Patiesībā jā. Tai vairāk piestāvētu 19:30 (kur bija La que no podia amar, Malquerida) jeb La sombra del pasado vietā. Bet tagadējā laikā vairāk ir bijušas noveles ar nedaudz komisku garšu - De que te quiero, mujer del Vendaval..Bet galvenajā raidlaikā es neliktu (ja nemaldos, tad par to arī bija toreiz runājis Gabriels). Tur tomēr tādas - telenoveliskas telenoveles. Man grūti pierast ka Que te perdone Dios būs laikā pēc Yo no creo en los hombres. Visu laiku šķiet, ka būtu jābūt galvenajā raidlaikā. Bet gan jau tāpēc, ka Mehija izspieda Angelli Nesmu ar savu Lo Imperdonable.

0

104

Un 112. sērijas avance piemānīja, ļaujot domāt sliktāko par Ivanu. Bet par laimi izskatās, ka viņa palīdzēs MD. Lai gan tāpat tas nemaina to, cik negodīgi, ka viņa turēja bērnu, neis MD. Tik nežēlīgi, ka MD neļauj redzēt meitu. Kur problēma kaut vai apsardzes priekšā pabūt ar savu bērnu? Cietumā tak tur viņiem ir kaut kādas iespējas būt ar bērnu, bet slimnīcā nevar.
Alma tā gaida mazbērnu! Tik aizkustinoši, ka viņa tā gatavoja istabu, zinot ka bērna bioloģiskais tēvs nav Max. Bet vēl jo vairāk - tas ir iemesls, lai beigās būtu no Maxa!
Klaudio ir interesants varonis..it kā personības dubultošanās viņas būtu. Un vēl tas sakaunējies skatiens katrā sērijā.. Īstenībā nabaga cilvēks.. cik skaista dzīve viņam seriāla sākumā izskatījās un cik izpostīta tā ir.
Leo turpina muļķoties.. Visu noveli tā aizstāvēja savu mīlestību ar Klāru un te uz beigām scenāristi tik stulbi uztaisīja. Leo nav tāds.
No Onorijas šermuļi skrien.. Tik drūma, ļauna.. Aktrisei ļoti labi padodas.

Avance ir šokējoša, kā Hosefa nogrūž Iselu pār margām un viņa nokrīt tieši uz Almai atsūtītā vainaga. Mani ļoti iespaidoja šis skats. Tiešām ir tā kā tu saki - šai telenovelei ir kaut kāda realitātes piegarša - brīžiem aizmirstas, ka tā ir telenovele. Esmu droša, ka tas skaidri parāda, ka Isela neizdzīvos. Bet tā tik vēl trūka, lai Hosefa tiek cietumā pie MD. Bet no otras puses - varēs atriebt savu Martu.

Grūti iztēloties klasiskas skaistās beigas šeit. Cerams, ka izdomās kaut ko laimīgu, bet nepārspīlētu.. arī ar realitātes sajūtām.

0

105

aNgeL написал(а):

Avance ir šokējoša, kā Hosefa nogrūž Iselu pār margām un viņa nokrīt tieši uz Almai atsūtītā vainaga. Mani ļoti iespaidoja šis skats. Tiešām ir tā kā tu saki - šai telenovelei ir kaut kāda realitātes piegarša - brīžiem aizmirstas, ka tā ir telenovele. Esmu droša, ka tas skaidri parāda, ka Isela neizdzīvos. Bet tā tik vēl trūka, lai Hosefa tiek cietumā pie MD. Bet no otras puses - varēs atriebt savu Martu.

Mani avance arī pamatīgi nošokēja, šermuļi par faktu, ka Hosefa nogrūdīs Iselu un būs kā saki - nokritīs uz Almas "bēru" vainaga, ko sūtīja Hosefa Almai, vispār baisi. Man drīzāk arī šķiet, ka Isela neizdzīvos, bet TV varoņiem bieži vien ir pārdabiskas spējas uz tādām traumām, tā ka visvisādi vēl var būt. Bet kas būs ar bērnu? Daudz radu bērnam, citādi tiešām tā aizdoma, ka paliks bērns ar Ivanu apstiprināsies, ne velti Ivana visā grūtniecībā klāt Iselai bijusi, es, protams, ceru, ka bērns izdzīvos neskatoties uz to, ka pirms laika dzims. Īstenībā skumji par Iselu, nožēlojama dzīve viņai bijusi, daudz ļauna viņa ir darījusi, bet beidzot apstiprinājās tas, ka ne no zila gaisa atriebība bija plānota pret Klaudio, jo Klaudio tiešām notiesāja nepatiesi Martu, un vienīgais skaistais periods Iselas dzīvē bija grūtniecība, tam ļaunumam, ko Isela darījusi attaisnojuma nav, jo viņa iznīcināja nevainīgu cilvēku jūtas, bet ne jau šādi viņai dzīvi beigt, kaut arī iepriekš jau bija aizdomas, ka Isela mirs, tomēr, kad tas it kā notiek vienagla šoks. Nebrīnos, ka Hosefa tiks cietumā, un tieši tajā, kurā  MD, uzzinās, kas notika īstenībā ar Martu, nebrīnos, ka psihajai Hosefai izdosies tikt galā gan ar Abuelu, gan cietuma priekšnieci Marsiju, neticās kaut kā, ja Hosefa tiks cietumā, tad tur visi viņu uzreiz noliks pie vietas, bet pati nespēs neko izdarīt. Bet vispār, ja tā padomā, šķita, ka mirs Alma, dēļ šausmīgās slīmības, bet beigās sanāks, ka mirs pilnīgi veselā Isela, Hosefas dēļ. Ar tādām lietām nejoko, sūtīt dzīvam cilvēkam vainagu, beigās tas viss zīmīgi atspēlējās pret pašu Hosefu, jo mirs "zīmītē rakstītā sūtītāja", nevis tā, kurai sūta, un no pašas Hosefas rokas, vienīgais, kas Hosefai no Martas palicis. Bet tas vai Hosefa nonāks cietumā ir atkarīgs no jaunizceptās draudzenes Onorias, jo tā pagaidām vienīgā lieciniece, tikpat labi var pateikt, ka Iselas pati nejauši nokrita.

aNgeL написал(а):

Un 112. sērijas avance piemānīja, ļaujot domāt sliktāko par Ivanu. Bet par laimi izskatās, ka viņa palīdzēs MD. Lai gan tāpat tas nemaina to, cik negodīgi, ka viņa turēja bērnu, neis MD. Tik nežēlīgi, ka MD neļauj redzēt meitu. Kur problēma kaut vai apsardzes priekšā pabūt ar savu bērnu? Cietumā tak tur viņiem ir kaut kādas iespējas būt ar bērnu, bet slimnīcā nevar.

Domāju, ka Ivana tiešām atdos bērnu MD, ka tie nav meli no viņas puses, un atkal tikām apmānīti, jo es jau par Ivanu sāku domāt to sliktāko. Man arī šķiet tik stulbi un negodīgi, vai tiešām nevarēja MD pavadīt apsardze līdz bērniņam, tāpāt, lai cik liela "noziedzniece" MD nebūtu, tādā veselības stāvoklī neko neizdarīs. Arī pēc avances redzams, cik MD vārga.

aNgeL написал(а):

Leo turpina muļķoties.. Visu noveli tā aizstāvēja savu mīlestību ar Klāru un te uz beigām scenāristi tik stulbi uztaisīja. Leo nav tāds.

Njā, stulbi Leo rīkojas, bez pamata, bet vieš cerības, ka Klāras "netīrā" darba vieta, kaut kādā veidā abus atkal apvienos, kaut tas notiktu pavisam drīz. Bet man šķiet nedaudz dīvaini, ok, es saprotu, ka Md ģimene neko no Maxa negrib pieņemt, bet Maxam ir tik daudz naudas, ka varētu palīdzēt tik tāl, lai vismaz Klārai nav jāpamet studijas, Leo arī visu uztver kā bezjūtis, ko Klāra viņam pateica. Es ceru, ka viņi tiešām paliks kopā, bet īstenība neko nevar zināt.

aNgeL написал(а):

Klaudio ir interesants varonis..it kā personības dubultošanās viņas būtu. Un vēl tas sakaunējies skatiens katrā sērijā.. Īstenībā nabaga cilvēks.. cik skaista dzīve viņam seriāla sākumā izskatījās un cik izpostīta tā ir.

Saka jau, ka nekad nav par vēlu labot savas kļūdas, bet viss ir atkarīgs no tā, cik upurus šīs kļūdas ir nesušas sev līdzi. Pat, ja Klaudio tagad mēģinās kaut ko izlabot, tas nespēs mainīt izdarīto ļaunumu, pēc būtības, ja viss notiktu pa godīgam, tad Klaudio vajadzētu sēdēt cietumā, bet tad jau lielu daļu telenoveles varoņu cietumā jāsaliek.

aNgeL написал(а):

Grūti iztēloties klasiskas skaistās beigas šeit. Cerams, ka izdomās kaut ko laimīgu, bet nepārspīlētu.. arī ar realitātes sajūtām.

Piekrītu, domāju, ka šai telenovelei pēdējā sērija nebūs tāda super laimīga un būtu diezgan dīvaini, ja pēkšņi viss būtu tā saldi un jauki, šī telenovele ir ar lielu realitātes piesitienu, tā uzņemta, ka viss šķiet tik reāls, ka arī finālā, ko tādu vajadzētu, es gan nezinu kādu tieši finālu gribētu, bet  es būtu priecīga, ja Alma arī finālā vēl būtu dzīva.

Man kaut kā izskatās, ka Orlando vēl joprojām mīl Iselu, viņš Dorisu nav spējis iemīlēt.

0

106

Ir jau varonjiem paardabiskas speejas izdziivot, bet es domaaju, ka uzkrishana uz beeru vainaga noraada uz to, ka taa nebuus. Un tieshaam ziimiigi, kaa tu jau ieveeroji, ka ziimiitee parakstiits, ka no Iselas un vinja arii nokriit. Bet man vispaar patiik, kad telenovelees taa dara - ljaunais veel naavi kaadam, bet beigaas dziive atspeeleejas.
Nu jaa - radu Iselas beernam daudz, bet reaali kursh ar vinju paliktu? Klaudio diez vai, Alma arii nee, Leo paaraak jauns..paliek Max un MD kaa variants. Bet taa kaa Ivana bij klaat gruutnieciibas laikaa un pateiciibas deelj vinji vareetu piekrist, ka ar vinju mazais paliek.
Es vispaar vairs nesekoju liidzi Orlando un visaam sievieteem, kas ap vinju grozaas. Bet paaraak smagas vinjam attieciibas ar Dorisu..neredzu happy end.
Kaut jau aatraak tiesa saaktos..pietiek jau shii nomaacoshaa cietuma.

0

107

Šodien rekordilgi skatījos vienu sēriju ~4 stundas, jo man visu laiku kāds iztraucēja un nācās apstādināt :D
Visi kadri šodien ar Iselu vedina uz to, ka viņa mirs, jo tika nokārtotas tā teikt neizdarītās lietas - patiesības saruna ar Klaudio, atvainošanās Orlando, patiesības izstāstīšana Hosefai par Klaudio, ļoti emocionāla saruna bija Iselai ar Hosefu, ka pat likās kādu brīdi, ka Hosefa izturējās pret Iselu tik labi kā nekad(iepriekš vēl bija abām apskāviens, kad iesākās atriebība), pat varēja redzēt, viņai nav vienalga, kam likusi Iselai iet cauri, un beidzot Isela parādīja, cik ļoti ir mainījusies, nevis nobijās no Hosefas, bet pateica visu tieši acīs, bet uzzinot, ka Isela atkāpajas no atriebības, atkal atgriezās vecā Hosefa. Hosefa ir liela manipulatore, viņa vienlaicīgi gan it kā parāda kādas patiesas jūtas, kuras beigās izskatās kā neīstas, jo daļēji darītas, lai iežēlinātu kādu, bet kā viss nenotiek pēc viņas prāta, tā atgriežas patiesā būtība. Tik dramatisma pilns brīdis, kad Isela nokrita, un tas skats kā viņa gulēja uz bēru vainaga, pār mani pārskrēja aukstas trīsas. Onoria tik ļoti nebija raudājusi pat redzot savu dēlu Hulianu mirušu, jo tās sāpes viņa vairāk izdzīvoja uz iekšu. Ļoti aizskustinoši bija tas, ko Isela lūdza Onoriai, lai bērnu neatstāj ne ar Hosefu, ne Klaudio, un tad man šķita, ka Isela nomira, bet nē, izrādījās, ka tomēr vēl nē. It kā jau Orlando pateica, ka mīl Dorisu, bet tā mīlestība nav tāda kā pret Iselu, ko varēja redzēt nākamjā avancē, lai arī Isela viņu nodeva, sirdij jau nepavēlēsi ar prāti, emocijas ir kas pavisam cits. Un, protams, Hosefa jau izdomāja iemeslu, kāpēc Isela nokrita, jo mēģināja izdarīt pašnāvību, redz Klaudio, taču, ko tādu atklāja, Hosefai smadzenes pamatīgi funktionierē uz šādām intrigām. Bet, cik gan stulbam jābūt, lai tam noticētu? Onoria tik pārņemta ar savu atriebību, ka pat nepateiks taisnību kas notika ar Iselu, varēja jau redzēt ar kādu ksatienu Onoria vēroja Hosefu, bet sava atriebība viņai svarīgāka, viņa manās acīs krīt zemu, nav attaisnojuma paša sāpes tā izmantot pret citiem. Es gan domāju, ka MD, lai, cik gan smagi tas nebūtu, jāatmet doma par bērnu cietumā, ja Abuela atļaujas draudēt, ka bērnam nogriezīs degunu, tādam riskam bērnu pakļaut nedrīkst, MD zina, ka Abuela tāpat panāk visu, ko grib. Un pēc avances redzams, ka Klārai jau uzradies klients, ne jau ar labiem nolūkiem.

Отредактировано mmaarriiaa (05.02.2015 16:03)

0

108

Vienīgais no kā Isela neatvadījās, visā neatzinās un nelūdza piedošanu ir MD. Un man to būtu gribējies. Bet citur esmu lasījusi, ka Isela nenomira, bet viņai atteiks smadzenes jeb būs kā augs..Neredzu tam jēgu.
Bet tā Hosefa..cik reižu bija šādas situācijas, kad Isela viņas sitienu dēļ bija bezsamaņā, bet šī vienalga atkal un atkal uzbruka..nav brīnums, ka pienāca šāds brīdis.
Būtu stulbi, ja Klaudio noticētu Hosefas versijai. Isela visiem skaidri teica, ka dzīvo bērna dēļ.
mjā, MD jāizvēlas starp 2 ļaunumiem - abuela vai Santibaņesi. Vismaz beidzot tiesa sāksies. Vēl gan MD jāpārcieš slepkavības mēģin. Najeli, man šķiet, 2 ceļi - vai nu tiek ārā vai mirst piem. glābjot MD. Es gan nosliecos uz 1. versiju.
Interesanti, kāds fināls gaida Onoriju.
Šajā telenovelē tik daudz nepierastu sieviešu vārdu! Lielu daļu telenovelēs nebiju dzirdējusi.

0

109

aNgeL написал(а):

Bet citur esmu lasījusi, ka Isela nenomira, bet viņai atteiks smadzenes jeb būs kā augs..Neredzu tam jēgu.

Nopietni? Kur Tu to lasīji? Tas būtu pilnīgs murgs, pārāk nežēlīgi. Nežēlīgi visu dzīvi pavadīt paralizētai, nežēlīgi pret bērnu, kuram māte uz mūžu pieslēgta pie aparātiem, pieslēgta tik ilgi, kamēr kāds neparaksta dokumentus, lai viņu atslēdz. No vienas puses tas būtu kā milzīgs sods Klaudio, jo viņš Iselu it kā mīl, un tad viņš visu viņas dzīvi būtu piekalts viņai klāt un ar sāpēm vērotu kā Isela vienkārši guļ, bet atkal Orlando nekad nevarētu būt laimīgs, ja Isela šada paliktu, un negodīgi, ka ar Iselu šādi, bet Hosefai tikai, piemēram, cietums. Bet vispār Hosefa kādreiz izdarīs arī kaut ko labu?
Bet vispār atceros Iselas aktrises varones likteni DQTQTQ, un viņai tas bija ļoti nežēlīgs, pārāk nežēlīgs.

aNgeL написал(а):

Vienīgais no kā Isela neatvadījās, visā neatzinās un nelūdza piedošanu ir MD. Un man to būtu gribējies.

Jā, Tev taisnība. Vienīgi tas ir smagāk, MD tagad apciemot nedrīkst, un domāju, MD radi neļautu Iselai tur rādīties. Īstenībā Isela arī nekad nav atzinusies tam pašam Klaudio, ka meloja par MD. MD vispār tas būtu briesmīgs trieciens, uzzinot, ka Isela krita vēl zemāk, nekā iepriekš likās, domāju šajā gadījumā no Iselas pilnīgi visi novērstos. Protams, apdomājot visu vēl vairāk, Isela jau arī ir vainīga pei tā, kas notika ar MD, jo zinot par Hosefas intrigām, to kā Hosefa visu izpļāpā neteica neko.

aNgeL написал(а):

Bet tā Hosefa..cik reižu bija šādas situācijas, kad Isela viņas sitienu dēļ bija bezsamaņā, bet šī vienalga atkal un atkal uzbruka..nav brīnums, ka pienāca šāds brīdis.

Viņu nekas nespēj izmainīt, pat tagad, kad notika tāda traģēdija ar Iselu, viņa neatkāpsies no saviem plāniem.

aNgeL написал(а):

Interesanti, kāds fināls gaida Onoriju.

Varētu jau būt, ka ieraugot Huliana bērnu, Onorija atmaigs, varbūt MD kaut kā glābs Huliana bērnu? Nevienu citu iemeslu neredzu. Jo nav tā, ka Onorija nezinātu par to, ka Daniels izprovacēja MD šāvienu, Onorija to zina, bet viņai vienalga, vispār interesanti, kas notiks, lai Onorija mainītos, neticas tomēr, ka ar Onoriu notiks kaut kas slikts finālā.  "Onorijas" vārds - tagad tādā pretrunā ar to, ko pati dari, jo nav iespējams būt godājams, cilvēks, kas dara tik daudz neģēlību.

aNgeL написал(а):

Vēl gan MD jāpārcieš slepkavības mēģin.

Kur Tu šos spoilerus uzzini? :D

aNgeL написал(а):

Najeli, man šķiet, 2 ceļi - vai nu tiek ārā vai mirst piem. glābjot MD.

Domāju, ka 1.versija. Ne jau velti tagad Korīna cenšas kaut ko pasākt pret Najeli vīru.

Tik maz sēriju, bet tik daudz kam vēl jānotiek.

Отредактировано mmaarriiaa (05.02.2015 17:58)

0

110

Par to kas ar Iselu notiks, lasīju vienā forumā. Varbūt kādā avancē bija..wnk šodien pie datora gandrīz nebiju un nevarēju pameklēt.
Bet tas ar MD - taču tā Marsija teica šodien ka vajag novākt MD. tā ka kaut kādam action jānotiek.
Bet reāli parakstīt Iselas atslēgšanu no aparātiem var tikai Hosefa..un domāju ka diezgan drīz viņa to izdarīs.
Tu kā parasti tik vērīga - es vispār aizmirsu par Onorijas vārda nozīmi :D Es tomēr gaidu apgaismību un ka izšķirošā brīdī viņa palīdzēs MD.
Bet bija arī pa visu sēriju 1 pozitīvs brīdis - ap mazulītes foto. Bet visi (MD) pārāk aizņemti lai domātu viņai vārdu.

0

111

aNgeL написал(а):

Bet tas ar MD - taču tā Marsija teica šodien ka vajag novākt MD. tā ka kaut kādam action jānotiek.

Ā, nu jā :D Man šodien smaga galva, tāpēc nesapratu, ko Tu ar to domāji.

aNgeL написал(а):

Bet reāli parakstīt Iselas atslēgšanu no aparātiem var tikai Hosefa..un domāju ka diezgan drīz viņa to izdarīs.

Hosefa ir vienīgā Iselas radiniece, tāpēc vienīgajai ir paraksta tiesības. Stulbi, vai tiešām neviens viņu nevarēs apturēt? Reti brīnumi jau notiek, kad cilvēki pamostas no komas, izārstējas no slimībām, bet palikt kā "augam", tas šķiet ir vēl trakāk nekā koma, jo komā vēl ir tā, ka smadzenes strādā, bet, ja smadzenes atsaka, tad man šķiet, no tā atgūties nav iespējams.
Nav tā, ka Isela būtu Hosefai pilnīgi vienaldzīga, bet es nebrīnos, ka viņa parakstīs, noteikti raudādama kā parasti, neticu, ka Hosefa būtu spējīga rūpēties par Iselu tādu, lai gan kāda rūpēšanās, ja Iselas gadījumā vienīgais variants ir slimnīcā būt pieslēgtam pie aparātiem. Varbūt Hosefai tagad Isela būs vēl viens trumpis, lai atriebtos Klaudio. Bet reāli padomājot, ka viena cilvēka rokās ir izlemt otra likteni, nevienam nenovēlu nonākt tādas izvēles priekšā, ka no paša atkarīgs vai cilvēku atslēgs no aparātiem vai nē, citreiz mediķi ir spiesti atslēgt, jo ģimene vairs nespēj apmaksāt slimnīcu, šausmīgi. Es te jau ļoti sāku spriest par šo tēmu, bet nevar jau zināt vai tiešām ar Iselu tas notiks, kaut arī šķiet ticami, ka viņai smadzenes atteiks darbību.

aNgeL написал(а):

Bet bija arī pa visu sēriju 1 pozitīvs brīdis - ap mazulītes foto. Bet visi (MD) pārāk aizņemti lai domātu viņai vārdu.

Jā, par vārdu aizmirsuši, visi par mazulīti un meitenīti sauc, visdrīzāk grib to visu izdomāt tādā jaukā gaisotnē, nevis sēžot cietumā pie galda. Ir tomēr jauki, ka visā drūmajā atmosfērā tiek ielikts kaut kas tāds mīlīgs - jūsmošana par mazulītes bildi.

0

112

Pat nezinu kā komentēt šodienas sēriju, ļoti drūma sērija, mani jau sāk pārāk nomākt viss šis sliktais.
Kā vispār Bustmantesu mājā var laist iekšā ko pagadās? Tādai villai pilnīgi loģiski būtu bijis, ja būtu sargi, kas Hosefu neielaistu. Hosefa ir tik pretīga, tā izturēties pret Almu, kronis visam būtu, ja Alma vēl pēc šī visa mirtu, palika viņai ļoti slikti. Ko pārmest Almai, ja viņa nepiedalās vīra melnajos darbos, vainot Iselas nelaimē, ja pati hosefa pie visa vainīga. Hosefai izņemot atriebību nekas cits nekad nav interesējis, viņa ir bezjūtīga un apmāta.
Labi, ka bija jauks moments ar Maxu un MD. Kā arī cerīgs moments ar Leo un Klāru, Leo tā pilnīgi skatījā, ka likās, tūlīt gribēs salīgt ar Klāru mieru, īpaši, kad atzina, ka dusmojoties pasakam vārdus, kurus nedomājam. Avancē bija moments ar Klāru viņas darba vietā, bet sērijā nebija.
Labs bija moments, kad MD māte pateica Onorijai, ka pati ielika Md rokās ieroci, biju pārsteigta, jo šķita vai tiešām viņai neviens to nekad nepteiks? Vai arī pati neaizdomāsies? Onoria ar savu klusēšanu rada daudz ļaunumm, ja būtu pateikusi par Hosefu, tad ar Almu nebūtu nekas slikts noticis.
Bēt avance vienkārši bez komentāriem. Orlando piedāvā Dorisai - apprecēties, audzināt Iselas bērnun un vēl kopt Iselu. Es, protams, saprotu visu cilvēcību. Bet vai viņš ar smadzenēm domā, ko piedāvā Dorisai? Kāda tur ģimenes dzīve, ja blakus Orlando lielā mīla, murgs.

0

113

mmaarriiaa написал(а):

Kā vispār Bustmantesu mājā var laist iekšā ko pagadās? Tādai villai pilnīgi loģiski būtu bijis, ja būtu sargi, kas Hosefu neielaistu. Hosefa ir tik pretīga, tā izturēties pret Almu, kronis visam būtu, ja Alma vēl pēc šī visa mirtu, palika viņai ļoti slikti. Ko pārmest Almai, ja viņa nepiedalās vīra melnajos darbos, vainot Iselas nelaimē, ja pati hosefa pie visa vainīga. Hosefai izņemot atriebību nekas cits nekad nav interesējis, viņa ir bezjūtīga un apmāta.

Scenāristi pārcentās.. Tāpat Almai dzīve tikpat smaga kā MD..bet MD glābj tas, ka viņa tomēr galvenā varone.. Kāpēc Alma tā jāmoka? Hosefa tomēr visā kopumā  laikam te visļaunākā.

mmaarriiaa написал(а):

Labs bija moments, kad MD māte pateica Onorijai, ka pati ielika Md rokās ieroci, biju pārsteigta, jo šķita vai tiešām viņai neviens to nekad nepteiks? Vai arī pati neaizdomāsies?

Man arī ļoti patika! Malacis Esperansa! bieži pelēka varone, bet citreiz izdara kaut ko ļoti foršu.

mmaarriiaa написал(а):

Bēt avance vienkārši bez komentāriem. Orlando piedāvā Dorisai - apprecēties, audzināt Iselas bērnun un vēl kopt Iselu. Es, protams, saprotu visu cilvēcību. Bet vai viņš ar smadzenēm domā, ko piedāvā Dorisai? Kāda tur ģimenes dzīve, ja blakus Orlando lielā mīla, murgs.

:D tas jau gandrīz smieklīgi, jau tiešām pārcentušies ar dramatizēšanu.

Man patika MD sapnis..vēl viena zīme, ka Max ir tēvs. Bet tādu intrigu ar paternitāti uztaisījuši un speciāli tik ilgi velk to visu.. nebrīnīšos, ja tagad vēl rezultātus nedēļu gaidīsim :D vai arī tos paspēs viltot.

0

114

aNgeL написал(а):

Man arī ļoti patika! Malacis Esperansa! bieži pelēka varone, bet citreiz izdara kaut ko ļoti foršu.

Man lielu daļu telenoveles Esperansa nepatika, jo viņa bija kā saki pelēka, bet jau daļu sēriju ir iepatikusies, jo kļuvusi tāda spēcīgāka un tieši kā saki, pa laikam izdara kaut ko tiešām forši.

aNgeL написал(а):

Scenāristi pārcentās.. Tāpat Almai dzīve tikpat smaga kā MD..bet MD glābj tas, ka viņa tomēr galvenā varone.. Kāpēc Alma tā jāmoka? Hosefa tomēr visā kopumā  laikam te visļaunākā.

Es laikam zinu, kas būs mana izvelē TV y Novelas kā lielākā ļaundare, tikai nez vai nominēs viņu, vai Ursulu.

aNgeL написал(а):

tas jau gandrīz smieklīgi, jau tiešām pārcentušies ar dramatizēšanu.

Man pēc šodienas sērijas(lielākoties dēļ tā, kas ar Almu) un pēc avances arī radās sajūta, ka jau parāk liela drāma, tomēr ir robežas.

aNgeL написал(а):

Man patika MD sapnis..vēl viena zīme, ka Max ir tēvs. Bet tādu intrigu ar paternitāti uztaisījuši un speciāli tik ilgi velk to visu.. nebrīnīšos, ja tagad vēl rezultātus nedēļu gaidīsim :D vai arī tos paspēs viltot.

Jā, sapnis pilnīgi bija kā zīme - tas būs Maxa bērns! Forši :)

0

115

https://pbs.twimg.com/media/B9L0swkCQAQ9WZ8.jpg

0

116

Pēc šīm pašām pēdējām sērijām man pat sākusi pārgāja vēlme, lai telenovele vēl ietu ilgi, jo, ja visu laiku viss ir tik drūmi un depresīvi, ir pārāk nomācoši, ko tādu skatīties, vienīgais par maz sēriju tiem notikumiem kas notiks.
Tomēr Daniels ir tēvs. Šoks. Vai tiešām viltoti rezultāti? Cik sapratu, ka tā nevajadzētu būt, jo Max noorganizēja uzticamu novērotāju.
Alma tomēr diemžēl nomira. Kāpēc viņas pēdējās dzīves dienas vajadzēja padarīt tik traģiskas? Vai tiešām nevarēja vismaz sarīkot tā, ka Alma aiziet brīdī, kad beidzot sajutusi laimi apskaujot mazo, redzot MD un Maxu, Klāru un Leo laimīgus. Vienīgais, Alma redzēja video kā mazo nokristīja, un nokristīja par Almu. Vispār visa Almas aiziešana un brīdis, kad Leo uzzina bija ļoti aizkustinoši un sirdi plosoši, apraudājos. Isela Almai izdarīja nepiedodamas lietas, bet tas nemainīja to kā Alma par Iselu pārdzīvo, pārdzīvojums par Iselu arī pielika pēdējo punktu Almas dzīvei.
Max teica, ka Hosefa nelaidīs pie Iselas, bet tad kāpēc to laicīgi nenoorganizēja? Hosefa ir slima, ļauna krople, spiež uz Iselas vēdera, lai izraisītu bērna nāvi. Vai tiešām neviens beidzot viņu nesodīs? Turpinās tikai no malas novērot un šausmināties?

0

117

nezinu kad tikšu līdz sērijai. bet roka pat neceļas skatīties, ja viss tik traģiski..

mmaarriiaa написал(а):

Tomēr Daniels ir tēvs. Šoks.

cik sapratu, tad tas bija avancē nevis sērijā? tādā gadījumā es turpināšu cerēt, ka tā ir kārtējā skatītāju apmuļķošana..

0

118

Balsošana par telenoveles ainām:

šeit

http://presenta.tvynovelas.com/yo-no-creo-en-los-hombres/img/logo.jpg

0

119

aNgeL написал(а):

cik sapratu, tad tas bija avancē nevis sērijā? tādā gadījumā es turpināšu cerēt, ka tā ir kārtējā skatītāju apmuļķošana..

Jā, avancē.

0

120

https://pbs.twimg.com/media/B9X2UXdCAAQsPxh.jpg
https://pbs.twimg.com/media/B9X11BzCMAAQIf9.jpg
https://pbs.twimg.com/media/B9YJJ7pCQAAeUl_.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)