TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)


Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)

Сообщений 121 страница 140 из 189

121

aNgeL написал(а):

Balsošana par telenoveles ainām:
šeit

Mans balsojums:
Romantiskākā MD & Max aina - 1. skūpsts
Lielākais apmāns - Daniels uzzina, ka nogalināja savu tēvu
Lielākā traģēdija: (tik grūti izvēlēties..) bet Maleni izdara pašnāvību
Lielākās mātes sāpes - Onorija redz mirušo Hulianu
Iznīcinošākais personāžs (vēl gan nevar, balsot bet..) - Hosefa

Grūti balsot par šo telenoveli.. ainas ir tik līdzvērtīgas..

0

122

aNgeL написал(а):

Mans balsojums:
Romantiskākā MD & Max aina - 1. skūpsts
Lielākais apmāns - Daniels uzzina, ka nogalināja savu tēvu
Lielākā traģēdija: (tik grūti izvēlēties..) bet Maleni izdara pašnāvību
Lielākās mātes sāpes - Onorija redz mirušo Hulianu
Iznīcinošākais personāžs (vēl gan nevar, balsot bet..) - Hosefa

Grūti balsot par šo telenoveli.. ainas ir tik līdzvērtīgas..

Piekrītu, ka balsot ir diezgan grūti, jo ainas ir līdzvērtīgas.
Mans balsojums:
Romantiskākā MD & Max aina - kur abi pie mašīnas un paveras burvīgs skats uz naksnīgo pilsētu, balsoju par šo lielākoties tāpēc, ka man tas šķiet ļoti romantiski, tād srandiņš man ļoti patiktu, bet abu skatieni un sejas izteiksmes man vislabāk patika serenādes ainā, tur MD tik laimīga.
Lielākais apmāns - Daniels uzzina, ka nogalināja savu tēvu.
Lielākā traģēdija: Man arī grūti izvēlēties bija, bet izvēlējos Iselas kritieni, jo tas skatās kā viņa guļ uz bēru vainaga, man vienkārši šermuļi skrēja to redzot, aina ar Maleni bija šausalīga, bet mani vairāk iespaidoja Iselas aina. Bet, ja būtu jābalso par traģēdiju, kas mani visvairāk emociju ziņā aizkustināja, tādā ziņā, ka ļoti žēl, tad balsotu par Almu.
Lielākās mātes sāpes - Onorija redz mirušo Hulianu.
Iznīcinošākais personāžs - tagad viennozīmīgi Hosefa, tik liela ļaundare sen nebija redzēta. Kād ssods vispār viņai būs, jo sods palikt vienam nav sods, ja pašu tas neietekmē un neaizkustina, un viņu neaizkustina tas, kas notiek ar līdzcilvēkiem. Labākais sods tiešām būtu bijis gadījumā, ja izrādītos, ka Klaudio nekādā ziņā nebūtu bijis iesaistīts Martas lietā un Marta būtu izrādījusies vainīga, tad Hosefa varētu grauzt pirkstos, jo tiešām būtu kļūdījusies, bet tagad viņa jūtas tā, ka visu darīja pareizi, neviena izņēmot sevi Hosefai žēl nav. Lielākais sods būtu nevis fiziks, bet emocionāls.

0

123

mmaarriiaa написал(а):

tagad viennozīmīgi Hosefa, tik liela ļaundare sen nebija redzēta.

Ļoti neparasta ļaundare.. it kā tāda pelēka izskatās un nenozīmīga..un viņas ļaunie darbi nav tādi, kurus parasti redzam telenovelēs..Atšķirīga ļaundare, nekad nevar paredzēt, ko izdarīs tālāk. Avance uz rītdienu kur viņa pie Iselas atkal uzdzen šermuļus..
Piem. tā pati Ursula ir diezgan klasiska ļaunā.

Noskatījos piektdienas sēriju - tas, ka Leo pirmais uzzināja par Klāru vieš cerības, ka būs tā kā teici - ka viņš glābs viņu.
Visas ainas ar Almu, protams, ir ļoti skumīgas un aizkustinošas. Viņa tā arī neredzēja Maxu un MD apprecamies - Klaudio un Hosefas dēļ. Sērijas beigas tik skumīgas.. šo ainu arī vajadzētu likt balsojumā. Aktieris, kas atveido Leo ļoti labi notēloja  - un atkal jau viss bez histēriskiem kliedzieniem, bet ļoti emocionāli un sejā viss redzams.

0

124

aNgeL написал(а):

Aktieris, kas atveido Leo ļoti labi notēloja  - un atkal jau viss bez histēriskiem kliedzieniem, bet ļoti emocionāli un sejā viss redzams.

Jā, arī mani ļoti aizskāra šis tēlojums. Ir jābūt ļoti spēcīgam aktierim, lai spētu visu parādīt šādi - ka sejā viss redzmas, un tāpēc sajūsminos par šo telenoveli, jo šeit aktieri var teikt visi ir ļoti spēcīgi, aizskar līdz sirds dziļumiem. Mani vispār ļoti aizskāra viss, kas notika ar Almu, viņas slimība, jo es to pilnīgi izlaižu visu caur sevi, arī man tuvs cilvēks ir ļoti slims, tāpēc uz to visu skatījos ar citām acīm, bija pat doma atmest skatīties, jo tas viss mani pārāk nomāca, bet tad saņēmos, jo sapratu, ka ir jātiek pāri un jābūt stiprai.

0

125

aNgeL написал(а):

Ļoti neparasta ļaundare.. it kā tāda pelēka izskatās un nenozīmīga..un viņas ļaunie darbi nav tādi, kurus parasti redzam telenovelēs..Atšķirīga ļaundare, nekad nevar paredzēt, ko izdarīs tālāk. Avance uz rītdienu kur viņa pie Iselas atkal uzdzen šermuļus..
Piem. tā pati Ursula ir diezgan klasiska ļaunā.

Piekrītu, Ursula ir klasiskā ļaundare. Bet, piemēram, Daniels nē, tāpēc uzreiz ir interesanti novērot tēla rīcību. Tādēļ arī Hosefas tēls ir interesants, jo ir diezgan neparasts, no sākuma vienkarši škita, ka tā būs sāpju pārņemta tenkotāja, bet beigās izrādījās vislielākā aprēķinātāja un visa virzītāja un viņa ar saviem ne tik ierastajiem ļaunajiem darbiem reāli izraisīja visu - Almas nāvi, MD nokļuva cietumā, jo Hosefa izmuldējās, ka MD precas, tāpēc nomira Hulians, un, protams, tas kas notika ar Iselu, viņa ideāli māk vērpt intrigas.

0

126

mmaarriiaa написал(а):

jo šeit aktieri var teikt visi ir ļoti spēcīgi, aizskar līdz sirds dziļumiem.

Pēdējā laikā arī internetā blogeri jūsmo par noveles aktieriem un velta viņiem sajūsmas rakstus. Ne tik bieži gadās dzirdēt tik daudz labu vārdu atsevišķi par vairākiem vienas noveles aktieriem.

0

127

https://pbs.twimg.com/media/B9a9uxJCMAAdcYa.jpg

0

128

Pagājušajā nedēļā Violeta Isfela filmējās ainās ar savu dēlu Omāru. Omārs jau bija piedalījies telenovelē "Amorcito corazon", taču tagad ir pirmā reize, kad māte un dēls filmējas kopā.

http://www.eluniversal.com.mx/img/2013/05/Exc/violeta_adre_bis.jpg

0

129

116. Skumīga, bet interesanta sērija.
Nav vairs nekāds brīnums, bet kārtējo reizi gribas atzīmēt to, cik gaumīgi tiek veidotas ainas - šajā gadījumā Almas bēres. Dusmas, ka Hosefa arī ieradās..tik negodīgi, ka viņa nobeidza dzīvi sievietei, kura neko viņai nebija nodarījusi.
telenoveles sākumā pat nevarēja nojaust, ka Almai būs tik daudz kam jāiziet un kā mainīsies viņas dzīve.
Atzīšos arī, ka pirmajās sērijās biju pabrīnījusies, ka Azela piekrita atveidot Hosefu - tādu prastu, izpūrušu, lupatās ģērbtu rajona sievieti. Šobrīd gan ir skaidrs, ka šī loma ir vērtīga un ļoti interesanta aktierim!

Joprojām atsakos ticēt, ka Daniels ir meitenes tēvs. Kā viņš norādīja - Ursula uzvedās pārlieku pārliecināta par rezultātu. Almita pat nenojauš, kādas cīņas par un ap viņu notiek. Patika, kā Max pateica Ursulai un Danielam, kā nosauca meitu. Un atkal jau plosoša aina - kā nācās atdot Almitu Santibaņesiem..Tik smagi un bezspēcīgi. Kad MD uzzinās, tad tik sacelsies vētra!!
Daniels tāds nedaudz apmāts izskatījās beigās, kad pateica, ka neatdos Ivanai meitu.

Klāra ir telenoveles saprātīgākā varone par spīti tam, ka gandrīz jaunākā. Gribējas gandrīz vai applaudēt, kad viņa neiekrita tā vīrieša slazdos un saprata, par kādu darbu ir runa! Un Leo visu dzirdēja.
Sērijas gaišākā aina - kad Klāra atnāca pie Leo un klusi apgūlās viņam blakus, lai atbalstītu. Tieši tas, kas reālaā dzīvē katram tādos brīžos ir visvairāk vajadzīgs.

0

130

Raksti no blogiem. Producentes darbu telenovelē pielīdzina Karlas Estradas kvalitātei un daudzi apbrīnas vārdi aktieriem. Gan jau ka novelei būs daudz TVyNovelas nomināciju. Cerams, ka arī uzvaru!
Netulkošu, jo nezinu, vai tas kādu spāniski nerunājošu interesē

Par telenoveli kopumā

Por: Alvaro Cueva

Si hay una telenovela que he admirado, desde la escena uno de su capítulo uno, es Yo no creo en los hombres, de Televisa.

Por eso hoy voy a hacer algo que tenía años de no hacer: suplicarle que, por nada del mundo, se vaya a perder los episodios que se van a transmitir durante esta semana.

¿Por qué? Porque van a ser los últimos y, porque definitivamente, va a ser uno de los acontecimientos artísticos más importantes de la temporada.

¡Ojo!, si algo tiene esta semana en la fuente de televisión es información.

¿Qué tan grande no será Yo no creo en los hombres que decidí escribirle hoy de esto en lugar de alguno de los otros estímulos que vamos a tener en las diferentes ventanas que integran el universo de la televisión?

Sí, yo sé que a lo mejor usted es un joven del siglo XXI que desprecia las telenovelas o un comprometido intelectual de izquierda que odia todo lo que venga del duopolio que nos esclaviza.

Bueno, hasta usted, que es tan avanzado, que es tan culto, tiene que ver esta obra maestra del melodrama mundial.

La razón es muy simple: aquí están las claves de lo que es y debe ser la adaptación de un clásico del entretenimiento colectivo para la televisión abierta de hoy.

Si usted no lo quiere reconocer o no está dispuesto a aprender, pues qué pena, pero a veces vale la pena ser humilde y estudiar esta clase de manifestaciones culturales.

Digo, si no lo hacemos nosotros, lo harán los colombianos, los brasileños o los coreanos para que luego, en la cúspide del malinchismo, les rindamos honores por copiarnos.

¿Qué pasa con esta producción de Giselle González? ¿Por qué es tan importante?

¿A quién le puede interesar si la prensa rosa y sus seguidores siempre encuentran un pretexto para hablar de cualquier otra tontería menos de esto?

Yo no creo en los hombres es una cátedra de televisión. Si yo estuviera dando clases de telenovela en este momento, la utilizaría como libro de texto.

Por un lado, está inspirada en un magnífico texto original de Caridad Bravo Adams, que se ha grabado en ene versiones de cine, radio y televisión.

Solo que ahora, Aída Guajardo, su adaptadora, la convirtió en otra cosa, sin dejar de respetarla.

¿Cómo que en otra cosa si la está respetado? Ahí está la gracia de esta adaptación.

Si usted la compara con cualquiera de las versiones del pasado, comenzando por su gran original para radio, descubrirá que ahí está todo el estilo de Caridad Bravo Adams.

Lo interesante es que haga de cuenta que la señora reencarnó y nos volvió a escribir su telenovela tal y como se tiene que hacer el día de hoy.

Sustituyendo la figura de la protagonista única por un asunto más coral, combinando el lenguaje de la telenovela tradicional mexicana con el de las mejores series producidas en América Latina y actualizando todo lo concerniente a emociones, leyes y conflictos sociales.

¿Resultado? Un prodigio que aplica, incluso, antes las limitaciones técnicas y editoriales de la televisión abierta de 2015.

No puedo creer, por ejemplo, que hasta los avances de los próximos capítulos sean maravillosos en esta pieza, mucho menos el tema de la credibilidad.

Yo no creo en los hombres, como buena telenovela carcelaria, es muy peligrosa si se le mira desde la perspectiva legal. Hubiera sido muy fácil cometer errores.

¡Pues qué cree! Es creíble y no solo desde la parte legal, también desde la parte médica, que es poco menos que el talón de Aquiles de todos los melodramas nacionales.

La próxima vez que usted se quiera ver muy listo atacando a la televisión mexicana por irreal, lávese la boca antes de hablar de Yo no creo en los hombres.

Aquí nos tenemos que poner de pie, pero no nada más por sus libretos, también por la dirección de Eric Morales y Luis Vélez.

Por favor, cuando la mire, dese cuenta de que lo que estamos viendo no se ve como se ven todas las telenovelas, se ve real sin dejar de ser un cuento de hadas.

Esto es de verdad, pero también está lleno de ilusión, de romance, de cuestionamientos sociales y hasta de poesía. ¡Es inmenso!

Hay tantos valores humanos y de producción en esta emisión que ojalá y Giselle González tenga oportunidad de plasmarlos en un libro como alguna vez lo hiciera Carla Estrada.

Nada más le voy a dar un dato: ¿cómo le hicieron todas las personas que intervinieron en este concepto para convertirlo, de proyecto de denuncia, en oda a la maternidad? ¿¡Cómo!?

¿Cómo le hicieron esos fotógrafos, editores, iluminadores y musicalizadores para lucirse a ese nivel? ¿Cómo le hicieron todos esos magníficos actores para dar tanto, para dar el 100 justo ahora que casi nadie lo da?

Hay muchas cosas que podemos decir de Yo no creo en los hombres. Muchas.

Por favor, luche por verla de aquí al domingo, por reconocerla, por comprenderla, pero, sobre todo, por disfrutarla. Le va a encantar. ¿O usted qué opina?

Par Azelu (Hosefu)

Por: Ricardo Escobar.

Su nombre está firmado con la tinta del prestigio…Gracias a su disciplina y su trabajo a logrado un lugar privilegiado en el medio artístico…Su nombre Azela Robinson….Es mujer de una sola pieza, de las que ya no se encuentra el molde. Culta, inteligente, guapa, no le gustan las entrevistas, ni tener trato con toda la prensa. Es selectiva en ese aspecto. ¡Quizá porque desde niña conoció el rigor periodístico!
Su padre Alan Robinson, fue un prestigiado periodista a quien tuve el placer de conocer, Azela me lo presentó, con mucho orgullo hace más de diez años…Tuvo el gusto de platicar con él, un inglés amable, fraterno, inteligente. Pocos saben que Azela también heredo la vena artística por su madre Nadja Cañedo, bailarina y hermana del actor Roberto Cañedo.
Sin embargo la actriz de una belleza exuberante, decidió abrirse camino, por méritos propios.  Actualmente está en pantalla en la telenovela “Yo no creo en los hombres”, donde ha hecho un trabajo, considerado por muchos críticos, como una maestría en actuación. Le da vida a Josefa una mujer dolida por la muerte de su hija, sumergida en el dolor, y en la sed de venganza. Su personaje, no utiliza maquillaje, ni rubor, ni siquiera pasa un peine por su frondosa cabellera, su color preferido es el negro y el gris.
FOTOS: Así se grabó el parto de María Dolores en Yo no creo en los hombres ¡Exclusiva!
Azela no tardó en darle pinceladas a este personaje…”Tome una rasuradora y me hice unas mordidas de burro en el cabello, pedí tres blusas y tres faldas, esta mujer no podría tener más”.
Azela para bordar este personaje, decidió sacrificar su belleza, ocultarla, para dar vida y realismo a un ser humano dominado por la oscuridad, se olvido del maquillaje y de las sombras.

Incontables veces me ha dejado suspirando, con sus actuaciones, pero hace unos días llegó a la redacción de Televisa Espectáculos, un material no editado, dónde Azela en su personaje de Josefa sufre la muerte de un ser cercano.
Azela prestó su cuerpo y sus emociones a Josefa,  cuándo el director Eric Morales dijo: “¡Corte!”…Ella Azela o Josefa continuaba con esa intensidad, con ese sentimiento, que solo logran las primeras actrices…Eric se acercó y la abrazó…”¡Excelente trabajo, muy bonito, muy buen trabajo!”…Yo mientras veía la escena, mis ojos se cristalizaban. Fue cuando decidí ir a buscarla en el Foro y proponerle una entrevista.
“¡Azela te admiro!” …le dije,  “¡Quiero hacerte una entrevista”…Su rostro se iluminó con una sonrisa y nos fundimos en un abrazo. Tenemos años de una amistad muy respetuosa, he visto como ha hilvanado otros personajes entre ellos otro grande…Dinorah en Cañaveral de Pasiones. Azela me dijo cuándo quieras platicamos. Pidió no estar vestida en su personaje, sino como ella es, regresar al glamour de actriz.

Llego deslumbrante a la entrevista, maquillada, peinada, con un olor tenue pero delicioso. Desde el fondo de mi corazón agradecí tal atención…Y sobre todo llegó dispuesta a disfrutar la plática y contar, como había logrado llegar hasta el lugar donde se encontraba.
Por primera vez hablo de su vida privada, me confesó “No ha sido nada fácil ser madre soltera y sacar adelante mi hijo”…La actriz por primera vez no actuaba, sus sentimientos frente a la cámara eran reales…Azela tiene un hijo al que se ha dedicado en cuerpo y alma.  Con voz firme me dijo “El tango lo bailan dos, y aquí tú sabes cómo son los horarios de largos, y mi hijo alguna vez me reclamo mis ausencias, y comprendo que el haya sentido mi ausencia, pero no aceptó al cien que yo no haya estado, porque siempre estuve con él, siempre estuve!” me dijo enfática.
Sin máscaras, ni caretas me dijo “Soy una mujer de clase media, que me las vi duras para sacar adelante a mi familia”….Confirmó lo que todos sabemos “Amo a mi profesión, la actuación”.
En más de treinta años de carrera, lo mismo ama el teatro, que el cine y la televisión. Prefiere a las villanas, aunque también ha hecho personajes nobles, y de buenos sentimientos. Pero asegura que las villanas son más como el ser humano, con temperamento, con inteligencia.
Asegura que el teatro es el mejor medio donde se forja la carrera de un actor. Respecto a si en un futuro le gustaría interpretar a la gran villana televisiva Catalina Creel, fue respetuosa, me expresó contundente…”María Rubio, solo hay una, nadie tiene su elegancia, su manera de decir las cosas sin mover un musculo”…”Hay cosas que deben de quedarse como están un clásico y no tocarse”.
De carácter fuerte y sin titubeos, me dijo “No creo que me den premios, nunca he sido una actriz premiada, para mí los premios son el reconocimiento directo del público, cuándo me ven en la calle, el reconocimiento que como tú, me dan algunos periodistas, pero nada más”.
Hoy desde aquí desde este espacio, convoco a que la crítica especializada premie a Azela Robinson, por su excelente trabajo, en la telenovela “Yo no creo en los hombres”.  Estoy seguro que  Josefa quedará en la historia del melodrama como un personaje clásico de dolor y amargura.
Sé que para Azela Robinson, vendrán nuevos retos y aventuras en la actuación y cumplirá su sueño, de ser reconocida y respetada como lo fue Ofelia Guilmain, a quien absolutamente todo el mundo llamó “Maestra de actuación”…
Hoy Azela Robinson, quiero agradecerte ser un ejemplo de disciplina y dedicación en tu carrera, agradezco tu amistad de muchos años, y agradezco que seas una mujer de una sola pieza, sin dobleces, caretas y que te muestres tal y como eres.
¡Mi respeto y mi admiración para ti y que sigas aprovechando el talento que Dios te dio!…¡Felicidades primera actriz Azela Robinson!

Par Fabiolu (Iselu)

Por: Dioni González
Mucho hemos hablado y escrito de la excelencia de Yo no creo en los hombres, del equipo de producción en todos sus rubros y del gran elenco que reunió Giselle González, pero poco hemos comentado sobre la extraordinaria labor del elenco juvenil, de esos actores que se están abriendo camino y que en esta telenovela han estado al pie del cañón, absorbiendo de los grandes que tienen al lado y de la manera en la que lograron llegar y mantener el nivel que requiere una realización de este tamaño.
Y creo que hay que reconocer a Fabiola Guajardo, el trabajo que dio en cada escena. Estoy segura de que estamos hablando de una actriz que a partir de este momento ya tiene en su futuro títulos protagónicos y hasta de primera actriz.
Con Isela Ramos hizo a una persona tan compleja y difícil de interpretar que, por supuesto, vale la pena reconocer lo que hizo. El sufrimiento que transmitió, esa ternura de alguien con una soledad tremenda que desde pequeña se sintió criada sólo para cumplir una venganza por la que pensaba era su mamá. Isela, a quien tenías que odiar por meterse en un matrimonio supuestamente perfecto, herir a buenas personas y a quien se le pusiera enfrente, pero era tanta la necesidad de cariño y amor que tenía que nunca se pudo convertir en ese mujer fría y superficial que cumplía con las órdenes de la mente maligna de Josefa.

Con qué calidad lo hiciste Fabiola, déjame felicitarte, porque sé perfectamente que llegaste con el nervio lógico de enfrentarte en tus primeras escenas a la violencia de un personaje como el de Azela Robinson que, de entrada, así en las grabaciones de inicio te golpeaba, jalaba el pelo, incluso te mordía. Por otro lado, a la seducción de un hombre interpretado por Alejandro Camacho, nombres, personas y personajes que imponen. Sé también que dijiste:  “sin miedo yo le entro, yo aguanto”.
Y el resultado de todo eso y mucho más: la proyección en pantalla de una actuación de altísimo nivel, que estuvo al tú por tú con cada uno de los primeros actores que tuvo al lado en momento de drama y tragedia absoluta.
No es su primer telenovela, inició en Esperanza del corazón y Por ella soy Eva, subieron sus compromisos actorales en Corona de lágrimas y De que te quiero, te quiero. Y ahora, contundente en Yo no creo en los hombres está, según mi punto de vista, el gran despunte, una producción de la que se lleva grandes ganancias, como clases personales en campo de trabajo con histriones de la talla de Azela Robinson y la dirección de uno de los mejores: Eric Morales, un éxito de la televisión y muchas tablas. Y nosotros, como público, la ganancia de vivir intensamente, conmovernos y emocionarnos con Isela, gracias a Fabiola.

Par Lus Mariju (Alma)

Por: Ruben Avina

Hay actores con enorme trayectoria, tablas y talento que, telenovela tras telenovela, se la pasan rezagados con personajes de soporte que –por desgracia– en la mayoría de las ocasiones, son simples rellenos, sin una real identidad o sustentos que les den la oportunidad de lucirse, de acuerdo a su nivel actoral.
            Muy de vez en cuando se les hace justicia, como sucede actualmente en Yo No Creo en Los Hombres, donde la productora, Giselle González y la escritora Aída Guajardo (con el apoyo de los directores, Eric Morales y Xavier Romero), han rescatado a varios, con personajes redondos y una importancia vital dentro de la historia, donde ninguno está de más.
            Entre tantos que conforman el elenco de esta producción, en esta ocasión, hay que destacar el trabajo espléndido de una actriz como Luz María Jerez, quien gracias a su personaje de Alma (tan plagado de matices) ha revivido, aunque, paradójicamente, el día de hoy pasó a mejor vida, con una muerte digna del personaje que representó y, en especial, de la actriz que nos recordó que es una de las grandes en el género del melodrama.
            Una víctima más en la historia. De ese tipo de víctimas con las que muchas mujeres se pueden identificar. Una víctima que se volvió entrañable, pero, sobre todo, digna y respetable, gracias a la señora Jerez, a su entrega tan evidente e impecable, brillando como nunca y aportando su granito (o granote) de arena, como parte esencial de una de las telenovelas mejor logradas de los últimos años.
            Descanse en paz Alma de Bustamante (allá, en el cielo, a donde seguramente fue a dar) y ¡viva una actriz del calibre de Luz María Jerez!

Par Gabrielu (Max)

Por: Ruben Avina

Para Gabriel Soto, galán y casi super héroe de Yo No Creo en Los Hombres, quien la semana  pasada, para beneplácito de muchos televidentes, le puso tremenda golpiza al villano Daniel (Flavio Medina).

Una golpiza muy bien coreografiada, espectacular, creíble y disfrutable.

Después de tremendo resbalón que le tocó en Libre Para Amarte, a Gabriel, luego de 16 telenovelas, le llegó su gran oportunidad en Yo No Creo en los Hombres, como Maximiliano Bustamante, como punto clave en su trayectoria telenovelera, sirviendo, además como un buen ejemplo de constante superación y entrega, luego de que en otras producciones como Sortilegio, Un Refugio Para el Amor y hasta Amigas y Rivales (donde interpretó algo así como la versión masculina de Betty la Fea), ya había dado muestra no sólo de sus aptitudes histriónicas, sino más que nada (y eso se le aplaude), de ese entusiasmo constante por entregarse de lleno a su trabajo y a cada uno de sus personajes.

La verdad, cuando era integrante del trío Kairo y supimos que había decidido entrarle a la actuación, nunca imaginamos que llegaría tan lejos como actor, paso a pasito. De los pocos que, actualmente, combinan muy bien la imagen de galán-actor, demostrando que sí se puede.

0

131

aNgeL написал(а):

Raksti no blogiem. Producentes darbu telenovelē pielīdzina Karlas Estradas kvalitātei un daudzi apbrīnas vārdi aktieriem. Gan jau ka novelei būs daudz TVyNovelas nomināciju. Cerams, ka arī uzvaru!
Netulkošu, jo nezinu, vai tas kādu spāniski nerunājošu interesē

Paldies par ievietotajiem rakstiem, ir interesanti palasīt arī kāda cita viedokli par telenoveli, citādi zinu tikai savu un Tavu, un vēl kādus īsus komentārus esmas lapā. Arī pati jau biju teikusi, un piekrītu, ka šai telenovelei pat avances ir lieliskas, vispār vislabākās kādas redzētas.
Sen no Televias nav bijusi tik kvalitatīva telenovele, pat nezinu vai kādā vispār ir bijis tik daudz action kā šajā. Kvalitāti var pielīdzināt Karlai, tam es piekrītu, lai gan telenovele ir atšķirīga no Karlas, ja nezinātu producentu, es tomēr neteiktu, ka Karlas telenovele, viņas telenovelēm ir sava pieskaņa, lai gan viņai patīk drāma, arī action, viņas telenoveles tomēr ir nedaudz "mierīgākās", ne tik traģiskas, nav tā ka visu telenoveli baigi drūmais periods, viņa starp traģisko spēj daudz iepīt arī labo, ja tā var teikt, un lielisko aktierspēli arī var uzslavēt YNCELH, jo līdz šim tikai pie Karlas(ir, protams, izņēmumi arī citās telenovelēs) visi aktieri spēlē ar pilnu atdevi

0

132

aNgeL написал(а):

Atzīšos arī, ka pirmajās sērijās biju pabrīnījusies, ka Azela piekrita atveidot Hosefu - tādu prastu, izpūrušu, lupatās ģērbtu rajona sievieti. Šobrīd gan ir skaidrs, ka šī loma ir vērtīga un ļoti interesanta aktierim!

Es īstenībā nebrīnijos, jo, piemēram, Avotā viņa daļu sēriju pavisam prasta bija uztaisīta - tāda nesakopta, saburzīta.

aNgeL написал(а):

Klāra ir telenoveles saprātīgākā varone par spīti tam, ka gandrīz jaunākā. Gribējas gandrīz vai applaudēt, kad viņa neiekrita tā vīrieša slazdos un saprata, par kādu darbu ir runa! Un Leo visu dzirdēja.

Jā, bet mani nepamet sajūta, ka viņa vēl piekritīs darbam dēļ izmisuma, padomās, ka varbūt nav tur nekā tāda, īpaši tagad, kad bērns atņemts, vajadzīga nauda. Ne jau velti visu dzirdēja Leo. Man aizdoma, ka Klāra piekritīs darbam un tas sakritīs ar vakaru, kad Leo ies salīgt mieru, aizies pie Klāras, bet uzzinās, ka viņa darbā un tad nu skries pie tā priekšnieka viņu kārīgi pakratīt, lai uzzinātu, kur ir Klāra. Es te jau sižetus domāju :D , varbūt arī ar Klāras atteikumu viss beidzās. Bet man šķiet, ka ar to darbu viss nevar tā beigties, tā vienkārši, ir jābūt iemeslam, lai iemestu to meiteņu vervētāju cietumā, bet, ja viss apstājas šādi, tad neies Klāra viņu iesūdzēt, bet vajag tomēr apturēt to pretekli.

aNgeL написал(а):

Nav vairs nekāds brīnums, bet kārtējo reizi gribas atzīmēt to, cik gaumīgi tiek veidotas ainas - šajā gadījumā Almas bēres. Dusmas, ka Hosefa arī ieradās..tik negodīgi, ka viņa nobeidza dzīvi sievietei, kura neko viņai nebija nodarījusi.

Un vēl Hosefa tik apmierināta izskatījās, ka Almai atriebusies, palicis Klaudio. Iegāja pie Iselas, klasiski paraudāja un sāka savus nežēlīgos darbus.
Un atkal varēja bērēs redzēt, ka Klaudio ir palicis pilnīgi viens, tiek uzskatāmi Leo un Max ar MD ģimeni, bet Klaudio pilnīgi citā krēslu daļā. Es piekrītu, ļoti gaumīgi uzņemts tik skumjšs brīdis, ar to kā Alma izlasa bērniem rakstīto vēstuli, atkal tik daudz patiesību pateica, Alma bija sirdsgudra un gan jau Leo ieklausīsies rakstītajā, aizkustināja viņas vārdi.

0

133

https://pbs.twimg.com/media/B9nDUVGCMAA5zmr.jpg

0

134

Par avanci - izdomājuši pāris sērijas no fināla likt MD vilties Maxā. Laikam atcerējās, ka vajag atbalstīt noveles nosaukumu :D Interesanti vai viņa uzķersies uz ko tādu dienu pēc abu kāzām (vai arī tā ir tā pati diena joprojām.. nesekoju vairs tam :D). Un, otrkārt, nevar taču būt, ka neviens viņai nepateiks, ka Maxu nolaupīja, tā ka dīvaina intriga. Bet visādi citādi intriga ir, kā tas viss notiks.

0

135

aNgeL написал(а):

Par avanci - izdomājuši pāris sērijas no fināla likt MD vilties Maxā. Laikam atcerējās, ka vajag atbalstīt noveles nosaukumu :D Interesanti vai viņa uzķersies uz ko tādu dienu pēc abu kāzām (vai arī tā ir tā pati diena joprojām.. nesekoju vairs tam :D). Un, otrkārt, nevar taču būt, ka neviens viņai nepateiks, ka Maxu nolaupīja, tā ka dīvaina intriga. Bet visādi citādi intriga ir, kā tas viss notiks.

Piekrītu. Tiešām būtu stulbi, ja MD tagad noticētu visam, ko Max saka, es gribu, lai viņa pati saprot(nevis saprot tikai, tāpēc, ka MD kāds izstāsta, ka Maxu nolaupīja), ka Max labprātīgi tā neteiktu, jo Max ir sevi pierādījis tūkstots reizes, būtu žēl, ja MD par viņu šaubītos. Ehh, palikusi tikai viena parastā sērija un viena garā fināla sērija.

0

136

Cerams gan, ka šis notikums parādīs MD ticību Maxam. Nedrīkst tak pirms fināla sabojāt visu.
Un kā tu teici - stāsts ar Klāru nebeidzās. Kāpēc wnk nevar palūgt naudu Leo?
Tik jauki, ka MD beidzot paturēja bērnu rokās. Lai gan atdot viņu bija vēl grūtāk. Bet interesanti ka tieši Daniels saveda māti un meitu. Labi vēl, ka MD priekšā nenosauca meitu par Maleni.
Kaut kā mani bieži apmeklē domas, ka nebūs laimīgas beigas. Šī nedrošība biedē.

0

137

Dumja MD, pat Najeli netic tam, ko saka MAx, bet MD tic, jo Max nekad nemelo, bet laikam bija jāsaprot, ka Max MD dēļ nekad nepadodas un labprātīgi neko tādu nedarīs. Sērijas fināls tiešām šausalīgs, gan MD kāds iet nogalināt, gan arī Maxu. Man tomēr gribas ticēt, ka šai telenovelei fināls būs laimīgs. Vai Klaudio aizmirsa, ka Hosefu vajag ielikt cietumā? Protams, šajā gadījumā Klaudio var saprast, jo viņš par Maxu uztraucas, bet jāsaprot arī, ka neiespundējot Hosefu, viņa vēl daudz ko var izdarīt. Atstāja uz pēdējo sēriju visus notikumus, šodienas sērija kopumā bija ar diezgan mazu sižeta virzību. Es tikai domāju, vai tiešām Orlando visu savu mūžu kops Iselu? Divi varianti - vai nu Hosefa pacentīsies, lai Isela mirst, vai arī Isela pati atmodīsies. Tas par ko es esmu gandrīz 100% pārliecināta ir tas, ka Hosefa ar Abuelu izrēķināsies. Bet vispār dudz jautājumu kā šis viss beigsies, jo atrisinājums pagaidām nav vēl nekam.

0

138

Nezinu, kad sanāks sēriju noskatīties, varbūt tikai kopā ar finālu, bet nevaru noturēties neizlasot kas noticis.
Skumīgi protams ka MD tik viegli noticēja. Pat Max toreiz tik ilgi negribēja ticēt, ka bērns no Huliana. Žēl Maxa, ka tā. Protams- kā gan MD varētu iedomāties, ka viņš ir nolaupīts. Bet tomēr daudzkārt telenovelē ir licies, ka Max ir pārāk labs priekš MD.
Tik daudz kam it kā jānotiek, bail, ka būs sasteigti viss. Lai nu kā - skaidrs ir tas, ka pēdējā sērija būs diezgan drūma. Nez cik min būs atvēlētas laimes ainām? Ja tādas būs..

0

139

Konkursi, kuros var laimēt MD un Maxa gredzenus, MD ķēdīti.https://pbs.twimg.com/media/B91RUajCAAAWQ72.jpg https://pbs.twimg.com/media/B91NtC_IMAA0w0t.jpg https://pbs.twimg.com/media/B91N_gAIUAA3-Ka.jpg

0

140

aNgeL написал(а):

Nez cik min būs atvēlētas laimes ainām? Ja tādas būs..

Gan jau būs laimīgas ainas, nu tiešām neredzu jēgu tam, ka mirst Max vai MD. Tāds melnais humors, bet vāks būtu, ja fināls būtu tāds - MD stāv pie Maxa kapa un ska Yo ya no creo en los hombres, tu fuiste el unico quien creia:D

Bet nu laimīgāk ainām jābūt -  Dorisai ar Orlando, Leo ar Klāru, Ivanai ar Džeriju, varbūt arī Iselai ar meitu.
Bet man šodien uzgāja tādas domas, ka vai tik nebūs tā, ka Klaudio mirs glābjot Maxu.

aNgeL написал(а):

Bet tomēr daudzkārt telenovelē ir licies, ka Max ir pārāk labs priekš MD.

Max vispār ir ideālais vīrietis, šķiet esmu atradusi savu ideālu :d Bet piekrītu, MD daudzkārt ir pievīlusi Maxa beznosacījuma mīlestību.

aNgeL написал(а):

Tik daudz kam it kā jānotiek, bail, ka būs sasteigti viss.

Man šķiet, ka viss būs sateigti, un tas ir stulbi, pēdējās sērijas tomēr nedaudz tiek vilktas, rezutātā visu atstājot uz finālu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Yo no creo en los hombres (Televisa, 2014)