TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Lo imperdonable / Māksla piedot (Televisa, 2015)


Lo imperdonable / Māksla piedot (Televisa, 2015)

Сообщений 721 страница 740 из 811

721

Cik jauki. :D Ja shis te ir domaats kaa sarakste caur telefonu,tad jaa es ar taa gribeetu. :)  :D Pasapnjot jau var tas tachu veseliibai nekaitee. :D

0

722

+4

723

Jaa,es Anai nevaru nepiekrist.Galu galaa Ivans Jago lomaa ir tikpat forshs kaa Martina lomaa.Abas shiis lomas manupraat vinjam pat ljoti piestaav.Un vinji abi Ivans un Ana ir ljoti skaists paaris.Patiesiibaa vinji ir kljuvushi par vienu no maniem miiljaakajiem paariem.

0

724

Marianhela написал(а):

Jaa,es Anai nevaru nepiekrist.Galu galaa Ivans Jago lomaa ir tikpat forshs kaa Martina lomaa.Abas shiis lomas manupraat vinjam pat ljoti piestaav.

Arī Senorita Polvora viņš ir buuuurvīgs! Atšķirībā no tevis pieminētajām telenovelēm, šajā viņa mērķis nav atriebties galvenajai varonei, tādēļ ir patiesi smaidi, apskāvieni un viss pārējais...tik valdzinošs  :love: Viņam visas lomas piestāv, kurās jābūt vīrietim :D

+1

725

aNgeL написал(а):

Arī Senorita Polvora viņš ir buuuurvīgs! Atšķirībā no tevis pieminētajām telenovelēm, šajā viņa mērķis nav atriebties galvenajai varonei, tādēļ ir patiesi smaidi, apskāvieni un viss pārējais...tik valdzinošs   Viņam visas lomas piestāv, kurās jābūt vīrietim

Nedod Dievs viņam tādu lomu, kur nav jābūt vīrietim! :confused:

+2

726

Paloma написал(а):

Nedod Dievs viņam tādu lomu, kur nav jābūt vīrietim!

Domāju, ka viņš izglābtu pat lupatas lomu :D Bet nevar aizmirst, ka viņam ir arī ļaundara loma Kaislību jūrā. Nepatīk man viņu kā ļaundari redzēt.

+1

727

+5

728

Ljoti jauks video!Redzeet vinjus kopaa arii reaalajaa dziivee ir no tiesas burviigi!Es ljoti priecaajos par vinjiem abiem!Superiigs paaris viens no maniem miiljaakajiem paariem! :love:

0

729

Skatoties vakardienas sēriju, neizpratni raisīja viena lieta-kā tas bija iespējams, ka ģimene tik vēlu atklāja Polo pazušanu? Jā, protams, Kressensio nāve un bēru organizēšana, kas vien jau izraisa pamatīgu stresu, bet runa taču ir par bērnu! Vai tiešām visi bija tā pārņemti ar notiekošo, ka nebija laika vārda tiešā nozīmē domāt arī par kaut ko citu, ka neko apkārt ne redzēja, ne dzirdēja?

+1

730

Noguruši no saviem darbiem, Ana Brenda un Ivans devās atpūsties! :) Cerams, ka viņiem tas izdosies, jo noteikti žurnālisti sekos pa pēdām.

+3

731

aNgeL написал(а):

Noguruši no saviem darbiem, Ana Brenda un Ivans devās atpūsties!  Cerams, ka viņiem tas izdosies, jo noteikti žurnālisti sekos pa pēdām.

Arii es taa ceru,jo atpuuta manupraat vinjiem abiem ir ljoti vajadziiga. :) Jaacer,ka zhurnaalisti vinjus paaraak nenogurdinaas.

0

732

+2

733

Paldies,ka ieliki veel kaadu interesantu info.Ljoti tieshaam interesanti ieskatiities aizkadraa proti kaa tika filmeets un taa.Biedeejoshi,bet ljoti interesanti. :)  Arii,kad bija tas ugunsgreeks maajaa,tad man uzreiz aciis iekrita taa gaazes pliits.Uzreiz sapratu,ka taa arii nav iista,jo realitaatee tas viss buutu sekundzhu jautaajums un Martins nemaz nepaspeetu neko izdariit nebuutu laika.Bet taa vispaar patieshaam interesanti paveerot aikadru ainas kas un kaa tiek filmeets. :)

0

734

http://mx.hola.com/imagenes/cine/2015093011439/ana-brenda-ivan-sanchez-miami/0-44-490/ana-brenda-miami--z.jpg

+1

735

Palsies,ka ieliki bildi.Ivans kaa vienmeer izskataas tik lieliski cik viirietis vispaar vien var izskatiities. :) Kad atveeru sho bildi,tad vinjsh mani kaa taads magneets pievilka.. :love:

0

736

+3

737

Rwedzeeju lnt maajaslapaa,ka peec tam,kad beigies Lo Impewrdonable,tad saaks raadiit divas la Gata seerijas.Tas ir saapiigi,jo buus gruuti iztureet to nelielo tukshuma sajuutu,kas buus peec Lo Imperdonable beigaam,bet no otras ja raadiid divas La Gata seerijas,tad cauri buus jau 18.augustaa.Atliek tikai tagad cereet,ka rudenii buus kas interesants.Bet viens nu ir skaidrs lnt kaa vienmeer visu dara achgaani.vareeja jau ielikt Sortielgio,Yago vai kaadu citu tikpat interesantu seriaalu Lo imperdonable vietaa,tad vismaz taa nesaapeetu.Bet tagad...saapes noteikti nebuus mazaakas,kaa tad,kad Miilestiiba nekad nebeidzas vietaa ielika nemiileeto. :( Man tik ljoti zheel,ka driiz beigsies,jo esmu iemiiljojusi sho seriaalu un tas ir nokljuvis arii manos favoriitos taapat kaa tas nupat nesen notika ar Yago.

+3

738

Šonedēļ šeit un Facebook lapā šī ir mūsu svarīgākā telenovele. Izbaudām pēdējās sērijas un visu, kas saistīts ar "Lo imperdonable"  :love:

+3

739

Muusu saldais forshais paariitis.ak man vinji abi taa patiik.abi ir kljuvushi par vienu no maniem miiljaakajiem paariem super! :love:  :) Ir tik ljoti briesmiigi zheel,ka jau  tuuliit telenovele buus beigusies,bet es gribu ticeet tam,ka shos abus redzeesim veel kaadreiz.anu Brendu paziistam labi un arii ivans vairs nav nekaads sveshinieks( ja sho manu teikto lasiitu Kresensio,tad man paaris stundu ilga moraale buutu garanteeta :D ).

0

740

Jā, vēl tikai šī nedēļa un nākamā pirmdiena, tad telenovele būs beigusies. No visām trim pašlaik rādītajām aktuālajām telenovelēm šī ir vislabākā, tāpēc var saprast, kāpēc tai ir pievērsta tik liela uzmanība.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Lo imperdonable / Māksla piedot (Televisa, 2015)