TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Lo imperdonable / Māksla piedot (Televisa, 2015)


Lo imperdonable / Māksla piedot (Televisa, 2015)

Сообщений 741 страница 760 из 811

741

+5

742

Cik jauki,ka vinji tieshaam ir kopaa!Es ljoti par vinjiem priecaajos!Anas Brendas izveele attieciibaa uz Ivanu man ir pieraadiijusi,ka gadiem nav noziimes.Proti var buut divdesmitgadniece ar kaut ko kopaa ar shaada vecuma viirieti.Spriezhot peec taa kaadas vinjai bija ieprieksheejaas attieciibas,tad Ivans manupraat vinjai ir labaakaa izveele.Vinjsh tomeer ir jau nobriedis viirietis,kursh ir speejiigs uznjemties atbildiibu(luugums nepadomaat,ka visi jaunaaki par Ivana vecuma viirieti ir piena puikas.Taa nav un es negribu,lai kaada to taa saprot.visi nav ir arii praatiigi),bet es to saku arii peec savas mazaas pieredziites.Taadeelj,ja man buutu tagad jaaizveelas starp sava vecuma puisi un taadu viirieti kaa Ivans vai jebkursh cits vinja vecuma simpaatisks viirietis.Tad es dotu priekshroku otrajam variantam nevis sava vecuma puisim.

0

743

+2

744

Paldies par ieliktajiem video,Enjgjeliit!Tik foirshi iemest acis aizkadraa un paskatiities kas un kaa tika filmeets un likts kopaa!

+2

745

Biju domājusi uz aptauju atbildēt pēc pēdējās sērijas noskatīšanās, bet vēlreiz to pārlasot, sapratu, ka visas nominētās situācijas jau ir bijušas, tāpēc atbildēšu tagad

1. romantiskākā aina-Veronikas dzimšanas diena, it sevišķi epizode, kurā Veroniku garās ejas galā sagaida Martins. Lai gan atzīšos, ka arī mana mīļākā Veronikas un Martina romantiskā aina netika nominēta.
2.spriedzes aina-Veronika cieš autokatastrofā, jo tas tiešām bija ļoti satriecošs un iespaidīgs skats.
3.aizkustinošākā aina-Martins pie Veronikas zārka, jo redzot, cik ļoti Martins cieš, bija jāraud līdz ar viņu.
4.nepiedodamākā ļaunprātība-Virhīnija nogalina Matildi-it sevišķi tādēļ, ka viņa ļoti aukstasinīgi pabeidza iesākto līdz galam.
5.dramatiskākais brīdis-Martins uzzina, ka Veronika gājusi bojā, jo ar neapbruņotu aci bija redzams, cik ļoti viņu satrieca šī traģiskā vēsts.

+4

746

Paldies :) Tā ir lieliska doma, 'pacelt' no jauna šo aptauju par mīļākajām ainām. Tie, kas ieinteresēti, lūdzu, uzrakstiet vai piespiediet plusiņu. Un tad jaunnedēļ izveidošu lielo LI aptauju, ja būs jēga.

+4

747

Jaa,taa kaa diemzheel seriaals strauji tuvojas  beigaam(un man ir ljoti skumji to apzinaaties),tad es arii sapratu,ka vajag atbildeet uz shiis taa teikt nosleeguma aptaujas jautaajumiem.

Romantiskaakaa aina-Es izveelos piekto variantu.Proti Vero dzimshanas diena un protams arii ejas galaa Martins ar sarkanu rosi tokaas(lai gan atziishos,ka personiigi man visromantiskaak likaas tas kaa martins luudza sievai piedoshanu).

Labaakaa spriedzes aina-Sheit es svaarstos starp to variantu,kur Martins izglaabj Vero no degoshaas maajas un starp to,kur vinja ciesh autoavaarijaa.Nezinu man shermulji paar kauliem skreeja abos variantos.Bet laikam jau likshu par labu tai autoavaarijai,jo taa tieshaam izskatiijaas ljoti shausmiigi.

Aizkustinoshaakaa aina-Te nu man arii nav variantu.Viennoziimiigi pats peedeejais,kur Martins pie zaarka atvadaas no Veronikas.Veerojot to ainu pati arii apraudaajos.Ivans savu varoni shajaa epizodee atveidoja nu tik pastiesi un emocionaali,ka pat man bija asaras aciis un bija jaaraud.

Nepiedodamaakaa ljaunpraatiiba-Te nu atkal es nevaru izshkjirties starp variantiem,ka Virhiinija nogalina Matildi un ka Martins dzird,ka Virhiinija nomelno vinja sievu sakot,ka Veronika bija Demetrio miiljaakaa.Laikam shoreiz arii man naakas teikt,ka tomeer vistrakaak bija tas cik Aukstasiniigi Virhiinija nogalinaaja Matildi.Taatad tieshji Matildes slepkaviiba manaa skatiijumaa bija briesmiiga,lai gan arii tas,ka vinja apmeloja Veroniku kaa rezultaataa Martins nodariija paari nepareizajai sievietei man liekas tikpat traki.

Dramatiskaakais briidis-Jaasaka,ka man personiigi likaas tas briidis,kad Martins uzzinaaja,ka sieva ir mirusi.Varu godiigi pateikt,ka daudz netruuka,lai es saaktu raudaat Ivanam liidzi.Vienu briidi pat sametaas baisi,jo es pirmo reizi redzeeju,ka viirietis var tik ljoti paardziivot sievas naavi.Protams viirieshiem arii ir juutas un zinu,ka Ivans tikai teeloja,tachu tas nemazinaaja to sajuutu.Tieshi otraadi es ar baileem uz vinju skatiijos un asaraam aciis,jo vbija ljoti zheel vinja.Pirmo reizi redzeeju,ka viirietis var ciest tik milziigas saapes,kas vinju pilniigi plosa no iekshpuses.Arii Matildes beeres man likaas dramatiskas un ljoti skumjas.Tachu es personiigi palieku pie pirmaa sava varianta.Proti,kad Martins uzzina,ka miiljotaa ir mirusi.

+4

748

Romantiskākā aina - Man ļoti patika, ka Martins mēģināja atgūt Veronikas mīlestību, tāpēc es teikšu, kur Martins romantiski vakariņoja ar Veroniku un parādīja zvaigzni viņas vārdā nosauktu.
Spriedzes aina - Viennozīmīgi avārija, jo tiešām tā izskatījās šausmīga.
Aizkustinošākā aina - Martins pārdzīvo par Veronikas nāvi
Nepiedodamākā ļaunprātība - Kur Virhīnija nogalināja Matildi.
Dramatiskākā aina - Kad Danielu nogalināja un visi saskrēja dzīvokli un uzklupa viens otram.

+4

749

Viss jau ir skjaisti un labi.Bet tikai man peedeejaa seerija likaas taada na hudoj kanets savilkta.Proti kaadeelj Emiliano bija kopaa ar Nansijagu,ja gribeeja preeceeties ar Klaudiju??Kas notika ar Aaronu??Kur tad bija Martina un Veronikas beerni vai vismaz tas,ka vinja pasaka,ka ir staavoklii??Taa jau seriaals ir lielisks un ir starp maniem favoriitiem,bet daudzas lietas man likaas liidz galam nesaprotamas.

0

750

+2

751

Lielā aptauja par telenoveli "Māksla piedot"! ŠEIT

http://i70.fastpic.ru/big/2016/0620/d6/1fa850a020e2c8eb4abbd12c92d9eed6.jpg

+1

752

Pēdējā sērija šķita kā tāds dīvains sapnis-vēl tikko visi līksmoja Blankitas un Arturo kāzās, kad tās pēkšņi tās pārtrauca ļaunās trijotnes-Virhīnijas, Ārona un Manuela aktivitātes. Manuela sirdsapziņu pēdējā brīdī atmodināja vectēva parādība un ne velti Manuels pašnāvību izdarīja pakaroties, jo sevi noteikti asociēja ar Jūdasu, jo Jūdass simbolizē savu pašu tuvāko nodevēju. Jā, pēc Manuela nāves, Virhīnija un Ārons palika vienīgie ļaundari, bet cietumā nonāca vienīgi Ārons (kaut arī neparādīja, kur tieši Veronika veda savam zirgam piesaistīto Āronu, tomēr varēja visa notiekošā saprast, ka ved viņu nodot varas iestādēm), jo Virhīnija labāk izvēlējās nāvi, nevis mūža ieslodzījumu, un to var saprast, jo kāda gan dzīve viņu sagaida turpmāk? Selma visu šo laiku aizstāvēja Virhīniju, un arī tagad apliecināja viņai savu mīlestību, taču Virhīniju tas neaizkustināja, vēl vairāk-viņa gribēja Selmu paraut sev līdzi, tikai Veronikas iejaukšanās izglāba Selmu no drošas nāves. Viss varbūt būtu bijis citādi, ja Selmai ne no viena, arī Virhīniju ieskaitot, nebūtu jāslēpj, ka ir Virhīnijas īstā meita, jo Selma, savā vainas apziņā,  ka pašas miesīgā meita visas pasaules priekšā jāuzdod par audžumeitu, nebūtu Virhīniju akli mīlējusi un lutinājusi, neredzot vai negribot redzēt meitas negatīvās īpašības. Tomēr labāk visu saprast un atzīt savas kļūdas pēdējā brīdī, nekā nekad, un iespējams tieši tādēļ Horhe tomēr palika kopā ar Selmu, jo novērtēja viņas spēju visu saprast un nožēlot. Taču vislielāko neizpratni raisīja Nansijagas un Emiliāno liktenis-kāpēc gan viņiem bija jāiet bojā, bet galvenais-kāpēc Emiliāno vairs nebija kopā ar Klaudiju, bet gan ar Nansijagu ? Vai tiešām Emiliāno kā zibens no skaidrām debesīm skāra atskārsme, ka viņa īstā mīlestība ir nevis Klaudija, bet gan Nansijaga? Jā, Horhe, kaut arī apgalvoja, ka ir tik smagi zaudēt dēlu, nemaz neizskatījās pēc bēdu sagrauta tēva, šķita, ka viņš runā par kāda pavirša paziņas, nevis pats par savu dēlu. Veronika un Martins sev tik nozīmīgā vietā-pie ūdenskrituma-atjaunoja savu laulības svētsolījumu Dieva un savu vistuvāko priekšā, jo pēc visa pārdzīvotā, var dzīvot tālāk.

+2

753

Terēze написал(а):

Taču vislielāko neizpratni raisīja Nansijagas un Emiliāno liktenis-kāpēc gan viņiem bija jāiet bojā, bet galvenais-kāpēc Emiliāno vairs nebija kopā ar Klaudiju, bet gan ar Nansijagu ? Vai tiešām Emiliāno kā zibens no skaidrām debesīm skāra atskārsme, ka viņa īstā mīlestība ir nevis Klaudija, bet gan Nansijaga? Jā, Horhe, kaut arī apgalvoja, ka ir tik smagi zaudēt dēlu, nemaz neizskatījās pēc bēdu sagrauta tēva, šķita, ka viņš runā par kāda pavirša paziņas, nevis pats par savu dēlu.

Es tev piekrītu par šo. Nesaprotu kur palika Klaudija un kāpēc Emiliāno bija kopā ar Nansijagu. Un tiešām Horhe neizskatījās sagrauts. Varbūt tāpēc, ka tie notikumi notika ātri, jo visu mēģināja iekļaut vienā sērijā.

+1

754

Jo ilgāk nākas gaidīt, jo lielāka laimes sajūta, kas tas brīdis pienāk! Ana un Ivans vienlaicīgi savos profilos nopublicējuši pirmo oficiālo abu attiecības parādošo bildi. Ir pirmā atvaļinājuma diena.
Fani sajūsmā!
:love:

https://pbs.twimg.com/media/CmOEeQFWgAANuY_.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CmOEe9hXIAAVXdk.jpg

+7

755

Ak Dievs,cik jauka zinja!Tas ir tik superjauki,jo vinji ir burviigs paaris kaa seriaalaa taa arii reaali!Arii es esmu par to sajuusmaa.Cerams,ka shiis attieciibas Anai buus labas un ilgas,jo zinot kaadas bija vinjas ieprieksheejaas.Un Ivans lai sargaa taadu jaukumu kaa shii meitene.Vinji abi ir viens no maniem miiljhaakajiem paariem.Es ljoti labi saprotu kaapeec Ana izveeleejaas Ivanu arii es nelaistu garaam taadu viirieti.Man vinji abi ljoti patiik. :love:

+3

756

http://sd.uploads.ru/1bPhS.jpg

+5

757

Ak cik burviiga bilde.Ivans un Ana Brenda muusu saldais paariitis uz rozhu fona izskataas vienkaarshi dieviigi! :love: Pilniigi kaa kjirsiishi uz kuukas shis briinumjaukais paaris.Ljoti briesmiigi skaista bilde! :love:

+3

758

Pamēģināju.. Cerams citreiz būs labāk! :)

Patīk?

+7

759

Paldies,ljoti jauks video.Skatiijos ar platu smaidu.Ak,Anai Brendai taa mirdz acis katru reizi,kad vinja skataas uz Ivanu.Nav briinums,ka tagad abi ir oficiaali kopaa.Ivanam rokaas ir iists daargums to uzreiz var redzeet. :love: Un ir pilniigi saprotami kaadeelj Ana Brenda arii vinju izveeleejaas kaa savu viirieti. :love:  :)  :flirt:

+3

760

Paldies par skaisto video, ļoti veiksmīgi izvēlētas Veronikas un Martina romantiskās ainas, kuras skatīties ir patiesa bauda!

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Lo imperdonable / Māksla piedot (Televisa, 2015)