TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » : Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu 2?


: Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu 2?

Сообщений 121 страница 140 из 206

121

Krītošais sniedziņš aiz loga mani ir iedvesmojis uz mazliet ziemīgāku bildi. :)

http://www.bildites.lv/images/zthhsuwc/21904/thumbnail

+5

122

Cik skaista bilde.Paldies,ka izveidoji kaut ko ziemiigu un skaistu. :)

+3

123

Paldies par burvīgo bildi!

+3

124

Kā vienmēr - ļoti skaisti! :)

+4

125

Jā, jaukum, tev jau atkal ir izdevies izveidot ļoti skaistu bildi!  :flirt: :love: Malacītis! ;)

+1

126

Kā pasakā  :love:

+1

127

Paldies meitenes par daudz labiem vārdiem! Priecājos, ka jums patīk! :)

+3

128

ko mēs bez Tevis iesāktu, kas rada mums regulāri jaunus skaistumus? :love:

+4

129

Paloma написал(а):

ko mēs bez Tevis iesāktu, kas rada mums regulāri jaunus skaistumus?

Aww, cik jauki! Cenšos  :blush:

+3

130

Jauns gads un jauna bilde!  :flirt:

http://s5.uploads.ru/t/hqfeW.png

P.S. Heidy, man kaut kā fotošops nedraudzējas ar to uzrakstu Telenoveles.lv. Vari uzlikt? :)

+6

131

Heidijs mūsu dvēseļu priecētāja ar skaisto literatūru un bildēm  :love:
Tik Skaaaaisti!!!

+4

132

Ļoti skaisti, jaukum, tiešām!!! :love:  :flirt: Tu tiešām esi profiņš ne tikai literatūras jomā, bet arī bilžu veidošanā! ;)

+3

133

O,jaa,es nevaru meiteneem nepiekrist.Tu tieshaam to proti ljoti labi.Un bilde ir ljoti skaista. :love:  :)

+2

134

Paldies!  :flirt:  Prieks censties!

+4

135

Wow, cik skaisti! Visas bildes ir bijušas skaistas, bet šis laikam ir mans favorītu favorīts. Ieliktu vēl 100 plusiņus, ja būtu iespējams :love:

+5

136

Tev tiešām vienmēr izdodas izveidot burvīgas foruma titulbildes, un arī šī nav izņēmums! Paldies!

+3

137

Mīļš paldies meitenes! :)

+3

138

Skaisti kā vienmēr! Man, protams, uzreiz acīs iekrita tieši pretī skatošā Silvija! :love:

+2

139

Paloma написал(а):

Skaisti kā vienmēr! Man, protams, uzreiz acīs iekrita tieši pretī skatošā Silvija!

Cik sen tu te nebiji :O Man arī vienmēr skatiens sastopas ar Silviju :D

+1

140

Tuvojas jauns mēnesis un Valentīndiena, tāpēc piedāvāju, ka šoreiz bilde varētu būt romantiskāka un ne ar ierastajiem aktuālajiem seriāliem! Lūdzu, uzrakstiet līdz šīs nedēļas beigām PĀRUS kurus vēlētos redzēt bildē.

Gaidu no katras kādus divus, trīs savus iecienītākos pārus no seriāliem, kurus vēlaties redzēt romantiskā februāra bildē!  :flirt:

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » : Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu 2?