TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Мажор [2014]


Мажор [2014]

Сообщений 1 страница 20 из 59

1

http://sf.uploads.ru/t/gMisG.jpg

Таких, как наш главный герой Игорь Соколовский, называют мажорами. То есть, детей высокопоставленных, богатых родителей. Наш герой имеет юридическое образование, но ни одного дня не проработал. Безответственный прожигатель жизни. В один из загулов ночью он вступился за приятеля, подрался с полицейскими, выбил табельное оружие у офицера… В итоге отец лишает героя всего и отправляет работать в отделение полиции — то самое, в котором служат ночные полицейские. Его, мажора, там не ждут. Его презирают. Но именно там он начнет становиться мужчиной, встретит свою любовь и найдет убийцу мамы.

Отредактировано Mariposa (06.01.2015 10:06)

0

2

Šis ir mans pēdējā laika iecienītākais seriāls. Pirmajā sezonā diezgan maz sēriju (~ 12), bet līdz pusei jau esmu tikusi un gan jau pa nedēļas nogali pabeigšu. Seriāls ir par vieglprātīgu bagātnieka dēlu Igoru, kurš iekļūst nepatikšanās ar policiju. Tā kā tā jau ir kurā reize, tad šoreiz viņa tēvs izdomā, ka vairs neatbalstīs dēlu un atņem viņam kredītkartes utt. un Igoram atrod darbu policijā. Tur galvenais varonis ne tikai sāk mainīties, bet arī sāk izmeklēt savas mātes nāvi. Nu īstenībā diezgan interesants seriāls ar visādiem notikumiem un tik foršs varonis, man jau allaž tuvi tie pagātnes mocītie varoņi, kuri sākumā tiek parādīti kā nelieši, bet beigās izrādās, ka dvēselē tur ir daudz, daudz vairāk. Un viņa attiecības ar kolēģiem...tik smieklīgas, neviens viņu tur neuztver nopietni, cenšas iekaustīt un iegāzt visu laiku..vienīgi Vika ( viņa priekšniece) viņu atbalsta...viņiem milzīga ķīmija, lai gan no otras puses grūti viņus kā pāri iedomāties, jo viņam bijusī līgava ir lieliskā aktrise, ar kuru viņš pāri veidoja jau seriālā "Slēgtā skola" ( Liza un Makss). Bet šeit viņu attiecības savādākas un ātri jau beidzās, jo viņš policijai nodeva savas līgavas brāli, kas bija arī viņa labākais draugs, bet cik sapratu, tur kaut kas starp abiem vēl notiks utt. Jā, seriāls ar mistisku, noslēpumiem, lielisku galveno varoni (Pāvels tiešām brīnišķīgs aktieris, viņam piestāv šādi tēli - ar humoru, slikto un labo pusi, pretrunu plosīti. Patīk, ka viņš pamazām atsakās no visa, kas viņam agrāk bija tuvs ( izklaides, meitenes, alkohols, nauda, mašīna, slikta kompānija un ieradumi) un pievēršas nopietni savam jaunajam darbam. Pārmaiņas no pirmās līdz septītajai sērijai ir vērā ņēmamas un interesanti arī vērot, kā tās notiek..kā citi cilvēki un viņu rīcības to ietekmē.

Kopumā ļoti aizraujošs seriāls, bet cik sapratu, otrā sezona laikam tikai rudenī būs. Baigi vēlu, bet ok, tikmēr varbūt Heidijs būs noskatījies! (Ceru, ka iedvesmoju Tevi) Skaties, Heidij! :D

0

3

Ha ha, viltīgā :D Sākumā nesapratu, kādā veidā tiki pie tādas izvēles, bet kad sapratu, kas par aktieri galv. lomā, tad visu sapratu :D
Bet nu jā - ieinteresēja. Tikai sākumā citi jāpabeidz seriāli, kas iesākti :D
1 sērija ilgst 40 min?

0

4

aNgeL написал(а):

Sākumā nesapratu, kādā veidā tiki pie tādas izvēles, bet kad sapratu, kas par aktieri galv. lomā, tad visu sapratu :D

Ir, ir viltīgā! :D Es arī no sākuma nesapratu, kāpēc viņa sākusi skatīties kaut kādu jaunu krievu seriālu, bet kad es arī sapratu, kas par aktieri ir galvenajā lomā, tad man arī viss tapa skaidrs! :D
Es nezinu, vai skatīšos, bet varbūt ka, arī iemetīšu aci kadā sērijā! :) Tā jau it kā pēc tava apraksta, jaukum, izklausās interesants, bet man tagad atsākās prakse un nezinu kā būs ar tiem laikiem! :) ;)

0

5

aNgeL написал(а):

Ha ha, viltīgā  Sākumā nesapratu, kādā veidā tiki pie tādas izvēles, bet kad sapratu, kas par aktieri galv. lomā, tad visu sapratu

Nu jā, Pāvels nospēlēja savu lomu, lai gan laikam tomēr vairāk viņa personāžs, kurš man arī ir diezgan tuvs, ņemot vērā to, no kā es parasti iedvesmojos! :D

aNgeL написал(а):

Bet nu jā - ieinteresēja.

Wii, misija izpildīta! :)

aNgeL написал(а):

1 sērija ilgst 40 min?

Jā, laikam. Nu ne garāka par 50 min katrā ziņā :D Lai gan man par īsu tās sērijas, jo interesanti un vienmēr intriģējošos brīžos beidzas, tā kā vēl vairāk.

0

6

Forsteriāna написал(а):

Es nezinu, vai skatīšos, bet varbūt ka, arī iemetīšu aci kadā sērijā!

Būtu forši! :) Nu es saku, diezgan ātri var noskatīties seriālu, nu vismaz es pa nedēļas nogale sešas sērijas noskatījos. Nu kas tur trīs stundas dienā ziedot seriālam :D :D

0

7

Pavilkos es, jaukum un jau noskatījos pirmo sēriju! :D Man patika un ieinteresēja, tāpēc skatīšos tālāk! ;) Kā reiz nesen atcerējos Slēgto skolu un protams, arī Pašu Prilučniju un nodomāju, ka tik sen viņš nekur nav redzēts un re kā, tu ieliki info par šo seriālu un tagad man ir ko skatīties! :D Man ļoti viņš šeit patika, tiešām un arī tā aktrise, kas SS spēlēja Ļizu, šeit man patika. Vispār Valērija un Igors tāds skaists pāris bija, taisni žēl, ka viņiem viss beidzās, bet tajā pašā laikā, man ļoti gribās redzēt, kas notiks starp Viku un Igoru! :) Pirmās sērijas beigās man Igora mazliet žēl palika, kad Valērija viņam to saderināšanās gredzenu nosvieda zemē, jo viņš pēc tam tāds skumīgs, manuprāt, palika, bet varēja redzēt, kā viņš pamazām jau mainās un tas jau man ļoti patīk, jo sērijas sākumā man galīgi nepatika kāds viņš bija! :)

Nju jā, jaukum, es tad arī tomēr skatīšos un varēsim visas trīs apspriest un pārrunāt katras sērijas notikumus! Sērija ilgst 54 minūtes! ;)

Отредактировано Forsteriāna (06.01.2015 18:28)

0

8

Nju tātad, tiku līdz 7 sērijai, palikušas vēl piecas ko skatīties! :D Man arvien vairāk patīk Vika&Igors un atšķirībā no tevis, jaukum, es viņus varu iedomāties kā pāri, tieši tāpēc, es viņu dēļ turpināšu skatīties tālāk! :love: ;) Paldies, ka iedvesmoji sākt skatīties šo seriālu! ;) :)

0

9

Forsteriāna написал(а):

Paldies, ka iedvesmoji sākt skatīties šo seriālu!

Prieks, ka iedvesmoju skatīties un pievienojies man :)

Forsteriāna написал(а):

Man arvien vairāk patīk Vika&Igors un atšķirībā no tevis, jaukum, es viņus varu iedomāties kā pāri, tieši tāpēc, es viņu dēļ turpināšu skatīties tālāk!

Nu jā, ir viņiem ķīmiski mirkļi... Sākumā skatoties, šķiet, ka Igoram daudz vairāk piestāv Ļera ( tīri vizuāli un pēc rakstura,...viņi smuki kopā izskatās), bet jā, neliek baigi jūsmot, jo redzams, ka viņu attiecības vairāk būvētas uz izdevīguma, kaut vai Igora briesmīgais bildinājums... bez maz vai še ņem gredzenus :D, tāpēc, jā ar Viku daudz skaistāk un patiesāk viss. Pilnīgi kaitina tas Karalis vai kā viņu tur sauca, kas jaucas par vidu :D

Forsteriāna написал(а):

Bet varēja redzēt, kā viņš pamazām jau mainās un tas jau man ļoti patīk, jo sērijas sākumā man galīgi nepatika kāds viņš bija!

Nu jā, tā cilvēcība jau viņā iekšā bija, to varēja redzēt pēc tam, kad viņš nodeva savu labāko draugu policijai. Lai gan nez, man viņš patika arī sākumā, it īpaši tā aina, kur viņš sapīpējas zāli un nopratināja Vikas lācīti :D :D Nevaru sagaidīt, kad tikšu līdz pārējām sērijām, lai gan tad prieks būs īss un jāgaida līdz jaunajai sezonai ilgi būs :D

0

10

:love:

0

11

Mariposa написал(а):

Pilnīgi kaitina tas Karalis vai kā viņu tur sauca, kas jaucas par vidu :D

Viņu sauca Koroļovs un jā, man arī viņš kaitina ļoti, ka jaucās šiem tur pa vidu! :D  :angry:

Paldies par video, būs jāpaskatās! ;)

0

12

Forsteriāna написал(а):

Viņu sauca Koroļovs un jā, man arī viņš kaitina ļoti, ka jaucās šiem tur pa vidu!

Jā, nezinu, kā tālākas sērijās, bet nepatīk Koroļova attieksme pret Igoru. Ok, var nepatikt cilvēks, bet ne jau visu laiku censties ieriebt par katru sīkumu un tā viņa uzvedība - briesmīga. Laikam jau no sākta gala greizsirdīgs Vikas dēļ, lai gan nebija jau īsti par ko. Gan jau izjūta konkurenci, tomēr Igors bagāts, izskatīgs utt.

0

13

Noskatījos arī atlikušās sērijas:

Spoileris

Vārdu sakot, visus Igora tuvos un pazīstamos nogalināja, tai skaitā Ļeru, viņa tēvu, viņa draugu Stasu un vēl citus, bet pašu Igoru beigās apcietināja, jo beigās viņš uzzināja, kas stāv aiz tām visām slepkavībām un tas izrādījās viņa tēva bijušais biznesa partneris un gribēja viņu nogalināt, bet nesanāca un tāpēc Igoru arestēja! Ar Viku viņiem bija viens skūpsts, bet viņa pati viņu noskūpstīja un vēl pēc tam iepļaukāja, taču beigās man viņas ļoti žēl palika, kad viņa noskatījās kā apcietina Igoru! Viņi viens uz otru skatījās un viņa raudāja! Diezgan skumjas beigas, tiešām!  :'(  :(

Žēl, ka tik ilgi līdz rudenim jāgaida 2 sezona, bet ir tā vērts, jo es noteikti skatīšos tālāk! Man patiešām patika! :yep: Gaidīšu jūsu komentus, jaukum un Eņģelīt! ;)
Un video ir ļoti, ļoti skaists, romantisks un vnk burvīgs! :love:

Отредактировано Forsteriāna (07.01.2015 12:08)

0

14

Forsteriāna написал(а):

Noskatījos arī atlikušās sērijas:

Wow, cik tu aša un prieks, ka turpināsi skatīties tālāk! :) Man svētdien Mažora maratons būs :D

0

15

Diemžēl pa brīvdienām tikai vienu sēriju paspēju noskatīties. Interesanti, kas cenšas Igoru nogalināt un vai tam ir saistība ar to, ka viņš cenšas atklāt savas mātes nāves apstākļus? Nu visticamāk jau, ka jā, ja jau viņa tēva mīļākā mirusi tādā pašā nāvē kā iepriekšējais upuris, kas bija saistīts ar Igora mātes lietu. Kādu laiku es domāju, ka iespējams Igora tēvs ar to saistīts, bet tagad, kad viņu apsūdz lielāka pārliecība, ka tā nav, jo viss pārāk paredzami būtu. Varbūt jau motīvs viņam būtu, bet nu diez vai. Vairs nav manā sarakstā kā potenciālais slepkava :D
Vikas un Igora ainas tik jaukas - dzīvoklī un pēc tam lietū, kad viņa zināja, kur viņš atrodas un atrada viņu.  :love:  Prieks, ka arī kolēģi draudzīgāki paliek, nu, protams, izņemot Koreļevu. Interesanti, kā viss atrisināsies :)

0

16

9.- 10. sērija.

Ak, tik interesanti, žēl, ka man tikai divas sērijas atlikušas :D Bet priecē, ka seriālam būs turpinājums!

Redz, kāpēc Igors pārdeva savu mašīnu...Vikas dēļ  :love:  Tik jaukas viņu ainas un tas, ka Vika pati viņu noskūpstīja liecina par daudz ko, jo Igors diez vai pats par šādu soli izšķirtos.. lai gan, kas zina! Bet var redzēt, ka Vika tiecas pēc Igora...tie zvani un tas, ka viņa nepārtraukti uztraucas par viņu, meklē viņu...atbalsta. Daudz viņiem jauku ainu un hahaa, un tā aina, kurā Igors pateica, ka viņa viņa sieva :D

Foršas Vikas atbrīvošanas ainas, beidzot Igoram un Koroļevam bija jāsadarbojas un K. atzina, ka I. noderīgs komandai.  Diez vai labākās attiecības viņu starpā var iedomāties, zinot, ka Vika tur abiem pa vidu...

0

17

:love:

0

18

Jaukum, paldies par brīnišķīgo video! ;) Ļoti, ļoti patika! :love: Gaidu, kad nostkatīsies visu, jo pēdējā 12 sērija, manuprāt, tev varētu nepatikt, it sevišķi beigas, bet es labāk klusēju un neko nespoilerošu! :D ;)

0

19

Forsteriāna написал(а):

Gaidu, kad nostkatīsies visu, jo pēdējā 12 sērija, manuprāt, tev varētu nepatikt, it sevišķi beigas, bet es labāk klusēju un neko nespoilerošu!

Ja beigas ir dramatiskas, tad man jebkurā gadījumā patiks :D

Runājot par video, es gribu savu uztaisīt ar Viku & Igoru ! Bet tas baigi daudz laika paņem, tāpēc neesmu pārliecināta pašlaik, bet vēlme ir.

0

20

Beidzot noskatījos visu!

11. & 12. sērija

Jā, seriāls beidzās interesanti ar daudziem jautājumiem - kas notiks ar Igoru? Vai Koroļevs aizies no darba? Vai Igora vecāku slepkavu sodīs? Kas būs ar Igora un Vikas attiecības?
Vispār interesanti ar tām slepkavībām, ka visām viens rokraksts... Tik žēl Igora, zaudēt visus sev tuvos cilvēkus ( nu par Ļeru to īsti nevarētu teikt, jo bija redzams, ka viņam nav vairs jūtu pret viņu un ka viņš izturas visai vēsi un atturīgi. )
Runājot par Viku un Igoru...viņš pateica, ka mīl viņu, tikai žēl, ka ne viņai, tāpat Vika izvēlējas Igoru, tikai to viņam tā arī nepateica, jo visu izjauca slepkavības mēģinājums un tad jau nāca viss parējais, ka Ļera tur bija un gan jau Vikai arī nav viegli atzīt, ka viņa vēlētos būt ar viņu kopā, jo uzskata, ka viņam viņa nav vajadzīga...bet beigās jā, skumjas, bet tajā pašā reizē tik interesantas un dramatiskas..un ar to stiklu tik gudri izdomāts, laikam jau tomēr viņš gaidīja Igora atriebību.
Nu tagad atliek gaidīt jauno sezonu...interesanti, vai Igoru tikai apsūdzēs vai varbūt ieliks cietumā?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Мажор [2014]