TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Мажор [2014]


Мажор [2014]

Сообщений 21 страница 40 из 59

21

Vakar tiku pie pirmās sērijas :D
Pāvelam izdodas varoņus interesantus pataisīt. Patika Igora pirmās izmeklējamās lietas, lai gan abos gadījumos viņam palīdzēja "veiksme", ka pazīst "tumšos" cilvēkus. Un tajā pašā laikā dramatiski ļoti, jo nobraukta maza meitene.
Bet vispār netipisks Krievijas policijas seriāliem filmēšanas stils - parasti viss ļoti pelēks, tuvināts realitātei, bet šeit tik daudz krāsu kā Holivudas filmās.
Skaista ir aktrise kas atveido Viku.

+1

22

aNgeL написал(а):

Vakar tiku pie pirmās sērijas

Wiiii!! :) Heidijs par to tikai priecājas! :)

aNgeL написал(а):

Patika Igora pirmās izmeklējamās lietas, lai gan abos gadījumos viņam palīdzēja "veiksme", ka pazīst "tumšos" cilvēkus.

Hahaa, vai man tā šķiet vai tā arī bija, ka visur viņš tika cauri, pazīstot kaut ko un zinot kaut ko utt :D Tā kā viņš diezgan ietekmīgs :D

aNgeL написал(а):

Bet vispār netipisks Krievijas policijas seriāliem filmēšanas stils - parasti viss ļoti pelēks, tuvināts realitātei, bet šeit tik daudz krāsu kā Holivudas filmās.

Es arī to ievēroju! :)

0

23

Beidzot parādījušies arī Igora un Ļeras video! Tik skaists pāris, laikam jau Slēgtās skolas iespaidā, bet ja, šie divi video baigi smuki  :love:

+1

24

aNgeL написал(а):

Vakar tiku pie pirmās sērijas :D

Wow, Eņģelīt, prieks, ka beidzot tu tiki pie skatīšanās! :D ;)

aNgeL написал(а):

Bet vispār netipisks Krievijas policijas seriāliem filmēšanas stils - parasti viss ļoti pelēks, tuvināts realitātei, bet šeit tik daudz krāsu kā Holivudas filmās.

Es arī to ievēriju un man patīk, ka tā uztaisīja, jo uzreiz viss tāds gaišs un silts, nevis kā tiem Krievijas policijas seriāliem - tāds auksts un pelēks! :)

aNgeL написал(а):

Skaista ir aktrise kas atveido Viku.

Man ļoti patīk tā aktrise, tieši tāpēc, ka viņa tik skaista un vēl arī tāpēc, ka Vika tik labi izskatās kopā ar Igoru! :love: ;)

0

25

+1

26

Lūk, kādi jaunumi par 2 sezonu: :) ;)
http://www.bildites.lv/images/cig71d7rd4ke4cir9ei1.jpg

+2

27

Internetā jau pieejamas visas 2 sezonas sērijas. Tā kā Černobiļa beidzās un aizvien prasās pēc mana komentāra, tad šodien kā reiz varēšu sākt savu Mažora maratonu. :)

+2

28

Paldies, ka pateici! Es tad arī noteikti paskatīšos un ielikšu savu komentu! ;)

Отредактировано Forsteriāna (24.11.2016 19:32)

+2

29

Vakar noskatījos pirmo sēriju, bet šo to jau apskatījos arī uz priekšu. Patiesībā gribēju uzzināt, kas ir Katja un kāda loma viņai būs Igora dzīvē un video viņiem tiešām smuki, izskatās, ka tas nebūs vienas nakts romāns. Patiesībā viņi viens otram ļoti piestāv, aktrise ļoti skaista un viņiem ir tāds pievilkšanās spēks, bet ak, viņa būs Igora tēva slepkavas meita. Mmm, žēl :( Runājot par Viku, man nedaudz apnicis, ka viņa nevar izlemt. Tagad viņa nosūtīja sms, ka atcēlusi kāzas, bet kas to lai zina, kad uzzinās par Katju tad jau gan jau atkal metīsies Daņilam pakaļ. Skaidrs, ka Vikai aizvien būs nozīmīga loma Igora dzīvē un arī šajā sezonā būs kaut kādi pagriezieni abu attiecībās (beidzot!).

Starp citu man tomēr ļoti iepatikās Katja un izskatās, ka tālāk arī būs ko redzēt no abiem! :)

+3

30

Noskatījos otro sēriju un man aizvien vairāk iepatikās Nastja, tik jaukas ainas viņiem...tik rotaļīgas un nenopietnas..lai gan šajā sērijā arī jauka aina ar Viku, kad viņš atrada veidu kā iedot viņai slepus naudu, lai viņš nezinātu ka to no viņa. A vot otrs ar iedeva Vikas māsai, kura ir aizdomīga. Kaut ka neticu, ka viņa slima, jo tik ātri naudu pieņēma un neko neteica Vikai. Gaidu nākamo sēriju, kad atradīšu laiku noskatīties..katra zina esmu kluvusi par Igora un Nastjas fanu. Sorry, jaukum! Interesanti ka tev patika Nastja? :)

+2

31

Mariposa написал(а):

katra zina esmu kluvusi par Igora un Nastjas fanu. Sorry, jaukum! Interesanti ka tev patika Nastja? :)

Nekas, ir jau labi, bet es tik un tā palieku Vikas&Igora fane! :love: :D Pagaidām par pirmo sēriju tālāk neesmu tikusi un arī nezinu, kad turpināšu skatīties tālāk - šobrīd man vnk ir mazliet citas intereses, bet noteikti kaut kad skatīšos tālāk, tad arī varēšu pateikt savu viedokli par Nastju! :) Tu, jaukum, turpini tik skatīties tālāk un likt šeit komentus! :D ;)

+2

32

Forsteriāna написал(а):

Pagaidām par pirmo sēriju tālāk neesmu tikusi un arī nezinu, kad turpināšu skatīties tālāk - šobrīd man vnk ir mazliet citas intereses, bet noteikti kaut kad skatīšos tālāk, tad arī varēšu pateikt savu viedokli par Nastju!

Žēl. Nu neko, vārīšu te viena pati pagaidām! :D Man īstenībā pirmā sērija neraisīja interesi skatīties tālāk, bet otrā bija daudz interesantāka un Igors atkal bija savā stilā, tā kā ar nepacietību gaidu, kad atradīšu laiku tālāk skatīties. Ļoti interesanti, kurš ir tas, kurš vajā Igoru un vēlas viņa nāvi. Vienlaikus gan redzams, ka viņš spēlējas ar viņu...par ko liecina gandrīz uzbrukums Nastjai.

+2

33

Turpinu arī es šo seriālu. Noskatījos sešas sērijas (tikai 1.sez :D)
Man pat kā par mīlassstāstu nav intereses. Man interesanta detektīva puse,  Igora meklējumi pat mātes nāvi,  viņa attiecības ar kolēģiem. Vika man arī ļoti patīk, bet abu pāris nav man prioritātēs, kas liek turpināt skatīties. Seriāls pats par sevi foršs.

+3

34

aNgeL написал(а):

Man pat kā par mīlassstāstu nav intereses. Man interesanta detektīva puse,  Igora meklējumi pat mātes nāvi,  viņa attiecības ar kolēģiem. Vika man arī ļoti patīk, bet abu pāris nav man prioritātēs, kas liek turpināt skatīties. Seriāls pats par sevi foršs.

Man prieks, ka turpini skatīties! Man arī vairāk interesēja tie visi notikumi ap Igoru, viņš kā personība un tas, kā viņš rīkosies daudzās situācijas. Bet protams interesanti arī kā attīstās viņu attiecības ar kolēģiem.

+3

35

Pabeidzu pirmo sezonu. Viss tik skumīgi un traģiski...tik daudz nāvju ap Igoru. Nabags.
Bet tajā pat laikā atmiņā palika viens melnais jociņš, kad priekšnieks Igoram teica, lai viņš nestaigā ciemos pie cilvēkiem, jo viņam tas nepadodas. Tiklīdz pie kāda aiziet, tā to cilvēku atrod vannā ar pārgrieztām vēnām. Smieklīgs melnais humors šajā seriāla. Bet var atļaut pasmieties, apzinoties, ka tas tomēr ir seriāls nevis ziņas TV kanālos..
Skumīgi arī tas, ka viņš pārdeva dzelteno mašīnu. Cēla mērķa labā, bet tomēr skaisti skatīties uz skaistām lietām, nevis kā tagad viņam vecs BMW.

+3

36

Jauki, ka noskatījies! Es turpinu otro sezonu. Man arvien vairak iepatikas Igors un Katja :) un interesanti, ka tas, kas draud Igoram spelejas ar vinu, biedejot ar neistu spridzekli un utt. Un vel jauki, ka Igors un Žeņa palikusi labi draugi un tusejas kopa :D

+3

37

Mariposa написал(а):

Jauki, ka noskatījies! Es turpinu otro sezonu. Man arvien vairak iepatikas Igors un Katja  un interesanti, ka tas, kas draud Igoram spelejas ar vinu, biedejot ar neistu spridzekli un utt. Un vel jauki, ka Igors un Žeņa palikusi labi draugi un tusejas kopa

Es arī ķēros pie otrās. Man arī patīk Katja un Igors. Tā apnikuši tie trijstūri ar neiespējamām mīlestībām, draudzībām un citiem iemesliem pa vidu. Man ļoti patīk Vika, bet visas lietas, kas šķir viņu no Igora tik ļoti besī. Manis pēc viņi varētu kļūt par ļoti tuviem draugiem un ar to pietiktu.
Un piekrītu par Igora un Žeņas draudzību. Man tā patīk šie abi kopā. Igors palīdz Žeņam justies stilīgākam, kā mažoram un šīs ainas tik smieklīgas :D Prieks, ka arī Žeņam sāk veidoties romantiskas attiecības.
Igors ir tik burvīgs policists, jo viņš neuzvedas kā apmācīts policists, kas darbojas tikai saskaņā ar likumiem, bet gan izvērtē situācijas un vienmēr palīdz tiem, kas kļuvuši par situācijas upuriem. Mani uzjautrina, kā vienmēr visi izbrīnās, kad uzzina, ka viņš ir policists, jo viņš pēc tāda neizskatās :D Visi viņa sakari, nauda, kuru pielieto, lai atrisinātu slepkavības...tik interesanti, jo nekur līdz šim nav redzēti bagāti policisti.

+3

38

aNgeL написал(а):

Man arī patīk Katja un Igors. Tā apnikuši tie trijstūri ar neiespējamām mīlestībām, draudzībām un citiem iemesliem pa vidu. Man ļoti patīk Vika, bet visas lietas, kas šķir viņu no Igora tik ļoti besī. Manis pēc viņi varētu kļūt par ļoti tuviem draugiem un ar to pietiktu.

Es tev piekrītu, jo Igora un Vikas attiecībās nav nekādas attīstības un viņa ir tā, kas visu laiku atstumj viņu no sevis, nekad neko nelaiž pateikt līdz galam utt. Toties Igoram un Katjai attiecības veidojas viegli, tajās ir patīkama rotaļība! Skaisti!  :love:

aNgeL написал(а):

Un piekrītu par Igora un Žeņas draudzību. Man tā patīk šie abi kopā. Igors palīdz Žeņam justies stilīgākam, kā mažoram un šīs ainas tik smieklīgas  Prieks, ka arī Žeņam sāk veidoties romantiskas attiecības.

Hhaaa, un aina, kur Igors mācīja Žeņam ēst smalkos ēdienus....tik uzjautrinoša! :D Tikai nabagam jau nav tik daudz naudas, lai tās bagātnieces izklaidētu!

Cik tālu tu esi tikusi?

+2

39

Mariposa написал(а):

Cik tālu tu esi tikusi?

Devīto sēriju skatos ;)

+2

40

aNgeL написал(а):

Devīto sēriju skatos

Pa kuru laiku tu skaties? :O Es tikai līdz piektajai tikusi un man sanāk labi ja divas nedēļā redzēt :D

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Мажор [2014]