TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Мажор [2014]


Мажор [2014]

Сообщений 41 страница 59 из 59

41

Ziemas vīrusiem ir arī daži plusi, dod iespējas noskatīties kaut ko :D
Pabeidzu otro sezonu. Pēdējās sērijās tik daudz šokējošu un arī traģisku notikumu :O Bet neieslīgšu detaļās, kamēr nenoskatījies pati.

+3

42

Veseļojies! :)

aNgeL написал(а):

Pabeidzu otro sezonu. Pēdējās sērijās tik daudz šokējošu un arī traģisku notikumu

Nu tas laikam nozīmē, ka būs arī trešā! :D

+2

43

Noteikti jābūt. Ar tādu finālu bez turpinājuma nevar :D Bet vajag laiku, lai psiholoğiski pārdzīvotu tos notikumus...

+2

44

Man tik žēl Katjas. :( Viņi ar Igoru tik saskanīgs pāris, šis vēl iepriekšējā sērijā saka viņas tēvam, ka mīl viņu un mēģina viņu atgūt, a nākamajā jau pārguļ ar Viku. Noteikti daudzi fani jau gaidīja šo Vikas un Igora mirkli, bet es tā "iemīlējos" viņa pārī ar Katju ! Un tagad vēl Vika stāvoklī... dažreiz nesaprotu, cik tur laiks pagājis, vai tad jau viņa varētu būt? :D Bet nu ok, pieņemsim ka tā, interesanti, kas tālāk notiks, kulminācija jau gandrīz klāt, jo tagad Koroļevam uzdots nogalināt Igoru. Bet awww, Žeņa bildināju savu draudzeni (ok bildinājums tads pheee,) bet tik un ta jauki!  :flirt:

+3

45

Mariposa написал(а):

Viņi ar Igoru tik saskanīgs pāris, šis vēl iepriekšējā sērijā saka viņas tēvam, ka mīl viņu un mēģina viņu atgūt, a nākamajā jau pārguļ ar Viku. Noteikti daudzi fani jau gaidīja šo Vikas un Igora mirkli, bet es tā "iemīlējos" viņa pārī ar Katju !

Njāa.. man ar likās tas viss neiederīgā brīdī, kad katrs tiekas ar citu cilvēku..Viss tik tīri, balti un skaisti parādīts, bet aiz tām sienām realitātē atrodas Danilo un Katja... :/

Mariposa написал(а):

Un tagad vēl Vika stāvoklī... dažreiz nesaprotu, cik tur laiks pagājis, vai tad jau viņa varētu būt?  Bet nu ok, pieņemsim ka tā, interesanti, kas tālāk notiks

Skatīties un sapratīsi :D Neko neteikšu

+3

46

aNgeL написал(а):

Skatīties un sapratīsi  Neko neteikšu

Nu man ir zināmas aizdomas :D

+2

47

Man palika tikai fināla sērija, bet jau tagad gaidu iespēju to noskatīties. Patiesībā man žēl, ka Daņila nomira (jo nu iespējamība, ka džipā bija Igors ir nereāla. Visticamāk viņi apmainījās ar mašīnām), lai gan viņš nekad nav man īsti paticis. Viss kaut kā viņa dzīvē beidzot sakārtojās - Vika lūdza, lai viņš prec viņu, gaida viņa bērnu un arī kara cirvi ar Igoru abi apraka un kļuva par draugiem, un te nu piepeši viss... dzīve apraujas. Un žēl protams Vikas, ko nu viņa darīs viena ar bērnu, ja vien Igors neatgriezīsies pie viņas, ko es tiešām negribu, jo viņš atkal kopā ar Katju. Viņi tik jauks pāris, protams, redzams, ka fiziskā puse abiem spēcīgāka, bet viņi ir ļoti ķīmiski- Igors ir laimīgs viņai blakus, to var redzēt viņa smaidā un acu skatienā, pieskārienos un rotaļībā, kurai abi ļaujas. Un patiesībā Vikai un Daņilam arī šajā kāzu sērijā bija pāris jaukas ainas, lai gan bija redzams, ka Vika greizsirdīga uz Katju. Prieks, ka Žeņa beidzot arī laimi atrada un viņa sieva tik forši smieklīga :D

Interesanti, kas ir tas, kuram vajag visu to izvērst pret Igoru un kā atrisināsies situācija ar Stasu!

+2

48

Man arī Daņils kā varonis ne pārāk patika, viņš ir pārāk impulsīvs un vienmēr visu risināja ar dūrēm. Manuprāt, viņš nesader ar Viku. Un īstenībā nav forši, ka viņi tā kā bija spiesti palikt kopā dēļ bērna, kad Vika jau bija skaidri nolēmusi visu starp abiem izbeigt, jo vairs nebija dzirksteles no viņas puses.
Bet tomēr tas ir viens no galvenajiem varoņiem, kas parādījās katrā sērijā un man nepatīk, kad nonāvē tādus varoņus. Tajā pat laikā mani sajūsmināja aina, kurā viņš ar Igoru salīga mieru. Abi bija tik priecīgi, pilnīgi redzams, ka jau sen gribējuši būt draugi, bet apstākļi neļāva.
Fināla sērija visvairāk ietekmē tieši Katjas un Igora attiecības, tā ka pēc fināla vispār nav skaidrs, kādas un ar ko būs Igora attiecības. Vismaz kādu laiku Katja noteikti negribēs būt ar viņu, man šķiet.

+2

49

aNgeL написал(а):

Fināla sērija visvairāk ietekmē tieši Katjas un Igora attiecības, tā ka pēc fināla vispār nav skaidrs, kādas un ar ko būs Igora attiecības. Vismaz kādu laiku Katja noteikti negribēs būt ar viņu, man šķiet.

Izklausās nejauki :D :(

+1

50

Noskatījos fināla sēriju - kā vienmēr daudz dažādu notikumu, un es teiktu, ka šī salīdzinot ar pirmo sezonu pat interesantāka bija. Tāpēc ar nepacietību gaidu trešo, kurai jāatbild uz tik daudz jautājumiem - par Viku, Katju un Igoru un ko tam vīrietim, kas visu izplānoja, vajag no Igora.

Ļoti žēl, ka viss tā sarežģījās Katjai un Igoram, tagad vēl viņas tēva nāve un tas, ka abu satikšanās bija kādas trešās personas ieplānota. Un ka viņš nodeva viņas informāciju, lai atriebtos.. nezinu, vai tur vēl kas saglābjams.

Iespaidīga bija arī Stasa nāves aina - tik aukstasinīgi..

Beigu beigās tomēr ļoti žēl, ka tajā visā pret Igoru iesaistīts arī policijas priekšnieks. Viņiem tik foršas attiecības un viņš arī tāds par visiem savējiem rūpējas... interesanti, kas tur notiks tālāk!

+3

51

Man katru otro sēriju radās galvā jautājums, vai policijas priekšnieks patiesībā nav kaut kur iesaistīts ar sliktajiem. Kaut kad vēlāk es to domu atmetu nedaudz, bet redz kā beigās izrādās.. No tā gan rodas daudz jaunu jautājums, kāds viņš patiesībā ir, kādi ir viņa mērķi utt.. Un ja priekšnieka priekšnieks nogalināja Igora māti, tad šķiet, ka nekas labs tur nevar būt. Īsāk sakot divas sezonas pagāja, bet pēc pēdējās sērijas vispār nekas nav skaidrs vairs :D
Tas, kas notika ar Katjas tēvu bija pārsteidzoši. Kaut kad maziņa domiņa bija galvā, ka viņš varbūt nav sliktais, bet viss bija tā uztaisīts, ka šķita, ka tomēr ir. Un patiesību viņš sāka runāt tikai pašās beigās..tik ilgi klusēja, tik varens likās, bet patiesībā baidījās no kāda.

3. sezonā šķiet, ka būs daudz pārmaiņu. Viens policists ir miris, otram jāiet dekrētā...tā kā būtu jābūt jauniem varoņiem? Varbūt Katja gribēs pievienoties policijai? :D

Bet tikmēr es nolēmu apciemot Amuleta pasauli :D :D  :love:

+3

52

aNgeL написал(а):

3. sezonā šķiet, ka būs daudz pārmaiņu. Viens policists ir miris, otram jāiet dekrētā...tā kā būtu jābūt jauniem varoņiem? Varbūt Katja gribēs pievienoties policijai?

Hahaaa, nja, Katju kaut kā grūti tur iedomāties! Tāda maza un trausla :D Bet interesanti, cik ilgs laika parāvums būs sākot trešo sezonu. Vikai bērns jau būs piedzimis vai būs pēdējie mēneši. Ja vispār būs pagājis laiks.

aNgeL написал(а):

Bet tikmēr es nolēmu apciemot Amuleta pasauli

To vienmēr patīkami apciemot! :D  :love:

+2

53

Mariposa написал(а):

To vienmēr patīkami apciemot!

ar pirmajām sezonām kaut kā grūtāk man tagad. Nav tādas aizrautības visas sērijas garumā, bet 5. joprojām liekas ļoti forša. Un īstenībā, lai cik apbrīnojami tas nešķistu, bet ļoti daudz kas ir aizmirsies, tādēļ interesanti skatīties :) Vienīgi joprojām ļoti smaga Kola un Fēbes dēļ... :(

+2

54

Seriāla "Mažors" 3 sezona iznāks 2018. gada rudenī. Jāgaida vairāk kā gads.

http://s7.uploads.ru/t/0dbna.jpg

+3

55

Wow...tik ilgi! Pusotrs gads sanāk..  :confused: Viss aizmirsīsies, kas notika pirmajās sezonās.

+2

56

aNgeL написал(а):

Wow...tik ilgi! Pusotrs gads sanāk.

Labi, ka vismaz šogad Černobiļa iznāks. :D

+1

57

Pabeigta trešās sezonas filmēšana. Šī būs visgarākā sezona un ierasto 12 sēriju vieta būs 16!

Pirmie foto no jaunās sezonas:

http://sa.uploads.ru/t/ogm1O.jpg
http://s4.uploads.ru/t/p2l9O.jpg
http://sg.uploads.ru/t/lnc9p.jpg
http://sg.uploads.ru/t/hjpHD.jpg

+3

58

+2

59

Šī trešā noteikti bija mana mīļākā sezona - kad "ļaunie" ar labajiem kopā strādāja, atriebības plāns, attiecības starp varoņiem un jaunie varoņi tik forši - katrai līnijai bija interesanti sekot līdzi. Man patika, ka seriālā nekad Igors tā arī neizvēlējās Viku vai Katju - it kā par abām rūpējās vienlīdzīgi, bet kaut kā tomēr bija sajūta, ka Vikam viņam kā nepiepildīta mīlestība. Tik cik sākumā dievināju Katjas un Igora attiecības, tik uz sezonas beigās jau vienkārši viss tika nokauts - tā ķīmija un viss, un beigās vienkārši Katja ir tā, kas izšķir viņa likteni. Vnk why??? :( Laikam šokējošākās beigas nebija iedomājamas - visi noslēpumi atklājās un es neko no tā pat nevarēju iedomāties - ne to, kas izplānoja Igora mātes slepkavību, ne to, kas Katju saista ar Fišeru, ne to, ko beigās izdarījs Katja. Varbūt es neatrodu informāciju, bet pagaidām neliekas, ka būs 4 sezona, bet es gribu, gribu, gribu... jo citādi es palieku tādā WTF stāvoklī :D

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Мажор [2014]