TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Medcezir/Paisums


Medcezir/Paisums

Сообщений 61 страница 80 из 250

61

Orkuns bija pārliecināts, ka ir izstrādājis ideālu plānu, jo nešaubījās, ka ar to, ka nauda tiks atrasta Jamana istabā, pilnīgi pietiks, lai viņu varētu apsūdzēt zādzībā, ka nevienam neradīsies vairs nekādi jautājumi, kas liktu veikt papildus izmeklēšanu, lai noskaidrotu vai tiešām Jamans ir vainojams zādzībā? Un tieši tā arī arī izrādījās Orkuna kļūda, jo tādi cilvēki, kuriem šie pierādījumi nemaz tik neapstrīdami nelikās, tomēr atradās, un tie bija nevieni citi kā Serezu ģimene, kuri nolēma veikt paši savu izmeklēšanu, lai noskaidrotu patiesību. Jā, kas meklē, tas atrod, jo Orkuns iekrita pats savās lamatās, jo viņš pārāk paļāvās uz to, ka nekāda izmeklēšana netiks veikta, ka tiešām pietiks ar to, ka nauda tiks atrasta Jamana istabā.

0

62

Orkuns vienkārši ir tik bezkaunīgs + beigās tēlo, Miru jau tā patiesi nemīl, tam es neticu!Bet tas bildinājums gan -šoks!
Un visvairāk besī arā Sude, viņa tik ļoti necieš Jamanu, pat to numuru no Miras telefona izdzēsa!Ufff :angry:
Bet tiešām viss tik gudri izplānots ar naudas paslēpšanu, Orkuns domāja, ka tagad viss cauri. Bet, nē!!Tās problēmas viņu vajās!!!

0

63

Mira & Jamans (praktiski visu sēriju apkopojums, viņu abi mirkļi, jau no pirmās sērijas)


+2

64

Man jau ljoti patika tas,cik veikli Selims vinju atmaskoja.Var redzeet,ka Sereziem Jamans ir svartiigs vienalga no kurienes ir naacis.Jamanu man palika ljoti zheel.Varu iedomaaties kaa puika jutaas,kad vinju shaadi tiishaam iegaaza.Un Orkuns jaa ir ljoti bezkauniigs.Bet prieks,ka Jamans tomeer Serezu maajaas atgrieziisies.

0

65

Marianhela написал(а):

Man jau ljoti patika tas,cik veikli Selims vinju atmaskoja.Var redzeet,ka Sereziem Jamans ir svartiigs vienalga no kurienes ir naacis.Jamanu man palika ljoti zheel.Varu iedomaaties kaa puika jutaas,kad vinju shaadi tiishaam iegaaza.Un Orkuns jaa ir ljoti bezkauniigs.Bet prieks,ka Jamans tomeer Serezu maajaas atgrieziisies.

Man tā smiekli nāca, kad Selims nabaga Orkuniņu vajāja, lai izspiestu atzīāšanos!Bet šim vienalga, tēlo varoni Miras acīs!
Un,jā man Jamana ir tik ļoti ļoti ļoti žēl. Bet viņš ir tāds smukulītis :love:  :love:  :love:

0

66

Man arii Jamans patiik taapat kaa Selims.Patiesiibaa skatoties uz abiem var just kaada starp vinjiem kaa teevam ar deelu ir kjiimija.Jaa,bet Selims labi zinaaja,kaa piespiest Orkunu visaa atziitries.Es to redzot jutoes tieshaam gandariita.Orkuns domaaja,ka Serezi neko nesapratiis,bet ai kaa maldiijaas,jo Selims nav no tiem,kuru var muljkjot,un patiesiibaa neviens no Sereziem taads nav.

0

67

Seriāla "PAISUMS" izplatītājs/ražotājkompānija ir Warner Bros. International Television!
http://sh.uploads.ru/t/o5FxL.jpg

+1

68

Tieši Selims ir izglābis Jamanu. Viņš viņu mīl, kā paša dēlu. Liekas, reizēm vairāk kā Mertu. Tomēr arī viņa dzīve nav bijusi viegla, iespējams viņš Jamanā redz sevi pirms vairākiem gadiem. Un Endera tagad pret Jamanu ir jauka, tika jauki, ka viņa nenoticēja tam, ka Jamans ir zaglis!
http://sg.uploads.ru/t/m45Ro.jpg

+1

69

Pēdējā laikā, esmu tik daudz interviju izlasījusi ar seriāla aktieriem, arī biogrāfijas pārlasījusies un  arī šādus tādus faktus atradusi, ja ir nepieciešams varu kaut ko speciāli pameklēt un ievietot šeit forumā!

+1

70

Rosa Diamante *** написал(а):

Seriāla "PAISUMS" izplatītājs/ražotājkompānija ir Warner Bros. International Television!

Stilīgi! Turcijas seriāli kļūst arvien slavenāki!

Rosa Diamante *** написал(а):

Pēdējā laikā, esmu tik daudz interviju izlasījusi ar seriāla aktieriem, arī biogrāfijas pārlasījusies un  arī šādus tādus faktus atradusi, ja ir nepieciešams varu kaut ko speciāli pameklēt un ievietot šeit forumā!

Ja ir brīvs laiks, tad būtu forši! Interesanti būtu palasīt :)

0

71

Joprojaam turpinu skatiities sho seriaalu.Un atklaati sakot iepatiikas arvien vairaak un vairaak.Agraak kaut kaa biju ljoti iecikleejusies uz Meksikaanju seriaaliem,tachu tagad redzu,ka arii Turcijas seriaali ir lieliski ne tikai Meksikaanju.Ne sekundi nenozheeloju,ko veltu,kad skatos sho seriaalu,jo ljoti iepaticies. :)

+1

72

Skatoties vakardienas sēriju, prātā ienāca dziesmas vārdi-...kāda jēga dzīvē mantu krāt, ja aizsalst dvēsele...-, jo uzskatīt, ka tas, ko izdarīja Orkuns, ir attaisnojams ar mīlestību, ir vairāk kā vāja atruna, jo ir taču skaidrs, ka Orkuna ģimene, grib noklusēt notikušo, lai nezaudētu godu, savukārt Altinkojas pats bagātākais un ietekmīgākais uzņēmējs Asims Šekips Kaja ir ieinteresēts uzturēt biznesa attiecības ar Orkuna tēvu, bet savukārt Beilīdžu ģimenei ir materiāli izdevīgi Miru izprecināt Orkunam, jo saprot, ka diez vai atradīs citu tik bagātu precinieku. Jā, kas gan Serezu ģimenes aizbilstamais Jamans tāds ir, lai Altinkojas varenajiem rūpētu viņa labā slava, tikai ''pieklīdenis'' no Tozluderes, kas kā zināms, ir graustu rajons, un, ja jau Selims tik ļoti grib, lai viņa ''atradenis'' tiktu attaisnots, tad lai jau arī viņam tiek tāds prieks-sak, atradīsim kādu, kurš par labu samaksu labprātīgi piekritīs kļūt par grēkāzi un uzņemsies vainu Orkuna vietā. Var saprast Selima sašutumu, ka viņa sievastēvs un pārējie ir zaudējuši cilvēciskumu savtīgu interešu dēļ. Jā, Serezu ģimene un Mira ir vienīgie, kuriem Jamans nekad nebūs kaut kāds ''spitālīgais'', ar kura godu un cieņu var spēlēties, kā vien grib, bet gan cilvēks, kurš ir pelnījis sasniegt savā dzīvē daudz ko vairāk, jo ir daudz labāks par Orkunu un citiem, kuriem paveicies piedzimt bagātās un ietekmīgās ģimenēs.

+1

73

Cik ļoti Jamans bija aizkustināts, kad dzirdēja Selimu sakām, ka šo vakaru vēlas pavadīt kopā ar saviem dēliem, jo labi juta, ka tas viņam nāk no sirds. Jā, Selims Jamanam patiesi ir devis to, kas viņam nekad nav bijis-ģimeni, kurā valda mīlestība un saskaņa, tomēr neraugoties uz to, Jamans nespēj atbrīvoties no šaubām, vai atkal netiks nodots un pamests, un to var savā ziņā saprast, jo viņa bioloģiskais tēvs diemžēl izrādījās no tiem, kuri šķīrās ne tikai no sievas, bet arī no bērniem, arī mātes otrais vīrs nekļuva Jamanam un viņa brālim par mīlošu un gādīgu tēvu, un tas viss ir atstājis dziļu rētu Jamana dvēselē.

0

74

Tas tiesa,puika baidaas un tas ir tikai saprotami.Jaa vinjsh pilniigi raudaaja no laimes,kad Selims pateica,ka vakaru pavadiis kopaa ar deeliem.Es domaaju,ka jau pavisam driiz Jamans sapratiis,ka Serezi vinju nekad nenodos un nepametiis,jo kaa vinja biologjiskaa maate pateica,atdodot vinju shai gjimenei,ka vinji Jamanam buus daudz labaaki vecaaki.Un taa tieshaam ir pilniiga taisniiba.Selims ljoti miil abus deelus,nevienu neshkjirojoty kaa Mertu,taa arii Jamanu.Var just starp abiem braaljiem un teevu ljoti lielu kjiimiju.Nemaz nepateiksi,ka Jamans ir adopteets.

0

75

Beidzot Mira un Jamans var būt kopā, un jaunais attiecību statuss ir zināms pārsteigums arī viņiem pašiem, jo kaut arī ne viens, ne otrs nešaubās par savām jūtām, tomēr viss tagad notiekošais viņus pārsteidza nesagatavotus, jo iespēja būt kopā radās daudz ātrāk, kā abi bija gaidījuši. Tiesa, Sudi un Orkunu šie jaunumi nesajūsmina, jo Sudei meitas precības ar bagāto Orkunu būtu iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju, jo ar to, ka Faruks kļuva par paša Asima Šekipa Kajas biznesa partneri vien nepietiek, lai ģimene atgūtu līdzšinējo materiālo stabilitāti, arī Orkuns negrib sevi atzīt par sakautu, jo zaudēt šim Serezu ''atradenim'' būtu smags trieciens viņa patmīlībai. Jā, Orkuns saprot, ka Jamans, neraugoties uz savu ''plebejisko'' izcelsmi, ir nopietns šķērslis ceļā uz Miras sirdi, tāpēc ir gatavs spēlēt uz visu banku, lai tiktu no viņa vaļā uz visiem laikiem.

0

76

Jamanam, no viņa dzīves jau tik sen aizgājušā tēva saņemtā vēstule ir kā zibens spēriens no skaidrām debesīm, jo tā liek uzdot tik daudzus jautājumus-, kas īsti toreiz, kad tēvs pameta ģimeni, notika, kāpēc viņš tā arī nekad vairs nedeva nekādu ziņu par sevi? Vai tiešām runa ir tikai par nesaskaņām laulības dzīvē? Jā, mātes iztaujāšana Jamanam neko nedeva, jo viņa atteicās jebko paskaidrot, tādējādi vēl vairāk viņā modinot interesi atklāt ģimenes noslēpumus. Bet vai tā nav dzīšanās pēc maldugunīm, jo tēvs Jamana dzīvē ir tikai rēgs, kurš dvēselē atstājis vienīgi rūgtas atmiņas, un nekad nav bijis līdzās dēlam, kad tas bija vajadzīgs, tāpēc par tēvu viņu pat nosaukt nevar.

0

77

Man ļoti patīk ''Paisums''! Vienīgais Turcijas seriāls kuram es kārtīgi sekoju līdzi, tikai žēl, ka es nesekoju līdzi tad kad gāja ''Kārdinājuma Varā''! Paisumā ir tik izjusts viss, labi aktieri, gan izskatā, gan talantīgi tēlo! Es dievinu pāri Jamanu un Miru. :) Prieks par LNT izvēli! :):)

+1

78

Man arii Paisums patiik arvien vaireaak un vairaak.Ljoti patiik Serezu gjimene.Patika shiis nedeeljas seerija,kuraa Endere paarmeta viiram,ka tas vinju otro deelu nemaz neaudzina,ja jau puika sakaavaas ballee ar Orkunu,bet tad piebilda,ka Selims tachu esot taads pats.patika kaa Selims neko nesakot tik pasmaidiija un piekriitoshi pamaaja.Ljoti patika tas skats-Jamans izraujas no Selima rokaam un metas virsuu Orkunam,bet Selims nestaav,nekaveejoties metaas deelam pakalj.Vispaar seriaals ir super.Skatos ar intreresi.

+1

79

Shodienas seerija bija visai trauksmaina.Tas Tans patieshaam nav iisti normaals,pat man nedaudz sametaas bail.Patika kaa Jamans aizbrauca strauji un Merts peec tam teevam pa telefonu teica,ka braalis nav paklausiijis un aizbeedzis uz to vfietu,kur atrodas Tans un Mira.Jaa Selimam ar savu otro deelu Jamanu nav viegli tikt galaa.Puikas audzinaashana jaasaak no pashas nulles.Bet domaaju,ka gan vinjsh,gan vinja sieva Endera to zinaaja un ljoti labi.Ljoti patika taa vieta,kur beerni skrien pa kaapneem un tieshi tad paraadaas Selims un Endera,kuri abus deelus un vinju draugus uz briidi aptur.Patika arii tas ar kaadu miilestiibu Endera apskaava Jamanu un pateica,ka tagad arii vinjsh pieder pie gjimenes.Selims to redzot saaka tikko manaami smaidiit.

0

80

Tans, nespējot pārdzīvot savas ģimenes traģēdiju, sevi iedzina milzīgā izmisumā, no kura tomēr cerēja tikt vaļā. Taču diemžēl veids, kā Tans to centās izdarīt, vēl vairāk viņu pazudināja, jo no jauna var sākt dzīvot tikai tad, kad ir viss izsāpēts un atgūts sirdsmiers. Jā, protams diez vai ir iespējams pilnībā aizmirst šādu traģisku zaudējumu un dzīvot tā, it kā nekas nebūtu noticis, taču nevar gaidīt, ka būsi atkal laimīgs, ja sirds vēl tik spēcīgi asiņo, un it sevišķi, ja neesi izvēlējies labāko veidu, kā to sadziedēt. Jā, Tans cerēja, ka mīlestība (protams, vai tā vispār bija mīlestība, ko viņš juta pret Miru, jau ir cits stāsts), palīdzēs viņam sākt dzīvi no jauna, taču diemžēl viņš gribēja visu tūlīt un tagad-lai Mira uz līdzenas vietas atbildētu uz viņa jūtām, bez jebkādu attiecību veidošanas solim pa solim, tāpēc visu izlēma viņas vietā, bet ar varu jau mīļš nekļūsi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Medcezir/Paisums