TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Medcezir/Paisums


Medcezir/Paisums

Сообщений 81 страница 100 из 250

81

Es skatījos sēriju tvplay.lv aplikācijā. Tans ir kā spoks, tiešām baisi sametās, it īpaši, ja seriālu skatās vēlā nakts stundā. Tans vaino sevi vecāku nāvē, arī līgavas. Laikam jau Tans Mirā saskatīja savu līgavu, jo meitene patiešām ir ļoti līdzīga. Tikai īsti nav saprotams, par tām slepkavībām, kuras viņš izdarīja, piemēram viena Lunaparkā, kādēļ viņš slepkavoja?!Tiešām spocīgi. Bet Tans tā pavisam nemaz nepazudīs no seriāla!

0

82

Acīmredzot Tana psihe nekad nav bijusi noturīga, un piedzīvotā traģēdija visu padarīja vēl ļaunāku, jo viņš vairs nespēja tikt ar sevi galā.

0

83

Tomēr Tans nav maniakālais sērijveida slepkava, ja pieņem, ka policija tiešām ir atradusi īsto vainīgo, un tas tikai nav uzņēmies vainu Tana vietā. Jamans jutās tik neērti, ka uz Miras atzīšanos mīlestībā atbildēja ar paldies, bet par laimi audžuvecāki, kaut arī to uzzinājuši, nespēja nesmaidīt, tomēr nelika audžudēlam justies vēl neveiklāk, izturoties tā, it kā nekas traks nebūtu noticis. Cik ļoti Merts priecājās, uzzinot, ka vecāki dosies pavadīt brīvdienas ārpus mājas, jo tas nozīmē, ka abi ar brāli beidzot varēs dzīvot kā ''pieaugušie cilvēki'', nevis turpinās būt vecāku ''mazie bērniņi'', kurus ir nemitīgi jāpieskata. Jā, un vecāku prombūtnes laiku Merts ir apņēmies neizniekot velti, jo ne tādēļ viņš un Jamans paliks mājās vieni, lai nedzīvotu tā, kā tas pieklājas bez vecāku uzraudzības palikušiem pusaudžiem.

0

84

Jaa,tas Jamana ""paldies"" uz Miras teikto tieshaam liek smaidiit.Arii man bija jaasmaida,lai gan vienlaikus es saprotu arii kaa Jamans jutaas,jo pati vinja vietaa justos taapat.Jaa tik tieshaam tagad,kad vecaaki ir prom abi braalji Merts un Jamans varees dziivot kaa pieaugushie un uzreiz sariikos ""grautinju'" kaa jau teica Endere.Patika tas kaa Merts teevam teica,ka Jamans izaugs par mazo Selimu Serezu junioru.Vinjam manupraat ir taisniiba,un Selims to dzirdot tikko manaami smaidiija.Arii aciis bija jautra dzirksteliite.Arii Enderas ""greizsirdiibas izraade"" bija uzjutrinosha.Tas vinjas-ja gribi,tad vari shonakt ar to guleet,ko saki??-vienkaarshi gaazh gar zemi.Un patiik kaa Selims,kad sieva nosvieda raketi uz galda teica:-Luudzu,neapejies ar manu raketi kaa ar Reihanu Arsenu.-Logjiski,ka vinjsh redz,ka sieva ir greizsirdiiga,tachu Endere to nekad neatziis.Vinja driizaak padusmosies,pasvaidiis raketi un pateikt,lai viirs to aizvaac prom no vinjas aciim nekaa godiigi atziis:-Jaa,miiljais,esmu greizsirdiiga.-Bet Selims to lieliski redz.

0

85

Jamans uz sevi teicienu-Nespriediet par mani pēc pagātnes, jo es tajā vairs nedzīvoju!-neattiecina, jo viņš joprojām uzskata, ka vienmēr būs piederīgs Tozluderei, nevis Altinkojai. Jā, Jamans jūtas atbildīgs par sava tēva grēkiem, kuri met ēnu uz viņa dzīvi, taču Jamans neapzinās, ka ne jau viņam ir par tiem jāmaksā, jo tie nav viņa grēki.

0

86

Tagadeejaa seerija man arii patika.Jamanu var ljoti labi saprast.Puika dziivee ir tik daudz cietis un piedziivojis,ka tagad vienkaarshi negrib ticeet,ka var buut piederiigs arii taadai vietai kaa Altinkoja nevis Tozluudere.Ljoti patiik kaa vinjsh sasdeva tam tipam,kursh nelika mieraa Sedefu.Veelreiz pieraadiijaas,ka vinjsh tik tieshaam ir izspljauts Selims Serezs juniors.Pat ja nav Selima miesiigais beerns,bet to nezinaataajs nekad nepateiks.Turklaat Jamanam Tozluuderee vairs nekas nav mekleejams,jo tagad vinja maajas ir Altinkojaa.Arii Selims taa pateica.

0

87

Eh,Jamans ar to Leilu ir diezgan pamatiigi iegraabies.Protams vinjam vajadzeeja uzreiz visu Mirai paskaidrot,kas reaali vinju mazliet arii iegaaza.Bet tajaa pashaa laikaa arii Mirai vajadzeej tomer uzklausiit Jamanu,bet nevis padziit neko neatljaujot paskaidrot.Pat nemeegjinaat noskaidrot kas vispaar un kaa bija.Ljoti paarsteidziigi manupraat.
Smeejos kaadas desmit minuutes,kad Asims atklaaja kaada iemesla deelj tika atcelts tas projekts.Vinja nopietnaa un gudraa meitinja Sedefa dejo ap stieni puskaila. :D Sedefa uzreiz nodomaaja,ka taa ir Endere,tachu ar to Enderei nav pilniigi nekaada sakara.Par to,ka to izdariija Sude es nebriinos.Tas ir tik apkaunojoshi un smiekliigi vienlaikus. :blush:  :D

0

88

Patika kaa Selims panaaca to,ka deels vinjam visu izstaasta sakaraa ar naudu.Taa vinja sejas izteiksme un teikums:-Nes;leep neko no manis!-man patika.Es Jamana vietaa arii nevareetu sho skatienu iztureet.Vieniigi tas,ka puika teevam nezinot devaas uz Tozluuderi vinju arii iegaaza,jo viss vareeja beigties veel sliktaak.Protams,Jamans teeva naakamos vaardus paarpratiis,jo deela audzinaashanaa shii bija par laimi vieniigaa kljuuda,kuru Selims attieciibaa uz deelu pieljaava.Vinjsh vienkaarshi neatrada iistos vaardus.Tachu jebkursh ne tikai Jamans to saprastu tieshi taa.Taapeec jau Selimam bija taads skatiens,kuraa paarsteigums jaucaas ar shoku,jo to,ka deels to sapratiis tieshi taa kaa saprata,vinjsh ne tikai negaidiija,bet ar to nebija pat reekjinaajies.

0

89

Jā, Asims nepalika atbildi parādā par izjaukto projektu, un lika Enderei un Selimam par to samaksāt, turklāt Selimam to nācās darīt burtiskā nozīmē, jo ne jau par Jamana ''izraisīto ugunsgrēku'' viņam bija jāmaksā, bet gan par izpalīdzēšanu Reihanai.

0

90

Jaa,vaardi,kurus Selims Jamanam pateica dusmaas bija vieniigaa un arii peedeejaa kljuuda,kuru vinjsh deela audzinaashanaa bija pieljaavis.Jamans to protams saprata citaadi un patiesiibaa jebkursh arii es to saprastu tieshi taa.Tiesa gan deela teiktais Selimu ne tikai shokeeja un paarsteidza nesagatavotu,bet pat vareeja skaidri redzeet,ka ar to,ka jaunaakais deels to sapratiis tieshi taa kaa saprata Selims nebija reekjinaajies.No Selima teiktaa vien jau vareeja noprast,ka vinjsh jau nu nepieljaus,ka deels nonaak atpakalj Tozluuderee,jo tur Jamanam vairs nav ko mekleet.Tur ir vinja pagaatne,bet tagadne ir sheit un tagad Serezu gjimenee.Tachu ja Jamana vietaa buutu  piemeeram es,tad es gan Selimu nepaklausiitu un pateiktu,ka ne tikai neieshu uz vinja kabinetu,bet pat jau shodien pat ieshu prom no vinja maajaam,jo vinjsh jau visu pateica un es to lieliski saprotu.Tajaa pat laikaa es saprastu arii to,ka shaadi paarbaudu Selima pacietiibu,jo vinjsh nav no tiem cilveekiem,kush taa vienkaarshi kaut ko taadu pieljautu.Un veel izskatiijaas,ka Jamans,kad abi ar Selimu kabinetaa sarunaajaas gribeeja teevu apskaut,bet kaut kaada iemesla deelj tomeer attureejaas to izdariit.

0

91

Protams, ka Selimam bija pamats uz Jamanu dusmoties, jo viss varēja beigties daudz ļaunāk, taču veids, kā to likt puisim saprast, nebija tas labākais, jo tiešām nav nekāds brīnums, ka Jamans pārprata sava aizbildņa teikto. Izskatījās, ka Miru uztrauca nevis tas, vai pret Jamanu izvirzītās apsūdzības ir pamatotas vai nav, bet gan tas, kāpēc arī Leila atrodas policijas iecirknī.

0

92

Jaa,vareeja redzeet,ka Selims slaveejot Jamanu to dariija no visas sirds.Vareeja redzeet ar kaadu miiljumu aciis vinjsh luukojas uz savu jaunaako no deeliem.Arii Jamans teevam nevar nepiekrist.Jaa un pareizi vinnjsh balss telefona pastkastee teica Aishei,ka Tozluudere ir vinja pagaatne,bet naakotne sheit un tagad pie Sereziem,kuri vinju miil un ir vinjam piekjeerushies.

0

93

Jamans, atdodot Orkunam naudu, kuru viņš bija iedevis Hasanam kā samaksu par izpalīdzību, varēja vēl piebilst, ka viņa godam un cieņai cenas nav, jo tās nav naudā izmērāmas vērtības. Jā, Jamans labāk būtu gribējis ar Orkunu šo lietu nokārtot divatā, bez liecinieku klātbūtnes, lai neliktu viņam justies neērti, bet vai Orkunam bija žēl Jamana, kad kaimiņi viņam sarīkoja Linča tiesu tad, kad Orkuns safabricēto pierādījumu dēļ Jamanu apsūdzēja zādzībā?

0

94

Man visvairāk žēl ir Jamana, bet beigās tik jauks mirklis, ka Mira tomēr dara visu, lai izlūgtos Jamana piedošanu, beigās atdodot to violeto aukliņu.Tik mīļi.Jamans vienkārši ir pārāk daudz pārdzīvojis savā dzīvē, ka tik viegli nespēj piedot nevienam.Mira tiešām trāpija Jamana vājākajā vietā, pārāk grūti iederēties tur, kur tu īsti nemaz neesi piederīgs.Visur tikai pārmetumi.Orkuns ir tāds nelietis, beigās vēl pasakot, ka slepkava ir atnācis uz nozieguma vietā, vai kaut kā tā.

0

95

Jā, tā Orkuns tiešām kapos Jamanam teica un vēl piebilda, ka bija domājis, ka viņš atnākšot uz lūgšanām Dživanoglu savrupmājā. Hasans Mitala bērēs stāvēja tieši blakus Orkunam, it kā būtu tuvs ģimenes draugs, arī tagad bija kopā ar viņu.

0

96

Terēze написал(а):

Jā, tā Orkuns tiešām kapos Jamanam teica un vēl piebilda, ka bija domājis, ka viņš atnākšot uz lūgšanām Dživanoglu savrupmājā. Hasans Mitala bērēs stāvēja tieši blakus Orkunam, it kā būtu tuvs ģimenes draugs, arī tagad bija kopā ar viņu.

Vēl labāk, ka tagad Hasans būs Orkuna pakalpiņš, to redz viņš sauc par kārtīgu pelnīšanu, lai nebūtu Nevinai uz kakla.

0

97

Atziishos,ka man ne Hasans,ne arii Kenans nekad taa iisti nav patikushi.Abiem patiik naudu pelniit negodiigi un netiiri.Par Kenanu vispaar nav ko teikt,jo tas no cietuma aaaraa nelien.Kenanam jau uz pieres ir rakstiits ar ko vinjsh nodarbojas.Labi gan,ka Jamans tika prom un tagad vinjam ir jauna dziive un gjimene,kura vinju miil.

0

98

Ļoti šaubos, ka Hasans nolēma kļūt par Orkuna pakalpiņu, lai vairs nebūtu finansiāli atkarīgs no Nevinas, drīzāk gan tāpēc lai rastos iespēja ieriebt ''nepateicīgajam'' sievas dēlam.

0

99

Terēze написал(а):

Ļoti šaubos, ka Hasans nolēma kļūt par Orkuna pakalpiņu, lai vairs nebūtu finansiāli atkarīgs no Nevinas, drīzāk gan tāpēc lai rastos iespēja ieriebt ''nepateicīgajam'' sievas dēlam.

Nu arii tas jaa.

0

100

http://s3.uploads.ru/t/Js27F.png
http://s7.uploads.ru/t/kERTX.png

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Turcijas seriāli » Medcezir/Paisums