TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Televisas telenoveles Youtube kanālā!


Televisas telenoveles Youtube kanālā!

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

Tā vietā, lai ikreiz rakstītu katrā tēmā, nolēmu uztaisīt vienu tēmu, kur rakstīt, kuras telenoveles var redzēt oficiālajā Televisas youtube kanālā ļoti labā vai HD kvalitātē!
Televisa Telenovelas
http://sg.uploads.ru/HMyj2.png

Al diablo con los guapos
Alborada/Rītausma
Corazon Indomable/Mežonīgā sirds
Corazon salvaje/Mežonīgā sirds
Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis
Cuna de lobos
De que te quiero te quiero
En Nombre del Amor/Mīlestības vārdā
Fuego en la sangre/Elisondo ģimenes noslēpums
Hasta que el Dinero nos separe
La Duena/Saimniece
La fea mas bella
La Madrastra/Pamāte
La Mentira
La que no podia amar
La Usurpadora/Krāpniece
Llena de amor
Manana es para siempre
Maria Mercedes
Marimar/Marimara
Mi pecado
Ni contigo, ni sin ti
Niña, Amada mía/Mana mazā, mīļā meitene
Pasion/Kaislības
Rebelde
Rubi/Rūbija
Sortilegio
Teresa

+1

2

Jauna porcija :)


Abrazame muy fuerte/Apskauj mani cieši
Clase 406
Cuando me enamoro
Destilando amor/Mīlestība un tekila
Ni contigo ni sin ti
Las dos caras de Ana
Porque el amor manda
Primer Amor...A 1000 X Hora
Salome

+2

3

El manantial/Mīlas avots
Mi destino eres Tu/Tu esi mans liktenis

+1

4

Prieks bija īss, šodien ieeju apskatīties kādu bijušo telenoveli Televisas youtube kanālā, un nekā, vairs nav :( Skatītāji komentāros uzdod jautājums, kas par lietu, bet vēl nav atbildēts. Laikam jau būs pieejams tikai abonentiem, kuri maksās par skatīšanos, riebīgi.

0

5

Tas jau likās pārāk labi, lai būtu patiesība.. Riebīgi gan, ka tā dara.

0

6

Skumji... :( Mani gan interesē, cik prasīs par skatīšanos... Ja normas robežās, varbūt arī būtu gatava samaksāt. Māsa, kad dzīvoja Vācijā, varēja tikai oficiāli filmas skatīties, bet tur tajā lapā bija ļoti jēdzīgas cenas, vairāk teju simboliskas likās. :D Līdz šim jau reāli nav nekur bijusi iespēja skatīties oficiāli pilno telenoveli par kkādu samaksu... DVD ir apgrieztās versijas, kur puse izņemta - tas jau nekam neder.

0

7

Ir jau sen lapa kur var par maksu skatīties telenoveles.

0

8

Dažas telenoveles (La fuerza del destino, Corazon salvaje, Rebelde...) atkal var redzēt! Vismaz šobrīd :D

0

9

aNgeL написал(а):

Ir jau sen lapa kur var par maksu skatīties telenoveles.

Nu es jau nezinu... :D Kas par lapu un kāda tur tā maksa ir? :)

Vienīgi cita lieta, cik labi iet nets - jo parasti visas online versijas bremzējas man vairāk vai mazāk, grūti pārtīt ātri utt. Bet Televisas youtube man ļoooti labi strādāja, visu CS noskatījos bez problēmām youtubē, jo tur bija vislabākā kvalitāte. :)

Отредактировано Paloma (18.09.2015 10:29)

0

10

Nina amada mia arī var. Un man šķiet manīju, ka divas sērijas no Sortilegio arī ir pieejamas :D

0

11

Pieejamas arī visas sērijas Sortilegio un Rubi.

0

12

Mani kārtējo reizi mocīja bezmiegs, tādēļ šonakt nolēmu paskatīties kādus video šajā kanālā un tieši laikā, kad sāku skatīties, pēkšņi video, ko skatījos atkal sāka kļūt privāti, tā sacīt biju tur "kārtējās atkal skatītāju čakarēšanas" sākšanās brīdī :D

0

13

Mīlas stāsti
Īss apskats par visdažādāko laiku telenovelēm.
P.S. Diktora minētie sižeta notikumi ne vienmēr atbilst ainām, ko rāda video.

Mariana Seoane uzskata, ka Andželika ir labākā jaunā aktrise.

:love:

:love:

Telenovele unikāla ar to, ka finālā neparāda, ar kuru no abām mīlestībām varone nolēma apprecēties.

:love:
Raidījuma vadītājs nodevēja to par mūsdienu erotisko telenoveli.

+3

14

+2

15

aNgeL написал(а):

Amores verdaderos mani pat ieinteresēja!

Telenovele bija ok, man pašai par brīnumu visu noskatījos, jo nebija jau uzsvars tikai uz Janjesu un Buenfilu, bet citiem varoņiem arī bija savi interesantie stāsti.

0

16

Televisai tagad ir platforma wwwblim.com , kurā var skatīties gan vecās, gan jaunās telenoveles/seriālus. Pirmās 30 dienas ir bez maksas, bet pēc tam mēnesī jāmaksā 109 peso mēnesī (caur Paypal, kredītkarti)

+2

17

O, par ko tādu es jau sen runāju!!! Būs jānotestē kvalitāte un ātrums, bet es varētu arī tos 5-6eur mēnesī maksāt... :)

P.S. Un cik patīkami, ka Amor real izvēlēts rakstam! :love:

0

18

Esmu saslimusi, ko gan citu darīt laikā kad slimo, kā skatīties seriālus :D Tādēļ nolēmu, ka jāpačeko blim.com. Bet diemžēl blim.com nav pieejams Latvijā, vismaz saņēmu tādu paziņojumu pa visu ekrānu, ja to nevar apiet, tad šķiet varen stulbi. Noprotu, ja jau mūsu reģions ir ārpus listes, tad jau arī skatīties par maksu mums neizdosies, dīvaini, ja tā, Televisa pati sev atņem ienākumus, jo, ja kvalitāte/ātrums ir ok, es arī spētu ziedot tādu naudu, lai paskatīties, ne jau katru mēnesi to darīt, bet, kad uziet lielās, nepārvaramās iedvesmas. Nekas, dzeršu tad tēju labāk :D

0

19

mmaarriiaa написал(а):

Esmu saslimusi, ko gan citu darīt laikā kad slimo, kā skatīties seriālus  Tādēļ nolēmu, ka jāpačeko blim.com. Bet diemžēl blim.com nav pieejams Latvijā, vismaz saņēmu tādu paziņojumu pa visu ekrānu, ja to nevar apiet, tad šķiet varen stulbi. Noprotu, ja jau mūsu reģions ir ārpus listes, tad jau arī skatīties par maksu mums neizdosies, dīvaini, ja tā, Televisa pati sev atņem ienākumus, jo, ja kvalitāte/ātrums ir ok, es arī spētu ziedot tādu naudu, lai paskatīties, ne jau katru mēnesi to darīt, bet, kad uziet lielās, nepārvaramās iedvesmas. Nekas, dzeršu tad tēju labāk

Jā? Pffff. Nu tad turpināsim skatīties nelegāli, ko lai citu dara. Es pat nejūtu ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus, ja man legāli neviens nedod iespēju to darīt.

Veseļojies!!! Tējas laba lieta :) Mans "brīnumlīdzeklis" ir tāds aptiekā nopērkams Gardimax pulverītis - supertēja :D tur sastāvā viss iespējamais, ko parasti atsevišķi dzer, kad slims - kumelītes, liepziedi, avenes, ingvers, plūškoks laikam... un visam pa virsu cinks un C vitamīns :D es tā jau visu šo gadu turos - tikko kas sāk aizdomīgs rasties, tā dzeru to, un uzvaru. + gribasspēks, jo nevaru atļauties saslimt!

0

20

Paloma написал(а):

Veseļojies!!! Tējas laba lieta :) Mans "brīnumlīdzeklis" ir tāds aptiekā nopērkams Gardimax pulverītis - supertēja :D tur sastāvā viss iespējamais, ko parasti atsevišķi dzer, kad slims - kumelītes, liepziedi, avenes, ingvers, plūškoks laikam... un visam pa virsu cinks un C vitamīns :D es tā jau visu šo gadu turos - tikko kas sāk aizdomīgs rasties, tā dzeru to, un uzvaru. + gribasspēks, jo nevaru atļauties saslimt!

Paldies par ieteikumu :)
Es tieši pirms dažām dienām padomāju, ka es turos, visi apkārt ar gripu/vīrusiem slimo, bet es tik turos(kā nu turos, Jauno gadu sagaidīju gultā, bet toreiz bija mazāka temperatūra), turklāt jau kādu laiku esmu atsākusi nodarboties ar sportu, tad jau šķita izbēgšu no pavasara vīrusa, bet nekā, atliek man padomāt, ka esmu stipra kā rutks, tā temperatūra 39 :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Televisas telenoveles Youtube kanālā!