TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kur viņi ir šobrīd?


Kur viņi ir šobrīd?

Сообщений 1 страница 20 из 79

1

Izdomāju izveidot jaunu rakstu sēriju par aktieriem „Kur viņi ir šobrīd?”. Kādreiz arī man uziet interese par kādu aktieri, kurš sen nav redzēts kādā telenovelē, ar ko šobrīd nodarbojas šis aktieris.

+4

2

Sergio Basanez

Pirmais aktieris par, kuru top raksts ir mums sen pazītais Serhio, par kuru iedomājos skatoties Silvijas bildes, jo kā ne kā gan Silvija, gan Serhio pirmo reizi iepazīti Katalīnā un Sebastianā.
http://images57.fotki.com/v139/photos/1/1083057/5222064/catalina111-vi.jpg
Kopā Silvija un Serhio uzņēmās kā galvenie varoņi pārī 3 telenovelēs, bet vispār kopā 4, un tā vien faniem gribējās saprecināt viņus dzīvē, jo pāris jāatzīst viņi bija ļoti smuks telenovelēs, bet ir viens liels BET, kāpēc tur nekas nevarēja sanākt, bet par to tālāk rakstā. Serhio pēdējo gadu laikā uzņemas Aztecā, telenovelēs un seriālos, tādos seriālos kā Grejas anatomijas(A corazon abierto) un Brothers&Sisters(Secretos de familia) rīmeikos. Bet šobrīd jau 2 gadus nav nekur filmējies, ko var izskaidrot ar Aztecas bēdīgo situāciju, kā arī lielu daļu ar iziešanu no skapja. Pirms nepilniem 2 gadiem atklājās, ka Serhio patīk vīrieši. Viņš pats pat to bija apstiprinājis, bet redzot pretreakciju noliedza visu kā melus, kaut arī tika jau notverts bildēs ar savu krietni jaunāko mīļoto. Serhio periodiski cīnās ar smagu depresiju jau gadiem, šobrīd viņš ir atklājis, ka paša mājās viņa mīļotais viņu krāpa, bet ir gatavs piedot, jo ļoti baidās palikt viens pats. Serhio ir izteicies, ka gribētu atgriezties Televisā, kurā pēdējo reizi filmējās 1998. gadā La mentira, atveidoja Serhio Sendela prototipu, bet Televisa viņu neņem pat uz kastingiem, Serhio orientācijas dēļ. 45 gadu vecumā viņu vēl joprojām kontrolē māte.  Aktieris neatmet cerību kādreiz kļūt par tēvu, plāno bērnu vai nu adoptēt vai arī izmantot surogātmātes pakalpojumus. Drīzumā Serhio iesaistīsies projektā, kurā apbraukās vairākas vietas Meksiskā un demonstrēs, kur notiek telenoveļu filmēšana.

+4

3

Paldies, ka izveidoji šo tēmu, jo ir pietiekami daudz tādu Latīņamerikas aktieru, kuri savā laikā bija ļoti populāri, bet nu vairs par viņiem gandrīz vai nekas vairs nav dzirdēts.

+2

4

Ļoti laba tēma! Daudzi aktieri piepeši mēdz nozust, piem. Adela Noriega, kas tik aktīvi filmējās un pārstāja.

mmaarriiaa написал(а):

bet Televisa viņu neņem pat uz kastingiem, Serhio orientācijas dēļ.

Cik ironiski, jo Televisas telenovelēs ik pa brīdim skar šo tēmu ar mērķi parādīt, ka tas nav nosodījuma iemesls...Ļoti žēl, jo aktieris ir lielisks. Un pāris ar Silviju visās novelēs neatkārtojams!

+2

5

aNgeL написал(а):

Cik ironiski, jo Televisas telenovelēs ik pa brīdim skar šo tēmu ar mērķi parādīt, ka tas nav nosodījuma iemesls...

Jā, bet atšķirība laikam ir tajā, ka aktierim šī orientācija ir, nevis vienkārši viņš tēlo, ka būtu, Serhio jau visdrīzāk grib pretendēt uz galvenām mīlnieku lomām, ne homoseksuālām un tas arī varētu būt šķērslis, ka skatītāji viņam vairs negribēs ticēt, vai arī sabiedrība to negrib tā uzņemt, nezinu, man godīgi sakot vienalga kāda patiesībā ir viņa orientācija, aktieris ir lielisks kā jau teici, agrāk ļoti patika

+1

6

Adela Noriega

Adelu esam iepazinuši daudzās lomās, viņai izdodas dramatiskas un raudulīgas varones, aktrise ļoti talantīga, bet ir kā akā iekritusi, jo viss ko par viņu izdodas uzzināt ir baumas, baumas, nav manīta ne viena video intervija. Zemāk redzamā bilde ir 3 gadus veca, un zināms, ka tā tad ir arī uzņemta, jo Adelas twiter un instagram konti noteikti ir viltus, jo publicē tikai kādas vecas bildes no telenovelēm uzdodot tās par jaunām, ar tekstiem "Esmu Maiami savās mājās", "Sajutos slima, biju slimnīcā". Ir pat bijušas baumas par aktrises nāvi.
[реклама вместо картинки]
Agrākās baumas bija, ka aktrisei piedizmusi meita un viņa dzīvo Kolumbija, tad, ka aktrisei ir stipra depresija un viņa gadu nav izgājusi no mājām. Pazušanu no telenovelēm var izskaidrot ar to, ka aktrisei patika tēlot nevainīgas meitenes, bet vizuālais izskats un vecums jau tam vairs neatbilda, un skatītājiem viņas pēdējās 2 lomas pie sirds negāja, aktrisei ir bijušas ēšanas problēmas, anoreksija, viņai ir piedāvātas lomas, kurās jātēlo savam vecumam atbilstošas varones, bet viņa ir atteikusies. Domāju diezgan stulbu darbu darīja viņas grimmētāji un ģērbēji, jo no simpātiskas sievietes spēja izveidot putnu biedēkli Fuego en la sangre. Jaunākās baumas liecina par to, ka Adela ir pirms dažām dienām slepenībā apprecējusies un gaida mazuli. Aktrise it kā esot manīta restorāna pusdienojot, bijusi ģērbta plandošā krekliņā mēģinot nosegt vēderu, pusdienu biedrs esot malkojis vīnu, bet Adela alkoholu nav lietojusi, un saskandinājusi ar ūdens glāzi. Ja tā ir, tad tas būs šī gada gaidītākais mazulis. To vai baumas ir patiesas, gan jau drīzumā uzzināsim.

+3

7

Natalia Streignard

Man Natālija agrāk patika, aktrise, kurai labi izdodas gan labās, gan ļaunās lomas. Pēdējo reizi telenovelē uzņēmās 2008. gadā. 2007. gadā apprecējās ar uzņēmēju Donato Calandriello. 2011. gadā pasaulē nāca aktrises pirmais bērns, dēls Jacques, bet 2014. gādā 43 gadu vecumā Natālijai piedzima meitiņa Gia. Aktrise šobrīd visu laiku velta ģimenei, kādreiz parādās kādā šovā, bet vismaz šobrīd baumas par atgriešanos telenovelēs neizskan.
http://static.panorama.com.ve/imagesOnRFS/uploads/natalia%285%29.jpg
Kad Natalīja bija septītajā grūtniecības mēnesī ar meitu tika arestēta viņas ģimene-brālis, vecāki, to izdarīja Venecuēlas valdība, apvainojot viņus terorisma, bet viss nokārtojās un ģimene tika atbrīvota, par laimu tas neietekmēja slikti Natālijas grūtniecību.

+3

8

Adela tiešām burtiskā nozīmē ir pazudusi no skatītāju redzesloka. Protams, ka ļoti gribas zināt, kas noticis ar viņu šajā laikā, bet ja cilvēks grib turēt savu dzīvi slepenībā, tad tās ir viņa tiesības. Galvenais, jau lai viņai labi klājas! Karla arī ir noliegusi baumas par Adelas atgriešanos viņas telenovelē.

Par Natāliju pat nebiju aizdomājusies. Redzēju viņu divās lomās - Anitā un Vētrā. Ir kā saki - lieliski tēlo gan labās, gan ļaunās. Forši, kad cilvēkam ir tāda iespēja veltīt visu laiku ģimenei.

+1

9

Lieliska tēma! :)

Par Serhio - pirmā reakcija bija aizkaitinājums, ka orientācijas dēļ viņam liedz filmēšanos telenovelēs, jo, kaut arī es to visu neatbalstu, bet tam nevajadzētu ietekmēt nekādi cilvēka novērtējumu. Bet tad man pamazām atausa atmiņā mana personiskā "trauma" šajā sfērā. Un ja man "sabojāja" romantiskās dziesmas, kad uzzināju, ka dziedātājs ir gejs, tad varu iedomāties, kā tas var ietekmēt cilvēku uztveri, kad aktieris tēlotu galveno vīriešu lomu - jo arī saprotot, ka tā ir fikcija, tomēr gribas ticēt, ka viss ir pa īstam, un šāds fakts tam krietni traucē. :( Skumji, bet patiesība...

Par Adeli drusku smiekli sanāca - cik visiem bagāta iztēle! :D Jo mazāk cilvēks dod ziņu par sevi, jo spožāk tā pārējiem strādā. Galvenais ir kaut ko izdomāt.

+3

10

Allison Lozz

http://img.irtve.es/v/593013/
Šo aktrisi iepazinām Latvijā demonstrētajā telenovelē Mīlestības vārdā(En nombre del amor) un viņai tika paredzēta spoža nākotne telenvelēs. Bet aktrise neprātīgi iemīlējās vīrietī, kurš piederēja Jehovas liecinieku sektai, atteicās no visas karjeras, jo Jehovas liecinieku pārliecība viņai to neļauj darīt un 18 gadu vecumā apprecējās, šobrīd gaida savu otro bērnu, aktīvi izmanto twitteri, kurā savus fanus informē par savu dzīvi, ir mājsaimniece.
http://www.tvyespectaculos.com/wp-content/uploads/2015/05/Allisson-Lozz-embarazada.jpg

+4

11

Andres Garcia

Aktieris, kuru citi iepazina pirmo reizi Tu o nadie, bet es personīgi kā lielākā daļa Tiesībās mīlēt, nevarētu viņu nosaukt par izcilu aktieri, bet viņš ir aktieris kuram piemīt savs šarms. Pēdējo reizi uzņēmies telenovelē El cuerpo del deseo 2006. gadā. Dzīves laikā ļoti rūpējies par demogrāfisko situāciju, ir 16 bērnu tēvs. Šobrīd aktieris ir politikā un kandidē Akapulko mēra amatam solot cilvēkiem labāku dzīvi un uzlabot tūrismu.
http://www.novely.org/Pravo/AndresGarcia/1/agarcia002.jpeg
Kā arī piedalās televīzijas šovos, kuros runā par pikantām savas dzīves detaļām, dažādām intīmām tēmām, kautrīgumu viņš nepazīst.

+4

12

Lorena Meritano

Esam redzējuši divās Latvijā demonstrētās telenovelēs Pasion de Gavilanes, kurā viņa tēloja ļauno Dinoru un Corazon apasionado, kurā tēloja pilnīgi pretējo labo tēlu Virhīniju. Pēdējo reizi telenovelē filmējusies 2012. gadā un filmās 2013. gadā.
http://s47.radikal.ru/i117/1108/0e/c544e3e64418.jpg
Šobrīd aktrise cīnās ar krūts vēzi, kurš tika diagnosticēts 2014. gadā, piedalās dažādās labdarības kampaņās, nebaidās un publicē bildes kā reāli izskatās pēc ķīmijterapijas, izmocīta un bez matiem, bet cīņa pagaidām rīt veiksmīgi. Slimība aktrisei ir palīdzējusi izvērtēt dzīves prioritātes, un viņa saka, ka par naudu nenopirksi ne veselību, ne laimi, ne ģimeni, vajag novērtēt to, kas mums ir, nestādīt materiālo kā prioritāti.

+3

13

Superīga tēma! Malacis, mmaarriiaa! :) Tik interesanti paskatīties, kā mainījušās aktieru dzīves un kur katrs nonācis! Daudzus no viņiem gribētos redzēt telenovelēs, tai skaitā Sergio Basanez un Alisonu Lozu. Ar Alisonu esmu redzējusi tikai vienu seriālu, bet viņa kā aktrise man ļoti iepatikās un žēl, ka vairs nefilmējas, lai gan no vienas puses jau prieks, ka izveidojusi ģimeni. Un ne tikai šeit pieminētos aktierus gribētos redzēt, kaut kā sen neesmu redzējusi nekur arī Paolu Rey, kaut kur internetā klīda bildes, kur viņai bērns mazs, gan jau arī izvēlējusies pievērsties ģimenei.

+2

14

Man prieks, ka jums šī tēma ir iepatikusies :)

Mariposa написал(а):

kaut kā sen neesmu redzējusi nekur arī Paolu Rey, kaut kur internetā klīda bildes, kur viņai bērns mazs, gan jau arī izvēlējusies pievērsties ģimenei.

Jā, viņai ir mazs bērniņš, tieši šodien iedomājos par viņu info paskatīties, bet man par brīnumu no filmēšanās pazudusi nav, filmējas šobrīd kādā seriālā vai filmā, telenovelē pēdējo reizi filmējās 2013. gadā, piedalās kolumbijas rcn kompānijas veidotās telenovelēs.

Mariposa написал(а):

Ar Alisonu esmu redzējusi tikai vienu seriālu, bet viņa kā aktrise man ļoti iepatikās un žēl, ka vairs nefilmējas, lai gan no vienas puses jau prieks, ka izveidojusi ģimeni.

Labi, ka viņa ir laimīga, lai gan cerams, ka viņai nav izskalotas smadzenes. Es esmu redzējusi šo aktrisi arī Al diablo con los guapos, kurā viņai bija komiska loma, aktrise ļoti patīkama.

+1

15

Daudzas nozudušas tiklīdz sāka ģimeni veidot. Pietrūkst man Karlas Monroig, Žaklīnas..Daudzas kādu laiku neredzot gan jau pazudušas no atmiņas. Piem. Adriana Nieto arī interesanta aktrise bija. Visi tavi raksti ļooti interesanti, nav tikai laika pakomentēt pagaidām! Paldies tev!

+1

16

Par Garsiju sašokējos - 16 bērni?! Nopietni? Kā to var dabūt gatavu? :D
Un tagad politikā... trakums :D

Turpinu sajūsmināties par šo tēmu - ļoti interesanti uzzināt visus šos faktus! :)

+1

17

Paloma написал(а):

Par Garsiju sašokējos - 16 bērni?! Nopietni? Kā to var dabūt gatavu? :D

Viņš ir adoptējis vairākus bērnus, kuri nav viņa bioloģiskie, bet gan mīļoto sieviešu. Garsija vispār interesants tipiņš :D palasot viņa biogrāfiju var nedaudz pašokēties, 7 reizes izbēdzis no nāves, un vēl daudz ko piedzīvojis savā mūžā. Bet nu vīriešiem jau šis process ne kā sievietēm, sievietei bērns ir pēc 9 mēnešiem, vīrietis pa šiem 9 mēnešiem vēl var kļūt par topošo tēvu vairākiem un ja tā visu dzīvi, tad tur to bērnu var būt ārprāts cik daudz.

aNgeL написал(а):

Visi tavi raksti ļooti interesanti, nav tikai laika pakomentēt pagaidām! Paldies tev!

Paloma написал(а):

Turpinu sajūsmināties par šo tēmu - ļoti interesanti uzzināt visus šos faktus! :)

Es jau sarkstu  :blush:

+3

18

Angelica Rivera

Aktrise, kura vairākkārt redzēta Latvijas ekrānos tādās telenovelēs kā Angela, Mariana de la noche, Destilando amor, Simplemente Maria. Tie, kuri sīki seko līdzi informācijai formā jau zinās, ka šobrīd aktrise ir precējusies ar Meksikas prezidentu Enrique Pena Nieto. 2013. gadā tika iecelta par Nacionālās sistēmas Iedzīvotāju konsultatīvās padomes par "ģimeņu integrācijas attīstības" prezidenti(šausmīgi garš amats, iespējams, būšu vārdus salikusi nepareizā secībā :D )
http://www.clubdigital1015.com/home/wp-content/uploads/2015/04/Angelica_Rivera.jpg
Bet tagad sīkāk par to kā Anhelika no aktrises kļuva par pirmo Meksikas lēdiju. Anhelika ir bijusi precējusies ar producentu Alberto Kastro, abiem ir 3 meitas, abi apprecējās pēc 14 gadu kopdzīves. Anhelika kādā intervijā ir atklājusi ar asarām acīs, ka ir bijis ļoti sāpīgi, jo visus gadus viņa uzstāja uz laulību gan Dieva, gan likuma priekšā, bet Alberto vienmēr atbildēja, ka laulībai netic. Un tad, kad beidzot pienāca tas brīdis, kad Alberto gribēja Anheliku precēt, gan jau nojauzdams, ka citādi attiecības var izjukt, Anhelika, protams, piekrita, bet tā vairs nebija laimīga piekrišana precēties, bet vairāk viņa uztvēra, ka viņai dara pakalpojumu, ja redz gribi precēties, tad precamies, un viņai pašai jau vairs nebija šīs sajūtas, ka ir sajūsma par lielo notikumu, izdarīja to, ko vajadzēja izdarīt jau sen un dažus gadus pēc kāzām abu attiecības izjuka. Aktrise rakstīja iesniegumu arī, lai laulība tiktu šķirta baznīcā, bet kā murgaini izrādījās, mācītājs, kurš viņus laulāja nebija pilntiesīgs mācītās, tādēļ baznīcas priekšā viņu laulība ir bijusi neeksistējoša. 2008. gadā, kad jau notika šķiršanās process Anhelika devās uz randiņu ar tobrīd esošo Meksikas gubernatoru Enriki, abi iepazinās kopīgi strādājot kādā kampaņā, kuram sieva bija traģiski aizgājusi bojā 2007. gadā. Anhelika jutās kā septītajās debesīs, jo beidzot bija vīrietis kurš viņu novērtēja, iekaroja un aplidoja, 2010. gadā Anhelika apprecējās ar Enriki, kurš 2012. gadā kļuva par Meksikas prezidentu.

+3

19

Adriana Nieto

Latvijā redzētā tādās telenovelēs kā La usurpadora, El privilegio de amar un Locura de amor. Man viņa ļoti patika Locura de amor pārī ar Soleru, pāris tik foršs, un tad lielākā bērnības telenoveļu trauma, kad Adriana transformējās par Iranu Castillo Locura de amor pēdējās sērijās. No telenoveles nozuda strīda dēļ ar Soleru un citām telenoveles tapšanā iesaistītājām personām. Adriana aizgāja no televīzijas, apprecējās, 3 bērnu māmiņa, pēc 12 gadus ilgas laulības izšķīrās, neilgi pēc šķiršanās atkal vēlējās atgriezties tv un gāja uz kastingu ļaundares lomai Lo que la vide me robo, bet lomu neieguva.
http://www.tvyespectaculos.com/wp-content/uploads/2015/03/Adriana-Nieto.jpg
Nesen aktrise ir uzņēmusies Televisas tv seriālā Como dice el dicho "En boca cerrada no entran moscas", Como dice el dicho ir pamācošs seriāls par dažādām dzīves problēmām, īpaši veltīts jauniešiem. Šobrīd aktrise atzīst, ka nebija gluži pareizi aiziet prom no televīzijas, bet neko nevar mainīt, ne viss bija viņas vaina, bet viņa ir atvainojusies strīdā iesaistītajām personām, kurš notika Locura de amor filmēšanas laikā. Šobrīd Adrina ļoti grib atgriezties teleovelēs. Tiek baumots, ka, iespējams, būs Antes muerta que Lichita(man pieklibo atmiņa, varbūt tas jau ir apstirpināts :D )

+3

20

Imanol Landeta

Vai kāds no jums atceras šo puisīti no telenoveles Vivo por Elena? (dažreiz ir interesanti par ko kļūst jaunie telenoveļu aktieri, jo bieži vien viņi filmējas, jo tā vēlas vecāki, nevis tas ir aicinājums)
http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2012/11/509dd2e82b81b_620x414.jpg
Šobrīd aktieris Imanols Landeta izskatās šādi. 27 gadi, bet vizuāli šķiet vairāk, mantojis tēva gēnus un jau agrā vecumā ir plikpaurība(Manuela Landetas dēls).
http://static.quien.com/media/2012/05/18/landeta.jpg
Esmu redzējusi šo aktieri arī telenovelē Juro que te amo, kurā viņš tēloja jaunu muzikantu, arī reālajā dzīvē aktieris bija dziedātājs gluži kā tēvs Manuels. Bet šobrīd Imanols ir pametis gan aktiermākslu, gan muzicēšanu un pievērsies savam patiesajam sapnim, kļuvis par pilotu. Ehh, cik burvīgi ir, kad cilvēkiem ir iespējas īstenot to, ko vēlas :)

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kur viņi ir šobrīd?