TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kur viņi ir šobrīd?


Kur viņi ir šobrīd?

Сообщений 21 страница 40 из 79

21

Fernando Carillo

Kādreiz super saldais Fernando šobrīd vairs nemaz neizskatās tik salds, ieliku vecu bildi, lai nebiedētu tautu. Pēdējo reizi Fernando ir filmējies telenovelē 2000. gadā. Pēdējo gadu laikā darbojies teātrī, kino filmās un sērijās, kā arī, protams, kas ir populāri politiskajā partijā arī pabijis, ir uzņēmējs. Kā atceramies La mentira rīmeiks ar viņu un Gabiju galvenajā lomā izjuka tieši dēļ Fernando uzvedības. Dzīves laikā iesaistījies vairākos skandālos, gan saistībā ar savu narkotiku atkarību, gan arī aizbildniecības tiesībām par savu dēlu.
http://radio991fm.com/wp-content/uploads/2015/05/1-fernando-carrillo_590x395.jpg
Jautāsiet vai šobrīd viņam ir mierīga dzīve? Loģiski, ka nē. Nesen tiesa atzina Fernando vainīgu seksuālā agresijā, kuru viņš veica 2014. gadā, protams, Fernando saka, ka nav vainīgs (viņš izteica kritiku Amerikas tiesu sistēmai, jo viņi visvairāk noziegumos vaino tieši latīņamerikāņus un afroamerikāņus), bet sodu ir pieņēmis. Viņam jāmaksā 750 dolāru sods, jānostrādā 250 stundas sabiedriskā darba un 1 gads nosacīti. Cik gan mānīgi viss ir TV, pūkainie varoņi realitātē tik pūkaini nemaz nav.

+3

22

Kad pašai šķiet, ka vairs nav ideju par, kādu aktieri rakstīt pēkšņi atceros vēl kādu, tāpēc šodien sanāca par 4 uzrakstīt (par Adrianu man atgādināja Enģelītis), bet nu jau jādodas čučēt :D Vispār man pašai ir interesanti tik daudz jauna uzzināt.

+1

23

mmaarriiaa написал(а):

Vai kāds no jums atceras šo puisīti no telenoveles Vivo por Elena?

Par šo telenoveli tik maz atceros :D Puisītis bija Saula Lisazo varoņa dēls? Piekrītu tev, ka ļoti interesēt redzēt, kas noticis ar bērniem, kā viņi izskatās, ko dara. Sākumā ieraugot Manuela bildi, nodomāju, ka tas ir viņš :D :D

mmaarriiaa написал(а):

viņa ir atvainojusies strīdā iesaistītajām personām, kurš notika Locura de amor filmēšanas laikā.

Labāk vēlāk nekā nekad :D Viņa ir jauna, skaista, tā ka iespējas, manuprāt, ir tikt kādā telenovelē. Starp citu tā iedomājos..neesmu nekad dzirdējusi, ka būtu problēmas filmēšanas laikā Karlas telenovelēs. Protams, viņa jau nav neko filmējusi, kopš es sāku internetā lasīt par telenovelēm, tā ka nav ne jausmas, kā bija pirms tam.

mmaarriiaa написал(а):

Angelica Rivera

Viņai dzīve kā telenovele. Ļoti interesants dzīves stāsts un no aktrises kļuvusi par Meksikas Pirmo dāmu. Galvenais, ka pēc ilgas gaidīšanas ir atradusi savu laimi.

mmaarriiaa написал(а):

Kad pašai šķiet, ka vairs nav ideju par, kādu aktieri rakstīt pēkšņi atceros vēl kādu, tāpēc šodien sanāca par 4 uzrakstīt (par Adrianu man atgādināja Enģelītis), bet nu jau jādodas čučēt

Cik labi, ka tu iedvesmota. Patiesībā ir arī aktieri no citām valstīm (Argentīna) par kuriem sen nekā nezinu, jo nelasu tās ziņas, bet aktieri savulaik ļoti patikuši piem. Andrea del Boca un Gabriels Corrado. Latvijā ļooti sen nav rādījuši Argentīnas telenoveles.
Interesanti, vai Elizabete Gutjeresa plānos atgriezties telenovelēs kādreiz.
Žēl par Fernando Kariljo. Protams, ka patika Rozalindas laikmetā.

+1

24

mmaarriiaa написал(а):

Aktrise rakstīja iesniegumu arī, lai laulība tiktu šķirta baznīcā, bet kā murgaini izrādījās, mācītājs, kurš viņus laulāja nebija pilntiesīgs mācītās, tādēļ baznīcas priekšā viņu laulība ir bijusi neeksistējoša.

Šitas jau riktīgi kā no telenoveles... :D Atkal tikai pierādās, ka telenoveļu notikumi jau ir no dzīves, tikai telenovelēs vienam cilvēkam notiek tas, kas citiem 10 mūža laikā. :D

Par bērniem runājot, atcerējos burvīgo "Kolungas dēlu" Alejandro Felipe Flores - cik iemetu aci wikipedia, izskatās, ka turpina visai aktīvi filmēties :) Un pat google images mani nenošokēja - joprojām smuks puisītis, kaut paaudzies. Nav kkāds Viens mājās Kevina variants :D

+1

25

aNgeL написал(а):

Puisītis bija Saula Lisazo varoņa dēls?

Jā, tas pats.

aNgeL написал(а):

Starp citu tā iedomājos..neesmu nekad dzirdējusi, ka būtu problēmas filmēšanas laikā Karlas telenovelēs. Protams, viņa jau nav neko filmējusi, kopš es sāku internetā lasīt par telenovelēm, tā ka nav ne jausmas, kā bija pirms tam.

Atminos, ka žurnālā seriāli un kino ir bijis rakstīts, ka El manantial filmēšanas laikā bijušas nesaskaņas ar Husto lomas atveidotāju, dēļ naudas un dēļ tā, ka viņš netika pienācīgi pozicionēts kā galvenais aktieris vai tā ir taisnība vai baumas to es nezinu, jo seriālu žurnāla info bieži nevarēja uzticēties.

aNgeL написал(а):

Cik labi, ka tu iedvesmota. Patiesībā ir arī aktieri no citām valstīm (Argentīna) par kuriem sen nekā nezinu, jo nelasu tās ziņas, bet aktieri savulaik ļoti patikuši piem. Andrea del Boca un Gabriels Corrado. Latvijā ļooti sen nav rādījuši Argentīnas telenoveles.

Andrea aktīvi filmējas, jā pie mums nav rādītas Argentīnas telenoveles ļoti sen atšķirībā no Krievijas, kur tās ir lielā cieņā. Youtube pat video daudz liek ar krievu valodu ierunātu. Par šiem aktieriem domāju pēc tam uzrakstīšu :)

Paloma написал(а):

Un pat google images mani nenošokēja - joprojām smuks puisītis, kaut paaudzies. Nav kkāds Viens mājās Kevina variants :D

Viņš tik ārkārtīgi piemīlīgs bērns, kaut arī tagad jau jaunietis 16 gadi.

Paloma написал(а):

Šitas jau riktīgi kā no telenoveles... :D Atkal tikai pierādās, ka telenoveļu notikumi jau ir no dzīves, tikai telenovelēs vienam cilvēkam notiek tas, kas citiem 10 mūža laikā. :D

Un bieži liekas, ka telenovelēs viss ir pārspīlēts, bet tā dzīvē vien ir.

+2

26

Gabriel Corrado

Pāris Andre del Boca un Gabriels Corrado pēc manām domām ir kas līdzīgs kā Silvija Navarro ar Serhio Basanjesu - neatkārtojams, viņi vēl nesen ir strādājuši kopīgos projektos un ir ļoti iemīļots telenoveļu pāris. Atceros, ka man ļoti patika Latvijā demonstrētā telenovele Čigāniete ar abu piedalīšanos, bet man ļoti nepatika Melnā pērle un nevarēju saprast par ko tur sajūsminājās mana mamma un citi, pirms laika sapratu, biju par mazu tādai telenovelei, jo tagad man arī patīk. Vēl Adrianu esam redzējuši telenovelē Milēdija.
http://robertoramasso.com/contrataciones/contrataciones-gabriel-corrado.jpg
Gabriels ir Argentīniešu aktieris ar Itāļu izcelsmi. Šobrīd 54 gadi un vēl joprojām izskatās visai pievilcīgs. Aktieris atpazīstamību visvairāk ir ieguvis filmējoties Perla Negra, Hombre del mar(šo es pirms gadiem biju biškiņ redzējusi, pati neatceros pa kuru kanālu, bet biju pārsteigta, ka telenoveles tituldziesma bija Vivo por ella), filmējies vairākos tv seriālos, piemēram, nesenākajā atveidoja izmeklētāju, tādēļ sev neierasti uzaudzēja ūsas, tā ka vēl joprojām aktīvi filmējas. Ir uzņēmējs, producents un arī rakstnieks. 2013. gadā pirmo reizi prezentēja savu literāro darbu "El secreto Aladina" un 2014. gadā parakstīja līgumu ar Atlantida-Televisa par grāmatas turpinājumu izdošanu. Ir teicis, ka, ja nebūtu aktieris, būtu kļuvis par sacīkšu braucēju. Ir trīs bērnu tēvs, un par sevi saka, ka ir vīrietis vienai sieviete, ar sievu precējies jau 25 gadus, prieks par tādiem cilvēkiem :)

+3

27

Hi hi cik jauki, ka tik ātri tapa raksts!

mmaarriiaa написал(а):

Pāris Andre del Boca un Gabriels Corrado pēc manām domām ir kas līdzīgs kā Silvija Navarro ar Serhio Basanjesu

Pilnīgi piekrītu! Abiem tas humors uz viena viļņa, kas padara viņus neatkārtojamus,

mmaarriiaa написал(а):

Atceros, ka man ļoti patika Latvijā demonstrētā telenovele Čigāniete ar abu piedalīšanos, bet man ļoti nepatika Melnā pērle un nevarēju saprast par ko tur sajūsminājās mana mamma un citi, pirms laika sapratu, biju par mazu tādai telenovelei, jo tagad man arī patīk.

Man tieši tāds pat stāsts. Pirms dažiem gadiem biju sākusi skatīties Melno pērli no jauna, bet laika trūkuma dēļ pārtraucu un tā arī neturpināju.

mmaarriiaa написал(а):

par sevi saka, ka ir vīrietis vienai sieviete, ar sievu precējies jau 25 gadus

Cik forši! Telenovelēs ar Andreu gan tēloja tādu donžuānu, ka likās, ka tāds ir arī dzīvē. :D

+1

28

Andrea del Boca

Esam redzējuši aktrisi Latvijā demonstrētajās telenovelēs Čigānietē, Melnajā Pērlē un Mīlas Zelterī. Atceros, ka viņas dziedātajai dziesmai "Tonta, pura tonta" kura bija tituldziesma Čigānietei, latviešu šlāgergrupa bija iedziedājusi latviešu versiju melodijai un es toreiz naivā bērna dvēsele domāju, ka redz tādi vārdi tai dziesmai. Vārdi bija aptuveni tādi, drīz jau atkal seši(loģiski, ka šis vārds tādēļ, ka agrāk telenoveles sešos beidzās), paliekam mēs atkal sveši....vai saproti paloma man cerība, tev loma, tālāk neatceros :D Es jau novirzījos no temata.
http://www.reconquista.com.ar/images/stories/espectaculos/andrea-del-boca.jpg
Šobrīd Andrea vēl joprojām filmējas, vada raidījumus, ir producente. Mīlas dzīvē Andreai nav veicies, ir vairākas izjukušas attiecības, ar meitas tēvu izšķīrās, kad bija vēl stāvoklī 2000. gadā. Attiecības ar meitas tēvu ir sliktas, Andrea ir rakstījus iesniegumu policijā pret meitas tēvu, jo tas nav pieskatījis meitu ceļojuma laikā, un meita esot raudot zvanījusi, ka nezina, kur atrodas. Pirms gada bija iesaistīta ļoti nepatīkamā skandālā, viņas producētajā telenovelē, aktieris Carlos Moreno filmēšanas laikā saslima, ar infarktu tika nogādāts slimnīcā, un Andrea lauza ar viņu līgumu, pagaidīja piecpadsmit dienas, aizsūtījusi savu pārstāvi uz slimnīcu, lai aktieris paraksta līguma laušanu, pēc slimības aktieris diemžēl mira. Ne jau viņa vainīgā nāvē, bet tomēr cilvēciskais faktors ir svarīgāks par naudu.

+3

29

Ana Colchero

Šo aktrisi varējām redzēt Latvijā tādās telenovelēs kā Alondra, Corazon Salvaje un Isabella, mujer enamorada. 1996. gadā aktrise aizgāja no Aztecas telenoveles Nada personal pēc strīda, kurā apvainoja televīziju līguma nepildīšana, piecus gadus vēlāk Anai izdevās uzvarēt prāvā. Pēc tam, kad Ana pati bija aizgājusi no Televisas un pēc strīda ar Aztecu loģiski, ka Meksikā neviena no televīzijām viņai vairs negribēja piedāvāt darbu, bet radās iespēja Peru telenovelē tēlot dvīnes, tur gan man viņa patika.
http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2013/09/5246234674fe4_620x0.jpg
Pirms kļuva par aktrisi, ieguva ekonomistes izglītību. Šobrīd ir rakstniece, ir izdevusi 5 grāmatas un uz pirmās grāmatas prezentāciju viņu atbalstīt bija ieradušies vairāki aktieri ar kuriem kopā filmējusies, tādi kā Edīte Gonsalesa, Gonsalo Vega un Alberto Estrelja. Ana ir arī aktīviste politiskajos jautājumos, iesaistīta vairākās kampaņas par cilvēku aizstāvību un sieviešu tiesībām, kuras cieš no vardarbības, indiāņu tiesībām, nebaidās internetā Meksikas prezidentu nosaukt pavisam nesmukos vārdos. Nav bērnu, nav bijusi precējusies, arī informācijas par kādu līgavaini nav. Raksta blogu La cucaracha, kurā publicē savas politiskās un dzīves pārdomas.

+3

30

Ļoti interesanti. Paldies.

+2

31

Mario Cimarro

Mario Latvijā esam redzējuši tādās telenovelēs kā La usurpadora, Gata Salvaje, Pasion de Gavilanes, El cuerpo del deseo un Los herederos del monte. Aktieris un kādreizējais seksa simbols.
http://epmghispanic.media.lionheartdms.com/img/croppedphotos/2014/08/22/mario_cimarro_t670x470.png?8e219340208df2a3d052e47766487e5429f45de8
Visvairāk man Mario patika El cuerpo del deseo. Pēdējo reizi telenovelē uzņēmies 2011. gadā un filmā 2012. gadā. Būtu uzņēmies vēl vairāk telenovelēs, ja ne viņa briesmīgais raksturs, viņš ir ļoti egocentrisks un pat ir rakstīts un runāts par viņa fizisku agresivitāti, gan pret bijušo sievu Natāliju, gan arī telenoveļu partnerēm. Bijušas baumas pat par to, ka viņam aizliegts iebraukt Meksikā. Nesen bija baumas, ka Mario tēlos galveno lomu Simplemente Maria rīmeikā, no sākuma bija doma ņemt Davidu Zepedu, bet viņa intīmais video radīja skandālu, un Davidu telenovelē neņems, tad nu bija doma tā vietā ņemt Mario, bet tā kā vairs Mario vārds nav izskanējis, visdrīzāk Televisā atgriezīsies sazin kad. Pēdējā telenovelē, kurā uzņēmās Mario Televisā arī bija apvīta ar skandāliem, viņa varoni pat gribēja nomainīt uz citu aktieri pēdējās 40 sērijās, viņš skandalēja gan ar telenoveles producenti un tika baumots, ka fiziski iespaidojis gan Zuriju Vegu, gan Ninel Conde, atteicies Zuriju skūpstīt. 2013. gadā aktieris beidzot sniedza savu komentāru un sacīja, ka viņa plānos nav kļūt par draugu saviem kolēģiem un ka visam dzīvē ir limiti, un ka kolēģiem un viņu šefiem ir jāsaprot, kādu ļaunumu viņi nodara atbildīgam un strādīgam cilvēkam, respektīvi pašam Mario. Kad nomira Lorena Rojas, Mario twitterī veltīja cienīgus vārdus par viņas darbu un pēc tam atkal parādījās raksti internetā, par to, ka realitātē abiem bija briesmīgas attiecības, kuras apstiprināja arī kolēģi.

+4

32

Droši vien tikai Pasion de gavilanes un Gata salvaje viņam bija normāla uzvedība, savādāk šaubos, ka Danna un Marlēne ar viņu filmētos otrreiz :D

+1

33

aNgeL написал(а):

Droši vien tikai Pasion de gavilanes un Gata salvaje viņam bija normāla uzvedība, savādāk šaubos, ka Danna un Marlēne ar viņu filmētos otrreiz :D

Man pašai liekas, ka viņam pavisam aizgāja ciet El cuerpo del deseo laikā, viņam bija tāda loma un tik lielisks izskats, ka fanu vai kusa, un laikam jau sakāpa galvā, gan jau kādas psihiskas problēmas arī ir. Sākot no El cuerpo del deseo ir tikai skandāli. Par Los hrederos del monte arī bija visādi raksti Tv y novelas, ka Mario esot atteicies, ka Marlene viņam dotu pļaukas, kaut arī sižetiski to vajadzēja, draudējis piekaut telenoveles direktoru, ar Osvaldo Riosu problēmas ir bijušas jau Gata Salvaje laikā, vispār vēl daudz aktieru vārdi ar kuriem plēsies, gan jau ka nav tas izdomājums viss, jābūt diezgan dīvainam, lai tādu cilvēku ņemtu kādā telenovelē, jo viņš padara darbu neiespējamu citiem.

+1

34

Natasha Klauss

Natašu esam Latvijā redzējuši ļoti daudzās telenovelēs Latvijā: La venganza, Pasion de gavilanes, La mujer en el espejo, La tormenta, Zorro la espada y la rosa un Los herederos del monte. Kas ir ļoti interesanti, Natašas vecvecāki bija lietuviešu izcelsmes, tā, ka viņa iespējams, zina, kur ir Latvija :)
http://spmedia.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2011/12/Natasha-Klaus.jpg

Nataša vēl joprojām aktīvi filmējas gan telenovelēs, gan seriālos, tādu seriālu rīmeikos kā Grejas anatomija, Brtohers&Sisters un Nip/tuck Kolumbijas versijās. Ir bijusi divas reizes precējusies, no katrām attiecībām ir pa meitai. Šobrīd ir attiecībās ar kādu uzņēmēju.

+4

35

Segundo Cernadas

Latvijā redzēts telenovelēs Todo sobre Camila un Bella Calamidades. Es par viņu kopš Fantasma de Elena neko nebiju dzirdējusi. Šobrīd aktieris ir atgriezies savā dzimtenē Argentīnā un tur arī filmējas, pēdējā telenovelē tēloja galveno lomu pārī ar Andreu del Bocu.
http://www.primiciasya.com/__export/1432902847951/sites/primicias_ya/imagenes/2015/05/29/Segundo-Cernadas.jpg_1342858958.jpg
Pēc 7 gadu laulības izšķīrās ar sievu, arī aktrisi Ginellu Neyru(Pobre Millonaria), ir dēls. Mani teksti kļūst īsāki, pat nezinu, ko vēl varētu par Segundo pateikt.

+2

36

Ļoti jauki, ka izveidoji šādu tēmu, mmaarriiaa! Man ir ļoti interesanti palasīt par šiem aktieriem, kuri pazuda no telenoveļu redzesloka uz ilgu laiku! Lasot, es atcerējos vēl vienu aktieri, kurš arī sen nav ne redzēts, ne dzirdēts un tas ir Jorge Enrique Abello! Viņš spēlēja galveno varoni Eduardo t-novelē "Anita, No Te Rajes", kā atceramies! Varbūt kaut ko par viņu arī uzraksti! ;) :)

+1

37

Jorge Enrique Abello

Aktieris, kurš slavu ieguva ar kulta komēdijnoveli "Yo soy Betty, la fea", telenoveli, kura pēc tam tik rīmeikota vairākās valstīs. Betija Kolumbijā lauza rekordus skatītāju reitinga ziņā, tie bija milzīgi un ilgi netika pārspēti, kā arī mainīja ierasto laiku, kad cilvēki skatās TV, rezultātā cilvēki TV sāka skatīties ilgāk, protams bija līdere balvu ziņā. Aktieri Latvijā iepazinām telenovelē "Anita no  te rajes", kurā viņš spēlēja nopietnu vīru, kuram sajauca galvu tik atšķirīgā Anita, kura bija kā no citas planētas. Tas bija laiks Latvijā, kad lielai daļai Anitu Latvijā kāds sacīja šos zīmīgos vārdus: "Anita, nepadodies!" :D Uzņēmies tādās telenovelēs kā "La costena y el cachaco", šobrīd varam vērot telenoveles rīmeiku "La vecina", uzņēmies arī "En las tacones de Eva", Meksiskas versija bija Por ella Soy Eva, arī Krievijā ir uzņemta versija šai telenovelei. Eva arī bija pēdējā telenovele, kurā aktieris uzņēmies, jo pēdējos gados uzņemas seriālos, piemēram, Grejas anatomijas rimeikā, kurā uzņēmās arī Nataša Klausa, arī uzņēmies Donde esta Elisa, kurā bija Jorges Luisa Pilas prototips.
http://www.holaciudad.com//foto_jorge-enrique-abello-i01000000228693100000000.jpg
Interesants fakts ir kā Horhe tika līdz aktiera amatam, universitātē viņš strādāja kā mūzikas video režisors, kā reklāmas vadītājs televīzijas programmā, producenta asistents, kā kameras direktors un visbeidzot kā aktieris. Ja nebūtu kļuvis par aktieri, būtu kara vai jūras vides korespondents, jo viņam patīk atklāt. Darbojies vairākās kampaņās, piemēram, "bērnu atbalsta", "dzīvnieku bez ciltsrakstiem adopcijas atbalsta".
P.S. Gribēju atvainoties, ka no manis nav bijuši jauni raksti, brīžos, kad tieku pie intereneta, mans 4g solītais ātrais internets niķojas.

+3

38

Bibi Gaytan

Aktrise, kuru iepazinām telenovelē Camila, kurā viņa bija galvenajā lomā ar savu vīru aktieri Eduardo Capetillo. Eduardo ir diezgan greizsirdīgs vīrs, Bibi ir sacījusi, ka ir bijušas reizes, kad abi sapošas uz pasākumu, bet Edurdo saka, ka abi nekur neies, ja Bibi nepārģērbsies vai nenomainīs grimu, jo izskatās pārāk izaicinoši. Pēdējā telenovelē, kurā viņa parādījās bija, tāpēc, ka tēloja pārī ar savu vīru En nombre del amor, Eduardo nepiekrīt, ka Bibi vajadzētu skūpstīties ar kādu citu. Agrāk ir bijusi dziedātāja, dziedāja vienā grupā ar Eduardo, kur viņu mīlestība arī uzplauka.
http://www.radioformula.com.mx/images/notas/20140623_11_33_BibiGaytan_Ntmx.jpg
Bet viss jau nav tik slikti kā izklausās, aktieri ir precējušies 20 gadus un pirms gada sagaidīja savus dvīņus, ir 5 bērnu vecāki. Bet tā nu viņu ģimenē ir, ka Bibi lielākoties ir mājsaimniece, bet Edurdo tas, kurš strādā.  Bibija pēdējo gadu laikā ir piedalījusies dažos šovos, kā vadītāja un kā tiesneses deju šovā. Bet pati Bibi saka, ka ir ļoti laimīga ar Eduardo, viņu starpā vēl joprojām valda liela mīlestība, ka pati ļoti rūpīgi izvēlas projektus, lai būtu vairāk kopā ar ģimeni, lai gan presē visu laiku parādās raksti, ka vīrs ir tas, kas viņu kontrolē. Šajā gadā atgriežas telenovelēs ar kriminālnoveli "El cenor de los cielos".

+3

39

Ja man būtu vairāk laika es gribētu paskatīties kādu telenoveli ar Horhi Abello, esmu redzējusi tikai vienā lomā, bet tik interesanti kāda ir oriģinālā Eva.

+1

40

Yadhira Carrillo

Aktrisi Latvijā esam redzējuši tādās telenovelēs kā El privilegio de amar, La usurpadora(lai gan godīgi sakot es neatceros vai pie mums vispār rādīja Mas alla de la usurpadora), Rubi. Man šī aktrise vienmēr atmiņā palikusi ar savu acu grimu, jo acis viņai gandrīz vienmēr ar ļoti izteiksmīgu grimu. Man Jadiras vismīļākā loma ir La otra. Producentam Ernesto Alonso ļoti patika Jadira, ne velti trīs viņa pēdējās telenovelēs Jadira bija galvenajā lomā, pēdējo reizi telenovelēs uzņēmās 2007. gadā Kastro telenovelē Palabra de mujer, telenovele gan īpašus panākumus neguva.
http://www.radioformula.com.mx/images/notas/20140302_19_38_YadhiraCarrillo_Twitter.jpg
Pirms vairākiem gadiem aktrise uzsāka attiecības ar advokātu Juan Collado, kurš gan tajā laikā bija precējies ar aktrisi Letīsiju Kalderoni, Juans ar Letīsiju pēc 8 gadu ilgas laulības izšķīrās, lieki piebilst, ka Letīsijai īpašas mīlestības pret Jadiru nav, lai gan skaidrs, ka ne tikai Jadira vainīga laulības šķiršanā, tomēr man šķiet nepieņemami uzsākt attiecības ar nebrīvu cilvēku, cilvēki var iemīlēties, bet ko vairāk tikai, kad brīvi. Jadiras un Collado attiecības ir apvītas ar skandāliem, un bieži skandālos iejaukts arī Letīsijas vārds. Lai gan pati Letīsija 2011. gadā apstiprināja, ka viņas exvīrs no Jadiras izšķīries un satiekas ar citu, par ko Letīsija bija ārkārtīgi laimīga, tomēr 2012. gadā Jadirai bija sapņu kāzas ar Collado uz kurām Letīsijas un Collado dēli neieradās. Vēl joprojām izskan dažādas baumas, ka Collado krāpj Jadiru un pat vairāki preses raksti bija, ka krāpj ar nevienu citu kā - Letīsiju, abi bija noķerti ne vienu vien reizi skūpstāmies. Pati Letīsija ir brīva, bet ir izteikusies, ka attiecības nevar tikt atjaunotas, lai gan savam exvīram viņa draudzene būs visu dzīvi. Tomēr Letīsija spēj novērtēt, ka Jadira ar mīlestību izturas pret viņas abiem dēliem, jo abi dēli pavada laiku arī ar tēvu svētkos un brīvdienās. Jadira presē ir izteikusi, cik ļoti apbrīno Letīsiju kā aktrisi un māti(vienam no Letīsijas un Collado dēliem ir Dauna sindroms un Letīsija vienmēr ir ļoti atbalstījusi savu dēlu, lai viņam būtu dzīve kā visiem). Agrākās intervijās Jadira sacīja, ka viņai nav laika bērniem, bet, kad beidzot viņa izlēma kļūt par māti, viss neiet tik gludi, mēģinājumi ir cietuši neveiksmes. Dažbrīd ir parādījušās baumas, ka Jadira atgriežas telenovelēs, janvārī baumoja, ka būs Lo imperdonable, bet tās izrādījās tikai baumas.

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kur viņi ir šobrīd?