TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)


Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)

Сообщений 1 страница 20 из 545

1

https://pbs.twimg.com/media/CPzNhjBWUAAtmZG.jpg
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif
Kaislība un vara
Producents: Jose Alberto Castro (Teresa)
Oriģināls: Pasion y poder
Pirmizrāde: 5. oktobris (Pēc Lo Imperdonable)
Sēriju skaits: 136
Sižets:
Eladio Gomes Luna un Arturo Montenegro ir divi veiksmīgi uzņēmēji, kuri jau vairāku gadu garumā ir sāncenši darījumos un mīlestībā pret vienu sievieti – Huliju. Eladio ir gandrīz viss: veiksme, nauda, vara un viņš vienmēr ir mīlējis savu sievu Huliju, bet nekad nav saņēmis pretmīlu. Hulija apprecējās ar Eladio neilgi pēc tam, kad uzzināja, ka viņas saderinātais Arturo ur viņu piekrāpis un kāda cita sieviete gaida no viņa bērnu. Hulija ticēja, ka viņai izdosies iemīlēties Eladio, bet viņa mīlestība pret Huliju ir slimīga, viņam nav izdevies iegūt no viņas pieķeršanos, kopš kāzu nakts, kad Eladio Huliju izvaroja, viņš pret viņu izturas slikti. Hulijai un Eladio ir dēls Davids, ar kuru Eladio ir ļoti sliktas attiecības, turpretī ar savu krustdēlu Franko viss ir citādi, viņš ir Eladio uzticības persona un izveido no viņa savu naida, ambīciju un despotisma kopiju. Eladio slimīga greizsirdība aug brīdi, kad viņš uzzina, ka Hulija atkal ir satikusi Arturo.  Kopš šī brīža Eladio kļūst vēl nežēlīgāks pret Arturo ģimeni. Arturo Montenegro ir Montenegro Grupas mantinieks, veiksmīgs uzņēmējs, viņš ir četru bērnu tēvs un vīrs Ninai, kura ir žilbinoši skaista un jutekliska. Kļūda , kuru Arturo pielaida attiecībā pret Huliju pirms 25 gadiem, viņu moka vēl joprojām un viņš nav atguvies pazaudētās mīlas dēļ savas neuzticības. Kādā dienā Arturo atkal satiek Huliju un saprot, ka mīlestība pret viņu nekur nav izgaisusi. Arturo saprot kāda ir bijusi viņa laulība ar Ninu, kura ir ambicioza, frivola un manipulatore. Arturo centīsies izpirkt savu vainu kā tēvs veidot uz laba ceļa savu dēlu Ēriku un meitu Danielu, centīsies izglābt savas distancētās attiecības ar savu dēlu Migelu, kuru vienmēr ir redzējis kā atgādinājumu savai kļūdai. Viņa meita Rehīna būs tā, kura uzliks viņam pārbaudījumu, iemācīs viņam piedot un pamest cīņu pret Eladio.
Nezinot, gan Eriks, gan Eladio ir vienas sievietes Monseratas mīļākie, viņas dēļ radīsies vēl vairāk konfliktu abu ģimeņu starpā.
Konsuelo ir Erika sieva. Viņa nāk no bērnu nama, viņas izcelšanās ir miglā tīta, bet tā drīzumā nāks gaismā.
Dāvids, Hulijas un Eladio dēls dodas uz Keretaro, kur ir ieguvis balvu kā arhitekts. Tur ierodoties viņš uzzina, ka arhitektes balvu ir ieguvusi Rehīna Montenegro. Viņi abi zina, par naidu savu tēvu starpa, tādēļ nīst viens otru, bet drīz vien abi negribot iemīlas viens otrā. Šis notikums vēl vairāk padziļinās konfliktus abu ģimeņu starpā un izvērtīs varu cīņu, kurā nauda, kaisle un mīlestība, būs faktori, kuri bīdīs visus personāžus. Pa vidu visam uz spēles ir divas varenas ekonomiskas grupas, kurās ir iesaistīti dažādi darījumi, tostarp būvniecība, īpašumi un viesnīcas.
Aktieru sastāvs:
Jorge Salinas - Arturo Montenegro Rivas
Fernando Colunga - Eladio Gómez Luna Altamirano
Susana González - Julia Vallado Mejia de Gómez Luna
Marlene Favela - Nina Pérez de Montenegro
Michelle Renaud - Regina Montenegro Pérez
Altaír Jarabo - Consuelo Martínez de Montenegro
José Pablo Minor - David Gómez Luna Vallado
Alejandro Nones - Erick Montenegro Pérez
Danilo Carrera -  Franco Herrera Fuentes / Franco Gómez Luna Herrera
Fabiola Guajardo - Gabriela Díaz Vallado
Marco Méndez - Agustín Ornelas
Jauma Mateu - Miguel Montenegro Forero
Enrique Montaño - Justino
Isabella Camil - Caridad Herrera Fuentes
Gerardo Albarrán - "El Callao"
Boris Duflos - Francisco
Irina Baeva - Daniela Montenegro Pérez
Raquel Garza - Petra / "Samantha"
Raquel Olmedo - Gisela Fuentes Vda. de Herrera
Luis Bayardo - Humberto Vallado
Alejandro Aragón - Aldo
Érika García - Maribel
Gema Garoa - Clara Álvarez
Daniela Fridman - Marintia Hernández
Mario Morán - Jorge Pérez
Victoria Camacho - Montserrat Moret
Maribé Lancioni - Fanny Pérez
Óscar Medellín - Joshua Solares
Pilar Escalante - Ángeles
Jorge Bolaños - Santos
Emmanuel Palomares - Johnny

+1

2

Kastings: Michelle Renaud & Carlos de la Mota

https://pbs.twimg.com/media/CJ-5MlLW8AAqUv8.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-Q2QKxiuG_hg/Vaa6l_rfkRI/AAAAAAAA-0A/9mOTtIicj44/s1600/poder.tiff

0

3

http://www.picshare.ru/uploads/150716/KHYVzOYWO2.jpg
http://lh3.googleusercontent.com/-tfrE4jzDJZQ/VabserQBewI/AAAAAAAA-0U/7RZhZXL5nu8/s1600/blogger-image--2091591651.jpg

0

4

Mišelai der ļaunās lomas. Man no malas šķiet, ka Feram šeit būs ļaunā, bet Horhem labā loma.

0

5

Bet cik ļaunam jābūt prātam, lai saliktu šos divus aktierus vienā telenovelē kā labo un ļauno? Nedrīkst tak tā mocīt nabaga skatītāju sirdis. Vēl sanāks just līdzi ļaundarim. :D

0

6

Feram būs galvenā loma.. nevar gan vēl saprast labā vai ļaunā. Bet kā zinām pie Kastro ne vienmēr var iedalīt labā vai ļaunā un seriāla gaitā tie var krasi mainīties. Horhe nekur nav nosaukts kā galv. lomas atveidotājs. Tā ka vēl redzēs, kas viņam par lomu.
Šaubos, ka jebkas var pārspēt Teresa, bet domāju, ka būs ok. Tomēr pēdējā laikā var redzēt, ka Fers ir palicis izvēlīgs, ne par ko negribēja iet uz Lo Imperdonable un pareizi darīja.
Vispār Kastro malacis..visus labākos vidējā vecuma vīriešus-aktierus pēdējā laikā savācis - Meiers, Horhe, Fers..

0

7

aNgeL написал(а):

Tomēr pēdējā laikā var redzēt, ka Fers ir palicis izvēlīgs, ne par ko negribēja iet uz Lo Imperdonable un pareizi darīja.

Piemēram, telenoveles Manana es para siempre un Soy Tu duena neguva īpaši labus panākumus, tāpēc arī visdrīzāk kļuva tik piesardzīgs. Un labi vien ir, Lo imperdonable man patīk Ivans un Fers nav tik izmisis, ka viņam jāpieņem katrs darba piedāvājums. Bet ir prieks, ka Fers atgriežas un cerams ar labu lomu, vairāk jau būtu viņu gribējies redzēt pie Karlas.

aNgeL написал(а):

Šaubos, ka jebkas var pārspēt Teresa, bet domāju, ka būs ok.

Domājams, ka La malquerida, kura nebija pārāk izdevusies būs kā mācība, un Pasion y Poder būs jau krietni labāka.

aNgeL написал(а):

Horhe nekur nav nosaukts kā galv. lomas atveidotājs. Tā ka vēl redzēs, kas viņam par lomu.

Skaidrs. Es jau biju pieņēmusi, ka Fers būs galvenais, bet tas ļaunais tēls, bet Horhe būs tas labais, ar kuru galvenā varone neapprecējās. Bet vispār interesanti, kura būs galvenajā lomā? Vai tiešām Patrīsija Manterola, būtu jau labi. Skaidrs ir viens, ka Ruffo tā nebūs noteikti.

0

8

mmaarriiaa написал(а):

Piemēram, telenoveles Manana es para siempre un Soy Tu duena neguva īpaši labus panākumus, tāpēc arī visdrīzāk kļuva tik piesardzīgs.

Mācās no kļūdām :D

Pagaidām viss kā miglā tīts..Pirms dažām dienām taču apstiprināja Palacios par ļaundari. Tik daudz vīriešu, nekā saprast nevar :D

Kastingā uz galveno lomu vai ļaundari piedalās Marjorie de Sousa ;)

Vēl kastingā uz citām lomām bija  Cynthia Klitbo, Mayrín Villanueva, Thelma Madrigal, Horacio Pancheri, Alejandro Nones, Eleazar Gómez, Altair Jarabo, José Pablo Minor, Fabiola Guajardo, Jesús Carus y José María Galeano

0

9

aNgeL написал(а):

Pagaidām viss kā miglā tīts..Pirms dažām dienām taču apstiprināja Palacios par ļaundari. Tik daudz vīriešu, nekā saprast nevar :D

Es tā saprotu tur būs jaunā un vecāka gadu gājuma ļaundari. Piemēram, Mišelai Renaud tiek plānota ļaunā loma. Bet, ak, es aizmirsu, ka Andresam jau 40, man likās, ka ap 30 viņam vēljoprojām un, ka viņš būs ļaunais, bet skaitīsies ļaunais no jaunās paaudzes, bet tagad sanāk, ka var būt Kolungas pretinieks, viņiem tikai 9 gadu starpība. Es te runāju par paaudzēm, jo sižets jau būs pirms 20 gadiem un tagad. Un tagadnē būs tādi kā Kolunga brieduma gados un viņu bērni. Fakts ir tāds, ka jau esmu saputrojusies :D Bet Horhem otrā plāna lomu iedot nevar.

aNgeL написал(а):

Vēl kastingā uz citām lomām bija Thelma Madrigal, Horacio Pancheri,

Šie laikam pa kastingiem tik staigā :D A que no me dejes bija, Marijā bija. Forši, ka Horacio būs loma A que no me dejas, Telma būtu smieklīga Marija, bet nebūtu iebildumu aktrisi redzēt kādā savādākā lomā, jo La sombra viņas tēls bija diezgan kaitinošs.

0

10

mmaarriiaa написал(а):

sižets jau būs pirms 20 gadiem un tagad.

Jaunā mode Televisā :D

mmaarriiaa написал(а):

Bet Horhem otrā plāna lomu iedot nevar.

Otrā plāna droši vien nē, bet piem. partipacion especial. Varbūt viņš nemaz negrib pilna laika lomu, jo dvīņi gaidāmi.

0

11

aNgeL написал(а):

Varbūt viņš nemaz negrib pilna laika lomu, jo dvīņi gaidāmi.

Arī fakts. Bet, varbūt, tagad tā kārtīgi uzņemsies kamēr mazie gaidāmi un tad, kad piedzims, tad neuzņemsies. Lai gan, būtu tikai jauki gaidīt mazos kopā ar sievu, jo ir tikai normāli atbalstīt mīļoto šajā laikā, jo viņai nav viegli, un viņa gaida veselus divus.

aNgeL написал(а):

Jaunā mode Televisā :D

Blakus tai modei, ka telenovele telenovelē :D Kā tas ir Amores con trampa, un būs Ličitā.

0

12

Viss velk uz to, ka būs Mayrin Villanueva.

0

13

Livia Brito, Susana Gonzalez, Elizabeth Gutierrez arī kastingā! Līvija ir kandidāte ļaundarei!

+1

14

Tagad arī Horhe Salinass ir oficiāli nosaukts kā galv. lomas atveidotājs. Viens būs labais un otrs ļaunais. Viss gan norāda uz to, ka ļaundaris būs Kolunga. Ja ticēt rakstītajam, tad pats Fernando grib ļaundara lomu, jo tā esot visa stāsta dzinējs, savukārt galvenais labais varonis esot ļoti garlaicīgs.
Rodas sajūta, ka visi aktieri grib fimēties pie Kastro un ar Kolungu, jo kā bites uz medu dodas uz kastingu, un katram patīk izteikt apbrīnu Kolungam un kāds gods būtu strādāt ar viņu. Līvija Brito grasījās doties studēt uz Bostonu, bet ja dabūs šeit lomu, tad paliks.

https://pbs.twimg.com/media/CKDlKORWUAAOHnO.png

+3

15

Fernando Televisā!

https://pbs.twimg.com/media/CKIGrI0VAAA_xMZ.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CKIG7IfUAAAouoy.png
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

16

aNgeL написал(а):

Viss velk uz to, ka būs Mayrin Villanueva.

Bāc, ieliek tik lieliskus aktierus kā Feru un Horhi kā galvenos, bet sieviešu lomā Mayrin. Man nekas pret viņu nav, nav viņa slikta, bet kaut kā, kā aktrise nepiesaista un nav no tām, kura mani piesaistītu visu telenoveli skatīties. Nepatīk man šāda izvēle.

aNgeL написал(а):

Viss gan norāda uz to, ka ļaundaris būs Kolunga.

Njā, un tomēr būs. Redz kā interesanti, ka apstiprinājās pašas pirmās baumas par to, ka Feru grib kā ļauno, vienīgi no pirmajām baumām par Adelu nebija taisnība, visbiežāk pirmās baumas paliek tikai kā baumas. Smagi būtu vērot Feru kā parastu ļaundari, bet pie Kastro gan jau tā nebūs. Vislabāk Amor real Manuelā bija vērojams, ka Fers spēj ļoti veiksmīgi notēlot tādu varoni no kura baidās.

Interesanti kā izvērtīs sižetu. Pasion y poder savā laukā bija telenovele ar lieliem panākumiem, un telenoveles fināls palika kā mīkla, viss beidzās ar sprādzienu un nevarēja saprast, kas notika ar ļauno varoni - viņš izdzīvoja, vai nomira.

Foršas Fera bildes, viņš kā vienmēr izskatās apskaužami labi, neticu, ka viņam jau 50 tūlīt.

0

17

Tas ir drausmīgi ielikt divus šādus aktierus kā labo un ļauno! No otras puses... ar Horhi galvenajā labajā lomā galvenajam tēlam ir kādas izredzes būt tautas mīlētam, citādi visi būtu par ļauno Feru. :D
Man galvenais negribētos, lai Fers ir tāds klasiskais ļaunītis, kas slepkavo visus pēc kārtas pa labi un pa kreisi :s

0

18

Marlene kastingā kopā ar Feru un Horhi.

http://3.bp.blogspot.com/-tslrERuN00I/Valm9i5t8II/AAAAAAAA-3U/tBmpaOU2sqQ/s1600/favela.tiff

+2

19

Man pietiek ar Feru un Horhi. Abi vienā kadrā! Nevajag vispār sievieti :D
Marlēni negribu te

0

20

aNgeL написал(а):

Man pietiek ar Feru un Horhi. Abi vienā kadrā! Nevajag vispār sievieti :D

:D
Divi tādi grandi vienā telenovelē, bet nu smagi, iepriekš smagi bija Amor real, kad pretinieki bija Fers un Maurisio, bet tur atšķirība tāda, ka neviens no abiem nebija ļaunais, šeit Fers ļaunītis, liela interese kā tas viss būs telenovelē.

aNgeL написал(а):

Marlēni negribu te

Es negribu Marlēni, lai gan bildē simpātiski izskatās, negribu arī Mayrin. Susanai Gonsalesai loma ļoti derētu, bet viņai jau ir bijušas līdzīgas lomas, atkal sanāktu atkārtošanās. Nevaru saprast, kāpēc vēl ir daļa skatītāju, kuru nepavisam Susanu nemīl, un par viņu saka, ka viņa sabojā visas telenoveles, kurās ir galvenajā lomā, jo tām pēc tam slikti panākumi. Es laikam visvairāk gribētu Patrīsiju Manterolu, tik sen viņa nav redzēta, ir forša, Mārdžorija man arī patīk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)