TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)


Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)

Сообщений 21 страница 40 из 545

21

mmaarriiaa написал(а):

Marlene kastingā kopā ar Feru un Horhi.

aNgeL написал(а):

Man pietiek ar Feru un Horhi. Abi vienā kadrā! Nevajag vispār sievieti :D

Es jau jūtu, ka šī telenovele mums būs liels pārbaudījums.. :D tiešām - redzēt abus vienā kadrā, tas ir .. ehh :love: Es tak vēl vakar vakarā noskatījos kaut kādu 10 min Amor real romantisko (lasīt - erotisko :D  :blush: ) ainu salikumu, tak izkusu simts reizes no Manuela skatieniem, balss, pieskārieniem utt. :love: Es saprotu, ka aktierim interesanti pārmaiņas pēc tēlot negatīvo lomu, bet nu... ehhh, man vajag Feru romantiskajās ainās :D varu tikai cerēt, ka kaut kas no tādām viņam arī būs iedalīts.

0

22

Migla drusku izklīda. Gan Horhe, gan Fernando būs galvenie labie varoņi!
Katram būs sava mīļotā jeb arī divas galvenās varones!

+3

23

aNgeL написал(а):

Migla drusku izklīda. Gan Horhe, gan Fernando būs galvenie labie varoņi!
Katram būs sava mīļotā jeb arī divas galvenās varones!

Šeit derētu emociju smaidiņš - facepalm :D Jo tālāk, jo viss ir nesaprotamāk :D Bet īstenībā mani vismaz iepriecināja tas, ka Fers nebūs ļaunais, jo lai gan interesanti, nevarētu just līdzi slepkavam. Tad jau tiešām galvenais ļaunais Palacios.

0

24

Es esmu par to lai Fers ir ar Patrīsiju Manterolu :)
Ar Horhi no kandidātēm gribētu tikai Mardžoriju, lai gan tik labi abus neiztēlojos kopā.

0

25

http://s013.radikal.ru/i324/1507/28/d78d6de9e6f6.jpg

+1

26

aNgeL написал(а):

Es esmu par to lai Fers ir ar Patrīsiju Manterolu :)

Man būtu tikai prieks par šādu pāri, kad domāju, ka būs tikai viena galvenā varone jau biju minējusi, ka gribētu tieši Patiju. Domāju Patija Feram vairāk piestāvētu nekā Mārdžorija.

aNgeL написал(а):

Ar Horhi no kandidātēm gribētu tikai Mardžoriju, lai gan tik labi abus neiztēlojos kopā.

No šīm kandidātēm es visvairāk gribētu Mārdžoriju, lai gan, ja būtu Mayrin arī man nebūtu baigo iebildumu, es Mayrin nebiju gribējusi kā vienīgo galveno varoni, un kopā ar Feru, bet, ja divi galvenie labie pāri, tad viss ok un kopā ar Horhi Mayrin labi izskatās pārī.

0

27

Forši, ka beidzot ir telenovele, kuru tiešām gribas redzēt, lai gan es ne uz ko nesacerēšos, jo tad vienmēr sanāk aplauziens, tā bija licies, ka bez Ličitas nebūs ko skatīties, bet Ličitā man ne pārāk patīk ideja par pelēko peli, jo tas man ļoti atgādina La fea mas bella, turklāt es ceru, ka sižets nebūs apvīts tikai ap ņirgāšanos/apvešanu ap pirkstu par Ličitu, jo man tas nesagādāja smieklus ne vienā no Betijas versijām.

0

28

Kas par pavērsienu... Un... bāc. Divi galvenie varoņi un tie ir Fers un Horhe? Šķiet pārāk satriecoši, lai būtu patiesība... :D Tagad tik abiem cienīgas galvenās varones! Piekritīšu jums par Patiju un Mārdžoriju! Horhe ar Mayrin būtu ļauns joks - diez vai es spētu iejusties viņu attiecībās, pārāk spilgtā atmiņā ir citas...

0

29

Paloma написал(а):

Horhe ar Mayrin būtu ļauns joks - diez vai es spētu iejusties viņu attiecībās, pārāk spilgtā atmiņā ir citas...

Ne pirmā reize būtu, kad galvenais varonis un ļaundare no vienas telenoveles, ir galvenais pāris citā :D Starp citu Serhio un Silvija arī ir tādā sarakstā.
Piekritīšu mmaarriiaaii,  ka abi izskatās saderīgi. Un aktrise viņa ir laba. Bet vienalga sajūsmas nebūtu man, ja viņa tiks pie lomas. Lai gan tas ir labāk nekā Marlēne un vēl dažas.

0

30

Es tā padomāju, ka Pasion y Poder ir iespēja, ka var parādīt arī Latvijā, jo pie mums Kolungas telenoveles ļoti rādītas, vienīgi nerādīja Manana es para siempre un Porque el amor manda, jo tā ir komēdijnovele.

0

31

Aktiera Viktora Kamaras(Rebeca, En nombre del amor) mazdēls Romans Kamara iespējamais Kolungas dēls telenovelē

http://i.tvynovelas.com/dam/us/noticias/15/07/Colunga-Roman-us.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.thumbnail.610.333.png

+3

32

Susana Gonsalesa gribētu iegūt ļaundares lomu telenovelē

http://www.radioformula.com.mx/images/notas/20150721_13_35_SusanaGonzalez_GF.jpg

+1

33

Es gribētu viņu ar Horhi pārī, nevis ļaundari.

0

34

Pēdējā provju diena!

0

35

Cik daudz aktieru pazīstamu! Un vēl beigās Vienkārši Marija ielīda :D

0

36

aNgeL написал(а):

Cik daudz aktieru pazīstamu!

Izskatās, ka Pasion y poder būs visa aktieru elite.

0

37

Laikam tā ir izmisuma misija "reitingu glābšana" :D Īsta kaisle un vara :D

0

38

0

39

Par šo es sasmējos, ka Mehija paņēma kādu idejiņu no Pasion y Poder(pieņemu, ka ideja bija, ka no dvīņu brāļiem Lauras Floresas varone izvēlējās ļauno brāli, kurš visu mūžu viņu pazemoja, jo domāja, ka tā viņu nemīl, un ka dēļs nav no viņa, bet vispār interesanti, cik daudz viņš bija paņēmis, beigās vēl sanāks Pasion y Poder sižets zināms) un vēl no citām telenovelēm, tā sanāca - Mundo de fieras. Vismaz Mehijam uzslava, ka viņš netaisa pilnīgas kopijas.

0

40

Sākumā pat nesapratu, kāpēc tu kaut ko raksti par Mehiju :D es skenam tikai pārlaidu ar acīm, nospriežot, ka nekā jauna tur neuzrakstīja, bet izrādās, ka ir kaut kas interesants.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)