TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)


Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)

Сообщений 481 страница 500 из 545

481

Narkotikas paņēma Danielas dzīvību. Soc.tīklos fani sveic Montenegro ģimenes aktierus par iespaidīgu tēlojumu traģiskajās ainās. Arī aktrise Karmena Salinasa lepojas ar Horhes Salinasa tēlojumu.
https://pbs.twimg.com/media/CfPvnQxUsAANmM3.jpg

+3

482

Es neko nesaprotu, kas tur notiek... vismaz tikai lasot virsrakstus :D Visi pēkšņi sadodas rokās Rehīnas un Dāvida dēļ (really?!), bet šiem aizliegtā mīlestība? :D

0

483

Aizliegta mīlestība, jo Dāvidam jābūt ar Danielu, lai viņa atveseļojas, bet tagad gan jau pāris sērijas pastāvēs Danielas nāves rēgs starp abiem un tad jau izlīgs.

0

484

+3

485

Es varu tikai cerēt, ka viņš vēl pieaugs drusku un pamainīsies - jo šobrīd nu nepatīk man šitas Kens, pārāk tāds....salds. Nekāds Viljams Levi... :D
Laikam tāpēc arī man radās kaut kādas negatīvas sajūtas, ka bijis pāros ar Anu Lorēnu un Skārletu... :D

0

486

Irīna atzinās, ka viņai bija ļoti grūti un izaicinoši filmēties šajās ainās, taču domā, ka tā ir lieliska iespēja kā aktrisei.

Danielas nāve

+4

487

+2

488

aNgeL написал(а):

Visdramatiskākie brīži bija interesanti, bet viss pārējais atkal priekš manis pārāk garlaicīgi..Biju iedomājusies paskatīties pēdējās sērijas, bet nu nēe... varbūt finālu.

Man tomēr šie brīži radīja vēlmi paskatīties pēdējās sērijas, kādu laiku esmu skatījusies tikai avances, bija doma noskatīties tikai pēdējo sēriju, bet pēc visas drāmas pasekošu līdzi arī pašām pēdējām sērijām.

aNgeL написал(а):

Šausmīgi iedomāties, ko pārdzīvo Nina, bet par skaļu likās Marlēne. Bet citos brīžos ļoti patika.

Manuprāt labs bija moments, kad Arturo ieradās slimnīcā un Nina viņu iepļaukāja, pateica par Danielu, bija spēcīgi, tad atkal Ninas kliegšana morgā šķita par daudz(šeit es atcerējos ), kā Onorija klusībā paŗdzīvoja dēla nāvi Yo no creo en los hombres, jo ne vienmēr vajag to uzspēlēto kliegšanu, lai parādītu sāpes). Kad Ninai no histērijas sāka līmēties nost mākslīgās skropstas un skatienā redzams izmisums, neprāts jau palika diezgan ticami, bēru ainās Marlēnei neredzu, kur piesieties, kad beidzot viņai noņēma nost krāsaino meikapu, palika ticamāk tas viss.

aNgeL написал(а):

Jaunieši (Mišela, Danilo...) man patika labāk par Horhi, Fernando un Marlēni. Iespaids, ka pieaugušie aktieri sajauca telenoveli ar teātri.

Ehhh....jā, diemžēl pieaugušie aktieri, es neredzēju Horhes izslavēto pārdzīvojumu, Fers kā jau Fera Eladio, īpatnējs, Hulija ne ar ko nepārsteidz, jo ir ar cietējas skatienu visu telenoveli. Bet man ļoti patika aina ar Rehīnu, Dāvidu ātrās palīdzības auto, ļoti labs tēlojums no abiem, aizskāra pat ļoti.

aNgeL написал(а):

Starp citu interesanti tas, ka atšķirībā no telenovelēm šeit nebija Danielas pirmsnāves sarunu ar visiem tuvajiem varoņiem. Nebija vispār nekādu sarunu.

Man bija šoks, ka Daniela nomira, es biju domājusi, ka ar viņu notiks, kas briesmīgs, kā rezultātā viņas dzīve mainīsies, bet ne jau nāve.

Hulija kā varone ir pabriesmīga, kad Arturo mācās virsū ar attiecībām, tad viņa nē un nē, bet, kad tagad, Arturo pasaka, ka abiem viss ir jābeidz, tad Hulijā pilnīgi atmostas vēlme, ka nē, tomēr viņa gribēja, lai abi ir kopā bla bla bla. Danielas nāvē ir daudz atbildīgo, tā ir taisnībā, ka Arturo visu dzīvi interesēja Hulija, nevis savi bērni, bet Nina jau arī nebija tāda māte, kurai vajadzētu piedalīties šovā "Tēva nedienas", bet, kad visi redzēja, cik tagad Danielai ir slikti vienīgie, kuri centās bija Rehīna ar Dāvidu. Domājot par to, kas notiks tālāk, tad tagad pieņemu, ka Nina gribēs atriebties dēļ sāpēm par meitas zaudējumu. Tikai paliek jautājums par Eladio? Ja tagad Eladio centīsies, ko pasākt pret Arturo, tas būs pilnīgi zemiski un Eladio kā varonis būs vienā līmenī ar zemi, jo viens ir aiztikt Arturo greizsirdības dēļ, bet, kas cits ir iznīcināt vīrieti, kurš zaudējis savu bērnu un ir sagrauts. Bet kas gan var notikt ar Eladio? Kens taisās Eladio izputināt. Vai tiešām Eladio paliks viens, un Hulijai vienalga? Vai būs tā, ka viņš mirs, lai glābtu Huliju? Man gan tomēr gribētos, lai visiem apskaidrojas prāts, nav vairs nāvju, Eladio paliek ar Huliju, Nina, lai vismaz draudzīgās attiecībās ar Arturo. Bet kopumā telenovele manās acīs ir ļoti slikta, garlaicīga, tik uzspēlēta, ka pilnīgi nesaprotu, ko Kens intervijā runā par profesionālo Feru, kurš pārtrauc ainas un tās tiek paŗfilmētas no jauna, lai būtu ideālas. Kur ir tas ideālums ,kuru es neredzu? Redzu tikai teatrālumu, neko vairāk.

0

489

Mani arī ļoti pārsteidza šāds Danielas fināls...
Nezinu, kā tur viņai aizsākās tās problēmas, cik kurš no vecākiem vainīgs vai nē, bet es uzskatu, ka viņas nāvē ir vainīgi Ašmors un Ēriks. Domāju, ka liela nozīme bija tam, ka Ašmors iebāza Danielai mutē tās narkotikas un tas organismā izraisīja to reakciju, ka viņai bija viegli padoties pēc tam. Tomēr viņa bija teikusi Ērikam, ka Dāvida dēļ ir gatava izārstēties un pēc tam viņai pēkšņi aizsākās visa tā panika un bailes, ka Dāvids neatbrauks. Viss tik strauji notika.
Es kad izdzirdu, ka Nina nosauc Ēriku par dēlu, man šermuļi pārskrien..tik acīmredzams, ka nav gadu starpības.
Man arī patika Marlēne bez meikapa. Tad viss viņas pārdzīvojums izskatījās dabīgs.
No visām šīm ainām vislabāk man patika brīdis, kad Daniela nomira - Rehīnas un Dāvida reakcija. Un Ninas, Arturo un Ērika saruna, kad Nina uzzināja, ka Ēriks arī tur bija un zināja, ka Daniela pakļauta narkotikām, bet neko nedarīja.

0

490

+3

491

+2

492

aNgeL написал(а):

Man arī patika Marlēne bez meikapa. Tad viss viņas pārdzīvojums izskatījās dabīgs.

Viņa vispār izskatās krietni simpātiska ar neitrālu toņu meikapu, saprotu, ka viņu mālē, lai izskatītos vecāka, bet beigās viņa izskatās nevis vecāka, bet tikai nedabīgāka.

aNgeL написал(а):

Es kad izdzirdu, ka Nina nosauc Ēriku par dēlu, man šermuļi pārskrien..tik acīmredzams, ka nav gadu starpības.

Ļoti nepiemērots aktieris izvēlēts Ērika lomai dēļ sava vecuma, pēc loģikas viņam bija jābūt jaunākam par Migela aktieri, bet viņš pat nav jaunāks par savu māti :D

aNgeL написал(а):

bet es uzskatu, ka viņas nāvē ir vainīgi Ašmors un Ēriks. Domāju, ka liela nozīme bija tam, ka Ašmors iebāza Danielai mutē tās narkotikas un tas organismā izraisīja to reakciju, ka viņai bija viegli padoties pēc tam. Tomēr viņa bija teikusi Ērikam, ka Dāvida dēļ ir gatava izārstēties un pēc tam viņai pēkšņi aizsākās visa tā panika un bailes, ka Dāvids neatbrauks. Viss tik strauji notika.

Danielas nāves iemesls ir notikumu kopums, ne tikai pēdējais atgadījums, jā, tā bija slepkavība no Ašmora puses, Ērika vaina, jo viņš ir pārņemts tikai ar sevi un pilnīgi nospļaujas uz pārējiem, gatavs iznīcināt visus, kuri ir ceļā, vienalga tā ir ģimene, vai pārējie. Bet Daiela jau izlaidīgā dzīves veidā iepinās, jo bija izlaista savā vaļā, vecāki pārņemti ar sevi, Nina tikai atbalstīja "savējos" bērnus, visas izdarības bija labas, bet Arturo dzīvoja savā iedomu mīlas pasaulē pret Huliju. Daniela gulēja ar Ašmoru, lai iegūtu narkotikas, bet, kad Ašmors pēc visa atļāvās vairāk, viņa tēvam sameloja, ka Ašmors uzmācas, Ašmors gan atklāja Arturo patiesību, ka viņam ir bijušas intīmas attiecības ar viņa meitu, ka Daniela to darīja, lai iegūtu narkotikas, tajā brīdī Arturo Ašmoru padzina, Ašmors nolēma atriebties. Kā beigās sanāca, Eladio ar Arturo tā cīnījās, lai iegūtu kontraktu ar Ašmoru, Arturo Ašmoru uzpirka, tādēļ viņš izvēlējās Montenegro, redz kā viss briesmīgi beidzās.

+1

493

Ēriks atbildīgs par Danielas nāvi

Franko iesit Gabrielai

Rehīna piekrīt precēties ar Horhi

+4

494

Nevar nepiekrist Eladio teiktajam Arturo, ka izskatās viņš esot ātri atguvies pēc meitas zaudējuma. Nē, nu tiešām, man rodas iespaids, ka mājas kalpone vairāk pārdzīvo kā Arturo par meitas nāvi. Man pēdējās sērijās ļoti patika tieši Nina, ar to, ka viņa beidzot uz lietām skatās ar citām acīm, lūdza piedošanu Migelam, nolika Ēriku īstajā vietā, viņa beidzot redz kāds ir dēls un darīs visu nepieciešamo, lai Konsuelo paliek ar dēlu. Arturo ātri mainās domas, tikko viņš sērijas sākumā saka, ka abiem ar Huliju viss jāpārtrauc, tā jau pēc 5 minūtēm atkal piedāvā būt par pāri, un tas viss pēc sarunas ar Rehīnu, kurā viņa tēvam saka, ka nevar būt kopā ar Dāvidu, jo viņš ir kopā ar Huliju, ka tēvu meitas laime neinteresē. Jā, var jau spriest, ka nevajag ņemt vērā vecāku darbības, cīnīties par savu laimu, bet fakts ir tāds, ka Rehīnas māti tas tomēr sāpina un Rehīnai tas nav vienalga. Arī Dāvida pārmetumus Hulijai var saprast, tikko abu izrunā, ka viņai ar Arturo nekā nav, tā jau atkal nākamajā brīdī Hulijai paziņo, ka nē, abi oficiāli ir kopā, dažreiz šķiet, ka tas pats Eladio vairāk par dēlu domā nekā Hulija. Parasti telenovelēs ir novērots, ka vecāki ziedojas savu bērnu dēļ, šeit tā nav. Rehīna arī aita tagad izdomājusi precēties, Franko nodarbojas ar sieviešu iekaustīšanu. Hulija sērijas vidū pasaka, ka viņai apnikusi Eladio un Arturo izturēšanās, ka viņa nav nekāds objekts, grib būt neatkarīga, lai abi liek mierā utt.(jau kuru reizi viens un tas pats teksts), bet jau atkal "pretrunā" ar sevi atkal taisās būt kopā ar Arturo. Eladio piedāvāja būt Hulijai atkal kopā, bet viņa nespēj piedot melus, interesanti, vai viņa vispār uzzinās Arturo melno spēli ar tēva kukuļošanu, nez vai to Hulija vienkārši piedotu. Viens un tas pats Eladio-Hulija-Arturo mudžeklis sēriju sērijas. Mums tika teikts, ka Nina būs ar Eladio mīļākie? Vai tas notiks pēdējā sērijā?

+1

495

Ieskaits vienā no fināla ainām. Kas to būtu domājis, ka Kens tā beigs.......Šodienas sērijā Kens nogalināja sava bērna māti Marintiju, nocēla Eladio no viņa posteņa, piesavinājās īpašumus. Un, iespējams, tieši Kena rīcība lems varoņu finālu, Kens draudēs nogalināt Huliju, turpat būs Eladio ar Arturo, kuri centīsies viņu glābt, pastāv varbūtība, ka kāds no viņiem mirs varoņa nāvē, bet varbūt arī nē un viss notiks pilnīgi citādi.

+2

496

Rīt noslēgsies karš!
Nevar noliegt, ka fināla intriga ir Kastro lauciņš, jo viņa telenovelēs beigās var notikt jebkas un garantijas nav nevienam varonim.
Redz kā Kens bija Eladio ēna, bet tagad izrādās lielais ļaundaris..
https://pbs.twimg.com/media/CfoJVtKUYAATS3_.jpg

+3

497

https://scontent-arn2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/12501626_825464784226634_546309895_n.jpg?ig_cache_key=MTIyNTU2MTg5NDgyMjMyNjk2OQ%3D%3D.2

Tā gribēju nesenajam ierakstam facebook šādu bildi, bet kā jau parasti..atrodas, kad vairs "nevajag" :D  :love:
Eh, Kolunga.. Katra bildīte tik vērtīga, ka kvalitātei nav nozīmes :D
https://scontent-arn2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/12912633_502866643248509_1102993120_n.jpg?ig_cache_key=MTIyNTUxODkwNTI0NzA2MTE1Mg%3D%3D.2

+2

498

https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s640x640/e35/12917778_1755567884673910_1431013154_n.jpg?ig_cache_key=MTIyNTc4MDE4ODQzODkxNDQ3OA%3D%3D.2.c
https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s640x640/e35/12930687_1521961061445985_1117781188_n.jpg?ig_cache_key=MTIyNTc4MDUwNjE0OTA1Mzg4NA%3D%3D.2.c
https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s640x640/e35/12120419_1059806677424897_640303261_n.jpg?ig_cache_key=MTIyNTc2MTcyNjkxNjI1NzczOA%3D%3D.2.c

Arturo izglāba dzīvību Hulijai un saņēma vienu lodi, izglāba dzīvību Eladio un saņēma otru lodi, mira Hulijas un Eladio rokās. Finālā Eladio atrada Huliju Sanfrancisko, Hulija bija mainījusies un sapratusi, ka savu nākotni vēlas saistīt ar Eladio. Eladio Huliju bildināja...FIN...

+3

499

Tad tomēr... :) Man prieks tomēr, ka beidzās ar Hulijas un Eladio happy end, jo, nu... tas ir Kolunga. Laikam jau citu iemeslu man vairāk nevajag. :D Beigas gribas noskatīties, pēc bildēm izskatās jauki... bet visu to murgojumu pa vidu, cik esmu no jūsu komentāriem lasījusi, ne ne ne.

0

500

Par to, kas notika pēdējā sērijā
Sērijas sākumā Rehīna ieradās pie Franko runāt par jūtām, bet nobijās un aizbēga(kadrs bija foršs). Hulija izlēma atbalstīt Eladio, lai izdotos uzvarēt Franko, Arturo tas ļoti sadusmināja, lai gan Hulija sacīja, ka to dara dēla dēļ, un darītu, ja vajadzētu arī Arturo, Arturo sacīja, ka ir skaidrs, ka viņa dēļ to nedarīt, šķiet šajā brīdī viņš saprata, cik Hulijai daudz nozīmē Eladio, bet abi vēl nešķīras. Pateicoties Gabrielai Kenu izdevās gāzt no amata. Kens izstāstīja Hulijai, ka Eladio jau no sākta gala zināja par viņa un Merintijas dēlu, kā arī izstāstīja, ka Arturo spēlēja kopēju spēli ar Hulijas tēvu. Hulija pasūtīja Eladio, pēc tam arī Arturo, beidzot viņa saprata, kā gan vienmēr sakrita, ka Arturo bija īstajā vietā un laikā, lai mierinātu, izlēma palikt viena. Hulija pārrāva saites ar tēvu, paziņoja tēvam, ka jātiek būs galā pašam, jo esot viņam blakus, Hulija nespēj būt laimīga, visu dzīvi tēvs tikai manipulē. Tika atrasts Marintijas līķis.Ērikam cietumā gāja slikti, ja pareizi sapratu, tad šķiet viņam nogrieza dažus pirkstus Ašmora dēļ, Ēriks nogalināja Ašmoru ar zobu birsti, tadēļ ieguva mūža ieslodzījumu, Ērikam sākās nepanesamas galvas sāpes, kā sekas traumai. Arturo nolēma aprakt kara cirvi, beidzot, kad abiem ar Eladio nebija cīņa par Huliju, jo Hulija abus pameta, viņš varēja brīvi uzelpot, sacīja, ka Eladio vienmēr viņa licis turēties augšgalā, censties būt labākajam, Eladio nedaudz pasmīkņāja, bet abi sarokojs, it kā "salīgstot" un paliekot tikai par biznesa cīņas partneriem. Nākamajā brīdī Kens izgāja no mājas draudot Hulijai, Arturo ar Eladio centās atrunāt Kenu, beigu beigās, lai atbrīvotu Huliju Arturo metās viņu atbrīvot, Kens vienreiz viņu sašāva, tad Kens tēmēja uz Eladio, Arturo skrienot, brīdināt Eladio, saņēma nākamo lodi. Hulija un Eladio pieskrēja pie Arturo, uz Eladio jautājumu:"Kādēļ Tu to darīji?", Arturo atbildēja, ka viņš zina, ka Hulija bez Eladio nespēs būt laimīga, tādēļ arī izglāba Eladio, Arturo nomira....Nina bija izlēmusi salīgt mieru ar Arturo, vēl joprojām viņu mīlēja, bet beigās bija jāiet uz morgu atpazīt. Ēriku aizskāra tēva nāve, viņš sāka skatīties uz lietām citādi, beidzot kā cilvēks izrunājās ar Ninu, Konsuelo un Migelu. Kenam nācās piekrist kļūt par viena ieslodzītā draudzeni. Rehīna sagāja kopā ar Dāvidu, abi bija bezgala laimīgi, Eladio nolēma, ka vairs cīņas par varu nebūs, tika apvienoti uzņēmumi un beigās izveidojās viens Gomez Luna - Montenegro. Nina rīkoja Danielas un Arturo piemiņas pasākumu, arī Eladio tika uzaicināts, gan viņa pati, gan citi lepni par to kā Nina spēja mainīties. Hulija bija devusies projām sevis meklējumos, pastaigājoties gar pludmali viņa savā priekšā pēkšņi pamanīja Eladio, bija ļoti pārsteigta kā viņš viņu atradis, Eladio atbildēja, ka apbraukāja visas iemīļotākās Hulijas vietas, bija pārliecināts, ka kā viņam izdosies Huliju atrast. Eladio Huliju bildināja, abi vienojās skūpsta un stāstam beigas.

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)