TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)


Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)

Сообщений 521 страница 540 из 545

521

http://sg.uploads.ru/OFjqA.jpg
http://sg.uploads.ru/8IBZO.jpg
http://s8.uploads.ru/LNMmT.jpg
http://sf.uploads.ru/w1Jpt.jpg

+4

522

Nu jau beidzot arī LNT mājas lapā ir ievietota informācija par šo telenoveli. Sāks rādīt no 29. augusta 16:50.

+4

523

Promo LNT

+1

524

Pēc pirmo divu sēriju noskatīšanās sajūtas ir dalītas-neteikšu, ka esmu sajūsmā un, ka tieši šāda veida telenoveli gribēju redzēt, bet tomēr tajā pašā laikā zināma interese radās, tāpēc turpināšu skatīties, jo šī katrā ziņā nav tā sliktākā telenovele. Patika, ka telenovelē viss notiek šeit un tagad, pārāk neiegrimstot pagātnes atmiņās, kuras protams tiek pieminētas, bet tikai lai paskaidrotu, kādēļ varēja izveidoties tāda vai citāda situācija, bet tas notika īsi un kodolīgi, neaizkavējot sižeta attīstību. Jā, Elādio un Artūro savstarpējā sāncensība ir skaidri saredzama jau no paša sākuma, kā arī tas, ka stāsts nav tikai par biznesu, ka tam pamatā ir daudz dziļāki, personiskāki motīvi, kas ir izraisījuši karastāvokli abu starpā, un jebkurš iegansts būs labs, lai to vēl vairāk uzkurinātu.

+3

525

Jaa,arii man sajuutas ir daliitas.Patiik uz Feru paskatiities arii no shaada skatu punkta-kaa uz skarbo viiru pilniigi taadu kaa mafijas bosu. :D Saliidzinaat Susanu un Feru ar to,kaadi vinji ir Kaisliibaas un kaadi ir tagad,manupraat nav pareizi un pat nepieljaujami,jo abi varonji gan te,gan tur ir ljoti atshkjiriigi.Sevishkji Fers.Ja Kaisliibaas vinjsh ir maigs,galants un visaadi citaadi jauks,tad te uj,uj,uj viirs ar raksturu. :D

+2

526

Es arī skatos, tagad slimoju, tā ka mana lielākā nodarbošanās šobrīd ir TV pults spaidīšana. Entrada man tomēr patīk, stilīgi izskatās lielajā TV ekrāna, skatos un vēl joprojām aizdomājos, cik lieliskus telenoveli no tādas sižeta idejas varēja izveidot, sižeta ideju varēja tik labi apspēlēt un uztaisīt kaut ko wow(ja man dotu iespēju es Arturo būtu ap telenoveles vidu par maniaku uztaisījusi :D), eh, bet beigu beigās telenovele sanāca viduvēja.

Отредактировано mmaarriiaa (30.08.2016 18:07)

+3

527

Jaa.Es turpinaashu skatiities.Man patiik.Patiik uz Feru paskatiities arii no shaada skatu punkta-kaa uz skarbo viiru. :D Patiesibaa saliidzinot kaadi vinjsh un Susana ir Kaisliibaas un kaadi sheit-tas ir kaa saliidzinaat Dienu ar nakti.To pat nedriikst dariit,jo pilniigi pretstati.Feram shajaa lomaa vispaar no Rikardo nav pilniigi nekaa.Bet kaa jau mmaarriiaa mineeja,tad telenovele ir videeja.Interese man ir taapeec turpinaashu.Entrada man arii patiik. :)

+3

528

http://s2.dmcdn.net/ObMpl/1280x720-kMn.jpg

+4

529

+1

530

Paskatiijos tikko peedeejo seeriju iipashi intereseeja beigas.Tik miilji un jauki,ka Fers un Susana beigaas tomeer atkal sagaaja kopaa un taa arii palika. :) Nedaaudz pat man zheel,ka seriaals driiz beigsies,jo uz Feru un Susanu es vareetu skatiities veel un veel.Kaut jaatziist,ka Kamilu un Rikardo vinji nekad nevarees paarspeet ar Eladio un Huulijas lomaam.Shiis tagadeejaas lomas pat tuvu tam liimenim nestaav,kaads vinjiem ir kaa Rikardo un Kamilai. :) Kaut gan kjiimija abu starpaa ir taa pati,kas tur,lai gan man paskatoties Kaisliibas liekas neticami iipashi uz Feru,ka tie ir vieni un tie pashi cilveeki. :) Ljoti ceru,ka peec shii te lnt iepirks ko tieshaam labu un kvalitatiivu.Un no sirds ceru veel kaadreiz satikt sho jauko paari-Feru un Susanu. :) Zinu jau zinu,ka seriaals veel nav galaa,bet man vienkaarshi gribeejaas sho ko domaaju pateikt. :)

+3

531

Uzskatu ka pēc šī rādīs Amazonas vai Vino el amor.  Vai abus vienu pēc otra. Amazonas būtu ok ja parādītu,  bet Vino el amor kaitinošs sižets, lai gan aktieri interesanti. Irīnas dēļ gan jau iepirks. Bet pagaidīsim, var gadīties arī pārsteigumi.

+3

532

Pilnībā piekrītu, ka Hūlija un Elādio pamatīgi zaudē Kamilai un Rikardo, jo tā arī nespēja sasniegt to jūtu dziļumu un pāra stipro un nesalaužamo vienotību, kāda piemīt Kamilai un Rikardo. Un te pat nav runas par jūtu ķīmijas trūkumu Hūlijas un Elādio starpā, jo tā viņiem tiešām ir, bet diemžēl ar to nepietiek, lai pāri varētu nosaukt par laimīgu. Hūlija un Elādio varēja būt ļoti laimīgi, it sevišķi tad, kad Hūlija saprata, ka viņas īstā mīlestība ir vīrs, nevis Artūro, bet diemžēl viņa pārāk ātri un bez īpašas cīņas padevās šķēršļu un grūtību priekšā.

+2

533

Pēdējā sērija būs 10. februārī, tā ka saausāmies ziņām par jaunu telenoveli :D

+3

534

Kaa par briinumu skatoties peedeejo seeriju es ljoti neraudaaju acis bija miklas,bet tas arii viss. :)  :D Raudiens neliels,ja,jaa,nesavaldsiijos,uznaaca tikai pashaas beigaas,kad vajadzeeja atvadiities no Susanas un Fera. :( Zheel bija tieshi taa,ka atkal vinjus neredzeesim kaadu laiku.Dievs vien zina,kad veel vinjus abus katru atsevishkji vai kopaa raadiis. :( Un Fers jau vispaar mums taads dikti izveeliigs puika ir. :D No vienas puses jau tas ir forshi,ka vinjsh apdomaa katru projektu,kuru vinjam piedaavaa,bet tas noziimee,ka atkal vinju neredzeesim tuvaakos gadus piecus vismaz(nu labi,labi,varbuut es mazliet paarspiileeju). :D

Отредактировано Marianhela (10.02.2017 18:47)

+1

535

Kāreiz šobrīd Fers ir aktīva tēma, jo savā telenovelē pie sevis viņu ļoti grib komēdiju producents Huans Osorio. Fers pirms dažiem gadiem filmējās pie viņa Porque el amor manda. Tik lieliska telenovele, Fers pilnīgi atšķirīgā lomā, bet var necerēt, ka to rādīs LV :(
Un otrā joprojām LV neredzētā ar Feru ir Manana es para siempre. Maz cerību, ka rādīs, bet cerēt var
Bet šobrīd visi gaida ziņas par to, vai Fers piekritīs jaunajam piedāvājumam.

+2

536

Jaa ar muusu Feru taa ir kaa ir. :)  :D Vionjsh ir dikti izveeliigs.It kaa jau tas nav slikti,bet labi,bet tomeer taa gribas vinju un Susanu redzeet biezhaak. :)  :( Lai nu kaa jaapiekriit tam,ko lasiiju feisbukaa,ka Fers vienalga atveidos slikto vai ljauno vienalga,kaada vinjam loma,bet miilees vinju vienmeer visi.Un res tam nevaru nepiekrist. :) Vieniigaa telenovele,kur Fers nebija savaa vietaa ir taa ''Tu buusi mana'',bet paareejaas visas lomas ir super vinjam. :)

+2

537

Es seriālu neskatījos, bet sekojot līdzi tēmai šķiet, ka esi redzējis :D Pēdējā sērija man gāja fonā un cik nu es redzēju bija daudz nežēlības un ka vairums seriālos... viss atrisinās noslēgumā - gan to, kurš ar ko paliks kopā, ļauno varoņu likteņi un sodi. Šādas beigas vienmēr rada sasteigtības sajūtu.
Runājot par Fernando, viņš vienmēr paliks mīļš aktieris, jo man personīgi saistas ar bērnību... ar Krāpnieces un Apskauj mani ciešāk laiku!

+2

538

Pēdējā sērijā par daudz pārcentās ar Franko un Ērika spīdzināšanu cietumā, un te pat nav runas vai viņi šādas nežēlīgas mocības bija pelnījuši vai nē, kā arī ne par to, ka dzīve ieslodzījumā nav nekāda medusmaize, bet gan to, ka to visu redzot, rodas ļoti nepatīkama pēcgarša. Jā, protams, nebūtu laba arī otra galējība, ka pēdējā sērija būtu pārsaldināta, ka visi pozitīvie varoņi kustu no laimes. Tāpat finālā nebija neviena pāra kāzas, un arī to var saprast, jo te nebija izteikta galvenā pāra, bet visi pārējie pāri Rehīna un Dāvids, Konsuelo un Migels, Gabriela un Agustīns bija līdzvērtīgi pāri, un tad nu izlem kuru pāri rādīt stāvam pie altāra, bet kuru savukārt nē. Savukārt runājot par Hūliju un Elādio, tad protams nenoliegšu, ka es priecājos, ka viņi palika kopā kaut vai tikai pašā seriāla izskaņā, jo beigas šim pārim varēja būt pavisam bēdīgas.

+3

539

Atvadas, Danilo aizbrauc no Meksikas.

http://www.instagram.com/p/BSkB8-YBDeI/media/?size=l

+2

540

Atkal satikās!

https://scontent-arn2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/19121869_835934186562617_216223217914740736_n.jpg

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pasion y poder / Kaisle un vara (Televisa, 2015)