TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Nesaskaņas


Nesaskaņas

Сообщений 41 страница 51 из 51

41

mmaarriiaa написал(а):

Es esmu bremze ar rakstu likšanu. Man jau šie bija plānos pagājušajā nedēļā. Bet tagad cenšos pāriet uz veselīgāku dzīves veidu un cenšos neizmantot sabiedrisko transportu, tad nu ejot īsākos ceļus līdz darbam un no, man galvā skan dziesma "Es brienu, brienu vēl....", man ziemas pietiktu vienam mēnesim(jau kādu laiku ar sportu esmu uz Jūs, tādēļ tādi attālumi man nav viegli), kad atvelkos mājās, apdaru mājas un citus darbus, un cenšos salasīties kaut ko uzrakstīt, mana galva ir spējīga tikai kaut ko nokomentēt, nogurums, migrēna arī slinkums mani uzvar.

Pareizi vien ir kaut ko likt, kad ir iedvesma, jo tam jābūt kā hobijam nevis pienākumam :) Savādāk pazūd viss prieks, kā man citreiz gadās kaut ko iesākt forumā, bet pēc tam negribas turpināt, bet pamest novārtā arī nepatīk (piem. Lo Imperdonable atstāsts. Lai gan kad viss ir beidzies, tad prieks par rezultātu :D ). Bet mācos no tā un tagad ja negribu kaut ko likt/darīt, tad arī nedaru :D

0

42

Sebastian Rulli un Cecilia Galliano

http://www.periodicoabc.mx/sites/default/files/sebastian-rulli-y-cecilia-galliano-esposa-459x600.jpg?itok=1oG4xaiD
Tie, kuri kādreiz viens otru ir mīlējuši spēj kļūt par visspēcīgākajiem ienaidniekiem, jo vislabāk zina otra vājākās vietas. Sebastianu esam redzējuši tādās telenovelēs kā Rūbija, Spītējot liktenim, Kaislībās. 2007. gadā pēc 4 gadus ilgām attiecībām apprecējās ar Sesīliju, abi ir no Argentīnas, pirms kāzām viņi bija uz dažiem mēnešiem pašķīrušies. Sesīlija Galjano ir viena no vadošajām raidījumu vadītājām Meksikā, pēc filmogrāfijas ir parādījusies arī dažās telenovelēs(Mi corazon es tuyo, De que te quiero te quiero), bet nevienā no minētajām viņu neatceros, vienīgais kā par šo sievieti esmu dzirdējusi ir tikai saistībā ar Sebastianu. Sesīlijai bija problēmas ar auglību, bet abi ļoti gribēja kopīgu bērnu(no iepriekšējām attiecībām Sesīlijai jau bija meita), tādēļ Sesīlijai nācās iziet vairākus ārstēšanās kursus līdz 2010. gada janvārī abi sagaidīja kopīgo dēliņu, bet tikai gadu pēc bērna piedzimšanas abi jau bija oficiāli šķīrušies. Un kā tas notiek, kamēr cilvēki ir kopā viss ir rožaini, bet kā šķiras, tad sākas samazgas. Sesīlija nāca klajā ar spēcīgiem apvainojumiem presē pret Sebastianu. Sesīlija paziņoja, kad mazajam bija 3 mēneši viņa sajutās slikti, devās pie ārsta un tika atklāts, ka Sesīlja ir pilna ar kancerogēnām cistām. Sesīlija šajā cīņa bija viena, viena devās uz operāciju, no operācijas, ar domām vai bērni nepaliks bez mātes, Sebastians viņu bija pametis pilnīgi vienu(paskatoties intervijas, kurās sieviete raudot stāstot tādas lietas, protams, man radās šoks pret Sebastianu. Pēc statistikas ne retos gadījumos, kad sievieti piemeklē vēzis, vīrietis izvēlas vieglāko ceļu, pamet, sāk dzīvi no jauna, nevis apkopj slimo, tā tas diemžēl ir.). BET pēc tik skaļiem paziņojumiem, gribas papētīt dziļāk situāciju, jo ne vienmēr viss ir tā kā tas izskatās. Sebastians presei kā atbildi sacīja, ka Sesīlijai nekad nav bijis vēzis, viņai bija miomas mezgli(no medicīnas - miomas mezgli pārsvarā ir labdabīgi, var būt bez simptomiem, bet ir iespējamas arī sāpes un citi nepatīkami simptomi, viss atkarīgs, kurā rajonā tie atrodas, ja mioma palielinās, tā ir ķirurģiski jāizņem, dažkārt palīdz medikamenti. Miama retos gadījumos var kļūt arī ļaundabīga, un radīt sliktas lietas(pat, ja nav vēzis), ja netiek ārstēta), kuri tika izoperēti, bet, operācija bija ļoti ilga, jo Sesīlija vienlaicīgi arī veica liposkulptūru(liekas dīvaini un neticami apvienot šādas operācijas, bet paskatoties uz Sesīliju nav šaubu, ka ar mākslīgumu viņa ir uz „tu”). Sebastians sacīja, tā bija Sesīlijas izvēle veikt estētisku operāciju, ja viņa to vēlējās viņš atbalstīja, turklāt gan uz slimnīcu pavadīja, gan arī sagaidīja, tieši miomas dēļ Sesīlijai bija tik smagi palikt stāvoklī, viņš delikāti izteicās par bijušo sievu. Atbildes reakcija no Sesīlijas puses bija, Sesīlija sauca Sebastianu par meli, ka Sebastians izdomāja, ka viņai ir vēzis, viņa to nekad nav sacījusi(visās intervijās šis temats bija zem viena vienīgā virsraksta „vēzis”, turklāt nevar teikt, ka izņemts no konteksta kādā žurnālā intervija, jo intervijas bija video). Sesīlija atkal atkārtoja, ka viņai nav vēzis, bet viņa bija pilna ar „ļaundabīgām cistām” (nav jābūt mediķim, lai saprastu, ka vienā teikumā divas pretrunas, nav vēzis, bet ir kancerogēnas cistas. Papētot no medicīnas viedokļa. Cistas veidojas no hormonāliem traucējumiem, pārsvarā uzsūcas pašas, bet, protams, ir dažādi gadījumi un citreiz izņemšana ķirurģiskā ceļā ir vienīgais risinājums. Ļoti, ļoti retos gadījumos cistas mēdz būt ļaundabīgas, ja tās ir kancerogēnas – tātad tas ir vēzis. Kaut arī tas ir ļoti reti, bet vienmēr kāds šajos procentos iekļūst. Ja ir šāda veida vēzis pēc operācijas ķīmijterapija ir jāiziet noteikti, jo nekad nevar zināt vai ir izgrieztas visas sliktās šūnas.). Kā arī Sesīlija sacīja, ka ir kļuvusi par pilnīgi citu cilvēku, nedomā ļaunas domas, nevienam nevēl neko ļaunu, bet tie ir tikai vārdi. Sesīlija par cilvēkiem nerunā tikai labu savos raidījumos nereti apsmej nabadzīgo cilvēkus, sakot, ka tie staigā 365 dienas gadā vienās drēbēs, ir ar dzelteniem zobiem un neķemmē matus. Atbalsts no tautas puses Sesīlijai ir niecīgs, praktiski visi ir Sebastiana pusē, Sebastianam, protams, ir daudz telenoveļu fanu, kuri idealizē savu elku, bet Sesīlija arī nav nekāda parastā persona. Var jau būt, ka maldos, bet paskatoties šo jautājumu no tādiem aspektiem man rodas sajūta, ka sieviete sapinusies savos melos un man tas šķiet ārkārtīgi pretīgi. Tas, kurš nav saskāries ar vēzi nezina kā tas ir un tikai publicitātes dēļ, spēlēt uz citu jūtām, ar kaut ko tādu nespēlējas. Abu starpā strīdi ir notikuši arī par citiem jautājumiem. Sesīlija pieprasīja, lai pēc šķiršanās Sebastians atgriež mašīnu, kuru viņa Sebastianam uzdāvināja abu attiecību laikā. Sebastians mašīnu jau bija pārdevis un piedāvāja, ka atdos naudu. Bet Sesīlija nepiekrita, vajadzēja tieši to pašu mašīnu, tas ir, lai to paņem atpakaļ no pircēja, Sebastians negribēja atklāt pircēja vārdu, jo tas tomēr ir konfidenciāli un nav jāiepin publiski presē kāds iekšā. Sesīlija Sebastianu iesūdzēja. Tiesas prāva par kaut kādu mašīnu ilga vairāk kā 3 gadus, ieguldītie līdzekļi jau sen pārsnieguši mašīnas vērtību, Sesīlija sacīja, ka viņai žēl, ka naudu, kuru varētu tērēt uz bērniem nākas maksāt advokātam, bet viņa tā nevar ir jāpierāda taisnība, arī Sebastians gribēja pierādīt savu taisnību. Iesākumā prāvā uzvarēja Sebastians un bija laimīgs, ka var ticēt taisnībai, pēcāk Sesīlija iesniedza apelāciju, uzvarēja un sacīja tieši to pašu, tad Sebastians iesniedza apelāciju, bet beigu beigās Sebastianam viss apnika, viņš atgrieza Sesīlijai mašīnu, bet pirkšanas/pārdošanas dokumentu nē. Sesīlija svinēja publisku uzvaru, bet Sebastians paziņoja, ka Sesīlijas uzvara tiesā ir bijuši klaji meli, viņš vienkārši pats pielika punktu šai lietai. Var jau sacīt, ka Sesīlija ir ļoti alkatīga un kā var atņemt dāvinātu mantu, bet klīst runas, ka Sebastians bija pirmais, kurš Sesīlijai lūdza atdot viņa dāvināto Hammeru un motociklu, tad nu prasīt mašīnu bijusi Sesīlijas pretreakcija. Atšķirība gan tajā, ka Sebastians Sesīliju neiesūdzēja, un nevar atrast publikācijas saistība par Hammera un motocikla atprasīšanu. Sesīlija ir arī apvainojusi Sebastianu neuzticībā,fiziskā un emocionālā vardarbībā, ka tas arī bijis iemesls attiecību izjukšanai, pati Sesīlija ilgi nebija viena, nedēļu pēc šķiršanās kopā ar Marku Tečeru aizlaida ceļojumā. Nākamajā rakstā par trijotnes attiecību līkločiem. Kā citi saka, nākamais krustu nesa Marks.

+2

43

mmaarriiaa написал(а):

pēc filmogrāfijas ir parādījusies arī dažās telenovelēs(Mi corazon es tuyo, De que te quiero te quiero), bet nevienā no minētajām viņu neatceros,

De que te quiero es viņu spilgti atceros. Pēc tā Mi corazon es tuyo arī noteikti biju atpazinu, bet šobrīd vairs neatceros.
Man tiešām pārsteigums, ka šie abi bijuši saistīti. Un vēl tādos skandālos..

mmaarriiaa написал(а):

Nākamajā rakstā par trijotnes attiecību līkločiem. Kā citi saka, nākamais krustu nesa Marks.

Oo..un vēl Marks šeit.. Gaidīšu turpinājumu.

0

44

Sebastian Rulli, Cecilia Galliano, Mark Tacher

http://2.bp.blogspot.com/-fWs81KCftU0/U6XLzK9o4bI/AAAAAAAAaVk/Mb2g2cH814A/s1600/foto.jpg
Kopš Marks kļuva par Sesīlijas mīļoto vīrieti, viņš kļuva arī par dedzīgāko aizstāvi. Visos jautājumos Marks bija Sesīlijas pusē, publiski Sebastianu saukāja par lempi, un bezsmadzeņu radījumu. Kā kāds skandāls Sesīlijai ar Sebu, tā, protams, presē uzreiz intervē arī Marku, Marks visā mīļoto aizstāv. Laikā, kad Marks bija kopā ar Sesīliju un bija visai publiska persona, pēkšņi Marka bijusī sieva 4 gadus pēc abu šķiršanās, pirmo reizi publiski paziņoja, ka Marks laulības laikā ir fiziski un psiholoģiski iespaidojis, beidzot viņa par to varēja atklāti runāt, turklāt abu attiecības it kā izjuka Marka neuzticības dēļ, lai gan Monika neilgi pēc abu šķiršanās jau bija precējusies ar aktieri Huanu Pablo Rabu(Estrambotica Anastasia), bet Marks attiecības ar Sesīliju. Tad nu tagad dedzīgā aizstāve bija Sesīlija, kura iesmēja par Marka bijušo, arī Marks iesmēja un sacīja, ka jūt līdzi bijušās sievas jaunajam vīram. Sesīlijai patika Marku kontrolēt, viņa negribēja, lai Marks piekrīt telenovelei „Que te perdone Dios”, bet Marks piekrita, attiecībām tika pielikts punkts. Tā kā Marks kļuva par galveno varoni telenovelē, bija svarīgs publiskais tēls. Marks uzmeklēja Sebastianu un atvainojās tādā garā: ”Brāl,  atvaino par visu, ko es Tev sarunāju laikā, kad biju kopā ar Sesīliju. Es biju, pilnībā apmāts”. Kad jau tas kā fakts bija it kā noticis Markam intervijā uzdeva par šo notikumu jautājumus, Marks negribēja atbildēt(iespējams, tādēļ, ka jau atkal ar Sesīliju bija kopā sagājis), bet žurnāliste tincināja, Marks pateica:"Vai gribat, lai nolieku jūs pie vietas", piecēlās kājās dusmīgs un aizgāja prom. Mēļoja, ka viens no iemesliem, kādēļ abi šķīrās bija tas, ka Marks bērnus gribēja, jo viņam bērni ļoti patīk, bet pašam to nav, bet Sesīlija bērnus negribēja. Marka ģimenei Sesīlja nepatika, viņiem Sesīlija šķita vulgāra. Ja vienreiz ir apvainots vardarbībā, tad to pin iekšā visur, mēļoja, ka šķiršanās ir Marka agresivitātes dēļ, bet abi to noliedza, sakot, ka šķīrušies kā draugi. Pēc dažu mēnešu atsvešinātības abi atkal sagāja kopā, ar domām par kāzām un kopīgiem bērniem, šoreiz arī Sesīlija gribēja kļūt par māti vēlreiz. Bet ar takta sajūtu viņai interesanti, vēl pirms bērna ieņemšanas sāka runāt, kurš varētu būt bērna krusttēvs, vai Marka brālis, un Sesīlija paziņoja, ka noteikti nē, publiski Marka brāli nolika un pateica, ka nekad neņemtu bērnam tādu krusttēvu, jo viņai ir svarīga bērna nākotne. Šo rakstu es jau taisījos pirms mēneša publiskot, bet kā saka, lietas notiek ar kādu iemeslu. Un, jā, ir jaunumi. Abu mīla pagājušajā nedēļā izjuka, šoreiz runā, ka uz neatgriešanos. Sesīlijas draudzene paziņoja, ka Sesīlija Marku padzina no mājām, jo viņš bija neizturams, nepieklājīgs, greizsirdīgs un ar bipolāriem traucējumiem. Bet kāda cita paziņa sacīja pretējo, ka Marks nevarēja izturēt Sesīlijas greizsirdību, viņa visur viņam sekoja, turklāt Marks lūdza Sesīlijai tik vulgāri neģērbties, bet viņa turpināja kā pati gribēja. Marks gribētu palikt draudzīgās attiecībās ar Sesīliju, lai arī abi saka, ka viss ir cauri, mēļo, ka abiem patīk publicitāte, jo iepriekšējā reizē scenārijs bija līdzīgs, bet citi atkal saka, ka tieši, līdzīgas Sesīlijas attieksmes dēļ viņai izjuka attiecības ar Sebastianu. Kā saka patiesība ir tur ārā, bet traki slavenībām iet, traki.

+1

45

aNgeL написал(а):

Oo..un vēl Marks šeit.. Gaidīšu turpinājumu.

aNgeL написал(а):

Un vēl tādos skandālos..

Tik daudz skandālu, ka nesaprotu, kam ticēt. Visi intervijās tik patiesi, tik patiesi šķiet. Sliecos jau it kā ticēt Sebastianam, bet viena pagale nedeg.

0

46

Jā, grūti ticēt jebkam, ko raksta par aktieriem. Ja vēl ir video ar interviju, tad var ticēt. Lai gan kad runa ir par attiecību tēmu, tad aktieri teiks to, kas viņiem izdevīgāk. No otras puses profesionālā un privātā dzīve ir dažādas lietas. Slavenībām nepaveicās, ka viņu profesijas dēļ privātā dzīve ir kā medus bitēm. Miljoniem cilvēku ir savas problēmas, tiesas prāvas utt. privātajās dzīvēs, bet ja tu esi parasts mirstīgais, tad citus tas neinteresē.

0

47

Es vispār to nesaprotu - man šķiet tie, kas publiski vazā savas problēmas pa medijiem, paši ir garīgi neveseli. Un cik saprotu, tad šeit visu publisko vazāšanu sāka Sesīlija, absurdas tiesāšanās utt., līdz ar to es sliecos nostāties Sebastjana pusē. Man vnk šķiet pretīgi vazāt attiecības publiski utt - lai kādas tās būtu bijušas un lai kas būtu noticis. Tā ir tava privātā darīšana. Un ja tev ir vajadzība par to publiski gānīties, tad ar tevi kkas nav kārtībā... Vismaz manā uztverē normāli cilvēki tā nedara.

0

48

Andres Palacios un Tamara Monserrat

http://i36.photobucket.com/albums/e25/marissafan_93/vx5XDLLd1Wkb4Wdx.jpg
Atceroties par aktrisi Tamaru Monserratu, kuru redzējām galvenajā lomā telenovelē "Los plateados" man ideja bija papildināt tēmu par aktieriem "Kur viņi ir šobrīd", Tamāra vēl joprojām nekur nefilmējas, bet it kā ir saistīta ar režiju, uzdūros citai informācijai. Andresu Palaciosu, kurš kā izrādās nav LV kanālos rādīts, bet man tāda sajūta, ka visu dzīvi viņu zinu, bet ir liela pārliecības, ka viņu redzēsim LV jaunākajā Mehijas telenovelē "Par Diānām" kādreiz vienoja mīla ar Tamāru. Abi iepazinās filmējoties telenovelē "Por Ti" 2002. gadā, un pusgadu pēc iepazīšanās sāka dzīvot kopā, divus gadus vēlāk Tamārai nāca piedāvājums filmēties ārpus Mehiko, bet kamēr Andres filmējās Aztecas telenovelē "Las Juanas", Tamāra viņam bija neuzticīga, to Andres uzzināja labu laiku pēc notikušā. Attiecībām tika pielikts punkts Andres ieslīga dziļā depresijā uz vairākiem mēnešiem, bet Tamāra devās filmēties Telemundo, Andresu atkal normālā dzīvē atgrieza loma telenovelē "Amor en custodia".

+2

49

Vizuāli abi ļoti labi kopā izskatījās. Redz, arī ne mazums reižu, kad sievietes krāpj.

0

50

aNgeL написал(а):

Redz, arī ne mazums reižu, kad sievietes krāpj.

Ne jau dzimumā vaina, bet cilvēkos. Krāpšana ir pretīga, ja nav vairs mīlestības, lai šķiras, bet nevis nodod attiecību laikā.

+2

51

Gabriela Spanic un viņas skandalozā dzīve

http://i.oem.com.mx/7bc28af9-0a04-452d-b541-81aba39f7291.jpg
Aktrise, rotu dizainere, ķīmiķe, rakstniece, skaistuma eksperte, vienkārši supersieviete, piedalījusies daudzās telenovelēs, kuras demonstrētas Latvijā, domāju jebkurš no mums ir redzējis „Krāpnieci” un „Svešinieci”. Savu pirmo galveno lomu ieguva telenovelē „Kā Tu neviena”, kurā filmējās kopā ar Migelu de Leonu, abi iemīlējās, bija kā balodīši filmēšanas laikā, uz to noskatoties pat tika mainīts telenoveles sižets un beigās Gabrielas varone palika kopā ar Migela varoni, lai gan iesākumā tika paredzēts citādi. Abi bija attiecībās aizņemti, Gabriela bija līgavainis, bet Migels bija vairākus gadus precējies, Gabriela pameta līgavaini, bet Migels izšķīrās no sievas un neilgi pēc telenoveles 1995.gadā viņi apprecējās. Pirmais skandāls notika Krāpnieces uzņemšanas laikā, rakstīja, ka Gabriela koķetē ar Fernando Kolungu, bija tikai viens solis līdz neuzticībai. Lai gan mēs visi zinām kā tiek piedēvēti romāni galvenajiem varoņiem, nevienam nav noslēpums, ka Gabrielai Fers vienmēr ir paticis, abi ir spējuši labi sastrādāties, Gabija pat ir sacījusi, ka neviens tik gardi neskūpstās kā Fers, tādēļ bija laimīga, ka būs iespēja abiem strādāt atkal kopā Soy Tu duena. Atgriežamies pie Migela un Gabijas, Gabijai bija īstas princeses kāzas, šķita viņi pārtiek viens no otra, tika dēvēts par vienu no skaistākajiem aktieru pāriem, bet 2002. gadā nāca telenovele La venganza, Gabrielai sākās vētrains romāns ar Hose Anhelu Ljamasu, laulība ar Migelu izjuka, Gabija ar Hosē sāka dzīvot kopā, bet attiecības drīz vien izjuka. 2005. gadā iznāca Gabrielas grāmata „Mana dzīve starp rindām” tur tika daudziem. Par Migelu de Leonu aktrise sacīja, ka viņš nekad neatbalstīja viņas panākumus, nedevās līdzi ceļojumos, viņa daudz strādāja, bet Migels neko nedarīja. Brīžos, kad viņa gaidīja viņu gultā, Migelam interesantāk bija spēlēt videospēli par lidmašīnām. Lai tiktu no Migela vaļā, viņai nācās nopirkt savu brīvību, Gabriela vajadzēja apmaksāt šķiršanās izdevumus, dzīvokli, mašīnu Migelam, turklāt vēl izmaksāt prāvu naudas summu, īsts šantāžists. Migels uz šiem apvainojumiem atbildēja tā, ka viss ir meli, viņš dzīvoja Gabrielai, atteicās no vairākiem darba piedāvājumiem, lai tikai neattālinātos, paskatoties filmogrāfiju ir redzams, ka aktiera nestrādāšana nav gluži taisnība, darbs viņam ir bijis regulāri. Atceros kādreiz Zona Romantica rādīja interviju ar Migelu, viņš ar tādām sapņainām acīm stāstīja par Gabrielu, radās sajūta, ka Migels tiešām ir ļoti mīlējis, un jutās diezgan sāpināts, kad Gabriela attālinājās, iespējams jau, ka labi notēloja, bet  tas šķita tik patiesi, kaut kas tāds, ko nenospēlēsi. Neilgi pēc šķiršanās, kad vēl nelija samazgas. Migels sacīja, ka abi šķiršanās dienā apskāvās, novēlēja viens otram laimi, apraudājās un katrs gāja savu ceļu. Kad cilvēki precas, ir sapnis, ka tas ilgs mūžīgi līdz nāvei, viņš jutās kā neesot realitātē pēc abu šķiršanās, bet ar laiku tika tam pāri, un Gabija palika tikai atmiņas, aizvērta lapaspuse. Kopš 2004. gada aktieris ir precējies un viņam ir divi bērni, nekādos manāmos skandālos iesaistījies nav. Grāmatā sava daļa tika arī Hosē Anhelamam Ljamasam. Gabriela viņu nespēja nosaukt par vīrieti, Hosē esot bijis šantāžists, melis un ar tieksmi uz pašnāvību. Hosē, kurš jau tajā laikā bija precējies sacīja, ka Gabija var teikt, ko vēlas. Sanāk tā, ka visi bijušie ir slikti, bet viņa ir tas upuris. Viņš Gabiju nodēvējā par sievieti, kura ir pilna ar rūgtumu un nevar izturēt, kad otrs ir laimīgs. Hosē, tas ir tas pats aktieris, kurš ar savu sievu slavina Jehovu, tajā ir iesaistījis savus bērnus, pametis darbu un tikai sludina reliģiju. To, ka viņš nav īsti normāls, tas ir fakts, tomēr sava daļa taisnības Gabijai varētu būt. Nākamais grāmatā apspriestais bija Maurisio Islas. Gabija Maurisio pozicionēja, ka uzmācīgu tipu, kurš lika pārfilmēt mīlas ainas, lai tikai ilgāk varētu ap viņu grābstīties. Turklāt bija gadījums, ka Maurisio centās ar varu ievilkt Gabiju gultā. Maurisio bija pārdzīvojis skandālu ar Henesisu un pēc Gabijas apvainojumiem bija ne pa jokam pikts, gatavojās iesūdzēt viņu tiesā, bet viss apklusa. 2008. gadā pārtrūka Gabijas attiecības ar dvīņu māsu Danielu. Tiek mēļots, ka skandāls izcēlās dēļ naudas, tam bija savā ziņā saistība ar izdevumiem sakarā ar Danielas slimību, Daniela 2007. gadā piedzīvoja insultu esot stāvoklī, nokļuva komā. Gabrielai bija lielas nesaskaņas ar Danielas vīru, Gabriela publiski paziņoja, ka Danielu vīrs iekausta. Daniela visu noliedza un nostājās vīra pusē, atteicās no uzvārda „Spanika”, pārgāja vīra uzvārdā. Kopš 2008. gada dvīnes ir svešinieces, abas atrastos kopā tikai tad, ja to prasītu darbs, jo darbs ir darbs, tā ir nauda. 2015. gada martā Gabriela patrieca no savām mājās miesīgo māti un radus, jo uzzināja, ka viņi komunicē ar Danielu un viņas vīru. Viens ir ex vīri, bet šis ir tik skumji, briesmīgi vienkārši. 2008.gadā aktrise kļuva par māti, viņai bija 37 gadi un tiek mēļots, ka Gabija bija mērķis palikt stāvoklī, bet nebija īsti svarīgi no kura. Tēvs it kā bija kāds uzņēmējs vārdš Neils, abu starpā viss bija tik saskanīgi, bildinājums, Gabija piekrita, bet viss izjuka ar skandālu. (Grūtniecības laikā vēl Gabija tika pieķerta ar  alus glāzi uz galda, tad bez maz vai baumoja, ka viņa lieto alkoholu grūtniecības laikā.) Gabriela apvainoja Neilu vardarbībā, neilgi pēc dēla nākšanas pasaulē Neils pieprasīja DNS testu, jo nebija pārliecināts, ka ir tēvs. Gabriela DNS testam nepiekrita, kā izrādās lielais aizvainojums Gabijai pret Neilu bija tāds, ka viņš nešķīrās no sievas, kaut arī bija solījis, abiem bija attiecības, kad Neils bija aizņemts. Gabriela ir arī iesaistījusies skandālos ar saviem kolēģiem, piemēram Krāpniecē nevarēja sastrādāties ar Chantal Andere, jo Chantal esot apskaudusi Gabrielu, viņa gribēja galveno lomu, bet tā tika Gabijai, telenovelē „Prisionera” Gabijai nepatika Henesisa, jo viņa ieguva lomu dēļ slavenā tēva, telenovlēs „La venganza” un „Tierra de pasiones” bija nesaskaņas ar Katerīnu Sjačoki, bet Liliānai Rodrigesai pat vajadzēja pamest telenoveli, jo Gabija uzstādīja ultimātu, vai nu viņa vai Liliāna,  Soy Tu duena bija plēšanas ar Lucero, kurai arī nav enģeļa raksturs, telenovelē „Emperatriz” Gabijai bija strīdi ar Niurku, bet tiek baumots, ka tas notika tikai reitingu celšanai. Vēl jau ir bijis lielais skandāls par asistenti, kura it kā esot indējusi Gabrielu, un pēcāk apvainojusi Gabrielu seksuālā uzmācībā.

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Nesaskaņas