TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Mēs un mūsu mazuļi ♥


Mēs un mūsu mazuļi ♥

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

angelina написал(а):

bija paredzēts 13.janvāris

Būtu bijis vienā dienā ar manu brāli :D
Vispār interesanti sanāca, jo bija paredzēts jums 2016. gads, bet sanāca 2015. Man jau tikai prieks, ka Kārlītis sagribēja būt skorpioniņš :D Galvenais, ka tiešām viss kārtībā jums :)

0

22

aNgeL написал(а):

Vispār interesanti sanāca, jo bija paredzēts jums 2016. gads, bet sanāca 2015.

tu laikam domā 2015. un 2014. :D

aNgeL написал(а):

Kārlītis sagribēja būt skorpioniņš

jā, es jau biju domājusi, ka abi būsim mežāži :D bet Kārlis negribēja būt mežāzis un negribēja arī dzimšanas dienu vienā mēnesī ar vārda dienu :D

0

23

angelina написал(а):

tu laikam domā 2015. un 2014.

ha ha :D Cik losīgi :D Es jau nākotnē dzīvoju.

angelina написал(а):

jā, es jau biju domājusi, ka abi būsim mežāži

Jāā...škrobīgi tev sanāca. Nevarēsiet badīties :D

0

24

angelina написал(а):

bet Kārlis negribēja būt mežāzis un negribēja arī dzimšanas dienu vienā mēnesī ar vārda dienu

Manējam laikam nebija iebildumi... :D Varēs kā sākt svinēt dzimšanas dienā, tā Jāņus un tad vārda dienu. :D

angy - sestdien viena brauksi vai ar Kārlīti?  :flirt:

0

25

Paloma написал(а):

angy - sestdien viena brauksi vai ar Kārlīti?

viena. Kārlītis būs pie Jaunpils omes.

0

26

angelina написал(а):

viena. Kārlītis būs pie Jaunpils omes

Eh... Tad mums nekas cits neatliks kā kādu reizi beidzot iztaisīties jūs apciemot :D

0

27

Paloma написал(а):

Eh... Tad mums nekas cits neatliks kā kādu reizi beidzot iztaisīties jūs apciemot

cerams, ka drīz pārvāksimies uz labāku dzīvokli, tad jau varēs beidzot cilvēkus aicināt :D

un jā, Kārlim ir izlīdis pirmais zobs!  :)

0

28

angelina написал(а):

un jā, Kārlim ir izlīdis pirmais zobs!

Apsveicu! Izklausās, ka mums visām bērni no tiem, kas ar zobiem nesteidzās :D aNgeL, Tavējā vēl pie kāda netika?
Mums aizdomas, ka manējam varētu nākt beidzot pēdējie dzerokļi, bet... ne pirmo reizi ir šīs aizdomas. :D Vienkārši labs veids kā attaisnot īpaši niķīgu periodu. :D

0

29

Ieteikumi bērna ģērbšanai aukstā laikā!

Neģērbt pārāk biezi un cieši,
jo it īpaši aktīvs bērns ir pakļauts sasvīšanas iespējām, viņam būs grūti kustēties un tas var būt par pamatu saslimšanai. Jāģērbj tā lai var kādu kārtu uzvilkt vai novilkt atkarībā no bērna pašsajūtas.

Vilkt vairākas kārtas jeb sīpoliņš
Labāk uzvilkt vairākas plānas jaciņas nekā vienu biezu. Tas nodrošina labāku gaisa cirkulāciju un siltuma uzturēšanu. Turklāt ir ko novilkt vai uzvilkt, ja paliek par karstu vai aukstu.

Pareiza materiāla izvēle
Apakšveļai iesaka vilnu un poliesteri, lai saglabātu siltumu un sausumu. Kokvilna ātrāk samirkst. Otrai kārtai vilnas vai flīsa drēbes. Trešajā apģērbu, kas atgrūž mitrumu. Aukstā laikā ļoti labi noder termokombinezons, īpaši tiem mazajiem, kuriem patīk pavārtīties pa āru.

http://www.babypost.com/sites/default/files/styles/medium/public/fall_baby_names.jpg?itok=5z1gvN2a

0

30

Man šķiet ģērbšana baigi atkarīga tomēr arī no bērna. Vismaz es savam zinu, ka jāģērbj plānāk, nekā man liktos (pie tā jau esmu pieradusi, tagad tas šķiet visai normāli). Pieņemu, ka ir bērni, kas nav tik "karstasinīgi" :D Jo negribētos domāt, ka tie, kas skraida bērnu laukomos pufētajās jakās, kamēr manējais (un es pati) plānā džemperītī, ir pārsvīduši jēgu, kā notiktos ar manējo.... :D Protams, elpojoši materiāli un "sīpoliņa" princips ir klasika. :)

Отредактировано Paloma (19.10.2015 13:25)

0

31

Kā jau katram cilvēkam :D Kamēr es ziemā apģērbju 3 kārtas, sanāk drebināties ieraugot kādu, kam silti vienkārši T-kreklā :D

0

32

Katras Ličitas sērijas beigās rāda šo te, un kādam smaids ir līdz ausīm :D

+1

33

Ooo, būs jāparāda savam :rofl:
Saprotu, ka Felicitai spāņu valoda būs otrā valoda, jā? :D

0

34

Paloma написал(а):

Saprotu, ka Felicitai spāņu valoda būs otrā valoda, jā

Daudz otro valodu sanāk :D Arī angļu un dāņu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Mēs un mūsu mazuļi ♥