TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 281 страница 300 из 638

281

aNgeL написал(а):

Ļoti gribas palabot vienu skaitli, bet nesteigšos notikumiem pa priekšu  Ne velti saka "mazāk zini, labāk guli"

Ei,Enjgjeliit,tuuliit pat saki,kas tev praataa. :D Shitaa intrigjeet,nu tu gan. :D

+2

282

Marianhela написал(а):

Ei,Enjgjeliit,tuuliit pat saki,kas tev praataa.  Shitaa intrigjeet,nu tu gan.

Daļēji jau nav nekāds noslēpums, jo jau filmēšanas sākumā vienmēr tika minēts, ka Anās Sebastianam ir dubultā loma, tā ka ar Alehandro sanāk 3 Sebastiani :D
Ar laiku sapratīsiet, kas un kā tur ir ar Marselo un Santiago. :)
Iesaku arī, cik vien var izvairīties no spoileriem par turpmāko sižetu, jo daudzi noslēpumi  šeit ir pārsteiguma brīža vērti tad, kad pienāks viņu īstais laiks :)

+3

283

Skaidrs,sapratu. :) Jaa,par to Marselo un Santjago es godiigi sakot nepiefikseeju,lai gan aizdomas nedaudz bija.Bet labi kush vairs netekshu ne vaarda,lai tachu kaut kas paliek arii paarsteigumiem un intrigaam. :)  :D

+2

284

Tagad viss ir skaidrs, paldies Eņģelīt, par informāciju! ;) Nu jā, tad labāk tiešām iztikt bez spoileriem, lai labāk intriga saglabājas par visu turpmāko, bet es jau pirmo sēriju noskatījos un pirmais negatīvais tēls, kas mani jau sāka kaitināt ir Ramiro tēvs Edmundo, jo viņš, lūk, negrib pieļaut Anas Lauras&Ramiro attiecības!  :sceptic: Tāds idiots, es ļoti atvainojos, bet tā ir  :angry: un kas attiecas uz Anu Letīsiju, tad pagaidām viņa vēl nav sākusi kaitināt, bet laikam jau drīz būs! :D

+2

285

Runaajot par Anu Lauru&Ramiro,tad tur taapat viegli nebuus.Ramiro jau tagad juut,redz un saprot,ka nabaga meitene no vinja izvairaas.Vinjsh nav muljkjis.Un klaat visam jaa veel tas vinja teevs iebilst un negrib ljaut vinjiem buut kopaa.Diemzheel Ana Laura pati arii domaa,ka Ramiro vinja kaa sieviete nav ne tikai vajadziiga,bet pat nemaz neintersee.Taapeec vinja taa uzvedas.Ramiro nebuus viegli vinju iekarot tas jau ir aciimredzams.Ja saakums ir taads,tad turpmaak buus tikai gruutaak.

+2

286

Noskatījos visas šīs nedēļas sērijas un visā visumā man patika, ļoti interesanti un intriģējoši! :) Man jau tagad nepatīk ne Ana Letīsija, ne Ramiro tēvs Edmundo, ne arī Soledada  :sceptic: , bet bez ļaunīšiem jau nevar! :D Bet lai nu kā tur būtu, man vienalga tomēr ir un paliks vismīļākais pāris Ana Laura&Ramiro! :love: :love: Viņi izskatās kopā tik skaisti un romantiski! :love: Vienīgi kaitina Anas Lauras naivums pret Anu Letīsiju, jo viņa neredz un nesaprot, kāda ALetisīja ir patiesībā, bet to jau tur neviens neredz un neredzēs līdz pat pēdējai sērijai vai sērijām!  :sceptic:  :angry: Pati labākā epizode bija, kad notika ALusijas dejas izrāde un uz to bija atnākuši gan Ramiro, gan Santjago(Marselo), bet neviens no viņiem otru nepamanīja, tikai beigās Ana Lusija un Santjago satikās! :D Es jau domāju, ka nu tūlīt Ramiro un Santjago satiksies, jo iespēju bija daudz, bet atkal nekā! :) Šādi brīži ir ļoti nervu kutinoši, ja kas! :D Labi, gaidīšu pirmdienu, kad atkal skatīšos tālāk! :)

+4

287

Jaa,es arii esmu iemiiljojusi Ramiro&Anu Lauru.Tikai zheel,ka meitene ir paaraak iecikleejusies uz to,ka vinjai nav taas vienas kaajas,bet nevis redz,kas vinjai ir apkaart.Shodienas seerija paraadiija,ka patiesiibaa Anai Laurai ljoti sap tas,ka Ramiro nezvana vinjai.Kaa vinja pati teica vecmaaminnjai,ja gribeetu,tad piezvaniitu,bet vinjsh par meiteni noteikti ir aizmirsis.Tas skaneeja tik nomaakti un skumji.Un kaa nu ne,ja meitene uzskata,ka nav Ramiro miilestiibas veerta tieshi sava truukuma zaudeetaas kaajas deelj.Protams,vinja miil Ramiro kaa viirieti,tachu vieglaak ir to noliegt nekaa atziit,jo vinjaspraat Ramiro uz vinju nekad nepaskatiisies savaadaak kaa uz maasu.Eh,nebuus viegli Ramiro vinju iekarot,jo vinja turpinaas arvien intensiivaak izvairiitries no viiriesha,kad ieraudziis vinju skuupstaamies ar Anu Letiisiiju.Tur pat nav runa,kursh pirmais noskuupstiija,bet par faktu kaa taadu.Vienkaarshi Ana Laura nodomaas,ka taisniiba jau vien ir,kursh gribees taadu kaa vinja??Un uz Ramiro kaa vinja pati skalji pie sevis domaa,lai arii klusiibaa vinju miil vinjai nav ko cereet.Vinjaspraat taads viirietis kaa Ramiro nekad uz taadu kaa vinja nepaskatiisies.Tieshi taadeelj arii atraidiija vinja bildinaajumu.

+4

288

Protams, ka Annu Lusiju neviens no mātes minētajiem iemesliem kāpēc viņa nedrīkst braukt uz Santu Sesīliju, nepārliecināja, un arī pati Soledada to labi saprata, tāpēc neatlika nekas cits, kā ļaut Annai Lusijai piedalīties izrādē. Jā, jau atkal Soledadai jābaidās, ka kādam izdosies Annai Lusijai atklāt patiesību par viņas izcelsmi, un tad Anna Lusija sapratīs kādos melos visu laiku dzīvojusi. Var jau labi saprast iemeslu, kas lika Soledadai izmantot Annas Lusijas amnēziju, lai iestāstītu meitenei, ka ir viņas māte, tomēr tas nemaina faktu, ka tas ir krimināli sodāms nodarījums, turklāt nekur nav teikts, ka Annas Lusijas pateicība, ka visus šos gadus Soledada viņai tiešām bija kā īstā māte, būs lielāka par dusmām, ka šķīra viņu no ģimenes. Jā, Soledadai ir ko zaudēt, tāpēc viņa ir gatava uz visu, lai Anna Lusija neuzzinātu patiesību.

+4

289

Anotācijas 1-5

1. sērija
Anna Laura, Anna Lusija un Anna Letīcija ir trīnītes, kuras briesmīgā autoavārijā zaudēja abus savus vecākus, un Anna Lusija tika izšķirta no māsām. Ir pagājuši daudzi gadi, un meitenes jau ir pieaugušas. Anna Lusija iepazīstas ar Santjāgo – Annas Letīsijas vīru, kurš negadījumā ir zaudējis atmiņu.

2. sērija
Santjāgo nespēj nedomāt par Annu Lusiju, jo viņš ik nakti redz viņu sapnī un viņa atgādina viņam pagātni, ko viņš nespēj atcerēties. Meitenei tāda uzstājība nepatīk. Soledadu uztrauc meitas izklaidība. Doņja Čana atklāj Annai Lusijai, ka Santjāgo viņas dzīvē ienesīs daudzas atklāsmes.

3. sērija
Ernestīna atklāj Mariano, ka ir pārtraukusi Annas Lusijas meklēšanu, tomēr atsakās pieņemt faktu, ka mazmeita ir mirusi. Ramiro apsola, ka turpinās meklēšanu, jo arī Anna Laura uzskata, ka māsa ir dzīva. Lai arī Soledada atsakās pateikt Čanai patiesību, viņa, izliekot kārtis Annai Lusijai, atklāj, ka sieviete kaut ko slēpj. Orlando atzīstas Annai Lusijai, ka mīl viņu jau kopš bērnības, bet viņa puisim atklāj, ka nespēj atbildēt viņa jūtām, turklāt nemaz nevēlas ar kādu satikties. Anna Letīsija atgādina Ramiro, ka viņš ir vainīgs pie Marselo nāves, bet viņš – ka viņa nodeva savu vīru. Ramiro pavēsta Annai Letīsijai, ka ir nolēmis bildināt Annu Lauru. Santjāgo paziņo Annai Lusijai, ka aizbrauc no ciemata. Santjāgo ierodas pie Soledadas, un viņa puisi atpazīst.

4. sērija
Anna Lusija ir ļoti priecīga, jo kopā ar deju grupu dosies uz Santasesīlijas ciematu, tomēr māte viņai aizliedz uz turieni braukt un negaidīti nosauc par Sofiju. Viņa sāk māti izjautāt, un Soledada izstāsta meitenei traģisku stāstu par kādu mazu meitenīti, ar kuru iepazinās Santasesīlijā, un kura gāja bojā.

5. sērija
Anna Lusija mēģina pierunāt māti ļaut viņai doties uz Santasesīliju, un galu galā viņai tas izdodas. Anna Letīcija pārmet Mariano, ka viņš ir piešķīris kabinetu nevis viņai, bet kaut kādam vienkāršam darbiniekam Iņjaki. Ramiro ierodas uz deju šovu, kurā piedalās arī Anna Lusija. Vai viņš meiteni atpazīs?

Skaties.lv/LNT/TVPlay

+3

290

Fragmenti Spāņu valodā

Anna Lusija un Santiago satiekas pirmo reizi

Anna Letīsija pazemo Annu Lauru

Dženifera izšķiras no Mariano

Anna Letīsija ir greizsirdīga uz Annu Lauru

Anna Lusija un Santiago nejauši satiekas

+3

291

Te vēl salīdzināšanai šāda bilde: :)
http://www.bildites.lv/images/hrr4y5jc/44627/thumbnail.jpe

+3

292

Vispirms jau gribu pateikt,ka shodienas seerijaa bija fragments no Mariposas Despatar en tus brasos staasta es to uzreiz atpazinu. :) Ana Laura zvana Ramiro,tachu viirietis neatbild,jo ir iegaajis dushaa.Meitene skumiigi noliek klausuli un tieshi tad ienaak Leonora,kurai nepatiik tas,ka ana Laura neko nav eedusi.Savukaart meitene vinjai vaicaa vai tieshaam Leonora ir paarliecinaata,ka Ramiro vinja Ana Laura patiik.Uz to Leonora atbild apstiprinoshi,tachu vaicaa kaadeelj meitene shaubaas.Ana Laura atbild,ka taapat vien,tachu ir skaidrs,ka meiteni nodarbina tas,ka Ramiro ir iemiileejies kaa vinja pati saka nepilnveertiigaa sievietee.Protams,vinjas vecmaaminjai ir taisniiba,proti,ka Anai Laurai jaasaak dziivot nevis eksisteet un jaabeidz sevi zheelot un koncentreeties uz to kaaju.Lai gan nabga meiteni var saprast,jo viegli ir to pateikt,bet ne izdariit.Un te veel Ramiro...pat es Anas Lauras vietaa varbuut padomaatu,ka vinjsh smejas par mani.Pat ja nemaz taa nebuutu taisniiba.Ana Laura var redzeet dzilji sevii atsakaas pienjemt to,ka vinja kaadam ne tikai vareetu patikt,bet,ka kaads vinju var miileet.Taapeec tachu Ramiro arii vaicaaja kaadeelj meitene no vinja izvairaas.Viirietis to redz,juut un saprot.Plus veel uzradiisies tas Valentiins,ka celjsh uz Anas Lauras iekaroshanu kljuus veel sarezhgjiitaaks.Ramiro jau taa ir gruuti,tad veel uzrodas tips,kursh reaali apdraud vinja iespeejas un grib Anu Lauru nocelt no Ramiro deguna priekshas.

p.s.Aizmirsu piebilst,ka man smiekli uznaaca vietaa,kur Mariano(Ramiro) un Ana Letiicija(Andzhelika) bija birojaa un tas Injjaki pasuudzeejaas,ka vinja neesot tam ljaavusi runaat.Mariano taada sejas izteiksme bija un es arii sasmeejos.Peec tam vinjsh braalja meitu nokaitinaaja sakot,ka peedeejo reizi taads skatiens vinjai bija,kad vinja bija iemiileejusies Marselo. :D

Отредактировано Marianhela (20.02.2017 23:03)

+4

293

Cik forši, ka jau sākās Iņaki un Annas Letīsijas posms :D

+3

294

Es tā arī neuzakstīju komentu, tad tagad uzrakstīšu! :D Kad Marianhela rakstīja par ALetīsijas un Ramiro skūpstu, kuru ALaura redzēja, atcerējos, ka redzēju šo fragmentu vai nu promo vai treilerī un teikšu tā, ka man jau tad tas ļoti nepatika un arī tagad nepatiks, jo kā jau iepriekš rakstīju, tad jau tagad pamazām ALetīsija sāk jau kaitināt, bet vēlāk laikam vēl vairāk kaitinās!  :angry: Patiesībā man gan ALauras, gan Ramiro ir žēl, jo ALaura tik klausa tam, ko viņai stāsta un saka ALetīsija, bet Ramiro tik cenšas un centīsies iegūt ALauras mīlestību, kas gan nebūs viegli, kad vēl parādīsies tas Valentīns, kurš, cik no pēdējās sērijas sapratu, nebūs nekāds mierīgais tipiņs un centīsies Ramiro dabūt nost no ceļa!  :(  :sceptic: Lai nu kā, vakardienas sērijā man ļoti žēl bija Ramiro, jo nabadziņu tā piekāva, bet vismaz viss bija labi, līdz brīdim, kad viņam nozaga visus dokumentus un mantas! :( ALaura kā vienmēr klausās un tic visam, ko saka ALetīsija :sceptic: , bet jā, Mariano sejas izteiksme bija riktīgi labā, kad Injaki viņam pasūdzējās par ALetīsiju! :D Interesanti ir tas, ka Injaki stāsta Santjago/Marselo par ALetīsiju, bet ne viens, ne otrs pat nenojaušs par kādu sievieti ir runa! :) Nu ja, jāskatās tik tālāk! ;)

+3

295

Forsteriāna mani noveda no taisnā ceļa :D Pēc foto salīdzinājuma starp māsām nospriedu, ka jā, Anas ir tik daudz atšķirīgākas viena no otras... skaties, un tā līdzība sejās reāli tā nekrīt acīs.. kamēr Lucero varones plus mīnus tāpat līdzīgas. Un tad man savajadzējās, protams, redzēt "kustībā" viņas. :D Nekas negaidīts, ka Anželika man šķiet daaaaaudz spēcīgāka un izcilāka šajās lomās. Iedveš unikālu raksturu un iezīmes katrā māsā. Šādi salīdzinot atkal no jauna sajūsminos un novērtēju Anželikas spēju parādīt katru tik dažādu!! Visa ķermeņa valoda, balss izteiksme, mīmika!

!Uzmanību! Video no telenoveles otrās puses / fināla

Spoguļa aina Tres Veces Ana vs Lazos de Amor

Trīnītes kopā

+5

296

Man arī prieks, ka sācies Injaki un Anas Letīsijas posms. Abu ainas tik uzjautrinošas un reizē ķīmiskas. Nabaga Injaki.. man viņa žēl :( :D

Ana Laura ir tik naiva, bet saprotams, ka vēlas savā māsā redzēt to labāko. Savukārt attiecībās ar Ramiro... nepieņemot sevi, diez vai var gaidīt, kad viņu pieņems kāds cits. Es nešaubos par Ramiro mīlestību, bet Anai Laurai vispirms ir sevi jāiemīl pirms viņa spēs pieņemt pretmīlu. Bet skaists pāris. Tāds maigs!  :love:  (Pie šī jāpiezīmē, ka apbrīnoju, cik atšķirīgi Anas stili. Man patīk :) ).

Anas Lusijas un Santjago mīlasstāsts tik aizraujošs, kā tāds piedzīvojums... abi gan ātri iemīlējās, bet šoreiz tas tieši iederējās viņu stāstā!

Marianhela написал(а):

Vispirms jau gribu pateikt,ka shodienas seerijaa bija fragments no Mariposas Despatar en tus brasos staasta es to uzreiz atpazinu.

Aww, cik jauki, ka ievēroji un saistīji to kopā ar Despertar en tus brazos! :) :flirt:

+4

297

Mariposa написал(а):

Ana Laura ir tik naiva, bet saprotams, ka vēlas savā māsā redzēt to labāko.

Un šajā gadījumā tas ne vien saistīts ar to, ka savos tuviniekos vēlamies redzēt to labāku, bet arī ar to, ka viņas nav vienkāršas māsas. Viņām pavisam cita saikne, spēja just vienai otrai un Laura savas māsas uztver kā daļu no sevis.
Bet ir jāsaņem pacietība..būs daudz kaitinošu brīžu gan dēļ Lauras kompleksiem, gan dēļ Letīsijas intrigām, bet šīs lietas atsvers citi līdzvērtīgi notikumi :) Ir vismaz viens cilvēks, kurš redz Letīsijas īsto dabu - Ramiro un man tas ļoooti patika!

Runājot par to, ka Lazos de amor trīnītes arī vizuāli līdzīgākas, tad to lielā mērā izskaidro meikaps, man šķiet. Gadi gājuši un tagad stilisti savādāk strādā, var redzēt, ka Letīsijas seju tik ļoti izmaina tieši kosmētika, piem. vairāk izcelti vaigu kauli.

+4

298

Anna Lusija pat nenojauš, ka viņas labākā draudzene Maribella viņu apskauž un ir greizsirdīga gan Orlando, gan veiksmīgās dejotājas karjeras dēļ. Savukārt Ernestīnes cerības, ka koncerts cels Annas Lauras pašapziņu, sabruka pēc mazmeitas nelaimīgā kritiena uz skatuves visu skatītāju acu priekšā, jo tas Annu Lauru iedzina vēl lielākos kompleksos, arī Anna Letīsija nelaida garām pieliet eļļu ugunī.

+4

299

Anotācijas 6-7

6. sērija Anna Lusija ierauga starp skatītājiem Santjāgo, un viņu tas ļoti iepriecina. Savukārt Anibals ievēro jauno dejotāju un uzaicina viņu piedalīties viņa šovā. Anna Laura piekrīt spēlēt koncertā, tomēr tas beidzas ar pazemojumu. Jaunā sieviete to ļoti pārdzīvo, pat vecmāmiņas vārdi nespēj viņu mierināt. Ramiro aplaupa, un kopā ar naudu nozog arī dokumentu mapīti, kurā bija informācija par Annas Lusijas atrašanās vietu. Anna Letīcija pārmet Annai Laurai, ka viņa pārspīlē savas ciešanas, jo grib piesaistīt ģimenes uzmanību.

7. sērija Evaristo ierodas pie Soledadas un brīdina viņu, ka Ramiro meklē Annu Lusiju, un atdod viņai Ramiro nozagtos dokumentus, kas pierāda, kas kuru katru brīdi viņa meitu var pazaudēt. Anna Laura iepazīstas ar Valentīnu – jaunu un ļoti talantīgu jaunu mūziķi, kurš izrāda interesi arī par viņu.

+2

300

Soledada izniicina visus pieraadiijumus tam,kas patiesiibaa ir Ana Lusija.Sieviete pat nenojaush,ka tad,kad tas viss naaks gaismaa vinja riskee ar to,ka ne tikai zaudees meitu,bet arii,ka Anna Lusija vinju ieniidiis par sho tik svariigo faktu sleepshganu un izniicinaashanu.Ramiro atceras,kaada bija Anas Lauras reakcija,kad vinja ieraudziija vinju skuupstaamies ar Dzhiinu un cik skumja meitene bija,kad Dzhiina paraadiija vinjai lauliibas gredzenu.Kaads gan tur briinums,ka Ana Laura par sevi domaa to sliktaako,jo Dzhiina vinjaspraat bija pilniigi vesela sieviete un taapeec Ramiro ieskatiijaas vinjaa,bet nevis savaa beerniibas draudzenee.Ramiro labi to redzeeja,jo Anai Laurai tas bija uz pieres rakstiits.Mani taapat kaa Ramiro ljoti saniknoja Dzhiinas teiktais,ka kursh gan Anu Lauru gribees preceet,ja vinjai nav vienas kaajas.It kaa tas buutu tik svariigi,jo galvenais tachu ir tas,kaads cilveeks ir pats par sevi peec buutiibas,proti,kas vinjam daraas iekshaa dveeselee,sirdii un praataa.Vienaa zinjaa Dzhiina nebija kljuudiijusies tajaa,ka Ana Laura tieshaam ir ar to samierinaajusies un taapeec atraida Ramiro.Savukaart pats Ramiro pat nedomaa padoties bez ciinjas vinjsh nepadosies.Nu ne jau tagad,kad ir uzradies Valentiins,kursh met acis uz Anu Lauru.Tiesa vai Ramiro pieljaus,ka tas tips nocelj vinjam vinja miiljoto ir jau cits jautaajums.

Отредактировано Marianhela (21.02.2017 18:10)

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)