TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 301 страница 320 из 638

301

Marianhela написал(а):

Sieviete pat nenojaush,ka tad,kad tas viss naaks gaismaa vinja riskee ar to,ka ne tikai zaudees meitu,bet arii,ka Anna Lusija vinju ieniidiis par sho tik svariigo faktu sleepshganu un izniicinaashanu.

Tur tā lieta, ka viņa saprot, ka patiesības nākšanas dienā ne vien var zaudēt Annu Lusiju, bet pat nokļūt cietumā. Pēc tik daudziem gadiem viņai jau nav ceļa atpakaļ, kā vien slēpt patiesību visiem iespējamiem līdzekļiem. Bet līdz ar to bailes un sirdsapziņas nedod mieru.

+3

302

Visi varoņi vairāk vai mazāk ir saistīti savā starpā, jo kā izrādās, Džīna savā laikā bija arī Valentīna mīļotā, bet nu viņš atkal būs iesaistīts trīsstūrī, kura viens no dalībniekiem atkal ir Ramiro. Protams, nav jau zināms, vai Džīna ar Ramiro iepazinās jau pēc tam, kad pameta Valentīnu vai jau vēl esot attiecībās ar viņu, uzsāka romānu ar Ramiro, bet tas nemaina faktu, ka nu Ramiro un Valentīnu atkal vienos cīņa par vienu sievieti.

+4

303

Mani arī pārsteidza tieši tas fakts, ka Valentīns bija kopā ar Džīnu, bet jā, interesanti, kad tas bija - vai laikā, kad Džīna jau bija iepazinusies ar Ramiro, vai vēl nē? Īsāk sakot, tur viss un visi ir savstarpēji saistīti un tieši tas ir tik interesanti un intriģējoši! :) Tagad arī saprotu, kāpēc beigās Valentīns gribēs atriebties Ramiro un ne tikai ALauras sakarā, bet arī Džīnas! :sceptic: Arvien vairāk un vairāk mani šis seriāls ieinteresē un ieintriģē!  ^^  Runājot par Soledadu, tad viņa ļoti riskē ar ALusijas slēpšanu, kā arī ar patiesības slēpšanu no viņas, jo agri vai vēlu ALusija tāpat uzzinās visu patiesību un tad ne tikai Soledadai neizdosies izbēgt no cietuma, bet arī neizdosies izbēgt no ALusijas naida un dusmām par to visu! :) Starp citu, šķiet, ka pamazām varbūt Santjago sāks kaut ko saprast par savu pagātni, jo kad Injaki pateica Mariano uzvārdu, varēja redzēt, ka viņam tas šķita ļoti pazīstams, tikai vēl nenojaušs no kurienes! :) Un vēl, šķiet, ka ALetīsija pamazām sāks savu atriebības plānu pret Dženiferu, jo uzzināja, ka Mariano ar viņu grib precēties un arī to ainu, kad ALetīsija viņu nogrūdīs, redzēju, laikam, promo vai treilerī! :)

Skatāmies un komentējam tālāk! ;)

PS. Man ir prieks, ka atkal ir kāda t-novele par kuru visas varam runāt, diskutēt un apspriest! ;)

Отредактировано Forsteriāna (22.02.2017 13:56)

+3

304

Forsteriāna написал(а):

Mani arī pārsteidza tieši tas fakts, ka Valentīns bija kopā ar Džīnu, bet jā, interesanti, kad tas bija - vai laikā, kad Džīna jau bija iepazinusies ar Ramiro, vai vēl nē? Īsāk sakot, tur viss un visi ir savstarpēji saistīti un tieši tas ir tik interesanti un intriģējoši!  Tagad arī saprotu, kāpēc beigās Valentīns gribēs atriebties Ramiro un ne tikai ALauras sakarā, bet arī Džīnas!

Un tas ir tikai Džinas stāsta mazumiņš, kas tiek atklāts. Apakšā slēpjas ļoti plašs noslēpums, kurā ir iesaistīti daudz vairāki varoņi, nevis šķietami trijstūris. Es centos klusēt, bet man nesanāk  :canthearyou:

Forsteriāna написал(а):

Man ir prieks, ka atkal ir kāda t-novele par kuru visas varam runāt, diskutēt un apspriest!

:flirt:

+4

305

Anas Lauras vecmaaminja saka Ramiro,ka vajag paartraukt mekleeshanu,jo vinjaspraat tas ir lieki,jo panaakumu nav.Esot jaasamierinaas ar to domu,ka Ana Lusija tomeer ir liidz ar vecaakiem gaajusi bojaa.Savukaart Ana laura ar mirdzumu aciis staasta draudzenei par satikto puisi ratinjkreeslaa,ka cik vinjsh ir jauks un dziivesprieciigs.Ka iet pa dziivi ar augsti paceltu galvu.Manupraat meitene uzskata,ka nav Ramiro piemeerota,bet Valentiinam gan ir.Juutaam,kuras vinjai ir pret Ramiro taapat nav un nekad nebuus naakotnes,jo ir paarliecinaata,ka vinjsh vinju nekad neuzluukos kaa sievieti.Meitene vienkaarshji netic,ka Ramiro vareetu vinju tieshaam miileet,bet ne kaa maasu un gribeet buut kopaa.Ak Ramiro,Ramiro...vinjsh pat veel nenojaush,ka vinjam ir paraadiijies saancensis.Valentiins nopietni domaa par Anas Lauras sirds ieguushanu sev,bet es esmu pilniigi paarliecinaata,ka Ramiro vinjam taa vienkaarshi neljaus dabuut Anu Lauru.Turklaat veel jo vairaak taapeec,ka meitene vinjam pasham Ramiro ljoti patiik un vinjsh vinju miil.Nee,Ramiro nepieljaus,ka Valentiins vinjam atviltu Anu Lauru.Es patiesiibaa gaidu ar nepacietiibu to briidi,kad Ramiro uzzinaas,ka vinja miiljoto meiteni lenc Valentiins,gribu redzeet Ramiro reakciju.

Отредактировано Marianhela (22.02.2017 18:29)

+4

306

It visā piekrītu Marianhelai un es arī ļoti gaidu to brīdi, kad Ramiro uzzinās par Valentīnu un viņa reakciju! Interesanti, kas tas ir par tādu noslēpumu, ko Leonora tā glabā, ka pat nevēlas to cilāt un kur nu vēl apspriest to ar Ernestīni!? Man šajā brīdī ienāca prātā, vai varētu būt tā, ka viena no trīnītēm ir viņas meita? :dontknow: Pats labākais, ka Soledada ar ALusiju aizbrauca no SantNikolasas uz Mehiko, cerot, ka tur būs drošībā, bet patiesībā viņa panāca pilnīgi pretējo, jo tieši pie Donjas Remediosas ALusija satiek Santjago, kurš tur dzīvo un pie tam, tur ir arī Injaki, un arī ALusijas īstā ģimene! Ja vien Soledada zinātu, kādā epicentrā viņas tagad atrodas! ALetīsija un Injaki tik strīdas, bet žēl, ka viņa nenoticēja Donam Evaristo par Marselo/Santjago, ja tikai tas vispār ir Marselo, jo arī tur pagaidām neko saprast nevar - viņi ir dvīņu brāļi? Piedodiet, bet tāds iespaids rodas! :rolleyes: Nabaga ALaura, ja vien viņa zinātu, kā gan viņa, gan viņas mīļotais Ramiro ir saistīts ar Valentīnu! Labi, jāskatās tālāk! :)

PS. Starp citu, pamanījāt "Ulisesu" no Atriebības zemes? Šim šoreiz labā loma - Annibāls! :D

Отредактировано Forsteriāna (22.02.2017 19:13)

+4

307

Jaa,es Ulisesu no Atriebiibas zemes uzreiz atpazinu.Vinjsh ir arii Plosiitajaas sirdiis kaa Samvels. :D Vinju jau nevar neatpaziit,vinjam taada seja kaa nezinu cietuma ieslodziitajam. :D

Runaajot veel par Ramiro un Anu Lauru un Valentiinu,tad man intuiicija saka,ka ies tur ''jautri'' sevishkji tad,kad Ramiro uzzinaas,ka vinjam ir saancensis.Un ne jau vienkaarshi,bet nopietni apdraud jau taa sarezhgjiitaas izredzes iekarot vienu no triinju maasinjaam Anu Lauru,tad domaaju,ka tur ies valjaa.Ramiro buutu muljkjis,ja pieljautu,ka Anu Lauru vinjam taa vienkaarshi njem un atvilj.Neshaubos,ka bez ciinjas vinjsh nepadosies,tikai ne vinjsh.

+2

308

Soledada pa galvu, pa kaklu aizveda Annu Lusiju uz Mehiko, būdama pilnīgi pārliecināta, ka tur abas neviens neatradīs, bet kas to būtu domājis, ka Santjago dzīvos tajā pašā pansijā, kuru viņām ieteica laipnais taksometra vadītājs. Protams, tas pats par sevi nav nekāds brīnums, jo šoferis ir Santjago draugs un kolēģis, tomēr no otras puses tas vēlreiz apliecina, ka no sava likteņa neizbēgt.

+4

309

Cik daudz komentāru! Prieks, ka seriāls izsauc tādu aktivitāti! Man patīk, ka šeit galveno varoņu attiecībām (vismaz pagaidām) netiek likti nekādi šķērsli. Ir cilvēki, kas nevēlas, lai viņi būtu kopā, bet tā vietā, lai Ana Lusija aizbrauktu uz Mehiko un pazustu galvaspilsētā, liktenis viņu saved atkal kopā ar Santjago! Protams ir nervus kaitinošie brīži, kad Ramiro ir tik tuvu Santjago vai Anai Lusijai, bet nesatiek ne vienu, ne otru... bet nu tas skaidrs, ka pirmajās sērijas jau nevar visi noslēpumi atklāties.

Forsteriāna написал(а):

Man šajā brīdī ienāca prātā, vai varētu būt tā, ka viena no trīnītēm ir viņas meita?

Jaukum, man gan šķiet, ka tas ir pilnībā neiespējami! :D  Ne velti viņas ir identiskās trīnītes, nevis vienkārši māsas. :) Bet interesanti, ko viņa slēpj... un par ko Ernestīne vēlas ar viņu runāt.

+5

310

Mariposa написал(а):

Jaukum, man gan šķiet, ka tas ir pilnībā neiespējami!

Nu, labi, labi, bet tas Leonoras noslēpums, tāpat kā visi pārējie ir ļoti interesants un intrigējošs! :D ;)

Vēl skatos, bet jau tagad varu pateikt, ka jau atkal bija tuvu Injaki un ALusijas iepazīšanās, jo ja viņš būtu viņu ieraudzījis, noteikti būtu šokā no redzētā, jo nesaprastu, kā varbūt divas tik līdzīgas sievietes! Bet interesanti, ko Soledada tagad darīs - vai viņa tiešām gribēs aizbraukt, vai tomēr paliks? :) Eh, bet ALetīsija jau tagad sāk kaitināt, jo man nepatika, kā viņa visu laiku uzmācās Ramiro :sceptic: ,bet labi, ka ALaura to neredzēja, kaut arī viņa izvairījās no viņa! :( Izskatījās, ka Valentīns atrada vietu, kur dzīvo ALaura, ALetīsija un Ernestīne, tikai kādā veidā? To es tā īsti nesapratu, bet lai nu kā, gaidu to brīdi, kad Ramiro uzzinās par savu sāncensi! :) Nabaga Ramiro, viņš bildināja ALauru, bet viņa tik domā, ka viņš to dara aiz žēluma - kāda viņa ir muļķe, bet labi, zinu, ka arī viņa kaitinās ar savu rīcību, bet Ramiro man vienalga ir žēl! :( Un ALetīsija jau atkal panāca savu! :sceptic:

+4

311

Forsteriāna написал(а):

Izskatījās, ka Valentīns atrada vietu, kur dzīvo ALaura, ALetīsija un Ernestīne, tikai kādā veidā?

Vakardienas sērijā viņš lika taksim sekot ALaurai! :)

+3

312

Jaa,Soledada ar Anu Lusiju taa tekt beegot no vilka uzskreeja virsuu laacim.Soledada velti beeg un meegjina izvairiities,jo kaa saka Nansijaga(no Maaksls piedot),tad patiesiiba vienmeer pastaav un agri vai veelu,bet naaks gaismaa pat ja to censhas nokluseet un sleept.Man patiik kaa Ramiro,kad Ana Letiisija vinjam uzmaacaas sievieti pieklaajiigi atgruuda nost no sevis.Domaaju,ka Valentiins Anas Lauras adresi uzzinaaja sekojot vinjai.Ljoti labi saprotu kaadeelj Ana Laura atraidiija Ramiro.Meitene ne tikai domaa,ka vinjsh grib vinju preceet aiz zheeluma,bet,ka vinjsh smejas par vinju.Sak,ak tu nabadziite neviens tevi negrib,bet es gan gribu.Skarbi izklausaas,bet uz doto briidi taa izskataas un rodas taads iespaids.Jaa,taa nav taisniiba un Ramiro Anu Lauru patiesi miil.Bet ej nu meegjini tam nabaga meiteenam to ieskaidrot.Anas Lauras aciis bija redzama ne tikai pieluugsme ar kaadu vinja skatiijaas uz Ramiro,bet arii tas nu kaadeelj tev mani vajag??Ko tu dariisi ar mani,Ramiro??Prieksh kam tev mani??Ramiro buus briesmiigi gruuti iekarot Anu Lauru,bet,kad vinjsh uzzinaas par Valentiinu un to,ka vinjsh lenc Anu Lauru situaacija veel vairaak sarezhgjiisies.Taapeec jau saku,ka bez ciinjas vinjsh nepadosies.Ramiro buus muljkjis,ja padosies un taa vienkaarshi njems un atteiksies no savas miiljotaas sak nu labi Valentiin,ja gribi vinju sev,tad njem vien.Taa nebuus.Vienkaarshi Ana Laura it kaa saies ar Valentiinu,jo taa kaa vinjsh ir ratinjkreeslaa,tad meitene nodomaas,ka vinjiem ir shis tas kopiigs,ka Ramiro vinju notekti nevajag,bet Valentiinam gan.Galu galaa es vinjas vietaa arii padomaatu,ka Ramiro smejas par mani,jo es Anu Lauru saprotu labaak kaa jebkursh cits.Vinja noteikti uzskata,ka taada sieviete kaa vinja Ramiro nav vajadziiga.Ka vinjam vajag Anas Lauras vaardiem runaajot veselu pilnveertiigu sievieti,bet nevis taadu.Meitene noteikti domaa,ka buus Ramiro par nastu un to vinja negrib.Vinja vienkaarshi netic,ka Ramiro vinju tieshaam miil kaa sievieti,bet nevis kaa maasu.Negribu pat domaat kaada buus Ramiro reakcija,kad vinjsh uzzinaas par savu saancensi,jo tad tik ies valjaa.Bet tam jaanotiek jau tuvaakajaa laikaa.

+3

313

Jā, Ramiro rīcība, bildinot Annu Lauru bija no sērijas-sākšu visu no otra gala, jeb gribēju kā labāk, bet sanāca kā vienmēr. Protams, ka Anna Laura Ramiro pārprata, jo abi taču nav nekāds pāris, viņš ir fiziski vesels, bet viņa-ar īpašām vajadzībām. Sak', kādam jau ir tevi jāprec, lai tā arī visu mūžu nepaliktu vecmeitās, bet kurš tad cits tādu upuri nesīs, ja ne es? Annai Laurai šāda Ramiro ''upurēšanās'' nav vajadzīga, jo kas tā par dzīvi, zinot, ka esi apprecēta tikai aiz žēluma. Jā, viss būtu bijis savādāk, ja Ramiro nebūtu nolēmis skriet notikumiem pa priekšu, bet sācis tuvoties Annai Laurai soli pa solim, ļaujot viņai saprast viņa jūtu patiesumu.

+4

314

Viss buut mazliet citaadi,ja Ramiro buutu savaadaak noformeejis savu domu,bet nevis nostaadiitu Anu Lauru fakta priekshaa.Buutu vinjsh pateicis,ka veelas ar vinju vienkaarshi buut kopaa taa teikt saakt kaut ko nopietnu veidot un tad veelaak ar laiku appreceeties un veidot gjimneni,tad varbuut meitene to nepaarprastu un neuztvertu taa kaa uztveera.Savaadaak tieshaam pat es Ramiro vaardus uztvertu taapat un tieshaa tekstaa vinjam pajautaatu vai vinjsh mani apsmej.

+2

315

Ana Letiicija gan ir viena liela bezkaunja.Nu vinja pamazaam saak kaitinaat arii mani un tas Ramiro teevs Edmundo arii.Kaa taa var runaat??It kaa tas,ka Anai Laurai nav vienas kaajas mazina vinjas kaa sievietes veertiibu.Cik aprobezhota domaashana tam Edmundo.Ja vinjsh tieshaam veeleetu deelam tikai to labaako,tad taa nerunaatu.Jaa,Ana Laura ir cilveeks ar iipashaam vajadziibaam un iespeejams ljoti daudz ko nevar dariit tikai taapeec,ka nav vienas kaajinjas,bet tas tachu nenoziimee,ka vinja Ramiro nespeetu dariit laimiigu.Vienaa zinjaa jaapiekriit Valentiinam,ka Anai Laurai jaasaak dziivot pashai,bet nevis tikai eksisteet,ka jaamaacaas pienjemt savi leemumi.Vinja tieshaam ir kritusi paarapruupee,kas nemaz patiesiibaa nav labi.Un Ana Letiisija,kaa taa driikst teikt par savu maasu??Liels fuj vinjai par to.Taa vien gribas pateikt,lai nespljauj Dievam aciis,jo nevar zinaat,kas ar vinju riit var notikt.Vieniigi prieks par Ramiro attieksmi,jo neizskataas,ka viirietis grasiitos padoties.Vinjsh skaidri pateica,ka miil Anu Lauru un precees vinju.Viss jau ir skaisti un labi,bet vinjam nebuus tik viegli to izdariit.Ne tad,kad pa vidu saaks jaukties Valentiins un veel arii tas,ka vinjsh meiteni nostaadiija fakta priekshaa.Nabaga Ana Laura,vinja gribeeja dot Ramiro iespeeju,bet tagad diezvai to dariis,jo redzeeja vinju skuupstaamies ar Anu Letiisiju.Diemzheel man jaasaka,ka Ramiro izredzes iekarot Anu Lauru ar katru briidi kljuust arvien nieciigaakas.Viirietim ir steidzami kaut kas jaadara,jo vinjsh riskee pazaudeet meiteni.Turklaat vinjsh vinju var zaudeet aatraak kaa pats domaa.Un tas Anas Lauras teiktais,ka vinja nav Ramiro piemeerota.Pareizi vinjas draudzene teica,ka kaada tad sieviete vinjaspraat puisim ir piemeerota??Vai taada kaa Dzhiina,kura melo par savu pagaatni??Turklaat,ja Ramiro tieshaam domaatu,ka Ana Laura vinjam sagaadaatu kaunu un visu citu,tad nedomaaju,ka vinjsh meitenei atziitos,ka vinju miil un grib preceet.Ramiro skaidri zina uz ko iet.Vinjsh zina,ka Anu Lauru buus ljoti jaasargaa,jaapaliidz vinjai,jaaruupeejas par vinju nedaudz savaadaak un vairaak kaa tas varbuut buutu ar sievieti,kurai nav taadu iipasho vajadziibu,bet tas tachu ir nieks saliidzinot ar to miilestiibu un laimi,kas vinjus gaida.

+3

316

Jā, tā jau saka, ka, ja problēmu nav, tad tās izdomāsim-, jo Annas Lauras amputētā kāja tiešām nav pasaules gals, un, ja Edmundo uzskata, ka ir gan, tad tie ir tikai viņa putni, kuri Edmundo par to ir piedziedājuši pilnu galvu. Protams, nevar noliegt, ka Annai Laurai ir ļoti zema pašapziņa, sevis nepieņemšana un diezgan pamatīga depresija, bet tas viss ir labojams. Soledada tomēr palika pansijā, laikam jau pati saprot, ka Annas Lusijas un citu acīs jau sāk izskatīties pēc ar vajāšanas māniju apsēstas paranoiķes.

+2

317

Kaa jau pirmiit teicu,tad Ramiro buus briesmiigi sarezhgjiiti iekarot Anu Lauru.Ja saakumaa tas likaas iespeejami un neapdraudeeti,tad tagad...Valentiins un tas skuupsts ar Anu Letiisiju visu tikai sarezhgjiis.Anai Laurai ir visas tiesiibas pazust un nedot Ramiro iespeeju.Jautaajums tikai paliek vai Ramiro meiteni tieshaam neatradiis,jo neticu,ka vinjsh neapogrieziis visu pasauli ar kaajaam gaisaa miiljotaas deelj.Nezinu,man peec vienas no lnt maajas lapaa izlasiitajaam anotaacijaam radaas taadas aizdomas.Var jau buut,ka es kljuudos,kas zina.
Peedeejaa laikaa mana intuiicija ir paaraak preciiza. :D

+2

318

Anas Lauras reakcija piekjerot Ramiro skuupstaamies ar Anu Letiisiju bija pilniigi logjiska un saprotama sak;Nu jaa,taa jau domaaju,kas es taada esmu,lai patiktu Ramiro vai vinjsh man it kaa tieshaam vareetu miileet.Nabadziite bija pilniigi satriekta un Ana Letiisija eljlju ugunij pieleeja veel nomelnojot Ramiro Anas Lauras aciis.Var redzeet,ka maasu vinja ieniist,ja var riikoties tik nezheeliigi. :'(
Un Ramiro...kaada vinjam bija seja,kad Valeerija pateica,ka vinjam ir uzradies saancensis Valentiins,kursh lenc Anu Lauru.Man ja godiigi visas iekshas no uztraukuma un pat nedaudz baileem sagriezaas,jo vinjam sejaa pilniigi viss bija rakstiits.Neko labu tas skatiens ar kaadu Ramiro skatiijaas neliecinaaja.  :huh:  Shausmas,nevaru iedomaaties kaa vinjsh tagad tiks galaa-skuupsts ar Anu Letiisiju,Valentiins un veel tagad tas,ka Ana Letiisija Anas Lauras aciis vinju ir nomelnojusi.Viens ir skaidrs,Ramiro naaksies ciiniities par Anu Lauru.Te vienkaarshi nav variantu.
Bet taa Ramiro seja...tur bija rakstiits;Ak tad man ir saancensis uzradies??Nu gan vinjsh man dabuus,ja iedomaajas,ka var aiztikt meiteni,kuru sen jau esmu noskatiijis es.

Отредактировано Marianhela (27.02.2017 18:06)

+3

319

Laikam tuvojas tas posms, kad gribēsies ļoti pažēlot Ramiro. Es jau vairs neatceros notikumu secību, bet man šķiet, ka kāreiz tas viss sāksies dēļ šī skūpsta.
Annai Letīsijai ir vairākas eļļas bundžas, jo ar šo vienu viņai nepietiks, ko liet ugunī. Gribēsies ļoti, ļoti dusmoties uz viņu un arī uz Lauru, jo viņa nemaz neklausa savu sirdi un netic Ramiro.

+3

320

Jā, man arī tas viss nepatika, bet jo īpaši ALetīsijas izgājieni ar skūpstu un nomelnošanu un tieši tāpēc, man ALauras ir ļoti žēl, bet tāpat man arī Ramiro ir ļoti žēl, jo viņš uzzināja par savu sāncensi Valentīnu un tas patiešām nozīmē to, ka viņam nebūs viegli cīnīties par ALauru gan ALetīsijas sastāstīto melu dēļ, gan sava sāncenša dēļ! Cik man abu, mana mīļākā pāra, tagad ir žēl!  :'(  Tikmēr Soledada, šķiet, ir samierinājusies ar to, ka ALusija un Santjago mīl viens otru, tāpēc vairs neko nedara, lai izšķirtu abus, bet tā vietā viņa tagad mēģina ALusiju turēt tālāk no SantNikolasas un ir arī saprotams, kāpēc, jo tur ir nekaunīgais Dons Pedro(ja neko nejaucu), kurš grib ALusiju sev :sceptic:, tāpēc tikai loģiski, ka Soledada grib pasargāt ALusiju no viņa! :) Interesanti, kas tas Rodrigo tāds ir no Ernestīnes jaunības laikiem? Vienkārši jaunību dienu mīlestība vai arī...trīnīšu vectētiņš? :dontknow: Lai nu kā, viss šobrīd tur ir interesanti! :)

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)