TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 321 страница 340 из 638

321

Jaa,es arii jau paspeeju iemiileet Ramiro un Anu Lauru. :love:  :) Taapeec jau mani uztrauc vinja reakcija,jo man vinja ir tikpat stipri zheel,kaa Anu Lauru.Taapeec jau saku es nevaru iedomaaties,ko vinjsh tagad dariis.Kaa tiks galaa ar visu sho te??Galu galaa izredzes iekarot Anu Lauru ar katru briidi strauji samazinaas.Ana Laura balstoties uz sho visu var arii pazust uz kaadu laiku,piemeeram,doties celjojumaa kopaa ar teevoci Mariano.Tas gan noziimee vairaakas iespeejas
1.Ramiro neko nezinaas,bet uzzinaas par to tikai peec kaada laika un tad meklees vinju
2.Ramiro uzzinaas to ljoti aatri un tad tas vinjam dos laiku aizkaveet meiteni
3.Ernestiina nebrauks un tad Ramiro izjautaas vinju,bet vinja neko neteiks,jo taa varbuut luugs Ana Laura.
Shie te gan ir tikai mani pienjeemumi kaa es deomaaju notiks,jo taa var arii es pieljhauju nenotikt.Nedomaaju,ka celjojums tajaa anotaacijaa bija taapat vien.Un veel njemot visu,ko Annas Lauras praat Ramiro ir izdariijis,tad vinjaspraat vinjsh ir pelniijis,ka vinja uz laiku izgaist.Protams,Ramiro nav nekaads idiots un bez ciinjas vinjsh diezvai taa vienkaarshi njems un padosies.Nu ne jau tagad,kad Valentiins ir tas,kursh visreaalaak apodraud vinja izredzes iekarot Anu Lauru.
Par to vechuku Pedro runaajot man ljoti naak smiekli.Vinjsh tieshaam domaa,ka Ana Lusija gribees preceeties ar taadu kaa vinjsh??Vinjsh tachu vareetu buut vinjai ja ne teeva,tad vecteeva vietaa pilniigi noteikti. :D
Runaajot par Rodrigo,tad...kas to lai zina. :)

+3

322

To večuku, kurš ir noskatījis Annu Lusiju, sauc Isidro, nevis Pedro. Lai gan Soledada negrib izdot Annu Lusiju vīrietim, kurš viņai varētu būt vectēva vietā, tas nebija vienīgais, pat ne galvenais iemesls, kāpēc viņa tik steidzīgi aizveda Annu Lusiju no Sannikolasas, jo Soledada baidījās, ka Ramiro atklāt patiesību, būs tikai laika jautājums. Protams, arī dzīvot Remediosas pansijā nav droši, jo tur ir Santjago, bet vismaz no viņa nav jābaidās tik ļoti kā no Ramiro, turklāt no pansijas var aiziet jebkurā brīdī. Anna Letīsija ļoti labi zina Annas Lauras vājās vietas-sevis nepieņemšanu un nespēju noticēt, ka kāds varētu mīlēt viņu tādu, kāda ir, tāpēc prot atrast īstu veidu kā ar māsu manipulēt.

+3

323

Būtībā jau Annai Letīsijai skauž, ka tāds vīrietis kā Ramiro ir iemīlējies Laurā nevis viņā. Bez tam Laura taču nedrīkst būt laimīga, jo arī Letīsija tāda nav un ar mīlestību pret Mariano nekad nespētu būt. Un treškārt Letīsiju grauž apziņa, ka radinieki vairāk pievērš uzmanību Laurai, žēlo viņu vairāk un patiesībā radiniekiem būtu jāsaprot, ka fiziski veselai Letīsijai ir vajadzīgs vairāk mīļuma. Tā ka arī viņi nes savu vainas daļu un atbildību par visu ko dara Letīsija. Bet tā psiholoģija arvien vairāk vēlāk izpaudīsies.

+4

324

Meitenes, nomierinieties!!! Es nepaspēju izsekot līdzi Jūsu komentāriem! :D :D  Bet patiesībā jau prieks, ka seriāls izsauc tādu interesi. Arī man patīk, lai gan Anas Lauras naivums gan mazliet sācis krist uz nerviem. Protams Anas Letīsijas manipulācijas spējas ir ļoti pārliecinošas un no vienas puses Anai Laurai nav iemesla neticēt māsas teiktajam. Vēl vairāk, kad redzējusi pati savām acīm abus skūpstāmies un Ramiro kā vairums telenoveļu varoņu neko nepaspēj paskaidrot, bet patīkami redzēt viņā greizsirdības dzirksti, kad runa iet par Valentīnu. Un piekrītu, ka tā ir Anas Letīsijas skaudība, ka Ana Laura kā sieviete patīk Ramiro daudz labāk nekā viņa.
Tajā pašā man lielu interesi izsauc arī Anas Lusijas un Santjago attiecības. Prieks, ka viņus nešķirt cilvēki, bet pagātne un tās līdzi nestais smagums. Noteikti briesmīgi ir apzināties, ka tavs mīļotais vīrietis iespējams mīl citu sievieti un būt kopā ar viņu ir risks, jo var pienākt diena, kad viņš visu var atcerēties.

+5

325

Soledada izskataas,ka ir gatava uz jebko,lai tikai nepieljautu,ka Ana Lusija aizbrauc uz to ciematu.No vienas puses var saprast kaapeec,bet no otras tas ir ljoti egoistiski no vinjas puses.Vinja speelee uz meitas juutaam balstoties uz savu veseliibu teelojot,ka ir slima. :sceptic: Savukaart Ramiro izskaidroshanaas ar Anu Lauru neko nedeva.Meitene vinju pasuutiija dillees.Un vinju par to nevar vainot,jo arii es Anas Lauras vietaa buutu riikojusies taapat.Patiesiibaa man ir zheel vinju abu,jo Ramiro izskatiijaas tik nelaimiigs.Vinjam sejaa bija rakstiits;Nolaadeets!Ko lai es tagad daru??Izredzes vinju iekarot ar katru minuuti samazinaas arvien straujaak!Es varu vinju zaudeet,ja nedariishu neko!
Ana Laura arii...nu kur var buut tik naiva muljkjiite attieciibaa uz savu maasu Anu Letiisiju??Vinja pilniigi zemojaas raapoja uz celjiem maasas priekshaa,bet Ana Letiisija to vareeja redzeet pilniibaa izbaudiija.Protams,no vienas puses Anu Lauru var saprast,jo maasu vinja ljoti miil un it kaa domaa,ka maasa vinjai veel tikai labu.Diemzheel taa tas nav.Ana Letiisija nemiil nevienu.
Un cik Ana Laura izskatiijaas nelaimiiga,kad atzinaas Ramiro,ka ir redzeejusi to skuupstu.Meitene gandriiz raudaaja sakot,ka Ramiro gribeeja vinjas vaardiem runaajot appreceet kropli un vienlaikus domaat par Anu Letiisiju.Viens gan es neticu,ka Ramiro klausiis Anu Lauru un tieshaam nemeklees vinju un liks vinjju mieraa.Tas nenotiks,jo tas noziimeetu,ka vinjsh ir padevies.
Ljoti patika kaa Mariano pasuutiija to sievieti.Lika pasmaidiit. :)  :D

p.s.Taatad Ana Laura tomeer celjojumaa nebrauks kaa es biju saakumaa pienjeemusi.Taatad es nedaudz kljuudiijos.Bet tas labi,jo vismaz Ramiro nezaudees laiku un pamazaam saaks domaat,kaa lai tiek galaa ar sho situaaciju miilas triijstuuri.Kaa nepieljaut,ka Valentiins atvilj vinjam miiljoto.

+3

326

Nu, ALetīsija pamatīgi pielēja eļļu ugunij, tā patiešām izšķirot ALauru un Ramiro, un tagad man ne tikai abu, bet arī paša Ramiro ir ļoti žēl! Nabadziņš tā pārdzīvo!  :'(  Tomēr man nepatika kā ALetīsija izrīkojās ar ALauru - tā bija gluži kā tāda spīdzināšana un labumu gūšana!  :mad: Tagad ALetīsija tiešām nenormāli kaitina!  :angry: Tieši tāpēc to pļauku no Ernestīnes viņa bija pelnījusi! :D Izskatās, ka tagad arī Ernestīne vairs negribēs redzēt Ramiro, bet cerams, ka tā nebūs! :) Soledada nu ļoti labi notēloja savu ģīboni, lai tikai ALusija ar Santjago neaizbrauktu uz SantNikolasu un īstenībā, pat pareizi, ka tā izdarīja, jo nevajag ALusijai braukt uz turieni ne tikai tāpēc, ka Soledada baidās, ka ALusiju tur varētu Ramiro atrast, bet arī dēļ Orlando un Isidro! Nu, vismaz man tā liekās! :) Kad Ramiro atcerējās to momentu, kad gribēja Marselo izstāstīt par skūpstu ar ALetīsiju, tiešām domāju, ka viņš uzzinās, bet atkal nekā un sanāk, ka Marselo to tā arī neuzzināja, žēl gan! :disappointed: Nja, tagad Ramiro vairs nepavisam nebūs tik viegli iekarot ALauras sirdi, iegūt viņas mīlestību un uzticību, jo nu ir parādījušies daudzi šķēršļi, bet viņš tiks ar to galā, noteikti tiks! :love: :) Un interesanti, kas tā bija tāda par sievieti, kas bija atnākusi pie Mariano?  :dontknow: Noteikti, ka būs kāda saistība ar kādu no varoņiem, kā jau ar visiem tas te notiek! :) Bet tas moments bija labs! :D

Отредактировано Forsteriāna (28.02.2017 18:12)

+4

327

Es aizmirsu piebilst vienu sev un jums buutisku lietu.Ramiro runaajot ar donju Ernestiini teica ar smaidu uz luupam,ka veelas preceeties ar Anu Lauru.Kad vecaa kundze vaicaaja vai vinjsh saprot,ko runaa??Vai vinjsh saprot,ka Ana Laura...Ramiro vinju paartrauca ar smaidu sakot,ka tas vinjam nav svariigi.Ka vinjsh grib preceeties ar meiteni,jo speeciigi un kaisliigi vinju miil no visas sirds.Vinjsh grib ar Anu Lauru pavadiit visu dziivi kopaa ruupeeties par vinju,miileet un aizsargaat.Tieshi tas fakts Ramiro kaa viirieti arii celj manaas aciis.Tieshi tas,ka vinjsh taa runaa liek man tikai vinju atbalstiit Anas Lauras iekaroshanaa.Kaa arii tajaa,ka vinjsh tiks galaa ar Valentiinu pirms tam izdodas atvilt Ramiro Anu Lauru.

Отредактировано Marianhela (28.02.2017 21:37)

+4

328

Ir pilnīgi skaidrs, kurš pāris foruma skatītājiem šeit ir visspilgtāk piesaistījis uzmanību :D
Spriežot pēc jūsu komentāriem šodien bija tā aina starp Annu Letīsiju un Annu Lauru, kurā mani ļoti sajūsmināja Andželikas tēlojums. Viena no manuprāt spēcīgākajām ainām seriālā.

+4

329

Soledadai tiešām nekas cits neatliek kā spēlēt uz Annas Lusijas jūtām, simulējot slimību, jo šis diemžēl ir pats pēdējais ierocis, kurš Soledadai vēl ir atlicis, jo visi pārējie ir viņai izsisti no rokām. Annai Letīsijai lielāku laimi kā Annas Lauras pazemošanās viņas priekšā vairs nevajadzēja, jo apziņa, ka Anna Laura svēti tic, ka ir ļoti nodarījusi māsai pāri, ir tik patīkami salda, ka to var izbaudīt kā pašu gardāko desertu.

+3

330

Jaa,ko lai saku Ana Letiisija ir iists velna pulveris. :D  :angry: Taa bezkaunja visu pagrieza taa kaa ir eertaak vinjai.Nu izraadaas,ka Ramiro ir tas ljaunais,kursh tikai speeleejas ne tikai ar Anas Lauras,bet arii ar Anas Letiisijas juutaam. :angry: Ir gan skukjis taa Ana Letiisija man pat truukst vaardu. :angry: Un nabaga Ramiro,man vinja ir tik ljoti zheel,nabags saprot,ka labi nebuus,jo visi ir pret vinju.
Bet vinjsh nepadosies un ciiniisies par ko man ir liels prieks.Patika ljoti,kad vinjsh teevam pateica,ka nekas vinju neshkjirs no Anas Lauras un vinjam no meitenes pat praataa nenaak atteikties.Malacis,jo tieshi to es no vinja gaidiiju. :cool:  :)  :love: Viegli nebuus,jo pa kaajaam tagad maisaas arii Valentiins,bet gan Ramiro tiks galaa ar to tipu.Ja Valentiins ir iedomaajies,ka varees Anu Lauru atvilt Ramiro,tad man jaasaka,ka vinjsh ruugti maldaas,jo Ramiro nebuus tas,kursh dos celju savam saancensim.Valentiins nenojaush ar ko ir sapinies. :) Arii Anas Lauras man ir zheel,jo vinjas naivums sit augstu vilni.Tieshaam vinja apvaino Ramiro,tachu pat neuzklausa,kas vinjam ir sakaams.Pat neapdomaa visu un neapsver,bet luuk Ramiro ir dranjkjis,jo melo,bet Ana Letiisija ir sveeta,jo saka patiesiibu.Eh,muljkja skukjeens Ana Laura. :(  :sceptic:

+2

331

Anna Letīsija ir gudra intrigās, bet par laimi arī Ramiro ir lielisks varonis, kurš nepadodas un līdz ar to starp šiem abiem ir ļoti interesanta un līdzvērtīga sāncensība. Ramiro neklāsies viegli, grūti būs atgūt Lauras un viņas radinieku ticību, taču ja cīnās par mīlestību tad daudz vairāk izredžu nekā sēžot un gaidot, ka dzīve pati kaut ko atrisinās.

+3

332

Protams,ka Ramiro viegli nebuus tas jau tagad ir skaidri redzams.Bet kursh tad teica,ka tas buus viegli??Ramiro lieliski zina un saprot,ko dara un uz ko iet.Vinjsh nerimsies,ciiniisies un ies liidz galam,lai ko tas arii prasiitu.Esmu paarliecinaata,ka taa buus,jo savaadaak buut nemaz nevar.

+2

333

Jā, ALetīsija tagad visu iegrozījusi sev par labu un tagad visi tic viņai, bet ne Ramiro!  :angry: Man Ramiro ir ļoti žēl, jo nabagam tiešām tagad nebūs viegli atgūt ALauras un viņas ģimenes uzticību un mīlestību!  :(  Bet malacis, ka beidzot nolika pie vietas savu tēvu un aizgāja no mājām - sen jau tā vajadzēja! :D Pareizi, ka viņš turpina meklē ALusiju, jo tikai tā viņš spētu pietuvoties ALaurai un viņas ģimenei! :) Ko gan es nesapratu, kāpēc Dons Evaristo pēkšņi gribēja satikties ar ALusiju? Laikam tāpēc, ka to droši vien Soledada palūdza, lai mēģinātu tomēr turēt tālāk ALusiju no Santjago!  :sceptic: Interesanti, kas tas bija par to vīrieti, ko Soledada atpazina tajā fotogrāfijā, kurā viņš bija ar Remediosas vīru Alfredo?  :dontknow: Es šodien tā fragmentāri redzēju sēriju, tāpēc varu kaut ko nezināt!  :rolleyes: :D

+3

334

Ramiro aizgaaja no maajaam manupraat taapeec,ka teevs lika vinjam izveeleeties starp palikshanu darbaa un vinja paspaarnee vai miiljoto sievieti.Skaidrs tachu,ka Ramiro nav taads muljkjis,lai atteiktos no Anas Lauras,pat ja tas noziimnee aiziet no maajaam.Bet es piekriitu pareizi izdariija. :) Par to viirieti,ko Soledada atpazina es arii nezinu.katraa zinjaa nevaru iedomaaties,kas vinjsh taads bija tajaa fotograafijaa.Bet iespeejams,ka nekas labs,jo Soledada gandriiz pagjiiba. :dontknow: Par donu Evaristo runaajot,tad es ar nezinu,bet viskas jau var buut.Soledada tachu ir gatava uz visu,lai nepieljautu,ka meita uzzina patiesiibu.Kaut gan diezvai sieviete maz aizdomaajas,ka tad,kad shii bumba ies gaisaa,tad Ana Lusija diezvai teiks vinjai paldies par to,ka visu sho laiku gadus vinja nokluseeja meiteniites izcelsmi.Protams,var jau saprast kaapeec Soledada to izdariija,jo sava beerna zaudeejums bija paaraak smags.Tachu vienalga shaadi riikoties ir liels noziegums.Vinjai nav tiesiibu no Anas Lusijas sleept to,kas meitene ir patiesiibaa.Soledada riskee ljoti riskee,jo ja Ramiro to atklaas un vinjsh noteikti to atklaas.Sevishkji taapeec,ka no shii ir atkariigs tas vai izdosies atguut Anu Lauru.Un taatad,ja Ramiro to atklaas,tad Soledadai tagad buus veel lielaakas ziepes nekaa buutu tad,ja saakumaa vinja beernu nebuutu patureejusi un zinjojusi par atrasto meiteniiti.Vai vismaz peec tam nedaudz veelaak visu Anai Lusijai atklaajusi.Bet tagad...tagad raadaas ir jau daudz par veelu.

+3

335

Ja nemaldos, tas drīz uzzināsiet, kas ir tas vīrietis fotogrāfijā.
Ramiro aiziešanai no tēva mājām ir ne vien romantiska nozīme. Viņa jaunajai dzīvesvietai būs svarīga nozīme visā turpmākajā sižetā, gan vietas, gan kaimiņu dēļ, sākot jau ar tās iegūšanas veidu :)
Jo vairāk lasu jūsu komentārus un no jauna visu pārdomāju, jo vairāk saprotu, ka Ramiro ir viens no pārdomātākajiem varoņiem šeit. Dāvidam ļoti paveicās ar lomu. Nav 'pati'  galvenā, bet ļoti interesanta. Lai gan arī ar Santjago/Marselo nemaz nebūs tipisks galv.varonis un spēs pārsteigt.

+3

336

aNgeL написал(а):

Jo vairāk lasu jūsu komentārus un no jauna visu pārdomāju, jo vairāk saprotu, ka Ramiro ir viens no pārdomātākajiem varoņiem šeit. Dāvidam ļoti paveicās ar lomu. Nav 'pati'  galvenā, bet ļoti interesanta.

Pilniigi piekriitu. :) Es tikai tagad skatoties sho seriaalu sapratu,cik ljoti Daavids man tomeer patiesiibaa patiik. :love: Un jaa,tas tiesa kaa kaut kas taa te Ramiro to,Ramiro shito,Ramiro veel kaut ko. :D

+2

337

Anna Letīsija tik lieliski prata apvārdot vecmāmiņai un māsām zobus, ka viņas nešaubīgi tic, ka Ramiro ir savtīgs pašlabuma meklētājs, kurš spēlē divkāršu spēli-kura māsā pirmā uzķersies uz viņa izmestās ēsmas, to arī precēs. Protams, var jau teikt, ka tas ir tikai pašsaprotami, ka abas ticēs Annai Letīsijai, nevis Ramiro, bet no otras puses ne donjai Ernestīnei, ne Annai Laurai neienāk prātā doma-vai tiešām Ramiro būtu tik stulbs, ka tik viegli ļautu Annai Letīcijai sevi atmaskot? Tādam laulību afēristam būtu jābūt daudz rafinētākam un savi plāni jāizstrādā tā, ka tos no malas neviens nevarētu redzēt. Soledada acīmredzot tiešām cerēja, ka viņai tomēr atklās kādu slimību, pat, ja tā nebūtu mirstamā vaina, lai ar to varētu šantažēt Annu Lusiju, kad tas būtu nepieciešams. Var jau būt, ka Soledada ņems vērā ārsta teikto par psihosomatiskiem traucējumiem un iestāstīs meitai, ka viņas-Soledadas nervi ir jāsaudzē no pat mazākajiem uztraukumiem, tāpēc abām labāk pārcelties uz kādu klusu un mierīgu vietu, tālu no pilsētas vai citas apdzīvotas vietas.

+2

338

Terēze написал(а):

otras puses ne donjai Ernestīnei, ne Annai Laurai neienāk prātā doma-vai tiešām Ramiro būtu tik stulbs, ka tik viegli ļautu Annai Letīcijai sevi atmaskot? Tādam laulību afēristam būtu jābūt daudz rafinētākam un savi plāni jāizstrādā tā, ka tos no malas neviens nevarētu redzēt.

Tieshi taa!Tu kaa naglai uz galvas veel preciizaak nekaa es pateici!Patieshaam veel muljkjiigaak jau vinjas nevar kaa akli ticeet Anai Letiisijai.Un tagad Ana Laura veel ''uzliks'' sev plaaksteri Valentiinu,tad vispaar buus vakars uz ezera.Visvairaak zheel man ir Ramiro,jo vinjam nebuus viegli ar sho visu tikt galaa.

+2

339

Tad luuk kas ir viirietis tajaa fotograafijaa.Tas ir Evaristo.Taapeec Soledada gandriiz pagjiiba vinju ieraugot.Un,ja Ana Lusija jau reagjeeja shaadi attieciibaa pret to,ko Soledada vinjai pastaastiija par Santjago,tad kaa gan meitene reagjees,kad uzzinaas,ka vinja arii ir pavisam cits cilveeks??Ka vinjai ir divas triinjumaasas,vecmamma un teevocis?? :sceptic: Taa ir bumba ar laika degli,kad taa ies gaisaa Soledada buus pirmaa,kuru spraadziens nesaudzees.
Nu mani saak kaitinaat arii Ana Laura.Nee,goda vaards tam skukjeenam tieshaam nav labi.Vinja pat neuzklausot Ramiro jau izdara kaut kaadus savus secinaajumus.Bet pati pat iisti neizprot situaaciju un taas nopietniibu kaa taadu. :angry: Ana Letiisija gribot vinju tikai pasargaat un veel tikai labu??Kaa tad!Taa naivaa muljkjiite neaptver,ka Anai Letiisijai ir dzilji vienalga nospljauties par vinju,ka vinjas maasa intrigu karaliene un nemiil nevienu,iznjemot pati sevi. :angry: Un Ramiro...vinjsh izskatiijaas tik nelaimiigs un noskumis. :'( Kaut arii,protams,buudams viirietis to neizraadiija,bet esmu paarliuecinaata,ka vinjsh juutas briesmiigi sagrauts. :'( Es ljoti ceru,ka driiz vinjam izdosies atguut Anu Lauru. :) Bet Anai Laurai vajadzees ljoti nokauneeties par savu nesmuko riiciibu.Nemaz nezinu,kaa vinja Ramiro spees peec tam peec shitaa visa skatiities aciis. :sceptic:

+2

340

Un es pirms paaris dienaam veel nosodiiju Ramiro! :huh: Pati nesaprotu,kaa taa vareeju,jo tagad visu paardomaajot es panjeemu savus vaardus atpakalj.Jaanosoda ir Ana Laura,bet nevis vinjsh. :angry: Ramiro ne pie kaa nav vainiigs,Ana Laura ir taa,kas netic un negrib pat uzklausiit vinju. :angry:

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)