TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 341 страница 360 из 638

341

Nu, jau kaut kas mazliet vairāk atklājās, bet ne vēl viss! Tas Evaristo nu gan ir viens nelietis un līdz ar to vēl viens ļaunītis, lai gan it kā palīdz Soledadai, tai pat laikā grib nogalināt Santjago!  :sceptic: Man tagad ir ļoti žēl arī ALauras, jo tik naivi tic ALetīsijas teiktajam, tāpēc pat netic arī Leonorai, kura uzreiz saprata, ka tur kaut kas nav tīrs un kad viņa pieminēja vēstuli, likās, ka varbūt tad kaut kas mainīsies, bet kas gan tu var mainīties, ja vēstuli paņēma ALetīsija, tāpēc jau atkal liekot ALaurai domāt, ka tā viņa jau atkal paglāba māsu no "laulību afērista" Ramiro!  :sceptic: Savukāŗt, Ramiro ir malacis, ka turpinās meklēšanu un cerams, ka šoreiz veiksies labāk! :) ALusija tiešām domā, ka ir atklājusi Soledadas noslēpumu, bet tie ir tikai kārtējie meli ar nedaudzām patiesības drupačām, kurus viņai sastāstīja Evaristo, tā arī neatklājot visu īsto patiesību! Tagad viss vēl tur vairāk sarežģīsies, bet būs interesanti pavērot! Un man Dāvids (Ramiro) jau sen patīk, tieši tāpēc šeit viņš ir tik ļoti foršs un man ļoti patīk skatīties uz viņu šeit kā jebkurā t-novelē! :love:

+3

342

Forsteriāna написал(а):

Un man Dāvids (Ramiro) jau sen patīk, tieši tāpēc šeit viņš ir tik ļoti foršs un man ļoti patīk skatīties uz viņu šeit kā jebkurā t-novelē!

Piekriitu.Arii man vinjsh ir iepaticies,bet tikai tagad es to pa iistam sapratu. :)  :love: Taapeec jau man ir kauns par to,ko pirms dazhaam dienaam par vinju sarunaajujo tagad saprotu veel vairaak,ka man nav taisniiba.Vinja vainas notikushajaa vispaar nav.Vinju var vainot tikai tajaa,ka bildinot Anu Lauru vinjsh nepareizi noformuleeja savu teikto.

+3

343

Starp citu biju nupat iegaajusi sadaljaa Aktieri muus redz.Tur patinot uz atpakalju ieraudziiju Daavida sveicienu,ko ir ielikusi Whitw Rose.Vinjsh teica,ka Triis Annas raadiis Latvijaa.Un jaa vinjam patieshaam ir taisniiba. :)
Tagad man ir veel neertaak,ka es taa dazhas dienas atpakalj domaaju par vinja varoni,jo nevajadzeeja man taa domaat.Taa kaa esmu panjeemusi savus vaardus atpakalj. :blush:  :) Manii arvien vairaak un vairaak nostiprinaas paarlieciiba,ka Ramiro vainas notikushajaa vispaar nav.Ja kaads ir vainiigs un ir pelniijis dabuut pa ausiim,tad pirmkaart jau Ana Letiisija,kura ir intrigu karaliene un pats galvenais otrrkaart Ana Laura.Vinja saka,ka miil Ramiro...nu ja taa tieshaam buutu,tad neshaubiitos par vinja juutaam.Vai vismaz ljautu vinjam visu paskaidrot.Ir jau viegli apvainot cilveeku,kursh pieraadiijumu neesamiibas deelj nevar aizstaaveeties. :sceptic:  :angry:

+3

344

Arvien vairāk ir redzams, cik daudz kopīgu noslēpumu ir varoņiem, ir (vismaz pagaidām, jo visu jau vēl mēs nezinām) pateikt kuri personāži nav savā starpā saistīti, nekā tos, kurus vispār nekas nevieno-pat kopīgi draugi/ienaidnieki/paziņas.

+3

345

Forsteriāna написал(а):

Tas Evaristo nu gan ir viens nelietis un līdz ar to vēl viens ļaunītis, lai gan it kā palīdz Soledadai, tai pat laikā grib nogalināt Santjago!

Varu tikai pateikt priekšā, ka Evaristo nedarbojas pats uz savu roku, lai gan tā izskatās. Aiz viņa stāv kāds cits un tā nav arī Anna Letīsija :D Bet vēl ļoti, ļoti tālu līdz tam, lai viss nāktu gaismā :D Kā jau Terēze minēja, tad noslēpumu un saistību ir ļoti daudz varoņiem, un telenoveles pirmajā posmā par lielāko daļu no tām nekas neliecina. Telenovele apsveicama ar savām intrigām :D

+4

346

O,jaa intrigu tur tieshaam ir paari galvai,cik uziet. :D Man vieniigi tagad ir zheel par savu izrunaashanos attieciibaa uz Ramiro. :( Man vajadzeeja uzreiz visu kaartiigi apdomaat,bet nevis piekrist Anas Lauras teiktajam,ka vinjsh ir idiots. :sceptic: Bet labi,ka es tomeer laikus sapratu,jo labaak nedaudz veelaak nekaa nekad. :)

+2

347

Ei tu nost, tad jau mūs gaida ļoti daudzas intrigas un noslēpumi, un kā parasti, tas būs viskaitinošāk, kad nezini, kas sagaida tālāk! :D Bet tas ir labi, jo tā vismaz ir interesantāk skatīties un jā, tad jau gan telenovele ir pa ļoti apsveicama ar savām intrigām! :D Marinahela, nomierinies par Ramiro - viss ir kārtībā, tāds jau tas pirmais iespaids ir par varoņiem un tikai vēlāk nākas saprast, ka ir pavisam savādāk nekā sākumā likās! :) Domāju, ka Ramiro tev piedos! :D

+2

348

Forsteriāna написал(а):

Marinahela, nomierinies par Ramiro - viss ir kārtībā, tāds jau tas pirmais iespaids ir par varoņiem un tikai vēlāk nākas saprast, ka ir pavisam savādāk nekā sākumā likās!  Domāju, ka Ramiro tev piedos!

Ak,Forsteriaana,es uz to tieshaam ljoti ceru-ka vinjsh man piedos un nedusmosies! :blush:  :D

+2

349

Marianhela написал(а):

Man vajadzeeja uzreiz visu kaartiigi apdomaat,bet nevis piekrist Anas Lauras teiktajam,ka vinjsh ir idiots. Bet labi,ka es tomeer laikus sapratu,jo labaak nedaudz veelaak nekaa nekad.

Tu tomēr to saprati ātrāk nekā Anna Laura, tā ka vismaz par to Ramiro var atviegloti nopūsties :D

Dāvida jaunākā loma Raiens (La doble vida de Estella Carillo) man arī ar katru nedēļu sāk patikt arvien vairāk. Ļoti gribas cerēt, ka laika gaitā nekas nebūs sabojāts tur un viņš patiks līdz pat beigām tāpat kā tas bija man ar Ramiro.

+3

350

aNgeL написал(а):

Tu tomēr to saprati ātrāk nekā Anna Laura, tā ka vismaz par to Ramiro var atviegloti nopūsties

Jaa,patiesi. :) Es arii tagad juutos labaak,zinot,ka Ramiro nedusmojas un ir man piedevis. :)  :D

Re kaa Soledadu tomeer arvien vairaak un vairaak saak mociit sirdsapzinja.Un kaa nu ne.Galu galaa vinja ir pastraadaajusi noziegumu-nolaupiijusi beernu,un it kaa ar to nepietiktu ne tikai uzdevusi meiteniiti par savu meitu,izmantojot to,ka vinja peec avaarijas pilniigi neko neatceras,bet arii visos shos gadus ir sleepusi no Anas Lusijas patiesiibu.Anai Lusijai jau tagad nepatiiktas,ka maate daudz ko noklusee.Bet,kad vinja uzzinaas par Soledadas lielaako noslaapumu,tad... :sceptic:
Valentiins kanteejas klaat Anai Laurai.Ja Ramiro sito visu redzeetu uj.Bet es taa juutu,ka pavisam driiz kaads dabuus pa ausiim.Ramiro jau gan taapat zina,ka Valentiins vinjam ir ljoti draudiigs saancensis.Bet Anai Laurai var redzeet,ka vinjsh ir tikai un vieniigi kaa plaaksteris nekas vairaak.Gan jau Ramiro driiz aizraksies liidz patiesiibai.Vinjsh nerimsies liidz to neizdariis.Galvenokaart jau taapeec,ka taa ir viena no atsleegaam,lai atguutu Anu Lauru. :)

+3

351

Aizmirsu pi8ebilst veel tikai to,ka Anai Laurai tieshaam naaksies driiz nokauneeties.Neskatoties uz apvanojumiem vinja virzienaa,Ramiro tomeer raadiot tam puisim(peekshnji aizmirsu kaa sauc) maasu fotograafijas neviena slikta vaardinja nepateica par Anu Lauru.Tas noziimee tikai to,ka vinjsh meiteni patiesi miil un no visas sirds.Zheel tikai,ka taa naivaa muljkje to ne tikai neredz,bet arii negrib saprast.

+2

352

aNgeL написал(а):

Dāvida jaunākā loma Raiens (La doble vida de Estella Carillo) man arī ar katru nedēļu sāk patikt arvien vairāk. Ļoti gribas cerēt, ka laika gaitā nekas nebūs sabojāts tur un viņš patiks līdz pat beigām tāpat kā tas bija man ar Ramiro.

O, jā, man arī tur viņš ļoti patīk un īstenībā patiktu jebkādā lomā :love:, izņemot ļaunīšus! :D Tāpēc sekoju līdzi šim fotostāstam! ;)

Tas gan, Soledadu pat ļoti sāka mocīt sirdsapziņa, bet tas jau vēl nenozīmē, ka viņa tūlīt visu atklās, nē, to viņa vēl nedarīs, bet agri vai vēlu tas brīdis pienāks! :) Bet interesanti, ko Evaristo izdarīs ar Santjago? Tak, nenogalinās, ko? Tas jau būtu pārāk traģiski!  :disappointed: Un vispār, ko viņām no viņa vajag?  :dontknow: Ah, Ramiro, apburošs kā vienmēr :love: un neliksies mierā, kamēr neuzraks patiesību par ALusiju un neatradīs viņu, lai tikai spētu atgūt ALauru, kura tikmēr dziedē brūces ar Valentīnu, bet šis tikmēr tēlo laimīgo, kaut gan īstenībā viņš visu laiku domā par atriebību un šķiet, ka jau zina, ka gan Džīna, gan, kā izrādās, ka viņš arī pazīst, Mariano ir saistīts ar viņas ģimeni un tas jau tikai atvieglo viņa atriebības iespējas!  :sceptic: ALetīsija gan neizskatījās laimīga, kad ieraudzīja kādā jeb kurā mājā tagad Mariano ar Dženiferu dzīvo un tāpat viņa tomēr nav aizmirsusi, to ko viņai teica Evaristo par Marselo/Santjago! Interesanti, ko viņa tagad darīs?  :|

Nu ja, tagad tik jāgaida pirmdiena, kad viss atkal turpināsies! :)

+2

353

Marianhela написал(а):

tomeer raadiot tam puisim(peekshnji aizmirsu kaa sauc)

Viņu sauc Orlando! ;)

+1

354

A,jaa,pareizi,Orlando.Paldies,ka man atgaadinaaji Forsteriaana.Buus jaaiegaumee vinja vaards. :) Nee,nedomaaju,ka Evaristo nogalinaas Santjago,vinjsh tachu Santjago skaitaas viens no galvenajiem varonjiem.
Starp citu par Valentiinu runaajot,tad man raadaas,ka taisniiba vien buus tajaa,ka vinjsh neuzradaas nejaushi.Taa nebija nejaushiiba.Es domaaju,ka Valentiins nav tas par ko uzdodas.

+2

355

Soledada pat iedomāties nevar, ka viņas noslēpumu nu zina arī Orlando. Šķiet, ka pirmā doma, kas šajā gadījumā nāk prātā ir-Orlando, draudot Annai Lusijai atklāt patiesību, piespiedīs Soledadu panākt, ka Anna Lusija pieņem Orlando bildinājumu, bet no otras puses tas būtu pārāk paredzami un neinteresanti. Jābūt citam daudz negaidītākam veidam, kā Orlando izmantot šo informāciju savā labā, jo kāda gan jēga, ka viņš to zin, ja tā arī paturēs šo ziņu par Annas Lusijas izcelsmi pie sevis.

+3

356

Patiesiibaa,kas to lai zina kaa tur buus vai nebuus.Skaidrs man pashlaik ir tikai tas,ka attieciibaa uz Ramiro es smagi kljuudiijos un to atziistu,jo tagad zinu pilniigi droshi,ka vinjsh nav vainiigs.Turpmaak centiishos ar secinaajumiem vairs nepaarsteigties.Kas attiecas uz visu paareejo,tad iistaa veetra ir tikai priekshaa:
Miilas triistuura karsh-Valentiins,Ramiro un Ana Laura
Anas Letiisijas pagaatne,ko Soledada noklusee
Un protams arii viss paareejais.

+2

357

Marianhela написал(а):

Anas Letiisijas pagaatne,ko Soledada noklusee

Vispār Anas Lusijas pagātne, bet tas tā! ;)

+2

358

Ak Dievs,Forsteriaana,paldies,ka palaboji. :blush:  :D Es paarrakstiijos.Laikam shodienas ruletes gatavoshana mani ir mazliet nogurdinaajusi. :D

+2

359

Jaa,taa izskataas,ka liidz bumbas spraadzienam Ana Lusija un vinjas pagaatne nav ilgi jaagaida.Ramiro jau ir tur,kur jaabuut un vinjsh ir gatavs uz visu,lai atrastu pazudusho triiniiti un atguutu Anu Lauru.Man tas ljoti patiik,jo tas noziimee,ka vinjsh pat nedomaa padoties,ka ciiniisies un ies liidz galam. :) Savukaart runaajot par Valentiinu,tad mana paarlieciiba,ka vinjsh fondaa un Anas Lauras dziivee neuzradaas nejaushi tikai aug.Taa buutu paaraak liela sakritiiba,ja tas buutu nejaushi.Nee aizdomas,ka vinjsh grib Ramiro atnjemt Anu Lauru ar katru briidi kljuust lielaakas.Vinjsh noteikti Ramiro vaino pie taa,ka Dzhiina savulaik vinju pameta un taapeec grib atriebties.
Savuykaart Ana Letiisija maasu var redzeet apskauzh pat ljoti,ja taa nebuutu,tad vinja taa nebuutu runaajusi ar savu viiru.Protams,redz kur arii iemesls kaadeelj Ana Laura piekritiis kljuut par Ramiro sievu,bet peec tam atkal pasuutiis vinju.Ana Letiisija atkal kaut ko izdariis un tad pateiks Ramiro,ja vinjsh kaa viirietis nepieder vinjai,tad nepiederees arii ne Anai Laurai ne arii kaadai citai.

+2

360

Es arī biju pārsteigta par to, ka Valentīns jau zina par Ramiro, ALauru un viņas ģimeni un tas tiešām nebija nejauši, tas nu gan!  :| Runājot par ALusijas pagātni, tad drīz laikam tiešām viss nāks gaismā, jo pamazām viss sāk atklāties! :) Mani ieintriģēja ALetīsijas lēmums atvērt Marselo "kapu", jo interesanti, ko viņa tur atradīs un ieraudzīs, ja Marselo/Santjago ir dzīvs?  :dontknow: Īsāk sakot, viss kļūst tikai ar vien interesantāk un intriģējošāk! :)

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)