TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 361 страница 380 из 638

361

Jā, manas aizdomas, ka Valentīns apzināti atrada veidu kā ''nejauši'' iepazīties ar Annu Lauru, izrādījās pamatotas, jo to nepārprotami apliecināja viņa atmiņas par Džīnas un Ramiro tikšanos viņa acu priekšā un to, ka abi savā sarunā pieminēja Annu Lauru, kā arī daudzās fotogrāfijas Valentīna istabā. Protams, ka nav grūti uzminēt iemeslu, kas Valentīnam lika uzmeklēt Annu Lauru un iepazīties ar viņu tuvāk. Remediosa bija pārliecināta, ka ļoti labi pazīst savu nelaiķa vīru, ka abu starpā nebija nekādu noslēpumu, taču nu atklājas, ka Alfrēdo nebija nekāds ceļojošs tirgotājs. Tomēr viņa nespēj noticēt, ka Alfrēdo varēja būt bijis iesaistīts kādos tumšos un nelikumīgos darījumos, ka var būt cits izskaidrojums tam, ka viņš slēpa savu īsto nodarbošanos, bet sevišķi Remediosa netic, ka Santjago var būt noziedznieks, jo tas nevar būt, ka viņš ir tāds, par kādu Evaristo uzskata.

+2

362

Jaa,vienaa zinjaa es donam Evaristo varu piekrist.Tajaa,ka vinji ar Soledadu ir vienaa laivaa.Protams,ka Soledadai ir bail un saak rasties probleemas,jo dzilji sirdii sieviete zina,ka patiesiiba driiz naaks gaismaa.Turklaat manupraat tas notiks daudz driizaak nekaa vinjai shkjiet.Taa ziilniece nudien pateica visu kaa ir un man ljoti patika taa muuzika,kas skaneeja fonaa,kad vinja peetiija Ramiro plaukstu.Bet kaads skatiens Ramiro bija,kad vinja pateica,ka ir kaads viirietis,kursh ir noleemis vinjam atnjemt Anu Lauru.Ka ja Ramiro driiz neatgrieziisies pie miiljotraas,tad pazaudees vinju uz visiem laikiem.Savukaart lai arii pati Ana Laura to noliedz,tomeer es redzu,ka vinjai uz pieres ir rakstiits,ka Valentiins vinjai ir tikai un vieniigi kaa plaaksteris.Ana Letiisija it nemaz neizskatiijaas prieciiga par Mariano leemumu preceeties.Tas skukjis ir gan nejauks,jo grib sev pievaakt divus viirieshus vienlaiciigi.Valentiins saakot vinjaa nu Ana Lauraa iemiileeties.Tas puisis nesaprot,ko dara.Vinjsh ir pat paaraak augstaas domaas par sevi,ja ir sadomaajies,ka Ramiro tik vienkaarshi njems un atdos vinjam savu miiljoto sievieti.Ramiro nav no yiem,kas neciiniisies.Kaa vinjsh pats pateica,ka ir noguris apnicis visu zaudeet taapeec,ja ciinjaa par Anu Lauru buus jaaizmanto Anas Letiisijas ierochi,tad vinjsh to dariis.

+3

363

Man arī patika visas Ramiro un zīlnieces ainas. Viņš īsti daudz kam negrib ticēt ikreiz, bet tomēr ir lietas, kas pārliecina. Bet tā kā tas ir seriāls, mēs, skatītāji, gan varam būt 100% droši, ka zīlnieces teiktajam ir nozīme.

+3

364

Protams,ir.Kaut gan jaasaka godiigi,ka es arii neticu taadaam lietaam.Bet taa jau ir,ka ne vienmeer taas ziilnieces un ziilnieki staasta muljkjiibas.Ramiro,jaa vareeja redzeet,ka vinju shis tas nepaarliecinaaja,tachu vareeja redzeet arii to,ka vinjsh ar skatienu daudz kam tomeer piekrita.

+2

365

Jā, man arī patika tās Ramiro un Donjas Čanas ainas un kaut arī viņš negribēja visam ticēt, tomēr beigās noticēja, jo īpaši par ALauru un Valentīnu, kaut vēl laikam īsti nav vēl to sapratis, bet varbūt kļūdos! :) Runājot par ALetīsiju, tad šķiet, ka drīz laikam pienāks Dženiferas "beigas", jo varēja ļoti labi redzēt, ka viņai tas ļoti nepatika un nemaz nepriecājās par to! Nez, kas tagad notiks ar Santjago? Nabagu, paņēma un arestēja un tagad apsūdz par nepastrādātiem noziegumiem, kaut arī ir skaidrs, ka tas ir Evaristo roku darbs!  :sceptic: Soledada patiešām ir tagad vienā laivā ar Evaristo, tāpēc viņai no viņa aizsardzības neizbēgt, ja tiešām grib pasargāt ALusiju no patiesības nākšanas gaismā, kas jau tāpat kuru katru brīdi var atklāties un Soledada to ļoti labi zina! Man tik ļoti ir žēl Ramiro  :( , jo nu jau tagad arī Mariano ir nostājies ALetīsijas sastāstīto melu pusē un grib viņam, tā teikt, "sadot pa seju" par to, ko it kā ir nodarījis gan ALaurai, gan ALetīsijai!  :angry: Viņam tiešām tagad nebūs viegli atkarot un iegūt visu uzticību un jo īpaši ALauras mīlestību, ja vēl tur pa vidu maisīsies Valentīns, kurš pie tam vēl grib viņam atriebties!  :|  :disappointed:

+2

366

Jaa,man arii Ramiro ir ljoti zheel.Nabagam nebuus viegli tikt galaa ar visu,kas tagad naaks. :( Un pats styulbaakais tajaa visaa ir tas,ka visi pilniigi visi tic Ana Letiisijai,kaut gan vinjas vaardiem nav nekaadu pieraadiijumu,nedz arii pamata. :angry: Es nesaprotu,kaa var tik akli ticeet tam,ko saka taa intrigante??Vai tieshaam tik gruuti ir saprast tiem paareejiem to,ka vinja apskauzh pati savu maasu,jo nevar samierinaaties ar faktu,ka Ramiro miil Anu Lauru un pieveersh taadai kaa vinja uzmaniibu?? :angry: Kaa jau Ramiro pats teica,ka Ana Letiisija vienmeer ir gribeejusi dabuut to,kas ir Anai Laurai tagad tas ir Ramiro.Galvenais jau tas,ka visi tic uz vaarda neviens neko ne apdomaa,ne analizee neko.Tikai tic tam,ko saka Ana Letiisija.Neviens no vinjiem pat neapsver iespeeju,ka Ana Letiisija melo,ka neviens vaarsdds no vinjas teiktaa nav patiesiiba. :sceptic:  :angry: Patiesiibaa visvairaak jau saruugtina Ana Laura,kura netic miiljotajam unm domaa par Ramiro to sliktaako.Nudien gribas pateikt,ja tieshaam tu miili Ramiro,tad tioci un uzticies vinjam,jo visvairaak jau vinju saapina tieshi tava attieksme. :sceptic: Galu galaa vinji tagad apvaino cilveeku,kursh ir nonaacis strupceljaa un kuram nav ne mazaako iespeeju aizstaaveeties,jo Ana Letiisija ir pagriezusi visu taa,lai tikai vinjai ir eertaak.Pareizi Ramiro pateica,ka vinjam ir visas tiesiibas pastaaveet par sevi un atguut sievieti,kuru vinjsh miil.Cik vienkaarshi...apvainot cilveeku,kursh nevar pieraadiijumu neesamiibas deelj sevi aizstaaveet.Ernestiinai,Anai Laurai un nu arii Mariano vajadzeetu nokauneeties. :angry:

+2

367

Tā jau domāju, ka vēl tik ātri Injaki ar Annu Lusiju neiepazīsies, tāpēc nebiju ne izbrīnīta, ne arī pārsteigta, ka viņš Maribellu noturēja par Annu Lusiju, bet viņa ļāva Injaki noticēt, ka tiešām ir tā, par kuru viņš viņu uzskata-Anna Lusija, nevis nosauca savu īsto vārdu. Ramiro neatlika nekas cits kā Čanai noticēt, jo viņa minēja tādas lietas, kas tiešām atbilst patiesībai, turklāt nav nekāda pamata domāt, ka Čana jau pirms tam zināja, kas viņš ir, kā arī ievāca visu informāciju par viņu un nu izliktos, ka to visu ''izlasa kārtīs un viņa plaukstas līnijās''.

+3

368

Jaa,Soledadas bailes ar katru briidi aug arvien lielaakas un lielaakas.Un ne jau velti,jo sieviete saprot,ka meliem ir iisas kaajas un pavisam driiz patiesiiba naaks gaismaa.Un donjai Chanai ir taisniiba inja tieshaam nolaupiija beernu.Pat tad,ja pienjem,ka vinja mazo Anu Lusiju izglaaba no nosliikshanas,tad shis arguments vinju vienalga taapat neglaabs,jo peec tam vinjas pienaakumos bija pazinjot par atrasto beernu.Tachu vinja to neizdariija,jo nespeedama tikt paari savas meitas Sofijas naavei atrasto meiteniiti patureeja sev kaa savu beernu. :sceptic: Runaajot par Ramiro,tad,protams,nav labi,ka vinjsh taa pagruuda invaliidu,bet no otras puses,ko tad Valentiins lien pie vinja miiljotaas sievietes??Ana  Laura pieder Ramiro jau kopsh beerniibas,bet vienkaarshi tikai tagad Ramiro to ir sapratis.Es ljoti labi saprotu vinja greizsirdiibu un dusmas.Nabags izskatiijaas tik izmisis un nelaimiigs,kad jautaaja vai tieshaam Ana Laura ir tik aatri vinju aizmirsusi.Un peec tam vai man tikai taa izlikaas vai vinjsh tieshaam veelaak briidi raudaaja?? :( Savukaart Ana Laura melo vienaa meloshanaa.Nu kuru vinja tagad censhaas apmaaniit??Ramiro vai pati sevi sakot ka vinju nemiil un nekad nav miileejusi??Kad beidzot sapratiis,ka Valentiins vinjai ir kaa plaaksteris,ka miiljotais viirietis ir Ramiro?? :angry:  :sceptic: Anai Letiisijai it nemaz nepatiik ne tas,ka teevocis grib preceeties,ne arii tas,ka grib beernus un veel ar to Dzheniju.Vinjai bija tik sashutuma pilna sejas izteiksme.Nudien vinja Mariano par teevoci neuzskata,bet vinjsh to joprojaam veel neredz. :D Un sarunaa ar Anu Lauru vareeja saprast,ka vinja ir greizsirdiiga pat ljoti greizsirdiiga. :D Bet dons Isidro nu gan...vinjsh ko nopietni domaa,ka Ana Lusija piekristu ar vinju preceeties?? :D

+4

369

Ramiro tiešām nonāca vairāk kā neveiklā situācijā, kad uzzināja, ka Valentīns ir piekalts ratiņkrēslam, jo tas vēl vairāk viņam lika kristies Annas Lauras acīs. Protams, tagad Ramiro visu salaida vēl lielākā dēlī, jo šis incidents vēl vairāk Annu Lauru satuvināja ar Valentīnu, kurš nu jūtas kā uzvarētājs. Radās iespaids, ka Valentīns vēl nemaz negribēja, ka Ramiro jau tagad uzzinātu par viņa draudzību ar Annu Lauru, jo likās, ka sakot, ka Ramiro izjauca viņa plānu, Valentīns gribēja teikt pavisam ko citu, bet pēdējā brīdī atjēdzās, ka gandrīz sevi nodeva, tāpēc arī pateica, ka ne tādos apstākļos gribēja viņai atzīties savās jūtās. Kas notiks, kad Injaki noskaidros, kas agrāk dzīvoja viņa tagadējā dzīvoklī, vai tad tiešām Santjago aci pret aci satiksies ar Annu Letīsiju?

+4

370

Skatoties seriālu arvien vairāk pārliecinos, ka visatšķirīgākā no māsām ir Ana Laura. Skatoties viņas ainas vispār neliekas, ka tā ir viena un tā pati aktrise. Ana Letīsijā un Anā Lusijā vairāk saskatāma Andželika, un tas no vienas puses tik forši, jo rada iespaidu, ka tās visas trīs atšķirīgas aktrises.
Tik daudz kas noticis par šīm sērijām, bet man pagaidām lielāko interesi raisa Santjago atmiņas. Beidzot Santjago nonāca dzīvoklī, kurā dzīvoja kopā ar Anu Letīsiju. Interesanti, vai Injaki pateiks to Santjago? Noskaidros, vai noklusēs, kad sapratīs, kad runa iet par Anu Letīsiju, vai arī Ana Letīsija visu noliegs. Šis pavediens mani ļoti ieinteresēja! Gribētos jau arī lai beidzot kāds ierauga kādu no māsām, bet ne tā lai atklātos noslēpums. Tā varētu būt Soledada vai vēl kāds cits, kurš nevēlas, lai patiesībā atklājas ...
Ramiro tiešām neveikli sanāca ar Valentīnu. Tur uzreiz skaidrs, ka Valentīns būs kaut kāds ļaundaris, jo visas tās daudzās bildes un mistiskā saistība ar Mariano, ko gan var nojaust, rada baisu atmosfēru. Arī Anas Letīsijas uzvedību jau sen būtu jāievēro gan Mariano, gan Anai Laurai. Jo tāda slimīga pieķeršanās savam tēvocim manuprāt rada daudzus jautājumus par viņas psihisko stāvokli. Interesanti, ka Marselo viņa atklāja, ka nevēlas māsas atrašanu... nav skaidrs kādos apstākļos abi pēdējo reizi šķīrās.

+4

371

Lai gan Andželikai visas lomas šķiet atšķirīgas, bet tajās krustojas dzīvesprieks vai elegance utt., savukārt Ana Laura šķiet pilnīgi atšķirīga. Man vienmēr iepriekš likās, ka Andželika nespētu notēlot tik mierīgu lomu, jo viņai pārāk stipra enerģētika, bet tomēr viņa lieliski pierādīja, ka spēj notēlot jebko. Taču pati Andželika ir teikusi un es šķiet arī biju iepriekš minējusi te, ka pirms Anas Lauras ainu filmēšanas, Andželikai vajadzēja vairāk laika koncentrēties nekā ar pārējām māsām un atrasties klusumā, lai sajustu Anas Lauras nosvērtību.

Mariposa написал(а):

Ramiro tiešām neveikli sanāca ar Valentīnu

Jāa.... vēl neveiklāk kļūdīties laikam nevarēja. Man bija tik žēl viņa šajā ainā. Pirmkārt, jau ieraugot mīļoto ar citu un tad vēl tā izgāzties Anas Lauras acīs.

+4

372

Protams,Ramiro riiciiba pagruuzhot Valentiinu nebija pareiza.Vinjsh ne tikai izgaazaas turklaat konkreeti,bet arii pazeminaaja sevi veel vairaak Anas Lauras aciis.Shis te sarezhgjiija visu veel vairaak.Arii man vinja ir ljoti zheel,jo tajaa briidii vinjsh ljaavaas greizsirdiibai un baileem zaudeet miiljoto un taapeec taa izdariija.Ja vien buutu padomaajis ar veesu galvu un vienkaarshi pienaacis klaat noprasaiijis Valentiinam,ko vinjsh vispaartagad sev atljaujas gribot noskuupstiit vinja miiljoto meiteni??Varbuut tad nebuutu notikusi tik stulba situaacija.Eh,nabaga Ramiro...ko nu??

+4

373

Jā, kā jau reiz rakstīju, tad Mariano tiešām nemana, ka Anna Letīcija viņu neuztver kā tēvoci. Tas, ko Anna Letīcija pret Mariano jūt, taču ir incests! Protams, var jau izrādīties, ka Mariano un trīnīšu tēvs nebija bioloģiskie brāļi, ka viens no viņiem tika bērnībā adoptēts, un Anna Letīsija to zina, tāpēc nespēj uztvert Mariano kā savu asinsradinieku, tomēr pat šādā gadījumā tas ir slimīgi.

+2

374

Jaa,izskataas,ka jums meitenes ir pilniiga taisniiba attieciibaa uz Anu Letiisiju.Vinjas apseestiiba ar Mariano neuztverot vinjju kaa savu teevoci,bet gan kaa viirieti ir saakusi palikt slimiiga. :huh: Mani uzjautrinaaja tas,kaa vinja satrakojaas par tiem auskariem.Nu gan velna skukjis uzvedaas kaa beerns un uzreiz uzmeta luupu,kad Ernestiina stingri pateica,ka shos auskarus daavinaas Dzheniferai uz kaazaam.Uj,cik mees bijaam dusmiigti,nikjiigi un neapmierinaati Ana Letiisij... :D  :angry: Protams,jo pirmo reizi muuzhaa kapriizaa meitene nedabuuja to,ko gribeeja. :D Un tas saucamais incidents ar Ramiro birojaa ljoti zheel,ka Mariano neredzeeja,kas patiesiibaa notika,bet Ana Letiisija,protams,atkal visu pagrieza sev par labu.Redz,vinja taada nabadziite,bet Ramiro tas sliktais,kursh vispirms uzmaacaas Anai Laurai,bet tagad vinjai. :angry:  :sceptic: Un Ana Laura arii...kaa vinja taa var runaat??Nee,goda vaards skukjis nesaprot,ko un kaapeec vispaar dara.Ramiro redz vinjai meloshot.Tad nu gan tie ir tikai vinjas pienjeemumi,vinja vispaar ne tikai neizprot situaaciju,bet pat neapzinas taas nopietniibu. :sceptic: Dusmas un skumjas vienlaikus paarnjem domaajot par to naivo muljkjiiti,kura sev uzlikusi plaaksteri Valentiina izskataa. :angry:  :( Starp citu arii ar Valentiinu nav viss kaartiibaa redzot vinja shodienas uzvediibu.Man radaas iespaids,ka vinjsh ir kaut kaads praataa jukushais. :huh: Soledadai nudien ir piemetusies paranoja.Ne velti,jo vinja baidaas,ka Ramiro var atrast Anu Lusiju.Un patiesiibaa pareizi,ka baidaas,jo zinot,ka taa ir atsleega uz Anas Lauras atguushanu,Ramiro kaa pats pateica aizraksies liidz patiesiibai un atradiis meiteni vienalga dziivu vai mirushu.Ana Laura parunaashot ar maasu sakaraa ar auskariem.Neko vinja neparunaas tikai tiks nolieta ar dubljiem kaa parasti.
Un mani arvien vairaak kaitina Edmundo.Nee tieshaam vareetu padomaat,ka,ja cilveekam nav vienas ekstremitaates un taas vietaa ir proteeze,vinjsh nav nekam deriigs un ir norakstaams.Kaadas muljkjiibas. :angry:  :sceptic: Jaa,Ramiro buus jaaruupeejas par savu sievu(jo agri vai veelu,bet An Laura buus vinja kundze),un tas buus nedaudz savaadaak nekaa ar veselu sievieti.Bet kas par to??Ramiro lieliski zina uz ko iet,vinjsh miil Anu Lauru un tas atsver visu.Cik  gan Edmundo ir aprobezhots,ja var teikt,ka deels izniekos savu dziivi.Neko vinjsh neizniekos. :sceptic:  :angry:  :)

+3

375

Soledadu arvien vairaak un vairaak saak mociit sirdsapzinja.Taa grauzh arvien stipraak un ne jau velti.Soledada lieliski saprot,ka tad,kad viss atklaasies vinjai naaksies atbildeet par savulaik beerna,kursh nu ir izaudzis nolaupiishanu un uzdoshanu par savu.Un es stipri shaubos,ka pati Ana Lusija,kad visu uzzinaas teiks vinjai ''paldies'' driizaak Soledada tagad panaaks tikai to,ka meitene vinju ieniidiis.Un Anai Lusijai buus tiesiibas savu audzhumaati ieniist,jo ko taadu no vinjas nokluseet ir otrs lielaakais noziegums peec beerna nozagshanas.
Man ljoti patika Ramiro un Anas Lauras saruna.Sevishkji tas,ka Ramiro pateica,ka draudzene vinja seju redzees pat savaa zupas shkjiivii,cik romantiski. :D  :love: Un beigaas tas vinja smaids skatoties uz miiljoto. :love:  :flirt: Bet vispaar vareeja redzeet,ka vinjsh runaa pilniigi atklaati.Cerams,ka Ana Laura to tomeer shoreiz sapratiis.Viirietis,kursh melo meitenei par savaam juutaam nekad nerunaas caur asaraam,bet Ramiro taa runaaja.Vinja balsii bija dzirdamas asaras,bailes,saapes un izmisums. :( Anai Laurai tachu beidzot ne tikai jaaredz,bet arii jaasaprot,ka apzinja,ka vinjsh var vinu zaudeet ir daudz speeciigaaka nekaa no malas izskataas.Un galu galaa Ramiro tieshaam vinju miil,vinjsh nenjirgaajas,nekad nav to dariijis.Vinjsh vinju miil pa iistam un no visas sirds.Kaut nu tas naivais muyljkja meiteens to beidzot ierauga un saprot.

Отредактировано Marianhela (10.03.2017 18:21)

+3

376

Soledadu sirdsapziņa moka tik ļoti, ka nespēj par to, kas nospiež dvēseli, atklāti atzīt un izrunāt pat grēksūdzē. Tikmēr Ramiro prata panākt, ka Anna Laura viņu uzklausa, kas vien jau ir liels sasniegums, jo pēc visām Annas Letīcijas intrigām, viņa bija apņēmusies Ramiro sev pat tuvumā nelaist.

+3

377

Ramiro beidzot peec ilgiem puulinjiem izdodas atguut Anu Lauru.Vinjam izdodas panaakt,ka meitene tic vinja teiktajam,kas patiesiibaa jau arii ir taisniiba.Tas skuupsts bija tik maigs un kaisliigs un arii iists. :love: Zheel tikai,ka nebuus ilgi jaagaida,kad kaut kaadu iemeslu deelj Ana Laura atkal pasuutiis Ramiro. :(  :sceptic: Noteikti te roku kaa parasti pieliks Ana Letiisija. :sceptic: Vinja nemaz nepriecaajaas dzirdot Mariano vaardus taa ka varu dereet kalj plaanu kaa Dzheniferu dabuut nost no celja.
Savukaart Soledadas melu bumba pamazaam saak laist dzirksteles.Es domaaju proti man ir sajuuta,ka driiz taa spraags un nav ilgi liidz tam jaagaida.Soledada nav slima kaa visi domaa.Nee,ar vinju tieshaam nav labi un kljuust tikai ljaunaak.Bet tikai taapeec,ka sieviete saprot,ka par beerna nolaupiishanun un patiesiibas sleepshanu vinja atlikusho dziivi pavadiis asiz resteem. :sceptic:  :angry: Un patiesiibaa vinja ir to pelniijusi,jo izdariija divus lielus un praatam neaptveramus noziegumus. :angry: Protams,ka Ana Lusija to vinjai nekad nepiedos un pareizi dariis.Kad meitene visu uzzinas,tad diezvai pateiksies par to savai audzhu maatei. :sceptic: Un vinjai neviens un nekas nepaliidzees.Pat tas ne,kad tad,kad viss atklaasies,vinja pateiks,ka dariija to taapeec,ka nespeeja paardziivot savas pashas meitas Sofijas naavi. :angry: Tam,ko vinja izdariija un dara tagad nav attaisnojuma. :angry:

+3

378

Marianhela написал(а):

Soledada nav slima kaa visi domaa.Nee,ar vinju tieshaam nav labi un kljuust tikai ljaunaak.Bet tikai taapeec,ka sieviete saprot,ka par beerna nolaupiishanun un patiesiibas sleepshanu vinja atlikusho dziivi pavadiis asiz resteem.    Un patiesiibaa vinja ir to pelniijusi,jo izdariija divus lielus un praatam neaptveramus noziegumus.  Protams,ka Ana Lusija to vinjai nekad nepiedos un pareizi dariis.Kad meitene visu uzzinas,tad diezvai pateiksies par to savai audzhu maatei.  Un vinjai neviens un nekas nepaliidzees.Pat tas ne,kad tad,kad viss atklaasies,vinja pateiks,ka dariija to taapeec,ka nespeeja paardziivot savas pashas meitas Sofijas naavi.  Tam,ko vinja izdariija un dara tagad nav attaisnojuma.

Un tomēr uzaugot ar Soledadu Anna Lusija ir vienīgā no māsām, kas uzauga laimīga un priecīga, baudot dzīvi bez kompleksiem, skaudības...Un pirmkārt jau tālu projām no Annas Letīsijas naida. Anna Letīsija nelaiž garām iespējas pazemot Annu Lauru, bet Annu Lusiju viņa ienīst vairāk par visiem, tā ka nav zināms, kāds būtu bijis Lusijas liktenis uzaugot ar Letīsiju - iespējams sen būtu bijusi pat nogalināta.

+3

379

aNgeL написал(а):

Un tomēr uzaugot ar Soledadu Anna Lusija ir vienīgā no māsām, kas uzauga laimīga un priecīga, baudot dzīvi bez kompleksiem, skaudības...Un pirmkārt jau tālu projām no Annas Letīsijas naida. Anna Letīsija nelaiž garām iespējas pazemot Annu Lauru, bet Annu Lusiju viņa ienīst vairāk par visiem, tā ka nav zināms, kāds būtu bijis Lusijas liktenis uzaugot ar Letīsiju - iespējams sen būtu bijusi pat nogalināta.

Jaa,par to es neiedomaajos.Protams,tev ir taisniiba.Zinot,kaada ir Ana Letiisija...Vinja ieniist visus,iznjemot sevi pashu.Es negribu nosodiit Soledadu,jo no otras puses,ticu,ka vinja gribeeja kaa labaak.Tachu tas kaa vinja to izdariija manupraat nav pareizi.Vinja riskee zaudeet meitu.Ja ne toreiz,tad tagad noteikti.Un es domaaju,ka Dzheniferas bojaa eja(jo cik saprotu,tad vinja ies bojaa) buus Anas Letiisijas roku darbs.Vinja ir slima un ar Mariano kaa apseesta.

+3

380

Anna Lusija, kamēr nezina patiesību par savu īsto izcelsmi, pat nespēj sevi iztēloties dzīvojam pavisam citā sociālajā vidē un ģimenē, jo viņai ir labi tā, kā ir, Annai Lusijai nav vajadzīga vara un bagātība, lai būtu laimīga. Protams, Annai Lusijai nav ne jausmas, kāpēc Soledada viņai to jautāja, bet ir skaidrs, ka ar to vien, ka īstā ģimene ir ļoti bagāta un ietekmīga, vien nepietiktu, lai Anna Lusija gribētu turpmāk dzīvot ar viņiem. Lai gan otras puses nekur nav teikts, ka Anna Lusija uzreiz izjustu spēcīgu emocionālo saikni (pat par spīti saviem sapņiem, kuros viņa redz sevi kopā ar māsām) ar saviem tuviniekiem, jo pārāk ilgi bija no viņiem šķirta, lai spētu uz līdzenas vietas izjust viņus kā savu ģimeni.

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)