TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 381 страница 400 из 638

381

Atklaati sakot viss saak pamazaam iet taa kaa pa kalniem. :huh: Soledadai ir saakusies tik pamatiiga paranoja,ka sieviete saskata briesmas un draudus visure.Taapeec neatliek nekas cits kaa luugt Evaristo paliidziibu aizvaakt Santjago pavisam peec iespeejas taalaak no Anas Lusijas tiesa gan neko vinjam nenodarot.Es nezinu uz ko taa sieviete cer.Vai tieshaam domaa,ka patiesiiba nekad neatklaasies??Vai tieshaam uzskata,ka tad,kad shii bumba spraags vinja uzreiz nezaudees meitu??proti,ka Ana Lusija nedusmosies un piedos??Manupraat ir stulbi un naivi taa domaat,lai gan vienlaiciigi es Soledadu tomeer varu saprast.Lai kaa tur nebuutu,bet vinja miil Anu Lusiju un to var redzeet.
Valentiins man saak atgaadinaat pacientu,kursh ir izbeedzis no psihiatriskaas slimniicas.Nee,tieshaam peec shodienas seerijas var domaat,ka vinjam vieta ir maajaa ar miikstajaam sienaam.Taada izspiegoshana un luureeshana tachu nav normaala. :sceptic:
Un cik romantiski bija,kad Ramiro bildinaaja Anu Lauru.Super pat man bija jaasmaida un es ljoti gribeetu buut Anas Lauras vietaa. :love:
Vieniigi zheel,ka driiz shii jaukaa idille atkal kaut kaadu iemeslu deelj aprausies. :(
Ana Letiisija centaas pierunaat Mariano nepreceeties.Ak Dievs,tas skukjis vismaz nedaudz vareeja savaldiities un tik ljoti atklaati neizraadiit savu greizsirdiibu. :D Un galvenais,ka Mariano veel joprojaam nesaprot,kas notiek. :D

+3

382

Santjago un Isidro, viens otram sūdzot bēdas par savām nejaukajām iecerēto mātēm, kuras liedz viņiem savas meitas, pat iedomāties nevar, ka abi runā par Annu Lusiju un Soledadu. Jā, daudz netrūka lai Anna Lusija, Soledada un Isidro pansijā sastaptos, bet liktenis acīmredzot lēma, ka šis vēl nav īstais brīdis. Santjago tik ļoti vēlējās noskaidrot savu pagātni, taču tagad, kad viņš to ''zina'', saprot, ka nemaz nepriecājas par Evaristo ''atklāto'' , jo tas viņu šķir no Annas Lusijas. Ko Evaristo perina, gribot Santjago nosūtīt uz Kosta Paraiso pie Dženiferas, negribu ticēt, ka tur neslēpjas kādi zemūdens akmeņi.

+3

383

Ramiro bildina Anu Lauru un vinja bildinaajumu pienjem.Tiesa gan ar paarguleeshanu abi divi veel nesteidzas,jo Ana Laura nejuutas tam veel gatava,bet Ramiro ir ar mieru gaidiit.Cik skaisti kaut vairaak buutu taadu viirieshu. :love:  :) Tiesa gan laimiigaa idille jau ljoti driiz apraujas,jo Ana Letiisija kaa parasti iemet ugunii savu kaarteejo eljljas bundzhu un pasaka Anai Laurai,ka Ramiro ir vinjai uzmaacies un ar varu noskuupstiijis birojaa.Tam pat esot liecinieki.Un,protams,naivaa Ana Laura tam arii notic neko nepaardomaajot,neanalizeejot un pats galvenais pat neaprunaajoties ar savu miiljoto. :angry:  :sceptic: Skatoties uz vinju es Ana Lauraa redzu arii nedaudz sevi,bet es tomeer neesmu tik naiva kaa vinja.Jaa,man vinjas vietaa arii buutu gruuti noticeet,ka Ramiro mani miil,bet tajaa pashaa laikaa es visticamaak nestrebtu uzreiz karstu kaa vinja,bet vienkaarshi aprunaatos ar Ramiro un ieklausiitos savaa sirdii.Protams,Ana Letiisija ir vinjas maasa un taa taalaak,bet kad Ana Laura beidzot sapratiis,ka tieshi maasa ir taa,kura visprasmiigaak manipulee ar vinju?? :angry:  :sceptic: Nabaga Ramiro te tev nu bija bildinaajums.Meitene noraava gredzenu un Ana Letiisija to savukaart atnesa Ramiro un ar milziigu baudu iemeta vinjam sejaa sakot vai vinjsh nevareeja dabuut ko labaaku par sho leeto pakalj darinaajumu??Ramiro viipsnaaja ne tikai taapeec,ka bija dusmiigs,bet arii taapeec,ka vinjam ljoti saap un ir arii aizvainojums.
Nekas veel nav beidzies un vinjam buus tagad veel vairaak jaanopuulas,lai ciiniitos par Anu Lauru.Bet kaa vinjsh pats teica,tad to dariis un nekad nebeigs liidz Ana Laura nebuus vinja uz visiem laikiem kaa tam peec buutiibas pienaakaas buut.Kaa vinjsh pats veel saka,ka,ja naaksies izmantot ciinjaa par miiljoto Anas Letiisijas ierochus,tad vinjsh to dariis.
Sasmiidinaaja Mariano teiktais.Aciimredzot arii vinju tagad Ana Letiisija ir apvaardojusi.Redz tagad vinjsh nezinot vai maz gribot zaudeet savu briiviibu. :D

Отредактировано Marianhela (15.03.2017 18:10)

+3

384

Marianhela написал(а):

Cik skaisti kaut vairaak buutu taadu viirieshu.

Tik tiešām! Bet ne tikai vīriešu, gribas arī lai jaunietes nesteidzas, bet sagaida īsto cilvēku, vietu un laiku.

Marianhela написал(а):

Tiesa gan laimiigaa idille jau ljoti driiz apraujas,jo Ana Letiisija kaa parasti iemet ugunii savu kaarteejo eljljas bundzhu un pasaka Anai Laurai,ka Ramiro ir vinjai uzmaacies un ar varu noskuupstiijis birojaa.Tam pat esot liecinieki.Un,protams,naivaa Ana Laura tam arii notic neko nepaardomaajot,neanalizeejot un pats galvenais pat neaprunaajoties ar savu miiljoto.

Anai Laurai jāiemācās uzticēties Ramiro, tikai tad var būvēt stingrus pamatus kopīgai nākotnei.

Marianhela написал(а):

Kaa vinjsh pats veel saka,ka,ja naaksies izmantot ciinjaa par miiljoto Anas Letiisijas ierochus,tad vinjsh to dariis.

Tas man ļoti patīk Ramiro! Ka viņš nepadodas un meklē dažādus ceļus sava sapņa īstenošanā.

+3

385

Jaa,par to uzticeeshanos attieciibaa uz Ramiro es arii domaaju un nevaru tev nepiekrist.Galu galaa taa tieshaam ir.Anai Laurai ne tikai ir jaaiemaacaas uzticeeties Ramiro,bet arii mazaak klausiities,ko runaa citi sevishkji Ana Letiisija.Vinja shodien atkal saniknojaas noraava gredzenu un aizmeta to prom,bet veel vakar ticeeja Ramiro teiktajam,kas starp citu bija patiesiiba.Nu tagad vinja atkal uzliks plaaksteri Valentiina izskataa.Eh,Ana Laura...patieshaam gribas meiteni pamatiigi sapurinaat un paveeleet,lai tachu beidzot atver acis un ierauga,kaada ir Ana Letiisija,ka vinja dara visu,lai Ramiro vaardiem atnjemtu Anai Laurai rotaljlietu miiljotaa viiriesha izskataa.Un lai beidzot saak ticeet un uzticeeties Ramiro.

aNgeL написал(а):

gribas arī lai jaunietes nesteidzas, bet sagaida īsto cilvēku, vietu un laiku.

Tieshi taa!Es tev pilniigi piekriitu arii shajaa zinjaa.Taapeec man Ramiro arii shajaa zinjaa patiik.Tas tikai celj vinja kaa viiriesha veertiibu manaas aciis.

aNgeL написал(а):

Tas man ļoti patīk Ramiro! Ka viņš nepadodas un meklē dažādus ceļus sava sapņa īstenošanā.

Jaa,arii taisniiba.Un vinjsh to arii dara.Vinjsh tachu pateica arii to,ka atradiis Anu Lusiju,ka aizraksies liidz patiesiibai.Un es neshaubos,ka taa tas arii buus.

+1

386

Ramiro kaut arii ir ljoti dusmiigs,vinjam saap un vinjsh ir arii ljoti aizvainots pat nedomaa padoties un beigt ciiniities par savu muuzha miilestiibu Anu Lauru.Pat Anas Letiisijas dzeliigaas pieziimes un mestaas eljljas bundzhas nespeej sagraut vinja ciinjai noskanjoto praatu un sirdi.Pareizi vinjsh teica,ka atradiis celju pie Anas Lauras sirds un nekas un neviens vinju neapturees.Un vismazaak jau nu Valentiins un Ana Letiisija. :) Malacis,tieshi tas man vinjaa patiik un celj vinju kaa viirieti arii manaas aciis. :)  :love: Bet  par Anu Lauru pat runaat negribas,bet naivaa muljkjiite ir uzlikusi plaaksteri Valentiina izskataa un viss peec vinjas domaam viss ir kaartiibaa. :sceptic: Valentiins Anu Lauru miilot un negribot vinju zaudeet??Diemnzheel man jaasaka,ka naaksies apbeedinaat sho puisi,jo Ramiro nav no tiem,kursh padosies.Vinjsh ciiniisies par miiljoto sievieti un atguus Anu Lauru ar jebkaadiem ierochiem.Pat tad,ja tie naaks no Anas Letiisijas rokaam.

+2

387

Mani arī ALetīsīja ļoti nokaitināja ar savām dzēlībām pret nabaga Ramiro, kaut gan, kāds tur nabaga, jo viņš īstenībā ir malacis, ka nav nolaidis rokas un padevies, bet gan tieši otrādi, turpina cīnīties par ALauru un turpinās to darīt, jo neprātīgi viņu mīl un vienmēr mīlēs, par spīti tam, ka viņam ir divi šķēršļi ALetīsijas un Valentīna izskatā! :love: Šķiet, ka ALusijas un Santjago dzīve patiešām drīz mainīsies, ja pat Donja Čana izliktajās kārtīs redzēja to, ko jau abi reiz bija dzirdējuši un jau tāpat zināja un ja Santjago tiešām aizbrauks uz Kosta Paraiso, tad gan viņam, gan ALusijai vairs tik vienkārša un laimīga dzīve nebūs ALetīsijas dēļ! Orlando gandrīz izpļāpājās ALusijai par viņas pagātni, bet kad viņa pateica, ka visu zina, šis nodomāja, ka viņa zina patiesību - ja tikai viņš zinātu, ka neko viņa nezina, vēl nezina, bet drīz gan jau tas viss nāks gaismā! :) Īstenībā tagad jau patiešām arī ALaura ļoti kaitina, jo viņa ir tik ļoti naiva, ka tic visam un tiešām domā, ka ar Valentīnu viņai būs labāka dzīve un viņa spēs aizmirst Ramiro un iemīlēt savu "plāksteri" Valentīnu - cik gan viņa ir naiva!  :sceptic: Kad Valentīns lūdza, lai ALaura kļūst par viņa draudzeni, es jau padomāju, ka viņš viņu bildinās, bet labi, ka ir tikai tā, kā ir! :D Bet vispār interesanti, vai ALaura vēlāk tiešām neapprecēsies ar Valentīnu? Vienkārši viņa ir tik naiva, ka tic visam ko saka ALetīsija, bet netic savai mūža mīlestībai Ramiro, tāpēc es tā iedomājos, taču ko var zināt! :)

+2

388

Jā, Ramiro ir viens pret visu Annas Lauras ģimeni, jo Ernestīne un Mariano akli Annai Letīcijai, kura turpina savas intrigas. Jā, Leonora ir vienīgā, kura ir Ramiro pusē, bet viņa diemžēl nespēj viņam palīdzēt, lai arī kā to gribētu. Anna Laura, pēc sarunas ar Mariano, ir vēl vairāk pārliecināta, ka neviens fiziski vesels un pragmatiski domājošs vīrietis viņu nepieņems un neiemīlēs tādu, kāda viņa ir, ka ''pievilcīga un iekārojama'' ir tikai vieglas dzīves tīkotājiem. Protams, pret Valentīnu kā Annas Lauras puisi Ernestīnei nav iebildumu, jo vai tad viņš, būdams piekalts ratiņkrēslam, neredzēs Annas Lauras skaisto dvēseli? Jā, no malas vienmēr šķiet, ka cilvēki ar līdzīgiem likteņiem ir kā radīti viens otram, ka spēs viens otru saprast kā neviens cits, tāpēc Ernestīne nešaubās, ka Valentīna jūtas pret Annu Lauru ir īstas.

+2

389

Jaa,par to bildinaashanu es arii iedomaajos. :D Bet tas jau buutu vispaar...vinja tachu nemiil Valentiinu,bet gan Ramiro.Pat vairaak esmu paarliecinaata,ka dzilji sirdii Ana Laura zina un saprot,ka Valentiinu uzluuko tikai kaa savu plaaksteri,bet nevis kaa viirieti.Jaa diemzheel Ana Laura ir naivaaka par naivu tas tiesa.Es vinjaa saskatu sevi,bet pat manii nav tik milziiga deva ar naivumu kaa vinjai.Patiesiibaa zheel jau vinjas ir.Gribas sapurinaat un pateikt,lai beidzot saak domaat pati ar savu galvu un mazaak klausiit citus iipashi Anu Letiisiju,kura dara visu,lai maasu nogremdeetu un atnjemtu vinjai ''rotaljlietu'' miiljotaa viiriesha izskataa.

+2

390

Anotācijas 26-30

PIRMDIENA 20.03.2017
26. sērija. Orlando ierodas pie Ramiro un pieprasa naudu apmaiņā pret informāciju par Annu Lusiju. Anna Lusija nespēj koncentrēties mēģinājumam, jo raizējas par Santjago. Anibals viņai iesaka iemācīties nošķirt darbu no privātās dzīves un veltīt visu uzmanību dejai, kā to dara Maribela. Orlando apsūdz Marselo par uzbrukumu un zādzību. Anna Letīcija satiek Marselo, tomēr neatpazīst viņu, domājot, ka viņai rādās.

OTRDIENA 21.03.2017
27. sērija. Santjago aizved Isidro pie Rodrigo, un, kamēr viņš gaida veco vīru atgriežamies, gandrīz satiekas ar Ramiro. Iņjaki kopā ar brāli dodas uz hipodromu, tikai šoreiz veiksme no viņa novēršas, un viņš zaudē visu naudu. Čana brīdina Soledadu, ka Orlando joprojām ir Mehiko un vēlas atrast Annu Lusiju, lai izstāstītu viņai patiesību. Santjago tiek apcietināts, tomēr Annai Lusijai izdodas Orlando pierunāt atsaukt apsūdzību. Soledada, lai to nepieļautu, ka Orlando runā ar Annu Lusiju, lūdz palīdzību Evaristo. Evaristo liek piekaut Orlando.

TREŠDIENA 22.03.2017
28. sērija. Evaristo brīdina Orlando, lai viņš vairs nekad netuvojas Soledadai un Annai Lusijai. Daniels nespēj savaldīties un ielavās Annas Letīcijas istabā, tomēr viņa puisi atraida. Tad viņš sievietei atgādina, ka viņš palīdzēja viņai atbrīvoties no Marselo, un viņa apsolīja viņam savu mīlestību. Galu galā viņa padodas viņa skūpstiem. Soledada izjautā Evaristo par to, ko viņš izdarīja ar Orlando. Evaristo atzīstas Soledadai, ka Santjago ir precējies ar vienu no Annas Lusijas māsām. Sievieti šī ziņa satriec, jo viņa saprot, ka zaudēs meitu, ja Santjago atgūs atmiņu.

CETURTDIENA 23.03.2017
29. sērija. Viridiana ir apņēmības pilna panākt Mariano apcietināšana. Tomēr viņš nesēž rokas klēpī salicis un darīs visu, lai iznīcinātu sievieti. Huljeta iesaka Viridianai uzmanīties no Mariano, lai galu galā neizrādītos tā, ka viņa ir vīrietī iemīlējusies. Dženifera apskata Marselo kapa ekshumācijas analīžu rezultātus un atklāj, ka apglabātais vīrietis nav Marselo. Anna Lusija apciemo Orlando slimnīcā, tomēr viņš atsakās meiteni pieņemt, jo uzskata, ka viņas vainas dēļ tika piekauts. Santjago izlemj doties uz Kostaparaiso, lai uzzinātu visu iespējamo par savu pagātni.

PIEKTDIENA 24.03.2017
30. sērija. Anna Lusija pavada Santjago uz Kostaparaiso, tomēr ir izmisusi, jo negrib zaudēt savu mūža mīlestību, tāpēc lūdz, lai puisis nebrauc. Tomēr viņš negrib atteikties no sava plāna un apsola meitenei atgriezties. Savukārt Čana izliek Ramiro kārtis un pavēsta, ka drīz viņš satiks kādu cilvēku, kurš agrāk bija viņa draugs, bet nu ir kļuvis par ienaidnieku. Turklāt viņa apgalvo, ka viņš atradīs Annu Lusiju, tāpēc nedrīkst pārtraukt viņas meklēšanu. Anna Letīcija un Marselo dodas uz Kostaparaiso vienā lidmašīnā.

+3

391

Man Ramiro kļuva žēl, kad atnāca Mariano un uzbruka viņam ar pārmetumiem, ka lai viņš 5 minūšu laikā viņam pasaka ko tādu, kas liks viņam pārdomāt un parakstīt līgumu! Tāds, es atvainojos, idiots!  :angry: Nabaga Mariano, es to saku tāpēc, ka man patiesībā arī viņa ir žēl, jo vēlāk, kad uzzinās, ka ALetīsija viņu apmeloja, ļoti nožēlos savu izturēšanos pret Ramiro!  :sceptic: Kā jau iepriekš rakstīju, tad Ramiro ir malacis, ka turpinās darīt visu lai ne tikai atgūtu visas ALauras ģimenes uzticību, bet arī savas mīļotās uzticību un mīlestību! :) ALetīsija jau atkal cenšas ievainot nabaga ALauru un mēģina viņu pārvērst sev līdzīgu, proti, lai viņa "paspēlējas" ar Valentīnu, tad pamet un meklē atkal citu, bet ALaura tāda nav un nekad nebūs, jo viņa un viņas mīlestība pret Ramiro ir trausla un jā, diemžēl, arī ievainojama!  :disappointed: Lai nu kā, Orlando gandrīz izpļāpājās ALusijai par viņas īsto ģimeni, bet nepaguva, jo pirmkārt, viņš domāja, ka viņa zina un otrkārt, Donja Čana neļāva, bet labākais, man patika kā ALusija "pasūtīja" Orlando un malacis, ka tā izdarīja, tikai, diemžēl, viņš mierā likties negrib!  :D Tagad jāgaida pirmdiena! ;)

PS. Marianhela, kad es redzēju to momentu, kad Ramiro bija dzīvoklī viens (pirms atnāca Mariano), es uz reiz iedomājos par tevi, jo tu taču labprāt gribētu būt ar viņu tajā dzīvoklī, ne? Nu, tikai saprotams, ka ar Davidu, ne Ramiro, vai varbūt ar viņu? :D Eh, bet Dāvids tomēr ir tik skaists un izskatīgs! :love: Marinahela, neuztraucies, man viņš vienkārši patīk un viss! ;)

+3

392

Jaa,man arii ir zheel gan Ramiro,gan Mariano.Bet man ljoti patika tas,kaa Mariano sadeva pa bikseem Anai Letiisijai.Tas bija labs skaats.Noraaja kaa taadu mazu meiteni. :D Ljoti patika tas kaa Ramiro piecu minuushu laikaa izskaidroja kaadeelj Mariano buutu jaaljauj vinjam palikt dziivoklii. :) Malacis,vinjsh nav padevies.Labi zina ko un kaa dara.Manupraat Ramiro jau ir plaans kaa atguut Anu Lauru un vinjas gjimenes uzticiibu.Tamdeelj vinjsh izmantos Anas Letiisijas ierochus,kuri veelaak veersiisies pret pashu intriganti. :) Jaa,Ana Lusija pat nenojaush,ka patiesiibaa vinja ir pavisam cits cilveeks,ka vinjai ir gjimene-divas triinju maasas,vecmamma un teevocis.Bet nekas Ramiro aizraksies liidz patiesiibai un atradiis vinju par to es neshaubos.Vinjsh ir apnjeemiibas pilns to izdariit,jo taa ir viena no atsleegaam pie Anas Lauras un tad celjsh uz vinjas sirdi atkal buus briivs. :) Man Orlando uzbaaziiba vispaar nepatiik pat kaitina nedaudz.Ciest nevaru,ka chalis nesaprot,ja meitene negrib ar vinju neko kopiigu veidot,tad negrib. :sceptic: Un ko tad vinjsh ieguutu izstaastiot vinjai par vinjas nozagto ieprieksheejo dziivi??Vai tieshaam ar to vinjsh ir noleemis meiteni shantazheet,lai Ana Lusija piekristu buut kopaa ar vinju?? :sceptic: Vienaa zinjaa gan es vinjam varu piekrist,ka kaa vinjsh pateica donjai Chanai,ka Soledada ir noziedzniece.Pat ja vinja miil Anu Lusiju un otraadi,tad tas tomeer nemaina faktu,ka vinja nozaga beernu.Ja,cik noprotu Chana tam ir liidzzinaataaja,tad vinjai draud tas pats,kas Soledadai.Nu,varbuut tikai nedaudz miikstaakaa formaa.

Forsteriāna написал(а):

Marianhela, kad es redzēju to momentu, kad Ramiro bija dzīvoklī viens (pirms atnāca Mariano), es uz reiz iedomājos par tevi, jo tu taču labprāt gribētu būt ar viņu tajā dzīvoklī, ne? Nu, tikai saprotams, ka ar Davidu, ne Ramiro, vai varbūt ar viņu?  Eh, bet Dāvids tomēr ir tik skaists un izskatīgs!  Marinahela, neuztraucies, man viņš vienkārši patīk un viss!

He,he,Forsteriaana,tu man liec sarkt un smaidiit vienlaiciigi. :blush:  :) Un nee,neuztraucies,greizsirdiiga noteikti neesmu. :D Jaa,protams,nenoliegshu,ka buutu romantiski,ja vinjsh mani taadu iereibushu savaaktu no Sema balliites.Bet tikai nedomaaju,ka naakamajaa riitaa man naaktu smiekli,jo buutu kauns ne tikai par to,kur un kaa atrodos,bet arii ko sastraadaaju ieprieksheejaa vakaraa. :D  :blush:

+3

393

Man nudien radās iespaids, ka Mariano attieksmē pret Annu Letīciju, pašam to pat vēl neapzinoties, ir noticis lūzums, un par to liecina, ka viņš tomēr ļāva Ramiro pierādīt, ka ir pelnījis tikt pie dzīvokļa. Agrāk Mariano šādu iespēju-dot iespēju Ramiro aizstāvēties-pat neizskatītu. Var jau būt, ka viņš grib sevi parādīt kā taisnīgu cilvēku, kurš prot nošķirt personīgo attieksmi pret lietišķo, tomēr jāņem vērā tas, ka tas notika pēc Iņjaki atzīšanās, ka Anna Letīcija gribēja panākt, ka viņš paraksta līgumu ar Ramiro.

+4

394

http://savepic.net/9089017.jpg

+3

395

Ramiro ir arvien tuvaak un tuvaak patiesiibas par Anu Lusiju noskaidroshanai.Orlando vinjam paraada bildi-tas ir pieraadiijums,kas apliecina,ka Ana Lusija ir dziiva.Tiesa gan Orlando paskaidro Ramiro arii to,ka meitene pat nezina,ka vinjai ir cita gjimene un arii neatceras avaariiju.Diemzheel Ramiro neizdodas paarliecinaat Enestiinu,jo vecaa kundze paarprot un nodomaa,ka sho naudu vajag vinjam.Vieniigaa,kas tic Ramiro ir Eleonora.Vinja viirietim paliidz atdodod savus iekraajumus,lai vinjsh vareetu sadabuut truukstosho dalju un nopirkt no Orlando bildi.Man ljoti patika tas,ka Ramiro pateica,ka nekad nepaarstaas ciiniities par Anu Lauru.Manupraat puisim jau ir plaans,kaa atguut savu miiljoto.Preteejaa gadiijumaa vinjsh nebuutu tik droshs par to,ko dara. :) Sasmiidinaaja Anas Letiisijas saruna ar Mariano.Cik vinjsh peec vinjas domaam ir nejauks,jo saraaja vinju kaa taadu mazu meiteni.Ana Letiisija visu vainu uzveela Injjaki nu tieshaam kaa mazi beerni. :D Savukaart Anas Lauras draudzene pareizi pateica,lai Ana Laura ne tikai neizmanto Valentiinu kaa plaaksteri,bet vispaar,lai paarstaaj maaniit pati sevi.Vinja redz iemiileeshot Valentiinu.Kaa tad!Pirmkaart sirdij nepaveeleesi,jo taa pati izveelas,kuru miileet un kam atbildeet un otrrkaart Ramiro jau nekur nepazudiis,vinjsh buus blakus.Un starp citu driiz Ana Laura uzzinaas vinja plaanu kaa vinjsh ir noleemis ciiniities un atguut vinju.Meitene kaa es noprotu domaa,ja Ramiro vinjai vairs netuvojas,taatad ir samierinaajies.Bet te nu vinja kljuudaas,jo tas neizskatiitos peec Ramiro,ja vinjsh samierinaatos.

+3

396

Nu, šī sērija vispār bija uz tādas ļoti nepatīkamas nots, jo tik daudz nepatīkamu sarunu bija, bet jo īpaši spēcīgākā bija Ernestīnes un Ramiro, kuras laikā man viņa tik ļoti žēl palika!  :( Bet malacis, ka turpinās cīnīties par ALauru, un nepadosies, tieši tāpēc tik jauki Eleonoras puses tas bija, ka viņa iedeva Ramiro naudu, kaut arī otra puse viņam vēl ir jādabū! :) ALetīsija tiešā uzvedās kā mazs bērns un patiešām ir kaprīza, kaut pati to noliedz, bet nabaga Mariano, varēja redzēt, jau vairs nezināja ko vēl teikt, lai viņu nomierinātu!  :sceptic: ALaura tiešām ļoti kļūdās, ja domā, ka Ramiro ir liecies mierā, jo tā nemaz nav un ir tik naiva, ka tiešām tic, ka spēs iemīlēt Valentīnu!  :sceptic: Pareizi Valērija viņai visu pateica, tieši tā kā tas ir, bet ALaura vienalga netic un centīsies iemīlēt Valentīnu - jēziņ, sirdij nepavēlēsi un nevarēsi likt iemīlēties citā, ja tā jau kādu mīl un kādam jau pieder šī mīlestība, šajā gadījumā Ramiro!  :sceptic: Savukārt, Santjago jau vairs nav tālu no patiesības atklāšanas, tikai žēl, ka izrādīsies, ka bildē redzamā sieviete, proti, Dženifera nav viņa sieva, bet vismaz viņš kaut ko vairāk uzzinās! :)

+3

397

Plaisa Ramiro un Alvaresu del Kastiljo ģimenes starpā kļūst arvien lielāka, taču tas nemazina Ramiro apņēmību atgūt Annas Lauras mīlestību, kā arī atrast Annu Lusiju. Diemžēl Ernestīnei vajag pavisam maz, lai sāktu par Ramiro domāt visļaunāko, kas liek vaicāt-vai viņa tiešām jebkad Ramiro ir pazinusi?

+3

398

Jaa, Soledadas bailes ar katru briidi pienjemas speekaa.Un kaa nu ne,ja dzilji sevii,vinja zina,ka agri vai veelu,bet patiesiiba naaks gaismaa.Ne velti ir teiciens,ka meliem ir iisas kaajas.Protams,skaidrs tachu,ka Soledada baidaas ne tikai zaudeet meitu,bet arii nonaakt cietumaa.No otras puses,kursh vinjai toreiz lika vai pareizaak spieda patureet atrasto meiteniiti??Vinja lieliski zinaaja,ka beernam ir cita gjimene,kura iespeejams vinju meklees un taa arii ir.Es negribu vinju nosodiit,jo ticu,ka vinja miil Anu Lusiju,bet pati vien ir vainiiga. :sceptic: Pareizi Chana teica,ka vinja nekad neieguus mieru,ka vinju vajaas muuzham un pat peec naaves vinjai miera nebuus.Es nezinu,bet man liekas,ka vinja novilks tik ilgi,liidz shii bumba spraags un Ana Lusija ne tikai neteiks vinjai paldies,bet pat var ieniist vinju. :sceptic: Un ja arii Orlando nomierinaasies,nu ja Evaristo vinju nenogalinaas,tad Ramiro gan nee.Patiesiiba par Anu Lusiju ir Anas Lauras atguushanas atsleega turklaat vissvariigaakaa.Atrodot Anu Lusiju Ramiro atguus arii savu miiljoto.
Starp citu vinjsh Valentiinam neuzticas un ne velti,jo veelaak atklaas,ka vinjsh ir kaa apseests ar Anu Lauru.Un Chana diezvai meloja sakot,ka vinja miiljotajai draud briesmas,kameer vien vinja ir Valentiina tuvumaa.

+3

399

Jā, kaut nu Orlando tiešām būtu vienīgais, no kura Soledadai jābaidās, jo pat, ja Evaristo tiešām panāks, ka Orlando vairs nemaisīsies pa kājām, tad atradīsies vēl citi, kuri būs daudz bīstamāki par viņu.

+2

400

Man peec shodienas seerijas noskatiishanaas ir radies taads iespaids,ka nabaga Soledada savas sirdsapzinjas vajaata var driiz pavisam sajukt praataa.Protams,jo sieviete labi saprot,kas notiks,kad shii bumba uzies gaisaa. :sceptic: Evaristo teiktais,ka vinjiem esot jaatiek valjaa no Ramiro.Ceru ljoti,ka tas vinjam neizdosies,jo ne jau Ramiro ir vainiigs.Nu cik ilgi Soledada beeguljos??Ko vispaar vinja grib panaakt??Mani vispaar saak vinja kaitinaat,jo ar zobiem un nagiem ir iekrampeejusies beernaa,kursh nav vispaar vinjas.Tas nekas,ka vinja Anu Lusiju ir uzaudzinaajusi.Vai vinja nesaprot,ka meitene uzzinot patiesiibu vinju saaks ieniist par taas sleepshanu?? :sceptic: Soledadai agri vai veelu,bet naaksies atbildeet par savu nodariijumu.Nedz kaa justos vinja pati Anas Lauras un Ernestiinas vietaa?? :sceptic: Evaristo mazdeeli piekauj Orlando...tad nu gan baigais risinaajums-visu risinaat ar duureem.Protams,tagad Orlando nepaliidzees vairs Ramiro,jo zina,ka tie viirieshi var vinju pat nogalinaat.Ramiro turpmaak naaksies riikoties pasham,jo Orlando peec visa notiikushaa nepaliidzees vairs vinjam.

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)