TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)


Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)

Сообщений 441 страница 460 из 638

441

Man bija ļoti žēl Annas Lusijas šajos brīžos, kad māte neļāva izbaudīt triunfu. Cik skaisti, ka telenovelē nav izmantota atkal vienkārša dejošana, bet gan akrobātika, audumu dejas - tik acīm baudāmi!

+4

442

Man taa raadaas,ka nu tagad Mariano nozheelo,ka Ramiro vairs nav kopaa ar Anu Lauru.Taa vien liekas,ka vinjsh gribeetu savu braalja meitu redzeet kopaa ar Ramiro nevis Valentiinu.Un kaa nu ne,jo ja Ramiro nav biistams un nepraatiigi miil Anu Lauru,tad par Valentiinu to gluzhi nevar teikt.Nav briinums,ka donjai Ernestiinai palika slikti ieraugot Marselo jeb Santjago.Kaa nu ne,jo visi domaa,ka vinjsh jau triis gadus ir miris,bet she tev izraadaas,ka mieriigi staigaa apkaart.Ljoti ceru,ka starp Ramiro un Anu Lauru viss kaut kad driiz nokaartosies.Tik miilji,kad Ramiro vinju apskaava.

Отредактировано Marianhela (11.04.2017 18:40)

+4

443

Ramiro un Anas Lauras apskāviens bija tik ļoti awww, aww, awww....  :love:  Tik vienkārša aina, bet ar tik daudz emocijām!

+4

444

Jā, Annas Lauras un Ramiro aina tiešām bija skaista. Iņjaki pat nenojauš, kas bija tas puisis, ar kuru viņš Annas Letīcijas dēļ sakāvās, un otrādāk, jo vai gan Injaki var iedomāties, ka Havjers nav viņa vienīgais brālis, bet Daniels savukārt to, ka māte pirms viņa pasaulē laida vēl divus dēlus?

+3

445

Terēze написал(а):

Iņjaki pat nenojauš, kas bija tas puisis, ar kuru viņš Annas Letīcijas dēļ sakāvās, un otrādāk, jo vai gan Injaki var iedomāties, ka Havjers nav viņa vienīgais brālis, bet Daniels savukārt to, ka māte pirms viņa pasaulē laida vēl divus dēlus?

Sākumā pārlasījos, ka apskāvās nevis sakāvās :D
Bet jāsaka, ka šīs ģimenes stāstam būs traģisks iznākums..

+3

446

Ak Dievs,shii nu bija otraa karstaakaa un kaisliigaakaa seerija peec taas,kur Ramiro ''nolaupiija'' Anu Lauru.Pat es nosarku dzirdot,ko Ana Letiisija saka Ramiro. :blush:  :D Kaa nu ne puisis turas,lai nekraaptu Anu Lauru.Ramiro,vinjsh tachu jau sen ir sausaa logjiski,ka taadi vaardi vinju var provoceet. :D Bet labi,ka Ana Laura shoreiz vinjus neredzeeja savaadaak jau atkal buutu noticeejusi tam,ko grib redzeet nevis Ramiro paskaidrojumiem. :) Jaa Ramiro,Injjaki un Santjago ar visaam trim maasaam iet traki un jautri vienlaikus. :D Nekas,driiz Anas Letiisijas eljljas bundzhas gaaziisies paar vinjas galvu,jo Ramiro to noteikti izmantos,lai atguutu Anu Lauru,kura starp citu zinaas par vinja''romaaninju''ar Anu Letiisiju. :) Un beidzot Ramiro arii satika pazudusho triiniiti Anu Lusiju. :love:

+3

447

Tik uzjautrinošas ainas, kurās Iņaki centās nepieļaut, lai māsas satiekas :D
Ramiro, protams, ka bija tik laimīgs ieraugot Lusiju, bet viņai šāds prieks noteikti nelikās normāls.
Lai gan Ramiro mīlestība ir Ana Laura, bet nevar noliegt, ka viņam ar Letīsiju ir liela naida un kaisles kīmīja.

+4

448

http://davidzepedamusic.com/pagina/images/Noticias_/novela.jpg

+4

449

O,jaa izskataas labi. :) Ramiro un Anai Letiisijai tik tieshaam ir liela naida un kaisles kjiimija.Es to shodien arii pamaniiju.Taapeec jau saku,ka pat man palika taa...un biju nosarkusi. :D  :blush: Par to Injjaki noskrieshanos jaa nevareeju nepasmaidiit. :D Protams,dabiski,ka Ana Lusija uz Ramiro laimiigo reakciju vinju ieraugot apjukusi un paarsteigta skatiijaas.Vinjai tachu nav ne jausmas,ka vinjai ir teevocis,vecmamma un veselas divas triinjumaasas. :)

+3

450

http://sg.uploads.ru/YkqbP.jpg

+2

451

Shodienas seerija arii bija taada emocijaam bagaata.Vispirms jau Ramiro un Ana Letiisija.Taa vien shkjiet,ka Ramiro tieshaam nevareeja valdiities,lai gan es ticu,ka taa ir dalja no vinja plaana,jo neticu,ka vinjsh speetu piekraapot Anu Lauru.Bet tie skati Ramiro&Ana Letiisija bija ljoti unikaali. :D  :love: Ana Letiisija mani gan kaitina,gan vienlaikus arii uzjautrina.Sevishkji taapeec,ka vinjai patiik speeleet kakjis un pele ar Ramiro. :D  :sceptic: Savukaart Marselo jeb Santajo tagad ir pamatiigi sapnies un apjucis.Vinjsh vairs nezina,kuru miil Anu Lusiju vai Anu Letiisiju.Un vai taa miilestiiba vispaar ir iista vai arii vinjsh deva Anai Lusijai to miilestiibu,kuru pirms trim gadiem nepaspeeja atdot Anai Letiisijai.Interesanti,kas buutu noticis,ja tomeer visas triis triines pavisam nejaushi saskrietos Ramiro dziivoklii??Un jaa Injjaki bija ljoti neadekvaats,kad nosauca Anu Lauru par klibikjiiti,man personiigi tas tomeer iedzeela lai arii ne traki stipri.

+2

452

Mani arī aizskāra Iņjaki teiktais, jo vai tiešām tas, ka Annai Laurai ir fizisks defekts, būtu jāuzsver? Nu nav Annai Laurai vienas kājas, nu un tad? Vai tas viņu padara mazvērtīgāku?

+4

453

Kā latviski skan iesauka, kuru Iņaki izdomāja A. Lusijai?

+3

454

Jūrmalniece :D

+4

455

Jaa,juurmalniece,man ar taa iesauka patiik. :D  :D  :D

+3

456

http://savepic.net/9226470.jpg

+4

457

http://savepic.net/9217254.jpg

+4

458

http://savepic.net/9212134.jpg

+3

459

http://savepic.net/9202918.jpg

+3

460

Peec shodienas seerijas man radaas iespaids,ka visa Alvaresu del Kastiljo gjimene ir ljoti naiva un dumja. :sceptic: Godiigi sakot nespeeju nesmiineet redzot un dzirdot,cik naivi Ernestiina uzticeejaas Valentiinam un ticeeja vinjam uz vaarda.Kundze gados pietiekami nobriedusi,bet naivums ir tikpat milziigs kaa Anai Laurai.Un Valentiinam tas patiik,vinjsh to ar lielaako prieku izmantos savaa labaa. :D  :sceptic: Nu taa tagad  Ana Laura zina par Ramiro planu.Pareizi vinjsh pateica,ka vinjam ir apnicis visu zaudeet un ja ciinjaa par miiljoto buus jaaizmanto Anas Letiisijas ierochi,tad vinjsh to arii dariis. :) Ana Laura gan tam protams nenotic,jo buudama naiva muljkjiite domaa,ka vinjas maasa ir iista sveetaa.Baidos,ka jau ljoti pavisam driiz meitenei savaa maasaa naaksies ljoti smagi vilties.

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Tres veces Ana / Trīs Annas (Televisa, 2016)